• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. prosince 2017 
@lnk držím ti pěstí a neboj jenom lež a nic nedělej..Měla jsem úplně ty samé potíže ležela jsem v nemocnici,taky jsem krvácela a vidíš, mimi je s námi vybojovali jsme to..hlavně musíš dodržovat klidový režim a nic nedělat...a jak ho máš velký?já měla 5 cm a než zmizel úplně to trvalo skoro 3 měsíce.... :unamused: ale dopadlo to dobře a i u tebe to tak dopadne... :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka děkuji za podporu :slight_smile: v nemocnici mi taky říkali, že mám dodržovat klidovej režim, tak budu ležet, odpočívat, ani se nehnu, zrušila jsem vánoce :slight_smile: řekla jsem našim, že letos opravdu nebude čas nakupovat dárečky, ale oni jsou štastní, že jsem těhu, že je jim to úplně jedno :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk to je jasné já loni to samé...vánoce žádné nebyly...a vůbec to nikomu nevadilo...hlavně lež a lež...dívej se na filmy a užívej si toho klidu a pohody...až budeš mít mimi tak budeš jen vzpomínat na to jak sis jen ležela a měla pohodičku....jak bych to ráda zase zažila ten klid...pak už budeš jen kmitat kolem miminka...ale zase to stojí za to... :wink: :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk uuuuffff....holka tys mi dala..jsem ráda, že jste v pořádku! Odpočívej a máš pravdu, na Vánoce se vyprdni (nadělila jsi ten nejkrásnější dáreček) a.příští budou mnohem mnohem lepší! drž se! :slight_smile:
29. lis 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka dívala jsem se k Tobě do albíčka na malou...je náááádherná....a Tobě mateřství moc sluší :slight_smile: jste kočky :slight_smile:
29. lis 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk ufff, to se mi odlehlo :slight_smile: já to měla v těhu s Martínkem podobně... akorát v nemocnici jsem byla jen týden. Tak pěkně odpočívat, polehávat, nožky nahoru :slight_smile: a vánoce budou krásný i bez naklidína a hromady dárků, protože ten nejlepší dáreček pro celou rodinu máš stejně už zařízenej u sebe, tak ho pěkně opatruj :dizzy_face: a že pozdravujou i tetky koníkovky :sunglasses:
29. lis 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie luci, děkuji :slight_smile: tak snad už to ted bude dobré :slight_smile:
@jimmy1 :slight_smile: mooc děkuji :slight_smile:
holky, jste zlatý, že jste na mě tak moc myslely :slight_smile:
29. lis 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk teda to se mi ulevilo. Tak hlavně nožičky nahoru a odpočívat. :grinning:
29. lis 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk děkuji moc,a hlavně Ty se drž a opatruj sebe a miminko atˇ jste oba v pořádku. Držííííííííííííím moc pěstičky,mějte se krááásně..... :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk teda ty nám dáváš tak se hlavně opatrujte a hajejte v postylce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk teda koukánn,co sis zažila za nerwy :frowning2: tak držínn palečky at hennatonn znnizí a nnůžeš si užíwat w klidu těhulkowání :wink:
30. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě jednou díky moc všem za podporu :slight_smile:
30. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk je to bojovník,určitě to vydrží!!!! Já krvácela do 18.tt a už je to dobrý,ale byly to nervy,to je pravda. :wink: Dokonce se mi tam hematom udělal dvakrát,nechápu z čeho.
30. lis 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie děkujeme,no letí to hrozně za chvilku už budeme mít půl roku..a ty se Štěpánkem už rok co?ty děti nám rostou před očima...tak to hezky oslavte.... :slight_smile: :wink:
30. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk Teda holka, ty jsi my dala (vlastně všem tady). Tak pěkně odpočívat a nechat se opečovávat. Určitě to zvládnete a mimi bude v pohodě.
30. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda koukám, jak už mi hrabe a píšu pěkné pravopisné chyby. Eli je zase nachcípaná a já to samozřejmě chytla taky. Za 2 týdny jdeme na trhání nosní mandle, tak snad se to její marodění pak zlepší.
30. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
@betysek kdy jdeš na ten NT screening??
30. lis 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 Příští týden v úterý.
1. pro 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, ráda bych se podělila o své zkušenosti z Unicou. Byli jsme tam s manželem na 3 cyklech, poslední dokonce s darovanými vajíčky, protože z mých už to nejde :cry: , ale bohužel vždy negativní a v při posledním cyklu, už se tam chovali dost nepříjemně, proto jsem se rozhodla, že to ještě naposledy zkusíme, ale už rozhodně na jiné klinice. Zjistila jsem, že je teď v Brně založená nová klinika ReproGenesis a tak jsme se s manžou rozhodli, že to zkusíme tam. Musím říct, že jsem byla moc překvapená, jak se tam k nám mile chovali a podporovali nás. Na dárkyni jsem nemusela vůbec čekat a mohla jsem hned začít s léčbou no a abych to zkrátila, jsem konečně po těch letech snažení těhu :grinning: a máme to potvrzené už i na ultrazvuku :slight_smile:
1. pro 2011 v 08:29  •  čeká miminko, termín má v červenci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek tak ti moc držím pěstičky, aby ti to dobře dopadlo :slight_smile:
já jedu zítra do brna, tam uvidím, jak mi stanoví těhu, protože v nemocnici to bylo pokaždý jinak a pak si konečně zavolám na prenatal a objednám se tam :slight_smile:
1. pro 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellynka3 tak to ti moooooc gratuluji :slight_smile:
já už jsem si také myslela, že mi v Unice nepomůžou, naštěstí to vyšlo na potřetí :slight_smile:
ono to vždycky chce trošku toho pokakanýho štěstíčka :wink:
tak ať vám to vyjde až do kočárku :slight_smile:
1. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellynka3 gratuluji!!! přeju krásné a hlavně bezproblémové těhulkování :slight_smile: Také jsem už o té klinice někde četla... :slight_smile:
1. pro 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellynka3 moc a moc ti gratulujeme. At je to v pořádku aspon ještě 8.měsíců. :grinning:
1. pro 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk já jdu konečně ve čtvrtek na gyndu tak jsem zvědavá kdy mi řekne termín pořádně ho nevím. Kvůli tomu močáku se ve mě moc nechtěli hrabat. A hlavně budu ráda když zase uvodím prcka ,že je všechno v pořádku. :grinning:
1. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoojte holky,máte některá zkušenost s trombofílií (vysoká srážlivost krve)???? Byla mě zjištěna při genetickém vyšetření... Myslíte že to může být příčina neotěhotnění?????????? Díky za radu... :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79
no já mám poruchu srážlivosti ( trombocyopatii) - pozdní srážlivost. A chodila jsem na hematologii k Mudr. Pražákové na Pekařskou.
A máš vyšetřenou štítku? Já nemohla otěhotnět díky ní.
1. pro 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukla na ty stránky reprogenesis a vidím, že tam přešla nejedna sestřička z Unicy...
@nellynka3 moc gratuluju a ať je těhu v pohodě :dizzy_face:
@bobecek79 nevím jestli může být příčinou neotěhotnění, ale určitě je často příčinou brzkých i pozdnějších potratů pokud není kompenzovaná :frowning2: ale ty si budeš píchat nějaký injekce na ředění krve (clexan nebo fragmiparin) a bude to v poho! Držíme pěstičky!
1. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, prosím o radu, co si mám koupit na mazání bříška, abych předcházela tomu, až se mi začne natahovat, aby se mi nedělaly strie :slight_smile: tak poraďte, co jste používaly nebo používáte :slight_smile:
1. pro 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek