CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hancami9
25. bře 2014

@tevi drzim moc palce, at to dobre dopadne!!!! hodne sily Tevi!!!

jakoubekzdenka1711
25. bře 2014

@tevi ahoj tevi my se nezname jsem v diskusi nova ale drzim pesticky hodne stesti preji drzte se

doko
25. bře 2014

@tevi Tevi hodně síly Tobě i miminkovi!!!!!! 😉 moc na Vás myslíme 😵

ivetule
25. bře 2014

@tevi drž se. Držíme palečky at se miminko udrží 🙂

hancami9
26. bře 2014

Ahoj holky, tak jsem dnes dělala test - jsem 12.den po KET - a možná tam byl Duch duchů 🙂 ale myslím, že kdyby ten test viděl kdokoliv jiný, tak tam nic neuvidí🙂 ale správně máme testovat až v neděli, takže uvidíme zítra nebo pozítří, jestli Duch povýší🙂))

Tevi - moc na tebe myslím a držím palce, ať se miminko udrží!!!!

vanushka
26. bře 2014

@hancami9 budestehu, uvidis 🙂 o 2 dni moze testbut este raz 🙂 drzim palce !

jakoubekzdenka1711
26. bře 2014

holky neměli jste to taky některá? 27.2. ket negat.výsledek, MS16.3. normál a 25.3.MS znovu, byla jsem u svého lékaře a ten po utz, že mám sraženou krev v děloze, tak jsem dostala inj. na stahování dělohy a že by to mělo odejít samo, jenže od té injekce vůbec nešpiním, tak nevím co dělat? ach jo

hancami9
26. bře 2014

@jakoubekzdenka1711 A neřekl ti doktor, kdy začne injekce působit? třeba působí za pár dní, pokud jsem to pochopila inj. jsi dostala včera

jakoubekzdenka1711
26. bře 2014

no já jsem ty stahy měla celou noc, a nic, jako by přestalo špinění a jen mám tlak v podbřišku, nic víc

hancami9
26. bře 2014

@jakoubekzdenka1711 já bych mu asi radši zavolala, třeba prostě chvíli trvá než se to z dělohy dostane, tak ať zbytečně nestresuješ

jakoubekzdenka1711
27. bře 2014

Tak jdu na uz do nemocnice a mam prijit na lacno tak mam takove nervy se me spatne a co tevi? Nevite?

hancami9
28. bře 2014

@jakoubekzdenka1711 ahoj, tak jak jsi dopadla, je vše OK?
A tevi? mám skoro strach se zeptat:( já pořád na testu bílo, v neděli jdu na krev, uklidňuju se tím, že jsem ještě nedostala MS 🙂

lnk
28. bře 2014

@tevi drž se holka zlatá, tyhle nervy jsme taky zažili. já špinila hned pár dnů po transferu a v 6 tt silné krvácení, než jsem dorazila do nemocnice, tak jsem myslela, že je konec všem nadějím - drobeček tam stále byl a dokonce i srdíčko a k tomu pěkně velkej hematom... ☹ nechali si mě tam 14 dnů na posteli, mohla jsem jen na záchod a do sprchy, jinak ani hnout. první dny to vypadalo moc špatně. drobeček byl malinkej, hematom byl velikej... ale ustáli jsme to. ted mám doma skoro dvouletýho kluka. takže
@doko určitě neplatí, že holky jsou větší bojovníci!!! taky jsem si to myslela, že to bude holčička, když to ustála a on to pindík 🙂 tak moc držím pěstičky aby si to drobeček to svoje místečko na světě vybojoval. jsou to naši velicí bojovníci, co všechno musí zvládnout, aby přišli k nám, tak mu věř, že to zvládne!! hlavně se snaž být co nejvíce v klidu, já si říkala, že se hlavně nesmím složit cestou do nemocnice, zvládla jsem to, dokonce celý první týden v nemocnici a pak jsem se složila, protože krvácení se po týdnu rozjelo znova... no, i teď se mi chce brečet, když si na to vzpomenu, ale to nejdůležitější je, že to ten náš drobeček nevzdal a vybojoval! 🙂 držte se!!!

lnk
28. bře 2014

@hancami9 ahojky, testík zatím bílý?? kolikátý den jsi po KET? MS ti nepřijde dokud nevysadíš utrogestan...

jakoubekzdenka1711
28. bře 2014

ahojky, tak včera jsem to ustála, dr. mi udělat uz a řekl, že se sraženiny trošku vstřebaly, a nakonec mi udělal nějaký hmat, a dopoledne to všechno vyteklo samo, tak jsem ráda, a jsem ráda, že mám takového gynekologa, kterému na pacientkách záleží.
hancami9 - nevěš hlavu, ještě se vše může zvrtnout k //. držím pěstičky

hancami9
28. bře 2014

@lnk jj, testík zatím bílý, jsem 14.den po KET, zatím si píchám Agolutin a beru Estrefem, zítra přecházím na Utroš

@jakoubekzdenka1711 tak to jsem ráda, že je to dobrý🙂 a neboj, hlavu nevěším, cítím se podobně jako minule - sice to bylo mimoděložní - ale jak říkal doktor těhot jako těhot🙂 a mám kolegyni, která měla test negativní a doma jí běhá prvňáček🙂

lnk
28. bře 2014

@hancami9 aha, no tak to nedostaneš, dokud nevysadíš agolutin. tak držím pěstičky, ale myslím, že už by mělo být něco vidět, ale jak píšeš, jsou ženský, který mají testy negativní a jsou přesto těhu 🙂

tevi
29. bře 2014

Holky, stav stejny. Krvaceni se uklidnuje, hematom jak prase... mimusko bylo po ultrazvuku redy, ale delali mi ho ve stredu. Na pohyby je brzo, abych si overila, ze je v poradku... Me nejvetsi prani k ten dnesnim nemicnicne atravenym tricetinam, je mit stastne miminko. Snad to dopadne co nejlepe,...

hancami9
29. bře 2014

@tevi přeji Ti vše nejlepší, ale hlavně ať tuhle těžkou zkoušku oba s miminkem zvladnete!!!! moc držím pěsti🙂)

andinecka
29. bře 2014

@tevi preji vsechno nejlepsi, moc na tebe myslim. Ja si prosla tim stejnym jako pise ink a ty. Opatruj se a pohlad ode me mimiska.

ivetule
29. bře 2014

@tevi všechno nejlepší ke dnešním narozeninám a přejeme at se mimisek drží a nepustí se dokud nebude ten správný čas 🙂

jakoubekzdenka1711
29. bře 2014

Vsechno nejlepsi k narozeninam a hlavne mimisek at se drzi zuby nechty

lnk
29. bře 2014

@tevi k dnešním krásným kulatinám přeji, aby se miminečko udrželo a měli jste krásné zdravé miminko v kočárku 🙂 drž se, vím že ta nejistota je to nejhorší, ale už jste celkem daleko a miminko je veliký bojovníček, když se pere s hematomem a nevzdává to. do pohybů je ještě daleko, ale zkus poprosit doktory, aby tě poslali zítra zas na ultrazvuk. já když byla v nemocnici, tak mě tam vozili obden spíše kvůli mojí psychice, abych byla v poho než kvůli nutnosti. byli strašně zlatí, lepší doktory jsem si fakt nemohla přát. tak zkus poprosit,jestli by to nešlo, abys věděla, že je vše OK... moc na vás myslím, papa

hancami9
31. bře 2014

Ahoj holky, tak dnes jsem dostala výsledky krve a bohužel:( zítra jdu na kontrolu a uvidíme co řeknou. ještě máme 4 maluchy zmražené, tak jsem zvědavá, jak se postupuje dál, kdy je možný další KET

tevi - co ty? byla jsi na utz? moc ti držím palce!!

jakoubekzdenka1711
31. bře 2014

@hancami9 tak to je mi líto, ale věz bude líp, máš ještě 4 sněhuláčky

no já jedu 4.4. do car a uvidí se co dál, všechny 3ifv mám vyčerpané,a z 3.ivf jsem měli 1 sněhuláčka a ten se bohužel v únoru letos nechytil, jinak nemáme již nic, ☹ ☹ ☹ ☹

hancami9
31. bře 2014

@jakoubekzdenka1711 když to tak čtu, tak jsme na tom ještě dobře. máme za sebou 1 ivf - mimoděložní a teď ten neúspěšný KET, ale ještě další možnosti. A nemáš nárok na 4.IVF? nebo jste dávali u těch prvních dvou IVF více než jedno embryo? na 4.4. držím palce, aby jste se dozvěděli nějaké pozitivnější informace

lnk
31. bře 2014

@hancami9 ahojky, to je mi líto, ale myslela jsem si to... nevěš hlavu! nám se zadařil až třetí KET. na další KET klidně můžeš jít hned, tam se nemusí čekat, záleží na domluvě, ale já si teda dávala "oraz"...

jakoubekzdenka1711
1. dub 2014

@hancami9 nemam narok na 4.ivf protoze jsem Mela ivf se 2 embijkami, ted mohu Jen si zaplatit ivf, chci se zeptat na Ivf s min. Stimulaci tak uvidim, vcera jsem byla na narovnani kostrce fyzioterapeutka se zhrozila se jsem mela prijit uz drive, ale citim se lip zada me prestali bolet. Mam strach ze mi reknou se jsem stara ☹

hancami9
1. dub 2014

@lnk hmm, tak to jsem celkem ráda, že se dá jít hned, teda uvidíme, co řeknou, ale asi se nám nebude chtít čekat zase 2-3 měsíce, všechno mi to přijde nějak dlouhé 🙂 o mimčo se snažíme už víc jak 2,5roku - vím, že to ještě není tak dlouho, ale mě to tak připadá 🙂 s manželem jsme si asi před rokem říkali, že v jeho 40 nám bude po domku lítat dítě a buď bude naše i biologicky nebo prostě naše🙂 teď slavil 37, tak ještě nějaký ten čas máme🙂

@jakoubekzdenka1711 a můžu se zeptat kolik ti je kvůli strachu, že ti řeknou, že jsi stará?

jakoubekzdenka1711
1. dub 2014

bude mi 38 let, a manželovi je 36let

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru