• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

22. července 2017 
@vanushka ahojky, je mi líto, že to nevyšlo :frowning2: MS došla do pár dnů, asi tři max. 4 dny, jak jsem vysadila agolutin, tak to bylo celkem rychlé... pokud ti to do týdne nedorazí,tak se zeptej, kdy jít na vyvolávačku..
9. bře 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk ahoj, na ktory pokus v Unice ti to vyslo ?
9. bře 2014 ve 23:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka až na třetí KET
10. bře 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk ok, ja mam tiez na 3 vklady :slight_smile: daval ste po 2 embrya ? prezili vsetky rozmrazenie ?
10. bře 2014 v 10:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka měli jsme zamraženo po 4 ks. první rozmražení přežily 2, dali jsme 2, žádné se nechytlo. podruhé přežily 3, dali jsme opět 2, opět se žádné nechytlo a potřetí přežilo pouze jedno a z toho máme pěknýho raubíře :slight_smile:
10. bře 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lnk wauuuu, super *!!!!! krasne ze nakoniec vsetko dobre dopadlo :slight_smile:

...ako to dopadne u nas, uvidime, ale dufam ze aspon 1 dieta z toho vyjde :grinning:

kolko ma maly ?
10. bře 2014 v 11:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka má 20M :slight_smile: ty máš zamraženo kolik? po kolika?
10. bře 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 kusov po 2. :slight_smile:
10. bře 2014 ve 13:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka tak držím pěstičky! :slight_smile:
10. bře 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk Dakujem moc ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2014 v 10:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je to v pr..li! Srdicko sice zatim bije, odpovidame 7+5, ale zacala jsem krvacet a dnes zjistili hemqtom pres celou spodni cast delohy. Nezbyva nez modlit se a verit! Mam strah a furt bulim. Musim porad lezet.
14. bře 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi nic není tam kde píšeš!!! musíš věřit, že to mimčo zvládne :slight_smile: já taky měla hematom v 8.tt, hned nad mimčem, takže ho měl strhnout sebou, ležela jsem týden v nemocnici na kapačkách a zvládly jsme to!!! teď jsem s naší holčičkou v 15.tt :wink: držím palečky, ať to zvládnete :dizzy_face:
14. bře 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko az me to dojalo... dekuji, kez by!
14. bře 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tevi držím palečky at se prcek drží. :slight_smile:
14. bře 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tevi nohy nahoru, ležet a věřit, že to mimi zvládne!!!! Držím vám moc pěsti, ať hematom odkrvácí a nebo se potvora vstřebá ale hlavně ať mimi pěkně drží na svém místě a roste a sílí!
14. bře 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc dekuju.
14. bře 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi moooc drzim palce, hlavne pozitivni myslenky!!!:slight_smile: my jsme dneska byli na KET, tak nam zacina dlouhých 14 dni do testu :slight_smile:
14. bře 2014 v 18:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tevi ahojky tevinko, ja mela stejne trapeni jako ty. Neni snadne na to nemyslet,ale urcite to oba zvladnete,jsi bojovnik. Myslim na tebe.
14. bře 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi Bojuj!!! Ukludni sa, lez. Este nie je nic stratene!!!
15. bře 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancami9 drzim palce !!!!!!!! :slight_smile: dali ste jedno embryo alebo dva ?
16. bře 2014 v 15:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka děkuji:slight_smile: dali jsme jedno, sice máme i po dvou celkem ještě 4 maluchy, ale dali jsme šanci tomu jednomu:slight_smile:
16. bře 2014 v 17:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancami9 super !!!!! dufam ze to vyjde, jednoducho musi vyjst :slight_smile: ja idem v maji na vklad do unicy :slight_smile:
16. bře 2014 v 17:26  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi ako sa mas ? vsetko ok ?
18. bře 2014 ve 21:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka ahojky, dekuji za optani. Dneska jsem dostala prukajdu, ale na ultrazvuku je porad ten velky hematom. Musim jenom lezet, jinak to miminko strhne s sebou :frowning2: jsem z toho smutna. Navic po prichodu domu jsem zacala zase spinit... aach jo.
18. bře 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi co to je prukajda ?
ty len lez a lez,nic ine nerob, uvidis bude vsetko ok ! hematom pomaly zmizne, uvidis :slight_smile:
18. bře 2014 ve 22:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanushka průkajda jako těhotenská průkazka :slight_smile:
18. bře 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi aha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to je super :slight_smile: ale, drz sa, vsetko bud ok :slight_smile:
18. bře 2014 ve 22:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tevi Ahoj Tevi, tak jak se držíš? držím palce, at to dobře dopadne!!! :slight_smile:

já jsem 7.den po KET a to čekání je hrozné. chtěla bych si udělat test, ale píchli mi Pregnyl 5000j, tak to asi ještě nemá cenu.
21. bře 2014 v 07:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancami9 na test počkej alespoň ještě tři dny, pak by snad mohlo jít něco malinkého už vidět. Moc ti to přeju. Já se zatím držím, ale hematom tam pořád je, myslím ale, že postupně odchází a vstřebává se. Snažím se co nejvíce ležet, aby to zase nezačalo krvácet. To riziko potratu je pořád docela veliké. Včera jsem byla na základní odběry. Vlastně první moje oficiálně těhotenské + navíc jako nadstandard štítná žláza. Tak doufám, že bude vše v pořádku. 4.4. mám další odběry v odborné ambulanci, kde mi budou dělat screening ve 13tt. Ve středu jdu zase na kontrolu na ultrazvuk, tak snad bude vše v pořádku. Pořád na to musím myslet. Na minulý ultrazvuk šel se mnou i tatínek a celkem ho to vzalo. Je sice drsňák, ale celý večer mi říkal, že fakt musím ležet, protože jak viděl toho našeho bojovníčka jak se snaží udržet a to srdíčko, jak mu velice bilo, tak to přece nesmím vzdát a musím bojovat s ním.
21. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doko opakovalo se ještě to tvoje krvácení?
21. bře 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek