CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

durma
12. čer 2012

@radule21 tak to přeji hoooodně štěstí a zdravíčka 😉 🙂 😉

radule21
12. čer 2012

@zaneta2 Ahojky, díky za gratulaci, určitě najdeš za 14 dni dvě čárky.Já jedu 29.6. na ultrazvuk na Unicu, tak uvídím jestli tam budou dvojčátka nebo jen jeden mimísek.Jelikož už jednouho čerta mám tak mě v pohodě bude stačit jeden mimísek. 🙂

radule21
12. čer 2012

@durma Ahoj, a děkuji.

radule21
12. čer 2012

@lnk Ahoj , Díkec, tlustice se nevypařila a je tam stále,taky Tobě hodně štěstí

lnk
12. čer 2012

tak já dneska byla na kontrole a všechno je OK. drobeček naštěstí je stále otočený tak jak má 🙂 začly se hlásit první poslíčci, ale na porod to naštěstí zatím nevypadá 🙂 příští týden jdu poprvé na ten monitor do nemocnice, tak jsem zvědavá. už mám před sebou necelé 4 týdny, těhotenství neskutečně rychle uteklo 🙂

betysek
13. čer 2012

@lnk To je fajn, že je všechno v pohodě. Ani mi nemluv, taky mi to šíleně uteklo, když si uvědomím, že za 3 dny máme termín. 😉

bobecek79
13. čer 2012

@lnk
@betysek holky držte se,myslím na Vás. Hlavně ať to máte rychle za sebou a jste v pořádku a Vaše lásky atˇ jsou zdravoučký. Držím Vám palečky i s dvojčátky v bříšku......

lnk
13. čer 2012

@bobecek79 díky, vidím, že tobě to taky pěkně rychlo naskakuje - už 22 tt. 🙂

lnk
13. čer 2012

@betysek 🙂 tak já jsem přesně 3 týdny po tobě 🙂 tak se drž a ať to dobře dopadne 🙂

betysek
18. čer 2012

Ahoj holky, tak hlasím, že už jsme doma z porodnice. Julinka se narodila v pátek, nakonec má jen 3,55 kg a ne předpokládané 4 kg. Porod byl fofr, malá byla venku 1,5 hod po příjezdu do porodnice. Oproti prvnímu porodu procházka růžovou zahradou. Holky držte se a ať vám to hezky utíká a máte brzy své drobečky taky v náručí. 😉

lnk
18. čer 2012

@betysek juuuuu, ahooooooooj, tak to byl teda fofr 🙂 to jste i docela brzo doma, u nás v nemocnici pouští až po 5 dnech. 🙂 tak mocinky moc moc moc blahopřeji, a ať jste obě v pořádku a zdravé 🙂
já byla dnes na monitoru a za těch 20 minut, než mě natočili, přišly 3 maminky na příjem. tak jsem si říkala, že v tom vedru jim to teda nezávidím, mně tekl pot po čele a to jsem jen ležela na monitoru 😀 byla jsem moc ráda, že zas můžu jet domů 😀
tak se držte a papa

bobecek79
18. čer 2012

@betysek paráda,tak Vám mooooc gratulujeme k narození Julinky a přejeme oběma hodně zdravíčka a atˇ Vám malinká roste a dělá jen samou radost. Ještě jednou velká gratulace...... 🙂 🙂 🙂

jimmy1
18. čer 2012

@betysek moc gratuluju a Julince do života všechno nejlepší 😵

bobecek79
18. čer 2012

@jimmy1 Tobě už to taky utíká,zachvilku budeš dvojnásobná mamča. Tak atˇ všechno dopadne dobře.....

radule21
18. čer 2012

@betysek Ahoj velikánská gratulace. Přejeme Vám oběma moc moc zdraví, a ať se má Julinka k světu,ať pekně spinká a maminka si může v klídku odpočívat. 🙂

lucifirek
18. čer 2012

@betysek Ahojky Obrovská gratulace a super,že porod byl pohodička 😀 At vám maličká dělá jenom samou radost 🙂

ivetule
18. čer 2012

@betysek moc gratulujeme a hlavně zdravíčko mamince i Julince 🙂

betysek
19. čer 2012

@lnk Já jsem se taky divila, že jdeme tak brzy domů. S Eli jsme šly taky až o den později a byla taky v pohodě. Jen teda měla Eli větší žloutenku. Julča ji naštěstí nemá tak silnou. Říkali, že pouští domů po 72hod běžně. Asi jak která porodnice, protože poprvé jsem rodila jinde.

betysek
19. čer 2012

@bobecek79
@jimmy1
@radule21
@lucifirek
@ivetule
Moc vám všem děkujeme. Zatím je Julinka opravdu sluníčko. Pěkně spinká, v noci se budí jen dvakrát na kojení, tak že super (musím zaklepat). Eli je z ní zatím uplně hotová, jen je problém ji udržet v klidu aspoň tu chvíli než Julinka usne, ale chce to čas a zvyknou si obě. 😉

nali1
19. čer 2012

Dobrý den, zdravím všechny " kolegyně " z Unici. Vidím, ze uspechy stále jsou a nekteré uz jsou znovu maminkami. My máme krásné 3 a pul mesice stare holčičky. Pokud byste měla zájem o monitory pro dvojcatka, tak zrovna prodavam. Jsou kupované v březnu jak se holky narodily. Měli jsme je v jedne postýlce, tak jsme pociťovali monit

nali1
19. čer 2012

Porizovali monitory respisiense . Pokud mate nektera zájem, napište mi ip a domluvíme se.

zaneta2
19. čer 2012

@betysek gratuluji k Julince 🙂 hlavně ať jste zdravé a spokojené 😉 snad budu taky brzo patřit k Vám mamčám 😀 už se mnou cuká testování, zatím odolávám.

zaneta2
19. čer 2012

@radule21 už mě to čekání nebaví. chtěla bych už testovat 🙂 to bude určitě velké překvapení na utz, na to jsem taky zvědavá jestli nám to vyjde, tak kolik se jich tam objeví. 😉

radule21
20. čer 2012

@zaneta2 Ahojky, já testovala desátý den,ale bylo mě to skoro jasny.jinka už je mě týden pekně zle a to není to nejhorší to teprve příjde. Je mě na zvracení , na jídlo se nemůžu ani kouknout, ale první těhu. jsem měla taky takové.pá držím pěsti

lnk
21. čer 2012

@zaneta2 ahojky, kdy máš testovat?

zaneta2
21. čer 2012

@lnk ahojky mám testovat v pondělí 25.6. 😉

lnk
21. čer 2012

@zaneta2 🙂 tak to uz je za chvilicku, to jeste vydrz, pak to bude stat za to 😉

zaneta2
21. čer 2012

@lnk už jsem právě testovala včera a dneska https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zaneta2/albu... 😀

lnk
22. čer 2012

@zaneta2 jee, tak gratulace veliká 🙂 🙂 teď hlavně, aby to všecko dobře dopadlo a budu zvědavá, jestli bude jedno nebo dvě 😉
úplně jsem si vzpomněla, jak mi bylo, když jsem viděla já ty své //... 🙂 přenádherný pocit 🙂
tak tfuj tfuj tfuj, ať je těhu bez problému 🙂

zaneta2
22. čer 2012

@lnk díky, díky 🙂 moc tomu sama ještě nevěřím, pořád čekám na osudné pondělí, jestli tam budou //, ale podle mě není pochyb. to víš nechtěla bych být pak zklamaná, přece jenom jsem testovala před termínem. kdo vydržel netestovat je u mě borec, já bych to určitě nedala. teď jenom počkat do po a pak zavolám na kliniku a objednám se na první utz, tam se nám to ukáže 😉 jestli jedno nebo dvě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru