CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
4. zář 2011

@drndapetka koupák fuj 😝 tam mě nedostanou ani heverem... já nemám ráda vedro 😎 takže my pěkně ve stínu na zahradě, vytáhnem odrážedlo, budem nabírat kamínky do kyblíčku, házet šišky a tak 😉
a to žehlení... jindy než ráno nemám šanci, tak si jednou za čas přivstanu.
Tak balíme saky paky a razíme ven 😉

bobecek79
4. zář 2011

@drndapetka do středy píchám Dipherelin,s tím že v úterý vynechávám a tedˇ od pátku jsem přidala Menopur,který píchám 2x prášek s jedním roztokem a taky do středy,ve čt,hurá do Unici na 1 ultrazvuk....

drndapetka
4. zář 2011

@bobecek79 Menopur se ale píchá až před koncem stimulace, tedy těsně před OPU, aby se zastavil růst folikulů a nepraskly. Ty jsi vůbec nepíchala perem? Měla by jsi mít ke konci už celkem tři injekce do bříška. Pokud si pamatuji dobře, tak Menopur jsem píchala až po prvním ultrazvuku společně s Puregonem.....

drndapetka
4. zář 2011

@jimmy1 jééé, taky bych chtěla nabírat kamínky do kyblíčku 😀 doufám, že se dočkám 😵 Já taky vedro nemusím, ale s mimčem bych na koupák asi šla, nebo aspoň na zahradě napustila bazének na schlazení 😉

jimmy1
4. zář 2011

Dítko spinká, mám tu obídek a polotmavý birell, popolední idylka 😎

drndapetka
4. zář 2011

@jimmy1 já se ještě ani na oběd v práci nedostala ☹ Birelek bych si taky dala, ale budu se muset asi smířit jen s kávičkou 🙂 Už ať je 18hod. těším se domů, jak malý dítě...lehnu a do rána nevstanu 😀

vodni
4. zář 2011

Čau kočky, ještě jsem stále vcelku, takže jsem si říkala, dokud držím, tak vám sem musím všem ještě naplivat pořádnou dávku těhubacilů 😉 Takže tady je pro všechny jedna pořádná...................... Ať to vyjde těm co znám i neznám 😵 Hlavně pořád věřit, nic předčasně nezvdávat (viz já a málem stoplá stimulace), netrojčit (hlavně @drndapetka 😎 ) a statečně bojovat 😵

drndapetka
4. zář 2011

@vodni provedu 😎 a trochu prskanců si chytám 😀

lenceslava
4. zář 2011

čááu. já už mám pracovní neděli za sebou.byl to masakr.Za odměnu jsem si koupila moc dobrý vínečko tak až se vychladí tak si dám.Ale venku je tedy pařák.

drndapetka
4. zář 2011

@vodni ségra, ty jsi chytrá, Ty to budeš vědět....proč dávají na Unice tu 1-2 tabletky Marvelonu navíc? nevidím v tom žádný smysl 😖 Já naposledy při KETu nedostala, mrška došla na 26DC a nikdo to neřešil. Při 1.IVF jsem dostala 2tabletky navíc, a když jsem se objednávala na zahájení stimulky, tak sestra mi řekla, že te´d dostanu jednu tabletku navíc.....nikdy mi nikdo neřekl důvod a já důvod musím znát 😀

drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava božžeee, taky jsem už dovalila domů a vínečko mám už super vychlazené, těším se na něj celej den, tak na zdraví.....teda Na mimiko/a 😉

lenceslava
4. zář 2011

@drndapetka jasný na baby. 🙂 a na poslední antiko 😉

vodni
4. zář 2011

@drndapetka jooo, tak takhle chytrá teda nejsem 😀 Se mi zdá, jestli to třeba nedávají kvůlivá tomu, aby si naplánovali zákroky třeba...??? Jako že někdo dostane někdo ne, a oni pak mají pacošky líp naplánovaný 😅 Já měla o jednu tabletku víc vždycky. No, ono to asi bude mít nějaký důležitý význam 😎 Vím, že třeba předepisování antika je i dobré pro to, že taky jakoby zastaví co zastavit potřebujou, může to myslím i snížit trochu FSH (to teda nevím, jestli si pamatuju dobře), tak jestli třeba když se vezme o něco víc než normálně, tak se ten cyklus nějak líp ovlivní pro růst folíků, a víc ovlivní ta výchozí hodnota hormonů.. Já to prostě nezkoumala, polkla jsem, co mi dali, a bylo 😉

vodni
4. zář 2011

@drndapetka @lenceslava děláte mi pěkný chutě 😀 zrovna jako manžel tuhle s burčáčkem 😝

drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava hele, ted mě napadlo...ty jsi začala baštit Marvelon 1DC a nebo až 2DC? To by taky možná vysvětlovalo proč ta tableta navíc. mě pořád to pořád vrtá hlavou 😀

lenceslava
4. zář 2011

@vodni tak si dej nějakou štávičku a mysli se že je to třeba vínko 😉

drndapetka
4. zář 2011

@vodni ty jsi ale před ježíkem byla bez tabletky navíc, to si nááááhodu pamatuju 😎 Stejně si to nemůžou naplánovat, i kdyby se chtěli vyvarovat díky tabletce navíc zákrokům o víkendu, tak příroda (mrška) si to stejně zařídí podle svého a hned to mají jinak. Taky dobře padlý na budku je to, že počítají s tím, že mrcha doleze 3.den po dobrání marvouše, což se mi v životě nestalo 😀 Je tu vůbec někdo komu se to stalo? 😅

drndapetka
4. zář 2011

@vodni když jsme u toho, tak trochu červeného vínka Tě před porodem nezabije - ba naopak se říká, že vínko, dlouhá procházka, sex a horká koupel vyvolává porod, tak vzhůru do toho....je to ale vražedná kombinace 😀

lenceslava
4. zář 2011
drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava aha, to já taky, a mám mít 1tbl. navíc.....no asi to polknu, jak vysvětluje vodni ty hladiny FSH to zní docela rozumně, a ten 1den navíc mě nezabije, i když mě to bude pekelně s....t 😀

lenceslava
4. zář 2011

@drndapetka 😉 😉 já jedu podle plánu.

drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava podle plánu B...je mi to jasný 😀

lenceslava
4. zář 2011
drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava já už taky pomalu spřádám plány B...ale pro případ kdyby tento pokus nevyšel...pro jistotu, šlověk nikdy neví....samo že se nebudu zlobit, když vyjde plán A 😀

lenceslava
4. zář 2011

@drndapetka ?????????????????????????????????????????Ják nevyšel??????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava já od určité doby mívám zadní kolečka....ale plná optimismu jsem, to jo, jen mě ničí ten můj zas.... výtok, kterek asi bude mykoza 😠 nejdřív jsem si myslela, že je to jen špinění z marvelonu, ale ono houbelec. Takže mi to pěkně začíná.....mykoza, né moc echt dobrý výlsedky na štítku, no fakt jsem zv+ědavá, co v úterý. Ale ségře jsem slíbila netrojčit a bojovat, tak se o to teda pokusím 😀

drndapetka
4. zář 2011

Ježiš, já hrabu, jak kdybych v sobě toho vína měla už litr 😀

lenceslava
4. zář 2011

@drndapetka no to já už zadní koleča bohužel nemám žádný.Bud to ted vyjde,nebo holt zůstaneme s manžou sami.

drndapetka
4. zář 2011

@lenceslava ale houbelec....nezůstanete....ono to není o penězích, ty se dají vždycky někde sehnat, ono to je spíš o psychice,....ale ono to sakara už musí vyjít, ty moje zadní kolečka jsou blbý, raději bych to mimíno 😉 Hele nachystaný to máme dobře, jak mi řekl pan primář naposledy (mluvil o tom, že děloha je připravená a tak), já jsem taky měla mimoděložní a od té doby se mi to už neopakovalo (ťuk ťuk ´tuk), takže tentokrát blastičky pěkně už zůstanou tm kde mají 😵

andilek01
4. zář 2011

@drndapetka nechci dělat chytrou, ale Menopur je FSH + LH, takže ten se nepíchá, aby folikly nepraskly, ale právě, aby rostly 😉 Jako "brzda" pro předčasné prasktuní se píchá Cetrotide 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru