CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
21. dub 2009

Irminko, já na sobě během stimulky nepociťovala, že bych měla v těle zadržovanou vodu a naštěstí ani otoky a nic takového neznám. Jen jsem měla často změny nálad, ale to spíš až u těch posledních injekcí před punkcí. Po tom všem jsem přibrala asi 4 kila, ale to bych řekla, že se nedivím, protože při čekání na test jsem se moc nehýbyla a chyběl právě ten pohyb, ale někde jsem četla, že někdo hodně přibírá na váze. Ale to je individuální.

kveta
21. dub 2009

Zuzuza, po nepodarenom KETe príde prvý menzes a pri ňom už začínaš s Marvelonom.

Jeany, ešte som si nehľadala vlaky, do piatku mám času dosť.

zuzuza
21. dub 2009

Květi, počkám do 1. ms nebo hned pri krvácení po vysazení agolutinu začnu s marvelonem? Asi až další ms ne?

lucifirek
21. dub 2009

No to asi budeme stimulovat spolu. Už aby to bylo. Já bych se v létě odsud stejně nedostala, budou dovolené a tak. No uvidíme,nemá cenu to honit.

lucifirek
21. dub 2009

Já jxem teda při stimulce žádné potíže s otokomama ani náladama neměla. Byla jsem v pohodě jako nikdy,až když jsme čekali na test to bylo horší. Jinak na váze jsem taky nepřibrala,naopak,měla jsem strach,ale ještě jserm něco schodila. asi jsem lépe jedla a pravidelněji,než teď v práci.

kveta
21. dub 2009

Zuzuza, žena ide na KET, vložia jej embriá, ale nevyjde to a ona /napríklad/ 15. dní po KETE dostane prvý mezes po KETe a presne v ten deň začne brať Marvelon. Tak mi to hovoril Otevřel. 😉

zuzuza
21. dub 2009

Aho květi, tak to je super, tak to tím kwetem neztratím skoro žádný čas to je super, že hend vlastně pak za měsíc můžu začít po marvelonu stimulovat.

jarkabilik
21. dub 2009

ahojky holky přišla jsme vás alespon pozdravit 😉 přeji hezký zbytek dne 🙂
kveta jinak co vím tak mi doktor co se zaobírá žaludkem řekl že Prednison je pěkný prevít lék, takže aspon vím co mi tak trochu taky pomohlo že mám problémy se žaludkem

jeany
22. dub 2009

Holky, tak se nám to blíží, srazík už pozítří!!!
Dnes je u nás pěkná zima, i když za oknem to vypadá jak je krásně, svítí sluníčko, ale to klame.

jarkabilik
22. dub 2009
jarkabilik
22. dub 2009

ahojky holky zdravím všechny 🙂
mám prosbu jukněte na tabulku a která tam nejste se mi ozvěte do IP co k vašemu nicku uvést za údaje abych něco nepopletla 😀 Děkuji
Přeji hezký den 😉

teri81
22. dub 2009

Holky ahoj, napadlomě,jestli bych to u těch jeptišek neměla zamluvit,třeba by nám zamluvili tu terasu,když náš bude tolik,nebo tam mají takovej jako salonek,tak třeba ten.
To mě jen napadlo,kdyžtak dejte vědět a já tam brnknu,jestli se s nima dorozumím 😀 Jsou to černošky 😉
Ale jsou hrozně hodný 🙂

Nazdárek Jaruško 🙂

zuzuza
22. dub 2009

Ahoooj holky, tak já doufám, že budu na ten sraz taky moct, včera jsem se ptala na tu dovolenou a šéf mě odepsal, že jsem na něj nějak rychlá, že jsem první týden v práci a že chci dovolenou, jako kdybych ty dva a půl měsíce trávila doma v posteli na marodce, přitom jsem makala každý den jako kdybych seděla v práci, tak jsem mu napsala, že jsem objednaná k léčitelovi, napsal, že pokud je to neodkladné tak že mě to schválí, ale znovu se ho ptát nebud, protože nemám na to, jít za ním a doprošovat se ho:(

jeany
22. dub 2009

Takže Zuzy, jdeš na sraz, to je jasné, ne? To je přece neodkladné, nebo ne? Na šéfa se vykašli, ať si myslí co chce. já už to taky tak dělám. Říkám třeba, že jedu s dcrkou do školy a jezdila jsem do Uniky, každému to může být jedno co řešíme, když potřebujeme dovču. No ne?

Jinak Teri, to by bylo dobré, kdyby jsi to mohla zamluvit, bylo by to jistější, protože nás bude víc, tak, aby bylo místo. Tak tam prosím zavolej a domluv to.

zuzuza
22. dub 2009

Jani, jako ještě se ho zítra zeptám, aspoň na půl dne, že bych za váma došla, nenechám si to ujít kvůli takovýmu debilovi s prominutím.....

jeany
22. dub 2009

Jo, vlastně ty to nemáš do Brna tak daleko. Tak jsi myslela, že by jsi šla ráno do práce a z práce rovnou za námi, že?

zuzuza
22. dub 2009

JJ Jani, myslela jsem to tak, že bych si vzala aspoň půl dne a došla za vámi na tu 12 bych to možná stihla, asi určitě, přijela bych do práce na brzo ráno, zítra se ho ještě zeptám, sice je ponížím, ale stojí to za to, abych se s váma potkala a po srazíku mažem na chatu na vysočinu🙂

teri81
22. dub 2009

Jé Zuzuza, tak doraž,to by bylo super 😀

Kolik nás bude? Abych věděla kvůli tý rezervačce.
Tak já jdu budit tu naší hvězdu,zatím pa 😉

kveta
22. dub 2009

Zuzuza, kľudne sa ho spýtaj /podľa môjho názoru/, však vynechať zrazík kvôli blbému šéfovi, ktorého názor na Teba sa nezmení len preto, že ostaneš v piatok v práci /nespravodlivý je aj tak/, by bola škoda. Teba ten zrazík vzpruží a nebudeš mať pocit, že si zase obetovala práci viac ako ostatní a že len Ty sa správaš stále férovo a zamestnávateľ nie. 🙂

U tých jeptišiek by ste to mohli zajednať a ešte by ste sem mohli napísať presnú adresu a názov toho podniku/nech si to pre istotu nájdem na mape, keby vlaky nechodili načas/, alebo sa to volá U jeptišek?

Už sa na Vás teším.

zuzuza
22. dub 2009

Holky, prosadím si to aspoň toho půl dne nenechám si srazík ujít!!!!! Jo snad mě pak nikdo z práce a konkrétně on nepotká v brně to by byl mazec:(

zuzuza
22. dub 2009

Tak je to zařízené dorazím na 12, mám dovču půl dne🙂

jeany
22. dub 2009

Teri, tak nás bude asi:
já, ty, Zuzky, Lucifírek, kveta, lenpes, macinta, prcekpet + ještě jste říkali, že nějaká maminka s mimčem.
Jinak macinta se tu dlouho neukázala, tak nevím.

teri81
22. dub 2009

Tákže je to zamluvené na pátek na té terase (má být 21 stupnů a slunečno) - zamluvila jsem to pro 10 lidí plus pro několik kočárků , prej je tam místa dost i na kočáry řekla paní (naštěstí to vzala ta,co mluví nejlíp česky 😀 )
JInak abyste věděli,co je na meníčku - takže : krémová polévka se zeleninou
1) rybí filé s kari omáčkou, brambory ,obloha
2) vaječná omeleta, brambory ,obloha
No a jinak mají samozřejmě normální jídelák,kde si můžete vybrat co chcete

Jmenuje se to restaurace L´Eau Vive - je to vlastně klášter a je to Petrov 2,vlastně kousek nad Zelnákem. 😉

teri81
22. dub 2009

Jo holky já myslím dorazím k tomu hlaváku v těch 12,ale kdybych to náhodou nestihla,tak přijdu až tam,normálně tam řekněte,že je tam rezervačka na terase na půl 1 😉

zuzuza
22. dub 2009

jeje teri teri ty si šikulka, je ja se těším, ale možná se budu trošku před váma stydět a budu zamlklá 😔

irminka
22. dub 2009

ahojte,
já vám normálně závidím, hned bych jela také, sice vás neznám, ale problém v seznámení nemám a o stejných starostech se mluví skoro samo.

Snad příště......
Užijte si to

zuzuza
22. dub 2009

irminko, urco priste pujdes s nama a treba jako tehule uz🙂

irminka
22. dub 2009

to bych byla moc ráda, kdyby to napoprvé vyšlo......Snad se dám i na modlení 😀

prcekpet
22. dub 2009

ahoj slunicka,

jeee tak ja se stavim k Mc Donaldovi na balonky, pokusim se vzit 3 - symbolika = mama, tata a prcek 😉 ale kdyz nebudou mit, tak to nevim...co vymyslim, ale urcite to bude nejaka "blbost" na ty jsem mistr sveta 😀

zuzuza
22. dub 2009

Irminko, ja jsem nevěřící, ale když už člověk neví kudy kam, tak něčemu věřit musí, tak já jsem slibíla, že jestli mě ivf vyjde, tak půjjdu do kostela a zapálím tam děkovnou svíčku, no tentokrát to nevyšlo, tak jsem tam nešla, ale jestli to vyjde příště, tak tam fakt půjdu, poděkovat🙂 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru