• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@andree2 ... to je váš názor. Mrzí mě, že vám tam nedokázali pomoct
5. říj 2014 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan, to jsou moje zkušenosti, dobře tomu tak,když někomu pomůžou :slight_smile: Já šla na obilnak. A mám holčičku, budou ji 2 roky, ale před Unicou varuju kudy chodím!!! Při jejich péči bych zůstala bezdetná.
5. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hodně zdravíčka a hlavně zdravé mimco:slight_smile:
5. říj 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01
@lnk Jelikož jsem měla velkou reakci na hormony, tak mi je dva dny před OPU zastavili a nesměla jsem píchnout pregnyl pro dozrání vajuch a naladění sliznice. Prý by jsme přišli o vajíčka, že by se to přestřelilo bo co :unamused: :unamused: Tak jsem si píchla Decapeptyl, to že vajíčka pěkně dozrají a dneska mi zaváděli katetrem do dělohy nějaké médium, které zase naladí tu sliznici. Četla jsem, že se tím zvýší i šance na otěhotnění až o 20% :astonished: tak jsem zvědavá. Embria už se 3 den kultivují a zatím se drží všech 6 :slight_smile:

@andree2 v dnešní době je fajn, že si člověk může vybrat z tolika klinik a když není spokojen na jedné, může jít jinam. Je fajn, že si tu svoji našla a máš zdravé miminko. Já šla na doporučení a zatím si tedy nemůžu stěžovat. Obilňák byl před 17ti lety nejvyhlášenější a taky v okolí jediný. Po odchodu pana primáře se ale reputace hodně pokazila a znám holky, které od tama utekly. Prostě někdo je spokojen tam a jiný zase tam :slight_smile:
6. říj 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andela01 tak já taky na Unicu nepěju chválu, byť odtud jedno dítě mám... takže chápu
@andree2
7. říj 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 co myslíš tou reakcí? nebyl to náhodou hrozící hyperstimulační syndrom??? v mém případě to neukočírovali a dopadla jsem katastrofálně, ale to je už jiná kapitola...
7. říj 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 jo a nějak jsem to nepochopila. k tomu ET nakonec teda došlo nebo nedošlo??
7. říj 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk Dneska jsem byla na ET. Hyperstimulák jsem neměla, ale nejspíš z něj měli strach. Po první utz jsem měla přes 20 foliků, tak mi snížili dávky hormonů na dva dny a pak uplně stopli. A to jsem si píchala podle mě klasika 150 jednotek.
8. říj 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 tak to je super, že ses hyperáku vyhla, já to štěstí bohužel neměla. kolik embryjek sis nechávala zavést?? přeji hooooodně štěstíčka :slight_smile: kdy máš testovat???
8. říj 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 tak moc moc držím palečky, ať se pěkně zahnízdí :slight_smile: Kolik embryek sis nechala zavést?
9. říj 2014 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andree2 Nedá mi to, musím se přidat. Já si prošla obilňák, unicu a jen díky reprofitu máme naši holčičku a teď čekáme z ketu druhé mimčo. S obi jsme měli dlouho trpělivost, ale připadalo mi, že se tam doktoři moc střídali, byli tam mladí po škole co se na pacientkách učí a hlavně mají na všechny jednu šablonu... No a unica = továrna na peníze, zkazili mi tam poslední pokus na pojišťovnu a pak nám valili do hlavy, že mám špatná vajíčka a že to bez dárkyně nepůjde.. A šlo, naštěstí, ale až díky Reprofitu :wink: Takže tak. Ale každý má jinou zkušenost, někomu i pomůžou. Všem snažilkám držím pěsti :wink:
10. říj 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk a měla jsi ho ještě před ET? Zavedli nám jedno, já říkám, když se to má chytit, tak se chytne i jedno :sunglasses: a navíc po ISM-ET nám to doporučil i doktor. Test až 22.10, do tý doby mě asi klepne :grinning: ale spíš to beru jako náš první pokus. Kdy začínáš ty se stimulkou?

@andela01 Díky, a jak jde těhulkování? Jak dlouho po ET jsi testovala?
10. říj 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch Taky jsem si říkala, že když to nepujde v jednom Caru, zkusím štěstí jinde :slight_smile: ....no uvidíme. V Reprofitu jsem byla před léty, chtěla jsem darovat oocyty. Ale tím přístupem mě hrozně zklamali :frowning2: Měli ve všem zmatek, všechno šlo pomalu a když mi pak volali...ani se nedomluvili kdo bude volat a co budou říkat. Ale to je zase jen moje zkušenost a třebas to bylo zrovna jen špatnou shodou náhod. A co si měla za problém, jestli se můžu zeptat, že jste museli na ivf? A jak vám ho nakonec vyřešili?
10. říj 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch jéé,ahojky :slight_smile: :slight_smile: tak ty už čekáš druhý miminko?? tak nakonec jsi mě i předběhla :slight_smile: my se chystáme na náš poslední KET v Unice příští měsíc :slight_smile: tak jsem moc moc ráda, že to vyšlo i podruhý, pamatuju se na dobu, kdy jsme se v tom obě plácaly... ještě že už je to pryč :slight_smile: tak se drž :slight_smile:
10. říj 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 ahojky, jojo, mně se rozjel hyperstimulák hned po OPU, takže k ET ani nedošlo, musela jsem být hospitalizovaná v nemocnici... taky si už nechám zavést pouze jedno. jen se modlím, aby aspoň to jedno zvládlo rozmražení.. mám z toho větší strach, než že by se to neuchytlo. bojím se, že ani nebude co zavádět :frowning2: jooo, to čekání na test je nekonečný :grinning: tak pevné nervy! :grinning:
já beru ještě týden marvelon a pak jedu pro léky a rozvrh, takže uvidíme, na kdy nám bude ET vycházet... do měsíce to určitě bude :slight_smile:
10. říj 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 já jsem nevydržela netestovat a nakoupila jsem si testíky :grinning: a první zkusila už 6.den po ET :wink: a taky jsem si šla nechat nabrat krev na hcg už 11.den po ET :grinning: Přikládám foto jako důkaz mé mánie :wink:
strašně moc ti držím palečky, ať to vyjde. Myslím na tebe :wink: a taky @lnk , tobě moc moc držím palečky, ať to holky vyjde. Já jsem zvědavá na nás, máme v Unice schovaný dva sněhuláčky, ale už jen čtvrtý pokus před náma. Zatím na to nemyslím, užívám si těhulkování. Připadá mi, že to straaašně rychle utíká :confused: Cítím se od začátku hrozně fajn, nic mi není, nebýt rostoucího bříška, tak ani nevím, že jsem těhotná :wink:
10. říj 2014 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 ty jo, závislák na těhu testech :grinning: :grinning: :grinning: vítej v klubu :grinning: já teda netestovala dopředu, ale poctivě až po 14 dnech, zato potom pořád, jestli tam ta čárka fakt pořád ještě je, nebo už ne :grinning: :grinning:
užij si těhu, já si ho moc neužila. tak doufám, že třeba napodruhý to bude o moc lepší :slight_smile: jedeš do finále, ten poslední měsíc stojí do slova a do písmene za prd, tak ať ti to rychlo uteče a miminko máš u sebe :slight_smile:
10. říj 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lnk Ahojky, představ si, KET nám vyšel napoprvé :slight_smile: Teď jsem cca v 18tt, utíká to utíká :slight_smile: Snad to dobře dopadne, ještě je to ale daleko. Naše malá má rok a půl, až se mimčo narodí bude mít skoro 2 roky. Tak jsem zvědavá, jak to zvládneme, zatím je to takový závisláček. A o plínkách a samostatném krmení ani nemluvím. Však já pak budu referovat :slight_smile:
Vám budu držet pěsti, ať se taky dočkáte druhátka. Druhé těhu je úplně jiné, já teda vůbec nemám čas něco prožívat, moc o tom myslet. Malá mě nedovolí :slight_smile: A máš pravdu, plácaly jsem se v tom pěkně, já teda zvlášť, ale momentálně je všechno zapomenuto a jsou aktuální starosti. Tak se drž a pak napiš, jak to vyšlo. Jo mimochodem, u nás to prý má být zase holčička, což by bylo skvělé :slight_smile:
12. říj 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 Reprofit znám něco přes dva roky a jsem opravdu spokojená. Teda na nesympatické lidi narazí člověk všude, jednu doktorku nemusím a některé sestry taky nejsou nějak skvělé, ale celek na nás působí dobrým dojmem. Chaos jsem nikdy nezažila, chodím tam i do klasické gynekologie, mám zlatou doktorku.
U nás je problém u mě, nefunguje mě částečně hypofýza, takže menstruace ovulace atd. 0. Takže jsme věděli, že to bez dokrorů nepůjde, ale doufali jsme, že se vyhneme ivf, že to půjde trochu "přirozeněji" No a s přibývajícími roky a pokusy jsme rádi, že aspoň IVF vyšlo, byl to i s ketem a dalšími metodami 7. pokus a navíc myslím jedno nebo dvě iui, to si skoro nepamatuju... No a druhé jak jsem psala před chvilkou nám vzešlo z prvního ketu, takže si myslím, že v reprofitu tomu rozumí a díky tomu, že vajíček při stimulaci nebylo mnoho, byly kvalitnější a povedl se nejen ivf, ale i ket.
Budu vám moc držet pěsti, třeba to dopadne v unice a nebudeš muset hledat nic jiného :slight_smile:
12. říj 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sblanch tak to je krásné, že se povedl hned první KET :slight_smile: mám moc velkou radost :slight_smile: no nebudu ti zastírat, že to bude náročné :slight_smile: :slight_smile: náš malej je bez plín až od druhýho roka, jí sám pouze něco a začal mít neskutečně depresivní a vzteklý stavy... ale prej je to vzhledem k věku normální. tak nevím, asi já začnu být brzo nenormální :grinning: pak ti dám vědět, jak jsme dopadli. je to náš poslední KET. takže bud a nebo. ani by mi nevadil druhý kluk :grinning: :grinning: hlavně, abychom neměli jedináčka... :frowning2:
13. říj 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk Ahojky, je mi jasné, že to náročné bude... Navíc jsme bez babiček. Teda jsou daleko, tchyni moc nemusím a mamka ještě pracuje - ale snad už půjde do důchodu. Ale máme v plánu paní na hlídání, na nutnou dobu. Nějak to snad zvládnem. Budu vám moc držet pěsti, ať nemáte jen toho jedináčka :wink: Určitě to klapne.
13. říj 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 no páni....to si sem neměla dávat :grinning: dneska jsem 6.den a mám nutkání to zítra zkusit...a to jsem byla pevně rozhodnutá počkat až a toho 22.10 :sunglasses: Akorát jsem děsně unavená...včera jsem nebyla skoro schopná ani uvařit véču.
@sblanch to jste měli super, že KET vyšel na poprvé. Já mám stejný problém jako ty. Ovulace na minimu :frowning2: My měli 4 cykly na Clostiku, to nedopadlo, tak nás paní doktorka poslala hned na ivf. Ono už není na co čekat. Taky jsem věřila tomu, že mimi splodíme doma v pelíšku....ale co se dá dělat.
13. říj 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch hmm, tak to je blbý. my jsme sice taky bez babiček, ale máme skvělýho dědečka.. :slight_smile: ono to je fakt velká výpomoc, když občas pohlídá a já si něco můžu zařídit...dík za podporu, pak dám vědět...
13. říj 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikaa666 ahojky, určitě ještě netestuj, je moc brzo. já jednou testovala dřív a nestálo to za to, pak jsem to prořvala až do konce, a zbytečně jsem se týden trápila zbytečnými nadějemi, které stejně nakonec nebyly. tak vydrž testovat až do toho 22. a pak to bude na jistotu krásné // :grinning:
jinak já jsem taky bez ovulací, tak to máme stejnej problém, my šli rovnou do IVF, nic nám nebylo předtím doporučeno, žádné hormony jsme nezkoušeli
13. říj 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak zitra jdu do Unici pro leky a rozpis na KET. Uz ted jsem nervozni.
13. říj 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuc ahojky, tak tfuj tfuj tfuj :slight_smile: já jdu ve čtvrtek :slight_smile:
byla jsem na gyndě, dr. mi říkala, že mám polyp na čípku, tak se musím zeptat, jestli s tím nebude problém... :frowning2:
13. říj 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk
Děkuji,no mam docela strach, ale vlastne nevim z ceho. Budu na tebe myslet. :wink:
13. říj 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tak jsem dostala hromadu leku, doktor me vysetril a mam jsem rozpis.
Vychazi to na 4.11( jestli dojde ms podle planu a bude dobra sliznice).
Jo a domluvili jsme se na zavedeni 2 embriji :slight_smile: .
14. říj 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuc juu, tak to bychom měli jít 6.11. :slight_smile: tak já ti pak dám vědět, jak dopadnu ve čtvrtek. tak jupí jou jou jou, rozjeď to a ať máme koncem listopadu krásné // !!! :grinning: :grinning:
u jakého jsi byla doktora?? jo a jak budou vědět, že bude dobrá sliznice??? máš jít ještě jednou na ultrazvuk, než půjdete na KET??
14. říj 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pbuc @lnk holky, moc moc na vás budu myslet a držet palečky, ať to vyjde :wink:
15. říj 2014 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek