CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
lnk
2. dub 2012
@dazour ahoooj, nic nevzdávej!!! dokud tam pořád jsou //, tak je to v pořádku 🙂
lnk
2. dub 2012
@michzde jojo, letí to jak voda 🙂
durma
2. dub 2012
@dazour a kdy máš dělat test?Třeba to může být špatným testem 😉
dazour
2. dub 2012
@durma testovat mám 4.4. a dělám pokaždé stejný test mama test ten levnej dva proužky, :-|
durma
2. dub 2012
@dazour držím palec 😉 ,přeji aby vše bylo OK!Já bych zkusila jinou značku testu.
radule21
2. dub 2012
@dazour zatím tam dvě čárky jsou tak se hlavně nestresuj . Určitě to dobře dopadne. Kdyby jsi těhule nebyla tak je tam jedna pekně tlustá, jak jsem to měla já, před čtrnácti dny. Uvidíš zítra. Držím pěstičky. 🙂
dazour
4. dub 2012
Ahoj holky já těhotná nejsem,test je negativní ta čárka každým dnem mizela a dneska tam nic nebylo 😞 ,zítra jedem ještě na krev ,ale už to vidím bledě.tak se mějte hezky a bojujte dál pa 🙂
durma
4. dub 2012
@dazour uvidíš,co řekne krev 😉 Držím palec!
jimmy1
4. dub 2012
@dazour ahoj, to je mi líto... vypadá to, že to bylo jen biochemické těhu 😞 tak hodně síly!!!
radule21
4. dub 2012
@dazour Ahoj tak to je mě líto, čekala jsem , že to aspoň Tobě vyjde,ale dopadli jsme obě stejně.Ty už taky žádny mrazáčky nemáš viď? Půjdeš do mimi znova hned, nebo tomu dáš nějakej čas.Určitě se nám to povede.Držím pěsti 🙂
lnk
4. dub 2012
@dazour ahoj, tak to je mi moc líto, věřila jsem, že to bude dobrý a aspon jeden bojovníček to vydrží.. 😞
lnk
4. dub 2012
ahojte holky, tak jsem dneska byla na cukrovce, a je tam, mrcha jedna nenažraná, tak jsem z toho taková docela zdrblá... 😞 no jo no, přežily to jiný, přežiju i já, nedá se nic dělat... hlavně, aby prcek byl zdravej...
bobecek79
4. dub 2012
@lnk Ahojky Inečko.... 😃 To je hrozný,to je mi líto. Ty si teda opravdu ten jiný stav užíváš. Za týden jdu na screening,pak Ti napíšu do IP. Jinak na Tebe myslím,co jsi mi psala a dávám palec nahoru,že jsi měla pravdu. Celý den od rána do večera je mi zle a zvracím jako za celý život ne. Měj se pěkně a opatrujte se i s miminkem.
lnk
4. dub 2012
@bobecek79 😃 😃 neboj, bude hůř 😃 😃 taky na tebe myslím, hlavně, ať jste v pořádku, budu držet pěstičky, určitě se ozvi, jak jste dopadli 🙂 já měla velký nervičky v 13 tt i v tom 20 tt, ale dopadlo to dobře, tak ať to dopadne dobře i u tebe 🙂
jimmy1
5. dub 2012
@lnk tak cukrovka?? nic příjemného, ale přeju, ať je zvládnutá jen dietou a nemusí dojít na píchačku inzulínu... Mně se naštěstí vyhla i v tomto těhu, ale měla jsem z ní stracha...
@bobecek79 koukám, že si taky "užíváš" 🙂 vydrrrrž, ono to přejde!!! (nejpozději po porodu :-x) a na screening moooc držím všechno co mám, ať je v pořádku x-)
lnk
5. dub 2012
@jimmy1 jojo, taky doufám, že to zvládnem bez inzulínu, uvidíme.. ale ani tak mě to nepotěšilo, žádný kokinko, žádný ovoce, ach jo 😞
ivetule
5. dub 2012
@lnk ahoj koukám,že jsme na tom stejně. Já jí mám bohužel taky a i s Mildou jsem jí měla. Naštěstí stačila dieta tak doufám,že to tak bude zase. 😉
ivetule
5. dub 2012
@bobecek79 držím moc palečky at jsou miminka v pořádku. 🙂
bobecek79
5. dub 2012
@jimmy1
@ivetule
holky díííky 🙂 ,budu Vás informovat,jak jsme dopadli. Mějte se a užívejte těhulkování...... 🙂 🙂
lnk
5. dub 2012
@ivetule 🙂 aspoň v tom nejsem sama 🙂 tak nasadíme dietku a snad nám to pomůže 🙂
dazour
5. dub 2012
Ahojky,tak holky máme smůlu krev byla 0,1. 😞 Tak se mějte hezky a všem držím palečky at se vám zadaří 🙂
michzde
5. dub 2012
@dazour Ahooj, to mě mrzí .. 😞 Hlavně to nevzdávej, příště to určitě vyjde 🙂
michzde
5. dub 2012
Holky, chtěla jsem se zeptat , měli jste první týdny těhotenství bolení v podbřišku ?? Někdy víc a někdy vůbec ??
Prsa mě taky jeden den bolí, druhý den nic .. 😞
Snad je vše v pořádku ...
lnk
5. dub 2012
@dazour ahoj, je mi to moc líto
lnk
5. dub 2012
@michzde já jsem měla bolesti v podbřišku docela často a dlouho
ivetule
5. dub 2012
@dazour je mi to moc líto. :-|
betysek
5. dub 2012
@dazour To je mi moc líto. 😞
betysek
5. dub 2012
@bobecek79 Moc držím pěsti, at screening dopadne na 1.
betysek
5. dub 2012
Dnes jsem byla na utz. Prcek byl zrovna v příčné poloze, tak doufám, že se ještě do porodu otočí. Jinak zase jsme velikostně týden až 2 napřed. Nosní kost máme, dle možností utz, viditelnou. Jinak se mě snažil doktor uklidnit, že kdyby měl prcek Downa, že by byly vidět typické rysy v obličeji, ale prý am nejsou, tak prý bude v pořádku. Vyfasovala jsem papír na jména do porodnice, tak začne boj s manželem. Chce případného kluka pojmenovat po sobě.......
bobecek79
5. dub 2012
@betysek já moooc děkují,ale bojím,bojím. A Tobě už se to krásně krátí,tak maminko hodně zdravíčka a ať to i s mimískem zvládnete na 1.