• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. října 2017 
28. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka myslíš drndapetko,že to může něco znamenat???
28. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka zrovna kuchtím oběd a peču buchtu.Jinak celý dny háčkuju dečku pro sestřino mimi.Manža provozuje gaučink a trénuje přepínání programů. :grinning:
28. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 to já bojuju s chmurnýma myšlenkama.ale myslím že zatím boj vyhrávám, :slight_smile: S tím záchodem to máme stejně.Myslím že to k tomu patří,je to ještě po opu,frgala říkal že trvá i několik týdnů než vaječníky splasknou.
28. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 nesleduj se, všechny příznaky co máš Ti můžou krásně vyčarovat hormony :angry: nech se překvapit příští týden , už to máš za chvilku, půlku máš za sebou :wink:
28. zář 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jééé, ségra čeká mimi? tak zo budete vozit spolu, to je super :slight_smile: Můj manža má dnes volno, zítra dovču, jak ho znám, tak bude trénovat hraní her :grinning: a já dnes ještě odpočívám, fungovat budu až zítra, pokud mi bude po punkci dobře :wink:
28. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj.mají termín kolem vánoc.
28. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava budou mít ježíška, to je pěkný :slight_smile: Ty máš švicu starší?
28. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj v říjnu jí bude 34. Má už dvě děti.14 a 10 let.
28. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to jí tiše závidím, že měla první dítko ve 20ti letech, já to tak vždy taky chtěla, ale nebyl v té době zrovna žádný vhodný chlap :grinning:
28. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no tak to mi vyládej.taky jsem to měla naplánované dřív.
28. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma po ET, nakonec zůstala je 2 embrya (časná blastocysta a kompaktní morula), která mám obě v bříšku. Na zmrazení nic nezůstalo, 3. embryo se zastavilo. Tak snad aspoň jedno vydrží až do kočárku. Testujeme 12.10.
28. zář 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek hodně štěstí, taky mi zbyly tyhlety dvě a do mrazáku nic, z časné blastocysty je Gábinka :slight_smile:
28. zář 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek přeji hodně štěstíčka :dizzy_face: ať má Eli brášku :wink:
28. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek tak vítej v čekárně.
28. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky, to bude za chvilku testovací smršť :grinning:
Doufám, že se brzy přidám :slight_smile:
28. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka si piš že se přidáš,už za chvíli. :wink:
28. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava doufám....mám nějak ze všeho větší strach než minule :zipper_mouth:
28. zář 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka je mi to jasný,to k tomu patří.
28. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak hlavně přežít zítra OPU, to nejhorší budu mít za sebou a to nejhezčí před sebou :slight_smile:
28. zář 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu si na zítra uvařit polívku, po narkoze mi určitě bodne :wink:
Držte mi pěsti, ať zítra moc netrojčím :grinning: Přijdu dát vědět kolik bylo hrochů :slight_smile:
28. zář 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj držím pěsti na zítra.Teoreticky by měl být na sále dr frgala :wink:
28. zář 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava bude tam pan primář, v úterý mi to slíbil :slight_smile: minule mi řekli 12 vajec a "vydoloval" ze mě 25 kousků, tak snad tentokrát taky zabojuje a bude jich víc než 6 , já tomu věřím :slight_smile:
28. zář 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ajo já soudila podle toho že nám dělal F transfer.
28. zář 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava se nechám překvapit, se tam asi nějak točí a střídaj bo co
28. zář 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Držím palečky na zítra a hodně kvalitních vajiček. Nevím, jak se střídají, ale v pátek mi dělal OPU Dr. Frgala a dneska na ET byl pan primář. :wink:
28. zář 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jéé,tak vítej mezi námi. Testuješ o týden později než já. :wink: Já tu těhotenskou lavinu zkusím spustit,pak bude na řadě myslím lenceslava a Ty a drndapetka... :astonished: :astonished: :astonished:

@drndapetka

@lenceslava
holky takže na Unice budou mít na podzim minimálně 4 násobný úspěch a rozrostou se o miminka :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: a z nás se stanou spokojené maminky,souhlasíte??? :wink: :wink: :wink:
28. zář 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka drž se a zítra hodně toho našeho štěstíčka,co tedˇ při nás musí stát........... :slight_smile:
28. zář 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Jasně, neúspěch se nepřipouští. Všichni pěkně pozitivně myslet a od přístího týdne startuje lavina //
28. zář 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek děkuji moc :slight_smile: Jj, já si myslím, že budu mít pana primáře, mám na něj od začátku štěstí :slight_smile: Minulý rok mi dělal OPU i ET a otěhotněla jsem, snad bude mít i tentokrát šťatsnou ruku, věřím mu :dizzy_face:
Tak už jsem spolkla Doxybene, jdu se nachystat na zítřek, zavedu globulku na noc a ještě něco těsně před spaním zhltnu, protože já a nejíst a nepít, to bude zase teror :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším na zítřek na oběd, jak se najím :grinning:
Zítra po obědě se tu hlásím před nastoupenou jednotkou :sunglasses:
28. zář 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek