CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
lenceslava
7. říj 2011
@mrkvicka28 jj taky jsem to chtěla @drndapetka navrhnout.Mě ti naši raraši taky moc pomohli.Ale s tím jídlem tedy nevím,jsou to otesánkové,hlavně ten mladší.
drndapetka
7. říj 2011
@mrkvicka28
@lenceslava na kočky mám alergii holky, takže ji bohužel mít nemůžeme už vůbec 😢

@lenceslava Jak se cítíš? testovačka ještě nebyla? 😃 Já vím, že jsi jasná 😉
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka bude dneska až manža přijede z práce. už to mumůžu vydržet.
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava držím moc pěsti ! 🙂 a tiše Ti to závidím 😃 Já už to nemůžu vydržet dneska :-p To bříško Tě pořád bolí tak moc?
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka no bolí, třeba když se prudce zvednu ta mě tam rýpne,tak si dávám pozor,a pořád mám pocit na mrchu.
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava to mě tak rýpne když se zvednu ve vaječníkách, pořád mě pobolívají ]-( já tentokrát necítím vůbec nic, úplný prázdno =-) jako bych nikdy žádný hormony ani nebrala...jen velký prsa a nic....tak jsem zvědavá jak to dopadne, uff :-p
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka to přijde, jdu žehlit než se vrátí manža a vynadá mi.
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava tak si k žehlení sedni, já to taky někdy tak dělám 😉
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka to já jedině v sedě. u telky.
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava ahááá, tak proč Ti nadává? =-) To já mám takto dovolený 😉 Já taky v sedě u telky 😃
mrkvicka28
7. říj 2011
@drndapetka a nemohla by sis třeba rát pejska sebou do práce, kdy bo tbyl nějký malý ( nevím co děláš) nebo pak už jedině králika nebo fretku.
drndapetka
7. říj 2011
@mrkvicka28 fretku to nikdy 😃 No já pracuji v obchodě ve vedoucí fci, pejsci do obchodního centra nesmí a kdyby mě s ním načapali v práci tak nevím nevím :-| Spíš bych to viděla tak, že jestli se nám te´d to 2.IVF podaří, tak stejně budu doma na PN až do nástupu na MD, takže bych s pejskem mohla být a šlo by to, ale když budu chodit do práce, tak to je zbytečný.
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka ani tak nesmím žehlit.
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava já dělám od ET všechno, jediný co musel manže uděla za mě, tak převlíct postele, pověsit mi prádlo a vydrhnout umyvadlo Brefem (nechtěla jsem čichat ten šíplavý smrad :-p )
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava chceš testit dnes odpolko nebo až ráno?
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka hned odpo jak manža dojede.doufám že to bude brzo.a mám strach
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava budete na to dva, to zvládnete 😉 Moc na tebe myslím! Jedno miminko se určitě uchytilo a teď si tam dole lebedí u žehlení 😉
lenceslava
7. říj 2011
@drndapetka už mám hotovo tak si lebedíme jen tak u telky
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava tak lebe´dte 🙂 já jdu dělat pozdní oběd 😉
bobecek79
7. říj 2011
@lenceslava držím palečky,atˇjsi ospoń Ty štˇastná......................
drndapetka
7. říj 2011
Tak my jsme po obýdku a čekáme na radostné zprávičky od
@lenceslava x-)
bobecek79
7. říj 2011
@betysek ahooj Betýsku,jak se vede??? Ještě 5 dní a testíkuješ,tak atˇ máš příznivější zprávičky než já. Určitě to vyjde,"já viděla čápa a říkal,že letí k Vám a nese :-o :-o ".
drndapetka
7. říj 2011
@lenceslava ty nás napínáš =-) vsadím se, že // tam jsou x-)
ivetule
7. říj 2011
Tak holky už jsme doma. Tak máme v pravo 10 folikulů a v levo 9. Největší je 15. Sliznice 8. Tak jsme dostali ještě menopur a v pondělí na další UTZ,
@lenceslava kdepak jsi s tou dobrou zprávou? Jsme netrpělivci. 🙂
pampeliska36
7. říj 2011
@ivetule hoj ivet... to jsou krasne zpravicky! super 😉 tesim se s tebou! a jake mas nasazene davky?
pampeliska36
7. říj 2011
@lenceslava no lenicko... tak od tedka jsem teda taky DOST zvedava 😃 😃 😃 cekam jen dobre vysledky!!! ikdyz obe vime, ze dve // jsou jen zacatek 😉 vyhra nas ceka az na uplnem zaveru 😃
drndapetka
7. říj 2011
@pampeliska36 já jsem jak na trní teda :-| a za půl hodinky už jdu pryč, tak se to asi nedozvím 😞 až pozdě večer....

@lenceslava ještě jednou tfuj tfuj tfuj.....myslíme na Tebe s hrochama 🙂
drndapetka
7. říj 2011
@ivetule gratulka .-) tak vidíš, že reaguješ, krásně 🙂 a sliznice je přímo unikátní, to bude peřinka pro miminka jak vyšitá 😃 Ty si tam budou lebedit x-)
teckovanaorchidej
7. říj 2011
Ahoj spolku, zdravím vás fšecky,
@lenceslava kočenko to jsou nervy.....však víš 🙂
@bobecek79 mno, co napsat, drž se, vždycky je nějaké PŘÍŠTĚ, uvidíš, třeba čáp k vám jen tentokrát zmotal souřadnice a selhala mu GPS, příště už to bude umět na 1 s hvězdičkou (sakra, nemůžu najít hvězdičku...na klávesnici, některé znaky mi tu chybí zato některé mám dvakrát :-S )
pampeliska36
7. říj 2011
@teckovanaorchidej ahoj 😃 😃 😃 jak je mamino?