• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

21. září 2017 
@pepitas no já tedy po et nikdy nešpinila,ale po vysazení léků jsem hned za tři dny dostala ms.
6. říj 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 doufám v zázrak.Drž se kočko.
6. říj 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas ahoj, Ty jsi ale neměla Agolutin, že? Ten dávají myslím jen v Unice :confused: já když jsem vysadila všechny léky, tak jsem se na 3.den věrohodně rozkrvácela. Spíš si myslím, jestli to nemáš z nervů. Mě se třeba stává,že mi skončí mrcha, pak 2dny nic a pak začnu ještě 2dny špinit. Ony haprují po tom IVF hormony, to se upraví, neboj :wink: ale pro jistotu se optej na sezení doktora, co Ti na to řekne.
6. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jínak Vám přeji pěkně pochmurné ráno - sluníčko je ta tam a začíná se ochlazovat, ach jo :rolling_eyes:

Je mi pěkně blbě z toho Estrofenu, zvedá mi to žaludeční šťávy a pálí mě žáha, po Agouši mám zas ráno pěkně nateklý a bolestivý prsa, jinka se nic zvláštního neděje :confused:
6. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 držíme Ti s hrošánkama pěstičky a myslíme na Tebe!
6. říj 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka To mi vykládej, taky mám šíleně bolestivá prsa. A ke všemu už na mě leze rýma. Eliška i manžel jsou zdraví a teď to sedlo na mě.
6. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Moooc na Tebe myslím, držím palečky, ať to vyjde. :wink:
6. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek mě už rýma ustupuje, ale bojím se, jak má být zítra už jen 13st. a já vylezu ven, že ji budu mít zas rychle zpět :confounded:
Ty prsa to dělá ten Agouš - prostě progesteron :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi dnes vůbec kolikátý den po ET? osmý? :confused:
6. říj 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte prosím někdo, za kolik je teď na Unice IUI?
6. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek01 berunko, tady to je :slight_smile:

IUI
- partnerské spermie: 2.000,-
- darované spermie: 7.000,-
6. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jo, jo, osmý den. Nervozita pěkně stoupá. :frowning2: Zrovna včera jsem četla nějaký článek, že estrogeny mají vliv na nosní sliznici. Tak že když do sebe valíme estrogeny a ještě prednison na snížení imunity, tak se už vůbec nedivím, že mám rýmu. Hlavně když mám Eli, která chodí do školky a nosí mi bacilky domů v pravidelných dávkách. :wink: Zatím to zvládám jen s Vincentkou ve spreji, nerada bych sahala po něčem jiném.
6. říj 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já to léčila 2 dny před ET tak, že jsem si dala do sklenky vodu a hoooodně soli a vždycky jsem si 2x frkla jednou nosní dírkou, pak druhou 3x denně....je to teda pěknej hnus, strašně to štípe,ale z toho nejhoršího mě to dostalo :wink: Vincentka je na mě moc slabá. Navíc, když už to není jen voda co teče z nosu, ale soplík žlutej nebo zelenej, tak už je to infekce a to ani Vincentka nezachrání, chce to hodně pít čaje (aby se rozpustily hleny), hodně vit. C a odpočívat :wink: já chytla rýmu v neděli a dneska je to už o 90% lepší. Taky si říká, co může rýma a Prednison dohromady udělat ....spíš to vidím ale pozitivně.....imunita je tam tam, tělo bojuje s něčím jiným a nevšimne si ani, že jsou v děloze embryjka - a ty si pak můžou v klidu lebedit a zavrtávat se :dizzy_face:
6. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojte všichni,tak hlásím z Unici špatné zprávy. Hcg O,3. Takže miminka nebudou,musíme se trošku vzchopit a máme už i další plán,měli jsme dneska s dr. F audit a navrhl další řešení,takže nám trošku zvedl optimismus do dalšího boje. Asi do toho půjdeme znovu už v prosinci,ale zatím je to hodně čerstvé. Tak se pokusím od toho odprostit,nemyslet na to a třeba se zadaří na 2 pokus.
6. říj 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale přeju hodně štěstí a sil do dalšího pokusu.
6. říj 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ty jseš tedy drson slanou vodu do nosní dírky? já umírám když mi do nosu nateče voda při koupání v moři a ty to ještě vyhledáváš :fearful:
6. říj 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava děkuji,jsi hodná,snad se zadaří Tobě a přineseš příznivější zprávy...už na Tebe za pár dní vykouknou //,uvidíš :slight_smile:
6. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 :frowning2: je mi to líto :frowning2: drž se, poplač si, smiř se s tím, ono to pomaloučku přebolí a nabereš síly do dalšího boje.
6. říj 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no je to drastický, ale sůl prostě pomáhá...však když jedu k moři tak přijedu zdravá, jemná pokožka, čistý pevný nehty, bez rýmy,.....prostě sůl nad zlato :grinning:
6. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 to je dobře, že Vám hned pan dr.F. dodal trochu optimismu, on to umí dobře :wink: teď si odpočiňte od nervíků, věnujte se s manželem jen a jen sobě a tělíčko si samo řekne, kdy jít do toho znova......a uvidíš, že příště to už bude s dobrým koncem tělíčko si teď na hormony zvyklo, takže příště už to bude na 100% :wink: Drž se , budu na Tebe moc myslet!
6. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Je mi moc líto, že vám to nevyšlo. :frowning2:
Prosinec tu bude za chvilku a žádné "třeba" se zadaří, určitě!!! se zadaří na 2. pokus.
6. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 jj, určitě se to na 2.pokus povede, jak píše
@betysek , budete mít ježíška :wink:
6. říj 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka
Ne, ne, agolutin jsem neměla. Měla jsem Estrofem a Utrogestan, ale ten jsem vysadila, jak jsem začla hodně krvácet. Nikdy předtím jsem nic takového neměla. Je možné, že to je z těch nervů. Volala jsem koordinátorce a ta mě řekla, že když to do zítra nepřejde, tak mám dojet na ultrazvuk. Tak uvidíme, ale břicho pěkně bolí. A jak se cítíš?
@bobecek79
To mě moc mrzí. Příště to určitě vyjde... Drž se :slight_smile:
6. říj 2011 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Uvidíš, že budeš mít přesně jako já v prosinci Ježíška do bříška :dizzy_face: - ET jsme měli 21.12. :wink:
6. říj 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas já se cítím tak nějak normálně. Ráno negativní myšlenky a trochu depka,že pořád necítím bříško, ale te´d už je to lepší, byli jsme s manželem na procházce (asi poslední letní) a trochu se mi ulevilo (psychicky) - potřebovala jsem jen vypadnout ven :wink:
Já si myslím, že Tě to špinění přejde během dvou dnů, mě se občas opravdu stávalo, že se mi jakoby "rozdělila" mrška...tělo se potřebovalo ještě dočistit pořádně z těch hormonů.
6. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Myslíš, že si můžu strčit nohy do hodně teplé vody? Vždycky mi to na rýmu zabralo. Vím, že si nemám dávat horkou koupel, ale nevím, jestli vadí i jen ty nohy. Snad by to nemělo vadit, ne.
6. říj 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek spíš než nohy, napařila bych si obličej nad lavorem a s horkou vodou (inhalovala). Od noh a od ruk jde totiž všechno do těla (nebo jak bych to napsala) a horká voda není na začátku těhu dobrá kvůli potratům, takže nohy bych asi do horké vody nestrkala :unamused:
6. říj 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka
Jj, procházka někdy udělá dobře... Zítra se mně vrátí manžel, tak hned bude líp... Už se moooc těším... Vezmem pejsky a půjdem ven, i když už má být zima.
To špinění je pořád nějak stejné, ale to břicho bolí. No, uvidíme zítra...Snad to přejde.
6. říj 2011 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepitas vy máte pejsky? :slight_smile: A jaký? Já vždycky pejska hrozně chtěla, když pořád není to miminko, ale manžel je proti :frowning2: Prý by chudák byl pořád doma sám - chodím do práce na 12ctky a manžel je někdy pryč i 2dny, takže by byl problém s venčením, kdo mu dá jídlo atd. Tak jsem se smířila s tím, že když jsem doma večer sama, že se nemám ke komu přitulit :frowning2: Vím, že by mi moc pomohlo mít v klíně ten malý chundelatý uzlíček a hned by mi bylo líp :wink:
To mě mrzí, že tě to bříško tak zlobí, snad to do rána přejde, to je opravdu divný :confounded:
Já se teď dodívala na Ordinačku, udělala pro zítřejší návštěvu BeBe řezy ke kávičce a přemýšlím, co budu zítra vařit :slight_smile: nechce se mi u plotny stát celý dopoledne, tak by to chtělo něco rychlýho :grinning:
6. říj 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak si pořid kočku ta ne potřebuje venčit a žrádlo ji stačí jednou za den( kočka si ho šetří)
7. říj 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek