CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
12. lis 2014

@nikaa666
@pbuc
@jimmy1 myslím si, že to nechávají podle toho, v jak brzkém stavu je zamražovali. já teď měla KM a do druhého dne měla být minimálně blastocysta, což se nám povedlo minule, když jsem otěhotněla. teď zůstala do druhého dne opět KM, vůbec se to neposunulo dál, což může znamenat, že je "jen" pomalejší, ale taky,že z toho nic nebude. doktor říkal, že to není moc dobrý a na jiných klinikách takové embryjko ani nezavádí. ale tak dali jsme mu šanci 🙂 i když trošku rozpačitou... 🙂

nikaa666
12. lis 2014

@pbuc @lnk Co bychom také chtěli po takovém zamražení, chudák prcek než se z toho vzpamatuje....určitě v bříšku přijde k sobě a bude to OK 🙂 Nás taky když po dlouhém spánku někdo probudí, nevyskočíme hned jak frčky 😉
Já mám holky zamražené blastocyty, ty už se dál přece vyvíjet nemůžou ne?

lnk
12. lis 2014

@nikaa666 to víš, že můžou 🙂 vyvíjet je pořád kam 🙂 ale to máš teda dobrý, že jsou blastocysty, to je pak větší šance na úspěch..

nikaa666
12. lis 2014

@lnk já myslela, že je to poslední stádium, které může přežít mimo tělo 🙂 No uvidíme po novém roce. Už se nemůžu dočkat těch injekcí 😀

jimmy1
12. lis 2014

@nikaa666 není blastocysta jako blastocysta... rozlišuje se několik typů blastocyst: časná blastocysta, pak blastocysta, další stádium je expandovaná blastocysta a pak hatchující blastocysta 😉 a pak už opravdu jen v lůně

nikaa666
12. lis 2014

@jimmy1 jooo ahááá...tak zas až tak dopodrobna nám to neřekli, jaké jsou...dík za osvětlení 🙂

pbuc
14. lis 2014

Ahoj tak jsem nevydrzela a udelala test. Hned se objevili dve carky, dost silny.Ted , aby to vydrzelo 🙂

andela01
15. lis 2014

@pbuc moooooooooooc držím palečky 😉

pbuc
15. lis 2014

@andela01 dekuji moc 😉

lnk
15. lis 2014

@pbuc no to je náááádheraááááá 😀 😀 strašně moc moc moc blahopřeji, testovačku už máš za pár, tak si myslím, že už tam fakt vydrží 😀 tak jsem zvědavá, jestli bude jedno nebo dvě 😀 drž se!

lnk
15. lis 2014

@andela01 ahojky, ty už se taky blížíš do finále, tak ať je vše OK, porod rychlý a bezbolestný, hlavně bez komplikací a krásné zdravé dítě 🙂

lnk
15. lis 2014

@pbuc můžu se tě ještě zeptat, jestli jsi měla nějaké příznaky?? já posledně, když jsem byla těhu, tak jsem měla dost silné MS bolesti, teď necítím vůbec nic, prostě se cítím totálně netěhotně 🙂

pbuc
15. lis 2014

@lnk moc diky priznaky jen me hodne boli prsa uplne me tam picha, jinak vubec nic. No dnes vecer uz mam carky stejne silne, tak tipuji dve, ale uvidime. Jeste si asi nejaky tyden pockam a mam zatim strach se radovat.

lnk
15. lis 2014

@pbuc hmm, tak to asi fakt vypadá na dvojčátka, když se tak brzo silně vybarvily. ale tak stejně jste chtěli tři děti, tak to budete mít zrychlenou cestou 😀
tak se drž a ať vše dopadne dobře! 🙂

pbuc
16. lis 2014

@lnk Jo ja jsem rada,ale zatim tak trochu prece jen je to jen test a jeste jsem miminko(a) nevidela.

andela01
16. lis 2014

@lnk děkuji moc 😉 Určitě dám vědět, co a jak 🙂

lnk
16. lis 2014

@pbuc jojo, chápu. já taky vždycky tvrdila, když mi někdo gratuloval k těhu, že není k čemu, až po porodu, kdy bude živé a zdravé dítě... tak hodně štěstí! 🙂

pbuc
16. lis 2014

@lnk presne, jsem rada a moc , ale mam strach. Uplne stejne to citim jak jsi to napsala. 🙂 Diky moc

lnk
18. lis 2014

@pbuc tak co? kdy jdeš na UTZ? 🙂

pbuc
18. lis 2014

@lnk ahoj jdu 3.12 v 9 ráno, uz aby to bylo. 🙂

lnk
18. lis 2014

@pbuc tak jsem zvědavá, jestli tam budou dvě 🙂 budu držet pěstičky, aby bylo všek OK 🙂

pbuc
18. lis 2014

@lnk ja jsem taky zvedava a mam strach, doufam, ze bude vsechno v poradku. Diky moc

lnk
18. lis 2014

@pbuc já jsem taky celkem zvědavá, co uvidím za týden na testu 🙂 po pregnylu jsem myslela, že mi prsa explodují, ale týden po injekci už mě vůbec nebolí. v podbřišku také ne, což jsem měla v prvním těhu. zato mám pocit, že zmrznu, před transferem návaly vedra jako bych byla v přechodu, od transferu permanentně se klepu zimou, strašně špatně se mi dýchá a hrozně mě bolí záda. tak snad mě neklepne dřív, než budu testovat 😀 tak dám potom vědět...

pbuc
18. lis 2014

@lnk 😀 tak vydrz, kazda zmena vypada, ze se tam neco deje, urcite dej vedet, uz jen tyden to utece 😉

andela01
22. lis 2014

Jsem MAMA !!! Ve ctvrtek 20.11.2014 ve 12.46 se nam narodila cisarskym rezem Terezka. 3570g a 51cm. Obe jsme v poradku. Az budeme doma, dam sem fotecku

lnk
22. lis 2014

@andela01 tak to je kráááása!!! hlavně holky buĎte obě zdravé a ať se vám vede. je to zvláštní pocit, co? to mateřství 🙂

lnk
22. lis 2014

holky prosím vás, jak dlouho po vysazení agolutinu mi přijde MS? třetí nebo čtvrtý den?? nebo dřív? už si to nepamatuju. dík 🙂

jimmy1
22. lis 2014

@lnk už hážeš flintu do žita? 😕 po vysazení agolutinu ti třeba žádná MS nepřijde 😎
ale jinak si to taky nepamatuju...

lnk
22. lis 2014

@jimmy1 noooo, nevydržela jsem to a dneska testla. není tam absolutně vůbec nic. myslím, že za ty dva dny už se toho moc nezmění... ale měli jsme na pátek naplánovanej bazén, tak se obávám, že i to už bude v háji, že do tý doby to asi dostanu. no nic no...

pbuc
23. lis 2014

@andela01 Moc gratuluji, at jste stastne a zdrave. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru