• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@mrkvicka28 jj taky jsem to chtěla @drndapetka navrhnout.Mě ti naši raraši taky moc pomohli.Ale s tím jídlem tedy nevím,jsou to otesánkové,hlavně ten mladší.
7. říj 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicka28
@lenceslava na kočky mám alergii holky, takže ji bohužel mít nemůžeme už vůbec :cry:

@lenceslava Jak se cítíš? testovačka ještě nebyla? :grinning: Já vím, že jsi jasná :wink:
7. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka bude dneska až manža přijede z práce. už to mumůžu vydržet.
7. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenceslava držím moc pěsti ! :slight_smile: a tiše Ti to závidím :grinning: Já už to nemůžu vydržet dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bříško Tě pořád bolí tak moc?
7. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no bolí, třeba když se prudce zvednu ta mě tam rýpne,tak si dávám pozor,a pořád mám pocit na mrchu.
7. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava to mě tak rýpne když se zvednu ve vaječníkách, pořád mě pobolívají :angry: já tentokrát necítím vůbec nic, úplný prázdno :confused: jako bych nikdy žádný hormony ani nebrala...jen velký prsa a nic....tak jsem zvědavá jak to dopadne, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to přijde, jdu žehlit než se vrátí manža a vynadá mi.
7. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak si k žehlení sedni, já to taky někdy tak dělám :wink:
7. říj 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to já jedině v sedě. u telky.
7. říj 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ahááá, tak proč Ti nadává? :confused: To já mám takto dovolený :wink: Já taky v sedě u telky :grinning:
7. říj 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a nemohla by sis třeba rát pejska sebou do práce, kdy bo tbyl nějký malý ( nevím co děláš) nebo pak už jedině králika nebo fretku.
7. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrkvicka28 fretku to nikdy :grinning: No já pracuji v obchodě ve vedoucí fci, pejsci do obchodního centra nesmí a kdyby mě s ním načapali v práci tak nevím nevím :unamused: Spíš bych to viděla tak, že jestli se nám te´d to 2.IVF podaří, tak stejně budu doma na PN až do nástupu na MD, takže bych s pejskem mohla být a šlo by to, ale když budu chodit do práce, tak to je zbytečný.
7. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ani tak nesmím žehlit.
7. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já dělám od ET všechno, jediný co musel manže uděla za mě, tak převlíct postele, pověsit mi prádlo a vydrhnout umyvadlo Brefem (nechtěla jsem čichat ten šíplavý smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. říj 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava chceš testit dnes odpolko nebo až ráno?
7. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hned odpo jak manža dojede.doufám že to bude brzo.a mám strach
7. říj 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava budete na to dva, to zvládnete :wink: Moc na tebe myslím! Jedno miminko se určitě uchytilo a teď si tam dole lebedí u žehlení :wink:
7. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka už mám hotovo tak si lebedíme jen tak u telky
7. říj 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak lebe´dte :slight_smile: já jdu dělat pozdní oběd :wink:
7. říj 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava držím palečky,atˇjsi ospoń Ty štˇastná......................
7. říj 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme po obýdku a čekáme na radostné zprávičky od
@lenceslava :dizzy_face:
7. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek ahooj Betýsku,jak se vede??? Ještě 5 dní a testíkuješ,tak atˇ máš příznivější zprávičky než já. Určitě to vyjde,"já viděla čápa a říkal,že letí k Vám a nese :astonished: :astonished: ".
7. říj 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ty nás napínáš :confused: vsadím se, že // tam jsou :dizzy_face:
7. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už jsme doma. Tak máme v pravo 10 folikulů a v levo 9. Největší je 15. Sliznice 8. Tak jsme dostali ještě menopur a v pondělí na další UTZ,
@lenceslava kdepak jsi s tou dobrou zprávou? Jsme netrpělivci. :slight_smile:
7. říj 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule hoj ivet... to jsou krasne zpravicky! super :wink: tesim se s tebou! a jake mas nasazene davky?
7. říj 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no lenicko... tak od tedka jsem teda taky DOST zvedava :grinning: :grinning: :grinning: cekam jen dobre vysledky!!! ikdyz obe vime, ze dve // jsou jen zacatek :wink: vyhra nas ceka az na uplnem zaveru :grinning:
7. říj 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já jsem jak na trní teda :unamused: a za půl hodinky už jdu pryč, tak se to asi nedozvím :frowning2: až pozdě večer....

@lenceslava ještě jednou tfuj tfuj tfuj.....myslíme na Tebe s hrochama :slight_smile:
7. říj 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule gratulka .-) tak vidíš, že reaguješ, krásně :slight_smile: a sliznice je přímo unikátní, to bude peřinka pro miminka jak vyšitá :grinning: Ty si tam budou lebedit :dizzy_face:
7. říj 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolku, zdravím vás fšecky,
@lenceslava kočenko to jsou nervy.....však víš :slight_smile:
@bobecek79 mno, co napsat, drž se, vždycky je nějaké PŘÍŠTĚ, uvidíš, třeba čáp k vám jen tentokrát zmotal souřadnice a selhala mu GPS, příště už to bude umět na 1 s hvězdičkou (sakra, nemůžu najít hvězdičku...na klávesnici, některé znaky mi tu chybí zato některé mám dvakrát :confounded: )
7. říj 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahoj :grinning: :grinning: :grinning: jak je mamino?
7. říj 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek