• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

5. prosince 2016 
@betysek ať se embroušci chytí a držííííííííí :wink: jinak Martínek je taky z časné blastocysty :wink:
@drndapetka na zítra hodně štěstí, ať ti vydolují super vajíčka a hezky se oplodní :dizzy_face:
28. zář 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobecek79 Tobě taky moc děkuji, jsi zlatá :slight_smile: No strach mám, nebudu lhát, dokonce větší než minule, ale není mi naštěstí dnes špatně z Pregnylu jako minulý rok, tak aspoń ten žaludek je o.k, když už nervičky ne :confounded:
28. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimmy1 jééé beruško, děkuji děkuji...... :slight_smile:
28. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
28. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka tfujtfujtfuj. :wink:
28. zář 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, myslíte, že můžu před OPU žvýkačku? :confused: Sem tam mě škrábne v krku, a žvejka mi na to pomáhá, tak jsem si říkala, když si ráno čistím zuby pastou, tak proč né i žvýkačka, pokud jí nepolknu samozřejmě :sweat_smile:
28. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka tak na zítra tfuj tfuj držíme palečky at jde všechno jak po másle. :slight_smile:
28. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mě se to bude šoupat. Jako naschvál mrcha se někde toulá. Je to jak naschvál ,když na to tak čekám a furt nic. :frowning2:
28. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivetule ty čekáš na mě, že? :wink: ale to fakt nemusíš :grinning: já mám dlouhej protokol a taky teprve čekám mršku, tak ať ta tvoje i moje potvora červená brzy dorazí!
Dneska jsem nějak nemohla spát, vstala jsem ve 4 :astonished: a vyžehlila jsem hromadu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď jsem píchla diphereline, peču chleba, Marťulík se co nevidět ohlásí a já jsem tak zralá jít spát :sunglasses:
29. zář 2011 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimmy1 čauky. jééé to tušit tak ti pošlu můj koš prádla :dizzy_face: @ivetule myslím že už se to stává pravidlem že když ji potřebujeme tak ne a ne přijít.Já tedy doufám že jsem se jí na nějakou dobu zbavila. :wink:
29. zář 2011 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimmy1 jééé, Ty jsi fakt ranní ptáče, obdivuju Tě :dizzy_face:

Já se celou noc překulovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvilku vyrážíme, ještě musím vzbudit manžu :grinning: Střevní potíže se ohlásily jako vždy, fakt super :rolling_eyes: Tak držte pěsti, já běžííííím pro hrochy :dizzy_face:
29. zář 2011 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimmy1 jé ty jsi teda ranní ptáče. To my ještě chrníme ve čtyři. Malej už po obědě nespí tak aspon ráno ležím než ten uličník se probudí. I tak toho večer mám plný zuby. :grinning: Malej je k neutahání. No snad už si dá říct a přijde a hlavně na dlouho potom dá pokoj.
29. zář 2011 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava určitě ted dlouho nepřijde držíme všechno co jde. :dizzy_face: Tak to musí vyjít.
29. zář 2011 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes je teda den. Přestal mi mrazit mrazák, který je narvaný k prasknutí zeleninou a ovocem ze zahrádky. Jsem zvědavá, jetsli se ještě dnes dokulí nějaký opravář, nebo jestli to všechno vyhodím. :frowning2: A to mám být v klidu. :unamused:
@drndapetka tak štastnou cestu. :slight_smile:
@lenceslava dneska by to bývalo klidně šlo :wink: měla jsem pak asi hoďku plonkovního času, mohla bych klidně žehlit dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už nebylo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@drndapetka tak dneska tfuj tfuj :dizzy_face:
@betysek to je pech :confounded: škoda ovoce i zeleniny :fearful: kdyžtak z ovoce můžeš upéct čaj, zrovna tady mám hrnek před sebou a je to mňamina :dizzy_face:
@ivetule Martínek spává tak 21:30 - 6:30 a pak 12:30 - 15:00 :dizzy_face: pro mě značka ideál a nějak si nedovedu představit, že nebude spávat odpolko :confused:
29. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimmy1 Eli spí odpoledne 2-3 hod i ve svých 3letech. Ale zato vstáváme kolem 6 hod, někdy i dříve. Kdyby odpoledne nespala, tak bych byla asi úplně hotová. Ale je to asi hodně individuální, některé děti nespí odpol třeba už od 2 let, ale jdou spát dřív večer. Když mi odpol neusne, když třeba přijedou naši, tak je kolem 17 hod šíleně protivná jak je ospalá.
29. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. @drndapetka tak co? jak si dopadla?
29. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava :cry: mám to napsané v pase :frowning2:
29. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska mám nějaký divný pocit.... :frowning2: ,jsem 8 den po ET a nejraději bych se otestovala než příjde manžel z práce... :angry:
29. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jejda tedy,ale máš o jedno vajo víc než já. :wink: bude to dobrý věř mi.
29. zář 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobecek79 nenenennenene vydrž.Vždyt pícháš pregnyl!!
29. zář 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava :slight_smile: dobrá,vydržím,jdu se zabavit,abych na to nemyslela... :wink:
29. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2011 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava to ještě nejsou oplodněný, takže jich zítra může být míň :frowning2: 5 je výsledek po OPU - teprve
29. zář 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka nééééééééé. bude to dobrý.
29. zář 2011 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Proč nemám prosím Vás Pregnyl, když mám jen 5 vajíček? odvíjí se to tedy od počtu folikulů a né od počtu vajuch?
29. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jj od foliklu
29. zář 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka peti já vím že je to těžký,snad budou zítra dobrý zprávy.
29. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek