• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. července 2017 
@dazour ahoooj, nic nevzdávej!!! dokud tam pořád jsou //, tak je to v pořádku :slight_smile:
2. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michzde jojo, letí to jak voda :slight_smile:
2. dub 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour a kdy máš dělat test?Třeba to může být špatným testem :wink:
2. dub 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@durma testovat mám 4.4. a dělám pokaždé stejný test mama test ten levnej dva proužky, :unamused:
2. dub 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour držím palec :wink: ,přeji aby vše bylo OK!Já bych zkusila jinou značku testu.
2. dub 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour zatím tam dvě čárky jsou tak se hlavně nestresuj . Určitě to dobře dopadne. Kdyby jsi těhule nebyla tak je tam jedna pekně tlustá, jak jsem to měla já, před čtrnácti dny. Uvidíš zítra. Držím pěstičky. :slight_smile:
2. dub 2012 ve 13:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já těhotná nejsem,test je negativní ta čárka každým dnem mizela a dneska tam nic nebylo :frowning2: ,zítra jedem ještě na krev ,ale už to vidím bledě.tak se mějte hezky a bojujte dál pa :slight_smile:
4. dub 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour uvidíš,co řekne krev :wink: Držím palec!
4. dub 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour ahoj, to je mi líto... vypadá to, že to bylo jen biochemické těhu :frowning2: tak hodně síly!!!
4. dub 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour Ahoj tak to je mě líto, čekala jsem , že to aspoň Tobě vyjde,ale dopadli jsme obě stejně.Ty už taky žádny mrazáčky nemáš viď? Půjdeš do mimi znova hned, nebo tomu dáš nějakej čas.Určitě se nám to povede.Držím pěsti :slight_smile:
4. dub 2012 ve 13:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour ahoj, tak to je mi moc líto, věřila jsem, že to bude dobrý a aspon jeden bojovníček to vydrží.. :frowning2:
4. dub 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak jsem dneska byla na cukrovce, a je tam, mrcha jedna nenažraná, tak jsem z toho taková docela zdrblá... :frowning2: no jo no, přežily to jiný, přežiju i já, nedá se nic dělat... hlavně, aby prcek byl zdravej...
4. dub 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk Ahojky Inečko.... :grinning: To je hrozný,to je mi líto. Ty si teda opravdu ten jiný stav užíváš. Za týden jdu na screening,pak Ti napíšu do IP. Jinak na Tebe myslím,co jsi mi psala a dávám palec nahoru,že jsi měla pravdu. Celý den od rána do večera je mi zle a zvracím jako za celý život ne. Měj se pěkně a opatrujte se i s miminkem.
4. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 :grinning: :grinning: neboj, bude hůř :grinning: :grinning: taky na tebe myslím, hlavně, ať jste v pořádku, budu držet pěstičky, určitě se ozvi, jak jste dopadli :slight_smile: já měla velký nervičky v 13 tt i v tom 20 tt, ale dopadlo to dobře, tak ať to dopadne dobře i u tebe :slight_smile:
4. dub 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk tak cukrovka?? nic příjemného, ale přeju, ať je zvládnutá jen dietou a nemusí dojít na píchačku inzulínu... Mně se naštěstí vyhla i v tomto těhu, ale měla jsem z ní stracha...
@bobecek79 koukám, že si taky "užíváš" :slight_smile: vydrrrrž, ono to přejde!!! (nejpozději po porodu :zipper_mouth:) a na screening moooc držím všechno co mám, ať je v pořádku :dizzy_face:
5. dub 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1 jojo, taky doufám, že to zvládnem bez inzulínu, uvidíme.. ale ani tak mě to nepotěšilo, žádný kokinko, žádný ovoce, ach jo :frowning2:
5. dub 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk ahoj koukám,že jsme na tom stejně. Já jí mám bohužel taky a i s Mildou jsem jí měla. Naštěstí stačila dieta tak doufám,že to tak bude zase. :wink:
5. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 držím moc palečky at jsou miminka v pořádku. :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jimmy1
@ivetule
holky díííky :slight_smile: ,budu Vás informovat,jak jsme dopadli. Mějte se a užívejte těhulkování...... :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetule :slight_smile: aspoň v tom nejsem sama :slight_smile: tak nasadíme dietku a snad nám to pomůže :slight_smile:
5. dub 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak holky máme smůlu krev byla 0,1. :frowning2: Tak se mějte hezky a všem držím palečky at se vám zadaří :slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour Ahooj, to mě mrzí .. :frowning2: Hlavně to nevzdávej, příště to určitě vyjde :slight_smile:
5. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat , měli jste první týdny těhotenství bolení v podbřišku ?? Někdy víc a někdy vůbec ??
Prsa mě taky jeden den bolí, druhý den nic .. :frowning2:
Snad je vše v pořádku ...
5. dub 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour ahoj, je mi to moc líto
5. dub 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michzde já jsem měla bolesti v podbřišku docela často a dlouho
5. dub 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour je mi to moc líto. :unamused:
5. dub 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dazour To je mi moc líto. :frowning2:
5. dub 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobecek79 Moc držím pěsti, at screening dopadne na 1.
5. dub 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla na utz. Prcek byl zrovna v příčné poloze, tak doufám, že se ještě do porodu otočí. Jinak zase jsme velikostně týden až 2 napřed. Nosní kost máme, dle možností utz, viditelnou. Jinak se mě snažil doktor uklidnit, že kdyby měl prcek Downa, že by byly vidět typické rysy v obličeji, ale prý am nejsou, tak prý bude v pořádku. Vyfasovala jsem papír na jména do porodnice, tak začne boj s manželem. Chce případného kluka pojmenovat po sobě.......
5. dub 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já moooc děkují,ale bojím,bojím. A Tobě už se to krásně krátí,tak maminko hodně zdravíčka a ať to i s mimískem zvládnete na 1.
5. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek