CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

radule21
13. bře 2012

@lenjer já měla teď v mrazáčku 4 embryjka v jedné pipetě. rozmražení přežili všechny ,ale dvě se přestali druhý den vyvijet.Pokud by se nám teď nezadařilo,tak bychom museli podstoupit dlouhý proces při kterém já mám vždy OHSS. Tak toho já se vážně bojím.

radule21
13. bře 2012

@lenjer Tak snad to dobře dopadne a nebudeš ty dva mrazáčky potřebovat.Držím moc pěsti určitě tam budou dvě čárky

radule21
13. bře 2012

@jimmy1 Ahoj tak opravdu my máme kluky stejně staré . Syn se narodil v únoru takže taky 2 roky a jeden měsíc 🙂

jimmy1
13. bře 2012

@radule21 tak to je škoda, že jsi se neozvala dřív 😉 mohly jsme "řešit" stejné slasti a strasti 😎 měly jsme s holkama i srázek a byli tam samí kluci

dazour
13. bře 2012

Ahoj ,zdravím všechny,tak my máme taky tři v mrazáčku a už se těším až mě nějaký zavedou ve čtvrtek budeme volat aby nám připravili na rozmrazení a transfér asi 19.3.tak doufám že nějakej sněhuláček bude bojovat 🙂

lnk
13. bře 2012

@dazour držím moc pěstičky 🙂

radule21
13. bře 2012

@dazour Tak to Ti držím pěsti. Ty máš transfer 19.3 a já testuju tak doufám, že to bude pro nás šťastné datum-

radule21
13. bře 2012

@jimmy1 Tak to je fakt škoda ,opravdu jsme to mohli řešit vše spolu asi je to lepší pokecat s holkama co mají stejnej problém

dazour
13. bře 2012

@radule21 Jé tak to držím taky palce at to všechno dobře dopadne 😉

kveta
13. bře 2012

@lenjer Naozaj je priskoro na testovanie... vôbec nie je dôvod to vzdávať...

kveta
13. bře 2012

@lenjer Mne došla menštruácia pri pichaní agolutinu, takže sme šli na Unicu predčasne na krvné testy, aby som teda vysadila lieky na IVF.

lenjer
13. bře 2012

@kveta Ahooj, taky jsem to od někoho slyšela, že i tak měsíčky dorazily ... Je to asi individuální ...
S mým štěstím je do pátku dostanu ....

jimmy1
14. bře 2012

@lenjer nedostaneš!!! těhulky běžně nemenstruují 😎 a i kdyby to tentokrát nevyšlo 🤐 , tak máš ještě v mražáčku bojovníčky, a na KET můžeš jít cobydup.
Jinak dobré ráno všem 🙂

lnk
14. bře 2012

@radule21
@dazour
holky, tak na pondělí tfuj tfuj tfuj 🙂

katka1313
14. bře 2012

Ahoj děvčata, už dlouho se s manželem marně snažíme o miminko. Doktor nás poslal sem do Brna. Ze začátku jsem ho trošku podezřívala, že s nimi má nějakou smlouvu, protože myslím, že takových center je hodně a nám by se třeba víc hodilo centrum v Olomouci než v Brně. Jste v Unice spokojené? Máte zkušenosti i z jiných center? Je něco, co vám na Unice třeba vadí?

lucifirek
14. bře 2012

tAK HLÁSÍm,že mi ještě asi dlouho nepojedem,čekám na tu vakcínu a prý je lepoší počkat na přeléčeníů. Tyto infekce prý často způsobují neuspěch.☹

dazour
14. bře 2012

@katka1313 Ahoj a vítej 🙂 .My jsme s Unicou moc spokojený,sice nemůžu porovnat ,ale stálo to za to máme oba zdravotní problémi a nám se zadařilo hned na poprvé před čtyřmi lety,máme krásného zdravého kluka a ted máme ještě tři v mrazáčku,tak se snážíme o dalšího sourozence 😀 😵

lenjer
14. bře 2012

@jimmy1 Ahoj, moc děkuji za povzbuzení, seš hodná 🙂
Uvidíme jak to dopadne, kdyžtak půjdu co nejdřív na KET, ale to se asi podle mě nedá hned, že ??
To asi budu muset nechat dvoje měsíčk\y odběhnout, že ??
Dnes jsem ráno netestila, je to 7 do po ET, možná to zkusím zítra a když nic, tak až 10 -tý den po ET, pokud tedy
nedostanu měsíčky ... no uvidíme ...

betysek
14. bře 2012

@katka1313 Já taky zkušenosti z jiných center nemám. Byli jsme jen v Unice a povedlo se napoprvé. Mně doktor řekl, že mi nebude radit, kam jít, ať si vyberu sama, že center je spousta. Hlavně ať si vyberu nějaké ve větším městě, že tam mají více zkušeností. Nakonec jsem po něm přeci jen chtěla, aby mi řekl nějaké konkrétní v Brně, tak mi doporučil Unicu. Hledala jsem nějaké info na netu o jiných centrech v Brně, ale měla jsem pocit, že je celkem jedno, kam půjdeme. Ceny se pohybují skoro stejně a když se někomu zadaří, tak centrum chválí, když se nezadaří a jde jinam, tak chválí zase jiné a prvním opovrhuje. Tak že asi tak za mě. Nemůžu říct, že by mi na Unice něco vyloženě vadilo. Za 3 měsíce máme termín, tak že spokojenost.

katka1313
14. bře 2012

@betysek @dazour Tak to jste mě potěšily. Doufám, že nám se též brzy povede. Zatím jdeme jen na testy, tak jsem zvědavá, co nám zjistí ☹

lnk
14. bře 2012

@katka1313 ahoj, písnu ti do IP, já narozdíl od holek spokojená nebyla, i když mimčo čekáme... 🙂

michzde
14. bře 2012

@lnk Ahoj, můžu se zeptat proč jsi nebyla spokojená ?? Zrovna taky zvažujeme návštěvu v Unice ..
Díky

lnk
14. bře 2012

@michzde máš to v IP

lnk
14. bře 2012

@lucifirek nedá se nic dělat, raději vyčkej, pořádně to přeléči, ať se pak zbytečně netrápíš ještě v těhu, to bys na to pak nic nemohla brát. asi to chce počkat a pak to vyjde hned 😉 držím ti pěstičky

lnk
14. bře 2012

@lenjer já mám pocit, že tam je pak 3 měsíce odstup před KETem, že jsem nemohla jít hned. Zkus na to nemyslet a zbytečně se psychicky netrápit - ono to dělá hodně...

radule21
14. bře 2012

@michzde
@katka1313 Ahoj holky ,jak píše Ink také jsem zrovna spokojena s Unicou nebyla,přes to,že máme od nich syna,ale asi je to individuální.Určitě jsou šikovní,ale nelíbil se mě přístup. víc kdyžt ak do IP

radule21
14. bře 2012

@lenjer Ahoj celý den na Tebe myslím . Dneska jsem si byla koupit těhotenský test taky ,ale nejdřív to zkusím až o víkendu.Zítra Ti budu držet pěsti .Určitě to vyjde. 🙂

michzde
14. bře 2012

@radule21 Tak pisni do IP , jo ??

luciiiie
14. bře 2012

Ahoj holky...jen dotázek....kryokonzervace stojí stále 1000,- za rok? jinak se holky držte a všem čekatelkám přeju // na testíku 🙂

martinka021
15. bře 2012

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám tady narušuju soukromí, ale chtěla bych se na něco zeptat. Chodíme taky na unicu, máme za sebou dvě IVF a z toho druhého máme půlročního kluka. Letos bysme chtěli absolvovat KET, náš první a tak bych chtěla vědět, jak to probíhá především časově. Hádám, že nejdřív konzultace, pak hormonální profil, antikoncepce + co se vyvine z toho profilu (např. prášky na štítku apod.), a pak? Píchají se injekce i před tím nebo až potom? Berou se nějaké léky? A transfer se dělá hned ten měsíc po dobrání antikoncepce nebo je to složitější? Děkuji za Váš čas, mohla bych sice počkat, co mi řekne doktor, ale my se potřebujeme rozhodnout, kdy se tam objednat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru