CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
28. zář 2011

@betysek ať se embroušci chytí a držííííííííí 😉 jinak Martínek je taky z časné blastocysty 😉
@drndapetka na zítra hodně štěstí, ať ti vydolují super vajíčka a hezky se oplodní 😵

drndapetka
28. zář 2011

@bobecek79 Tobě taky moc děkuji, jsi zlatá 🙂 No strach mám, nebudu lhát, dokonce větší než minule, ale není mi naštěstí dnes špatně z Pregnylu jako minulý rok, tak aspoń ten žaludek je o.k, když už nervičky ne 😖

drndapetka
28. zář 2011

@jimmy1 jééé beruško, děkuji děkuji...... 🙂

lenceslava
28. zář 2011

@bobecek79 😀 😀 😀 jasný

lenceslava
28. zář 2011

@drndapetka tfujtfujtfuj. 😉

drndapetka
28. zář 2011

Holky, myslíte, že můžu před OPU žvýkačku? 😕 Sem tam mě škrábne v krku, a žvejka mi na to pomáhá, tak jsem si říkala, když si ráno čistím zuby pastou, tak proč né i žvýkačka, pokud jí nepolknu samozřejmě 😅

ivetule
28. zář 2011

@drndapetka tak na zítra tfuj tfuj držíme palečky at jde všechno jak po másle. 🙂

ivetule
28. zář 2011

Jinak mě se to bude šoupat. Jako naschvál mrcha se někde toulá. Je to jak naschvál ,když na to tak čekám a furt nic. ☹

jimmy1
29. zář 2011

@ivetule ty čekáš na mě, že? 😉 ale to fakt nemusíš 😀 já mám dlouhej protokol a taky teprve čekám mršku, tak ať ta tvoje i moje potvora červená brzy dorazí!
Dneska jsem nějak nemohla spát, vstala jsem ve 4 😲 a vyžehlila jsem hromadu prádla 😝 teď jsem píchla diphereline, peču chleba, Marťulík se co nevidět ohlásí a já jsem tak zralá jít spát 😎

lenceslava
29. zář 2011

@jimmy1 čauky. jééé to tušit tak ti pošlu můj koš prádla 😵 @ivetule myslím že už se to stává pravidlem že když ji potřebujeme tak ne a ne přijít.Já tedy doufám že jsem se jí na nějakou dobu zbavila. 😉

drndapetka
29. zář 2011

@jimmy1 jééé, Ty jsi fakt ranní ptáče, obdivuju Tě 😵

Já se celou noc překulovala 😝 Za chvilku vyrážíme, ještě musím vzbudit manžu 😀 Střevní potíže se ohlásily jako vždy, fakt super 🙄 Tak držte pěsti, já běžííííím pro hrochy 😵

ivetule
29. zář 2011

@jimmy1 jé ty jsi teda ranní ptáče. To my ještě chrníme ve čtyři. Malej už po obědě nespí tak aspon ráno ležím než ten uličník se probudí. I tak toho večer mám plný zuby. 😀 Malej je k neutahání. No snad už si dá říct a přijde a hlavně na dlouho potom dá pokoj.

ivetule
29. zář 2011

@lenceslava určitě ted dlouho nepřijde držíme všechno co jde. 😵 Tak to musí vyjít.

betysek
29. zář 2011

Dnes je teda den. Přestal mi mrazit mrazák, který je narvaný k prasknutí zeleninou a ovocem ze zahrádky. Jsem zvědavá, jetsli se ještě dnes dokulí nějaký opravář, nebo jestli to všechno vyhodím. ☹ A to mám být v klidu. 😒

ivetule
29. zář 2011

@drndapetka tak štastnou cestu. 🙂

jimmy1
29. zář 2011

@lenceslava dneska by to bývalo klidně šlo 😉 měla jsem pak asi hoďku plonkovního času, mohla bych klidně žehlit dál 😝 ale už nebylo co 😝
@drndapetka tak dneska tfuj tfuj 😵
@betysek to je pech 😖 škoda ovoce i zeleniny 😨 kdyžtak z ovoce můžeš upéct čaj, zrovna tady mám hrnek před sebou a je to mňamina 😵
@ivetule Martínek spává tak 21:30 - 6:30 a pak 12:30 - 15:00 😵 pro mě značka ideál a nějak si nedovedu představit, že nebude spávat odpolko 😕

betysek
29. zář 2011

@jimmy1 Eli spí odpoledne 2-3 hod i ve svých 3letech. Ale zato vstáváme kolem 6 hod, někdy i dříve. Kdyby odpoledne nespala, tak bych byla asi úplně hotová. Ale je to asi hodně individuální, některé děti nespí odpol třeba už od 2 let, ale jdou spát dřív večer. Když mi odpol neusne, když třeba přijedou naši, tak je kolem 17 hod šíleně protivná jak je ospalá.

lenceslava
29. zář 2011

Ahojky. @drndapetka tak co? jak si dopadla?

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava 😢 mám to napsané v pase ☹

bobecek79
29. zář 2011

dneska mám nějaký divný pocit.... ☹ ,jsem 8 den po ET a nejraději bych se otestovala než příjde manžel z práce... 😠

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka jejda tedy,ale máš o jedno vajo víc než já. 😉 bude to dobrý věř mi.

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 nenenennenene vydrž.Vždyt pícháš pregnyl!!

bobecek79
29. zář 2011

@lenceslava 🙂 dobrá,vydržím,jdu se zabavit,abych na to nemyslela... 😉

lenceslava
29. zář 2011

@bobecek79 no tak.

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava to ještě nejsou oplodněný, takže jich zítra může být míň ☹ 5 je výsledek po OPU - teprve

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka nééééééééé. bude to dobrý.

drndapetka
29. zář 2011

Proč nemám prosím Vás Pregnyl, když mám jen 5 vajíček? odvíjí se to tedy od počtu folikulů a né od počtu vajuch?

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka jj od foliklu

drndapetka
29. zář 2011

@lenceslava tak to jo

lenceslava
29. zář 2011

@drndapetka peti já vím že je to těžký,snad budou zítra dobrý zprávy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru