CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
24. říj 2011

@ink díky 😉 k mamce půjde zítra jen jeden mrňousek 😉 a zbytek do mražáku pěkně po jednom...

lnk
24. říj 2011

@sblanch testuju příští čtvrtek 🙂 ovulaci prej taky nemám a dokonce jim to věřím - když jsem si měřila bazální teplotu, tak nic, nakoupila jsem si ovulační testy a dělala je celý měsíc bez zastavení - zase nic a nakonec mi v unice říkali, že žádnou ovulku nemám, tak jsem se mohla měřit jak jsem chtěla a stejně to bylo prd platný 😝 ale já jsem zas druhej extrém, já bez HA mám MS dvakrát do měsíce! 😠

lnk
24. říj 2011

@jimmy1 aha, tak to jo, no je fakt, že už máte martínka, tak vám stačí po jednom 🙂 tak držím pěstičky mocinky moc 🙂

vodni
24. říj 2011

@jimmy1 Na zítra přeji úspěšné oplodňování 😝

teckovanaorchidej
24. říj 2011

@sblanch neboj, časná blastocysta je taky fajn, mám jednu doma a bude jí půl roku 🙂

teckovanaorchidej
24. říj 2011

@jimmy1 taky přeju plodné dopoledne a 8 měsíců březosti 😀
holky všechny držte se, moc vám držíme palce, palečky a pracky 😅 😅

vodni
24. říj 2011

@teckovanaorchidej 😀 @sblanch mým "pouhým" 8 buňkám je už přes měsíc 😉 takže taky fajn 😉

betysek
24. říj 2011

@sblanch Taky nám zůstaly na ET jen časná blastocysta a morula a za 14 dní jsem našla na testu //. Teď jsem zvědavá kolik mimísků uvidím příští pondělí na UTZ v Unice. 😉

sblanch
24. říj 2011

Já vím, že to není směrodatné, ale myslím, že jsem minule měli expandovanou. Tak jsem začala malinko panikařit 🙂 Děkuju všem za uklildnění a za pěsti 🙂
Jinak mě před asi půl hodinou zalehlo jedno ucho, musela jsem i tak na prochajdu se psem, počasí pod psa... Naštěstí ucho zase odlehlo, ale trochu bolí, nemám z toho dobrý pocit. A jestli to chápu dobře, tak pohotovost (nedejbože, střední ucho nééééééééé) je jediná a to v úrazovce? Kolegyně tam čekala tuším 4 hodiny se zlomenou nohou...

sblanch
24. říj 2011

@lnk aha, já se přepočítala, myslela, že testíš už tento týden... Pardon. A jaké máš z toho pocity? Teda já vím, že je lepší se nesledovat, ale jestli to náhodou děláš, tak jak?

lnk
24. říj 2011

@sblanch já se opravdu nesleduju 🙂 žádné těhotenské příznaky nemám a snažím se na to nemyslet, probíhá to stejně jako vždycky před tím - bolí mě neustále břicho jako na MS, dříve mi bývalo i špatně, ale tentokrát nic, testím až příští čtvrtek, rozhodně to nebudu pokoušet dřív, protože kdyby to bylo negativní, tak už by mě nikdo nedonutil dopíchat ten agolutin do příštího čtvrtku! 😀

lnk
24. říj 2011

@jimmy1 tak na zítra tfuj tfuj tfuj a zařadíš se do naší fronty na testovačku 🙂 zítra si pěkně odpočívej 🙂

ivetule
24. říj 2011

@jimmy1 na zítra tfuj tfuj. At se prcek drží a nepustí. 🙂

sblanch
24. říj 2011

@jimmy1 taky se připojuju k ostatním - zítra bezproblémový transfer a hlavně po 14 dnech // 😉

luciferka29
25. říj 2011

@jimmy1 držím palečky na dnes a ještě víc za 14dní 🙂

jimmy1
25. říj 2011

Ahoj holky 🙂 VŠEM moc díky za držení palců 😵
Ráno jsme měli 3 embryjka, jedno to od včera vzdalo. Takže mám u sebe zpátky jednu blastocystu 😵 a do mražáčku jsme dali jednu blastocystu a jednu kompaktovanou morulu, zamrazit zvlášť po jednom.
Transfer proběhl bez jediného zádrhele 😵 transferoval pan As. G.
Na dálnici nás potom zdržela kolona, tak jsme dorazili domů později, stavili jsme se ještě koupit pečivo a teď už jsme doma v teploučku 😉

lnk
25. říj 2011

@jimmy1 juu, krásné, já mám taky blastocystičku, tak snad holky zabojují 🙂 držím pěstičky 🙂

luciiiie
25. říj 2011

@jimmy1 hodně štěstí maminko 🙂
holky čekatelky i vám všem moc držíme palečky! držte se! 🙂

ivetule
25. říj 2011

@jimmy1 tak to jsou samé dobré zprávy. My jsme měli při transféru taky as. G tak doufám,že nám přinese oboum štěstí. Držím palečky 🙂

vodni
26. říj 2011

@jimmy1 @ivetule Vodníček měl u ET taky as. G. 😉

sblanch
26. říj 2011

Zdravím všechny snažilky 🙂 Poslední dobou je tady nějak mrtvo - asi není o čem psát... A navíc venku je tak depresivní podzim.
Ještě jsem si vzpoměla na jednu zábavnou pondělí historku: předepsali mě injekce na ředění krve (clexan nebo tak nějak) a měli jsme si to vyzvednout v lékárně. Nevím, jak vnímáte lékárnici - mě až do pondělka sympatická nebyla. Ale tentokrát perlila - podala nám ty krabice léků se slovy, že to je ten heparin. Heparin? To jako ten lék kterým vraždil heparinový vrah v nemocnicích??? To nás trochu dostalo. A hned jsme s manželem začli vtipkovat, že bude vědět, co použít, když se mě bude chtít zbavit 😎 Lékárnice se přidala a rázem byla sympatická 🙂
Jinak nám ET dělal prim. Otevřel, bylo to vcelku v pohodě. Pro manžela to byl zvláštní zážitek, Obilňák je holt nemocnice a manžely pouštějí maximálně na sál při porodu a to asi jenom někdy 🙂

ivetule
26. říj 2011

@vodni tak to už je trojnásobný tak to prostě musí vyjít 🙂

sblanch
26. říj 2011

@lnk Já se taky snažím se nepozorovat, ale i tak jsem zaznamenala, že mě nějak pobolívá břicho... Stejně jako vždycky předtím. Znamenat to může všechno, snažím se na to nemyslet a něco dělat. Kolegyně má termín v březnu, tak se chci vrhnout na pletení a snad nějaký ten svetýrek pro malou do té doby stihnu 😉 Moje pletení je vždycky na pokračování...

jimmy1
26. říj 2011

Zdravím 🙂 to počasí stojí za prdlačku 😝
já válčím s tlakem a tepem, zlobí mě obojí stejně jako na konci těhu s Martínkem... s as.G. jsem se domluvila na snížení dávek prednisonu, beru teď jen půlku. Píchance mě začaly svědit, no paráda 😀 a to chci píchat do 12tt 😎
Měli jsme dneska na návštěvě kámošku s klukem, tak byla sranda. Martínkovi dorazily nový botičky a hned v nich udělal první samostatné krůčky, jupíííííííííííííí 😉

lnk
26. říj 2011

@sblanch no já jsem od včerejška tak nějak rozpačitá... v podvečer mě chytly strašný bolesti v podbřišku, že jsem se nemohla ani nadechnout a pokračovalo to celou noc... ☹ tak mám obavu, že je po všem... dnešní menstruační bolesti dost zesílily, asi tělo má pocit, že se potřebuje "vyčistit", no musím to ještě týden přečkat, testovat dřív zaručeně nebudu... ☹ ach jo ☹

lnk
26. říj 2011

@jimmy1 tak to tě obdivuju, já bych agolutin nejradši nepíchala vůbec 🙂 a můj manžel tuplem ne 😀

luciferka29
26. říj 2011

@jimmy1 hurááá hlásím že jsem nemusela na redukci jsou tam jednovaječná dvojčátka, můj pan doktor má starší utz, tak to včera nepoznal to je sice smutné ale my jsme rádi že to tak dopadlo 🙂

lnk
26. říj 2011

@luciferka29 moc ti blahopřeji 🙂

jimmy1
26. říj 2011

@luciferka29 jupííííííííííí to je super 😵 tak přeci jen je ta příroda moudrá 😵 mám velikou radost 😵 😵 😵 tak ať se dvojčátkům daří!!!

ivetule
26. říj 2011

@luciferka29 moc gratulujeme 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru