• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
Ahoj holky přejeme veselé a Krásné Vánoce a do Nového roku jenom to nejlepší. :slight_smile:
22. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přejeme vám všem krásné prožití Štědrého dne i ostatních svátků vánočních :dizzy_face:
Jarmila a Martínek
24. pro 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky, tak vás všechny zdravím v novém roce :slight_smile:
2. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 zítra ti držím pěstičky, pokud se nepletu, tak jedeš do prenatalu. :slight_smile: tak ať dopadnete na výbornou :slight_smile:
2. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 a tobě přeju, ať dopadnete dobře v Unice, ted si nejsem jistá, jestli jedete ve středu. Každopádně, at se domluvíte k vaší spokojenosti a hlavně, ať to dopadne s //. :slight_smile: moc ti to přeji :slight_smile:
2. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk díky, máš pamatováka :wink: jak se máš?? všechno OK? Já lítám teď furt po doktorech :frowning2: vyšly mi trochu blbě jaterní testy, tak jsem dneska ještě byla dát moč na rozbor. Zítra prenatal, ve středu večer zubař (mám ulomenej kus zubu), ve čtvrtek gynda. Natřískanej týden :wink:
@bobecek79 taky se ti to blíží, tak tfuj tfu :dizzy_face:
2. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 děkujiííí moc,snad to dopadne. A u Tebe ať je taky vše dobré a v červenci se rozrostete o zdravé a krásné miminko..... :slight_smile:
2. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 já zatím dobrý, nevolnosti zatím stále mě trápí, ale spíše už jen večer, přes den mám celkem klid :slight_smile:
já jdu zítra na gyndu teprve poprvní do těhotenské poradny, takže mám přinést moč a budou mi brát krev, takže já zatím netuším, jestli je vše OK nebo ne... ale tím že je mi stále špatně, tak si říkám, že drobek o sobě dává vědět, tak snad je tam všechno v pořádku. :slight_smile:
ve čtvrtek jedeme do prenatalu a pak se mi teprve asi uleví, upínám se k tomu, aby bylo všechno ok a pak teprve si začnu užívat těhotenství :slight_smile:
2. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky! Mně už konečně přešly nevolnosti. Během Vánoc se vytratily, tak je to už mnohem veselejší. Na krvi jsem byla až 29.12. Vůbec nevím proč až v 16.tt, v předchozím těhu mi brali krev určitě už ve 12tt. Ale každý to hold dělá jinak. Asi to chtěl doktor spojit i s testy na genetiku v 16tt, ale když mi screening ve 12tt vyšel ok, tak řekl, že je to zbytečné. Už jsem se objednala i na UTZ ve 20tt do Prenatalu. Říkala jsem si, žese musím objednat brzy, abych pak nešla až někdy pozdě odpol. Myslím, že s Eli jsme tam byli kolem 16,30. Říkala jsem si, že se divím, že tam jsou tak dlouho.
2. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 Držím palečky na zítra.
2. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsme jeli do školky busem. Jel stejný řidič tam i zpět a při zpáteční cestě mi povídá: Tak zase zpátky. Byla jste vyzvednout vnoučka ve školce? Já myslela, že mě trefí. Většinou mi všichni hádají min o 5 let míň......
2. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek díky :slight_smile: nebudu tajit, že mám strach :zipper_mouth:
my jsme na ten UTZ ve 20tt s Martínkem šli do Prenatalu snad na 19 h. Navíc Marťula nespolupracoval, tak jsem tam musela cca půl hoďky pochodovat po chodbě, aby se otočil a domů jsme jeli až po osmé hodině večer :confused: taky jsem zírala, že jsou tam až tak dlouho. Jo a byl to navíc pátek.
2. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neuvěříte. Dneska jsem byla na gyndě a prý normálně ovuluji. Dr. mi řekl, že být manželem, tak na mě už leží :slight_smile:
Jenže smutná zpráva k tomu. O Vánocích nám umřela babička :frowning2: Ve středu máme pohřeb. Nevím, jak to dáme. Ach jo.
2. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi to je mi moc líto :frowning2:
2. led 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, byla jsem z toho strašně moc smutná, ale na druhou stranu, byla moc nemocná a už by se trápila. A když se to vezme kolem a kolem - jeden odejde a třeba druhý příjde. Kdo ví. Musíme být stateční.
2. led 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi super zpráva. Tak at se zadaří. :slight_smile: S babičkou je mi to moc líto. :frowning2: Drž se.
2. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tevi, jedna zprava krasnoucka, druha smutna:((((.Ale jak rikas, treba to bylo pro ni vysvobozeni...Drz se, nesmutni a koukej se ridit radami dr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýý,prosím nevíte některá z Vás,když jdeme zítra na druhé zahájení IVF,musím mít manžílka??? Nevím jestli bude z práce stíhat... :unamused: .Bude potřeba nějaký podpis,nebo něco tak???? Samozřejmě kromě peněz?? A ješte jedna otázečka,když mi zbyly z minula léky,můžu je vzít,aby mi jich napsali míň,abych ušetřila... :slight_smile: Děkujííí za odpovědˇ....
3. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 nepotřebuješ manžílka, já už jsem pak chodila taky sama. papír podepisoval až v den transferu a nevadilo to... léky si určitě vem, nebo napiš seznam, já jsem vždycky sepsala, kolik ks čeho mám a o to míň jsem jich pak vyfasovala, je zbytečné, aby se ti to doma hromadilo... :slight_smile:
držím pěstičky, dej vědět :slight_smile:
3. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes byla na gyndě, vyfasovala jsem nějaké globule na zavádění a za 3 tejdny si mám přijít pro těhotenskou průkazku :slight_smile:
4. led 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1
@bobecek79
holky, tak jak jste dopadly? :slight_smile:
4. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,všechny zdravím a přeju at vám to dobře dopadne :slight_smile:.Chtěla bych se zeptat zda některá nevíte ceník na letošní rok?Plánujeme že by jsme pořídili Míšovi sourozence,ještě máme 3 v brazáčku,tak by mě zajímalo kolik nás to asi bude stát -ket,prosím nemáte některá ceník,děkuji všem předem děkuji :wink:
4. led 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour letošní ceník nemám, ale v říjnu jsme byli na KET a platili jsme za to rovné 4000 Kč (rozmražení + KET transfer). Plus samozřejmě něco na léky musíš počítat. Já myslím, že se to moc asi lišit nebude.
Tak držím pěstičky, ať sourozenec vyjde :slight_smile:
4. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk ahoj, tak screening je negatvní, ale jen 1:500 (což není zrovna moc) a vzhledem k věku doporučují stejně konzultaci na genetice a plodovku... ale je to lepší než jsem čekala :wink:
uvidíme co triple testy a pak se definitivně rozhodnu jestli tu plodovku jo nebo ne.
Ty jdeš taky teď někdy, ne? tak tfuj tfuj :wink:
4. led 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 jo jo, já jdu zítra, nervičky jsou na pochodu... snad budeme v pořádku :slight_smile: zítra ti písnu jak jsem dopadla já :slight_smile:
4. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1
@lnk holky držím palečky. Tfuj,tfuj,tfuj :slight_smile:
JInak mě ten screening vyšel taky hodně málo,nevím jestli 1:260 nebo tak.musela bych to dohledat.
4. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jimmy1 Budeme moc držet palečky, určitě to dobře dopadne a mimčo bude v pořádku. :wink: Já jsem valila oči, že mi celkový výsledek vyšel mnohem lepší než při prvním těhu a to už mi za chvíli bude 34. Taky jsem z toho měla šílený strach.
4. led 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lnk Držím palečky na zítra. Koukám, že tvoje doktorka šetří těhu průkazkami. Snad se jí dočkaš aspoň v červenci, než pojedete do porodnice.....
4. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, @Ink Držím palečky :slight_smile:.Ještě jsem se chtěla zeptat píšeš že jsi platila za rozmražení-ket+transfér - 4000kč a to v tom asi není asistovaný hatching při ket? Já tady mám starou cenu zroku 2008 to bylo 3000kč. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ???
5. led 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně jsem se zapoměla zeptat než jsi šla na ket tak ti brali ještě krev a dělali nějaké vyšetření?Za jak dlouho ti je zaváděli a kolik?Děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek