CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
28. zář 2014

@jimmy1 ahojky, jsou tři a tuším, že blastocysty, takže mám trošku obavu, jesti některý z nich vůbec přežije rozmrazení. už bylo na mrazení pozdě, ale já to chtěla. minule nám takhle ze čtyř zbyl "jen" náš syn 🙂 tak doufám,že se i tady najde jeden bojovníček, který si to místečko na světě vybojuje 🙂 právě kvůli stimulaci je to náš poslední pokus do další stimulace nejdu. takže buď bude jedináček, nebo se povede sourozeneček. 🙂

pbuc
28. zář 2014

@lnk Aha tak ty myslíš , že to bude rovnou KET?

lnk
28. zář 2014

@pbuc jako teď v tom říjnu?? to určitě ne. dostaneme rozpisku léků, ale nevím, jestli budou stejné, jako byly před třemi lety, nebo jiné... tak jsem to myslela, že nevím, jestli nezměnily léky...

pbuc
28. zář 2014

@lnk Jo takhle 🙂 , no jsem zvědavá jak to bude.

nikaa666
28. zář 2014

ahojky, přidávám se tu k vám....příští týden mě čeká OPU (když to dobře pujde) Koukám, že se tu snažíte už o druhá mimča...to já teprve o to první. Tak snad nám to holky klapne 😉

lnk
28. zář 2014

@nikaa666 ahojky, vítej mezi nás 🙂 jojo, my už z Unicy jedno dítko máme, tak se pokusíme pořídit sourozence. tak moc držím pěstičky, aby vám to vyšlo. jdete po první? nebo už máte něco za sebou?

nikaa666
28. zář 2014

@lnk JJ poprvé...je to takové zvláštní. Vždycky jsem věděla, že budu mít problémy s těhu, máme to nějak v rodině i když jsme všichni zdravotně v pořádku, ale pořád jsem věřila, že na IVF nebudu muset. Na kolikátý pokus se vám první mimi zadařilo?

lnk
28. zář 2014

@nikaa666 bohužel až třetí KET nám vyšel. ale aspoň, že něco vyšlo 🙂 tak držím pěsti, aby se povedlo hned napoprvé 🙂

andela01
29. zář 2014

@nikaa666 taky moc držím palečky, ať se zadaří. My čekáme 1.12. první miminko 🙂 , právě z Unicy a vyšlo nám to na třetí pokus ivf.

lnk
29. zář 2014

@andela01 tak ať je vše OK 🙂

nikaa666
30. zář 2014

@andela01
@lnk koukám, že trojka to jistí 😎

Já moc nepočítám, že bych měla hned takové štěstí napoprvé. Jen dneska jsem se ráno pobavila na netu při čtení výkladu z Taroků na říjen (pořád to na mě blikalo, tak jsem si říkala, mrknu na to, ikdyž na to moc nejsem) a prý mě může překvapit NEplánované těhotenství 😀

andela01
30. zář 2014

@nikaa666 třeba se to povede hned napoprvé, co víš 🙂 a nebo taky do té doby můžeš sama otěhotnět. Možný je všechno 😉

lnk
30. zář 2014

@nikaa666 nebyla bys ani první ani poslední, která by otěhotněla těsně před IVF 🙂 🙂

nikaa666
30. zář 2014

@lnk
@andela01 no to nevím, zda by bylo možné holky...od minulé MS jsem brala Marvelon celý měsíc a tento cyklus už vlastně od začátku stimuluju a jsem pod dohledem 😖

lnk
30. zář 2014

@nikaa666 tak minulý měsíc s marvelonem otěhotnět nemohlas, ale tento měsíc se stimulkou klidně 🙂

nikaa666
30. zář 2014

@lnk to by byl teda gól 😀 😀

nikaa666
3. říj 2014

tak máme 21 vajuch...zatím ale nevím, kolik jich oplodnili ☹

lnk
4. říj 2014

@nikaa666 tak to je krásná úrodička, tak hlavně, a't jich je co nejvíce použitelných 🙂 my měli 24 a zbylo 15 na mrazení.

lnk
4. říj 2014

@nikaa666 a kdy máte ET?

andela01
4. říj 2014

@nikaa666
@lnk tak to je krásný 🙂 my měli 10 a na mrazení zbyly jen 2

lnk
4. říj 2014

@andela01 no ono bohužel zrovna v našem případě platilo to, že kvantita neznamená kvalita. z těch 15 jsme postupně rozmrazili 12 a máme jednoho syna. teď se chystáme pro ty poslední tři, jestli bude aspoň jeden bojovníček, abychom nezůstali u jedináčka...

andela01
4. říj 2014

@lnk my měli 10, ty se všechny podařilo oplodnit. Nechávali jsme si 5-ti denní kultivaci a ten pátý den nám zbyly 4 embryjka. Dvě jsme si nechali zavést (z toho čekáme 1.12. jednoho mimíska) a další dvě jsme si nechali zamrazit tou šetrnější metodou. Tak jsem zvědavá a doufám, že nám sněhuláčci vydrží 🙂

nikaa666
4. říj 2014

@lnk no taky jsem zvědavá, kolik z nich šlo použít 🙂, v noci jsem měla děsný sny, že kvalintích 0...měli volat a zatím nic ☹ tak asi budu muset počkat do pondělí bo co. ET by měl být ve středu.A kdy se na to chystáte?

nikaa666
4. říj 2014

tak holkyyy....7 oplodněno ICSI a 6 se jich vyvíjí 😎 jo a v pondělí jdu na ISM-ET, nemáte s tím některá zkušenost?

lnk
4. říj 2014

@nikaa666 tak to je krásné. tuto metodu vůbec neznám, asi nejaká novinka 🙂

lnk
4. říj 2014

@andela01 tak snad sněhuláčci potom časem klapnou 🙂 my už to berem jako poslední pokus. do další stimulace už nepůjdem. tak buď teď KET nebo už zůstanem jen s jedináčkem. což jsem v životě nikdy neplánovala, ale ted jsem ráda, že aspon jedno dítě máme... 🙂

andela01
5. říj 2014

@nikaa666 tak to je paráda, moc držím palce. A tuto metodu taky neznám. Co to má být?

andela01
5. říj 2014

@lnk my bysme chtěli do sněhuláčků jít asi celkem brzo (plánovali jsme tak po roce), tak uvidíme, jak to všechno bude. Doufám, že nám bude dopřáno 🙂 O dalším pokusu (u nás teda 4. a tím pádem posledním na pojišťovnu) jsme zatím neuvažovali, ale uvidíme dle situace. To je zatím předčasný řešit. Ale momentálně jsem taky moc šťastná, že po 15 ti letech snažení, zkoušení atd. čekáme našeho prvního vytouženýho mimíska 😀

lnk
5. říj 2014

@andela01 fíha... 15 let??? tak to věřím, že musíte být přeštastní 🙂 my čekali "jen" šest let a stačilo...

andree2
5. říj 2014

Úplnou náhodou jsem tu objevila diskuzi o unice, tomu místu se vyhýbám veeeeelikym obloukem, vůbec mi tam nepomohli a spousta peněz v pr....řekla bych, že je to klinika pro IVF ale ne pro léčbu neplodnosti. Velmi špatné zkušenost

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru