• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@pbuc tak dnes ráno v pět mě vzbudila ostrá bolest v podbřišku. před polednem jsem začla špinit. tak mě doktorka doporučila si zajet do nemocnice na vyšetření. jelikož je ještě brzo na cokoli, tak mi vzali krev a uvidíme zítra, jaké budou výsledky... tak nám držte pěsti..
27. lis 2014 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk jej to me mrzi, ale urcite to bude dobre. To jsou potize s tema embrijkama vazne. Kde jsi byla v nemocnici? Jeste si pichas agolutin? Zitra se ozvi.
27. lis 2014 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc praveze agolutin uz nepicham. v nemocnici jsem byla v Kyjově. zítra písnu, jak to vypadá. možná ještě dnes večer. po sedmé mám volat na hodnotu HCG a zítra mám volat doktorce, co dál... tak písnu hodnotu HCG a vy mi řeknete, jestli dobrý nebo špatný, ju? :slight_smile:
27. lis 2014 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk urcite napis,ale bude to dobry uvidis
27. lis 2014 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pbuc tak nic no, musím vydržet až do rána. chjo, já snad ani nebudu spát...
27. lis 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk je :frowning2: , mě to říkej tak se ozvi a já taky napíšu. Snad budou zítra samé dobré výsledky
27. lis 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc jojo, holka, zítra nám oběma držím pěsti, tak si dáme vědět. tak zatím papa
27. lis 2014 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pbuc @lnk holky držte se! držím vám pěsti, ať jsou zítra dobré zprávy
27. lis 2014 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@pbuc
@jimmy1 holky, tak super zpráva. hodnota HCG je 1728 jednotek. tak se mi moc ulevilo :slight_smile:
28. lis 2014 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lnk super to je dobre :wink: , a jdes jeste na kontrolni odber? Ja uz mam po odberu krve a ted cekat az do 11 na vysledky :frowning2:
28. lis 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyyy co to tu čtu....myslím na vás....určitě bude vše dobré, jen musí prcci trochu pozlobit. Čekám tu na dobré zprávičky :wink:
28. lis 2014 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc držím palce :slight_smile:
28. lis 2014 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc na kontrolni odběr už nejdu.musíme vydržet dva týdny na UTZ do unicy.. přidali mi ještě ascorutin abych nekrvácela, tak snad to pomůže
28. lis 2014 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc ještě teď čtu jednou tvůj příspěvek, proč až do 11týho??? to je strašně dlouho... to my jdeme na UTZ do Unicy
28. lis 2014 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk
Myslela jsem do 11 hodin
28. lis 2014 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc aha :grinning: a jak jsi dopadla???
28. lis 2014 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk spatne :frowning2: , uz mam za sebou revizi. Krev dopadla tak,ze hcg 2000, progesteron 1 a na ultrazvuku uz byl jen gestacni vacek. Bylo to jasne. Nastesti me nic neboli a rano sup domu.
28. lis 2014 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc no tak to je mi strašně líto :frowning2:
28. lis 2014 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk dekuji jsi hodna, doma si pobrecim, ale pujdeme dal. Jeste na nas cekaji 3 mrazacci a hlavne ta moje princezna. Ty se ozvi at vim, ze to jde i dobre. ,:slight_smile:
28. lis 2014 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc to mě mrzí :frowning2:
28. lis 2014 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc jojo, člověk si musí pobrečet a jít dál. nedá se. bolí to, ale musí se to překonat. jak píšeš. už je to přeci jen o hodně jiné, když doma máme ty naše prďolky. když mě doma nikdo nečekal, tak ty prohry byly mnohem horší. tak si poplakej a jedeme dál. super, že máte ještě mrazáčky, přeci jen ten KET je o dost jednodušší než celé kolo od začátku. tak na tebe budu myslet a pak dej vědět, kdy půjdete do dalšího pokusu. budu moc držet pěstičky. :slight_smile:
mimochodem den progesteron stále nevím, co to je. zjišťovali mi pouze hladinu HCG, žádný progesteron nezjišťovali, tak nevím k čemu je to dobré...
28. lis 2014 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc aha, tak už vím co to je, teď jsem si to četla... já mám totiž problém s tím, že mám poruchu vaječníků a netvoří se mi gestageny. a teď jsem zjistila, že progesteron je nejdůležitějším z gestagenů... u mě se to projevilo tím krvácením v prvním těhu, pak i tím, že se mi netvořilo mateřské mléko atd.. ale právě že duphaston by měl ty gestageny dodávat, pokud jsem to správně pochopila. brala jsi duphaston nebo utrogestan?
28. lis 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk jo presne tak, brala jsem duphaston 1-1-1 , priste budu chtit agolutin co nejdele ten je silnejsi.
28. lis 2014 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jimmy1 dekuji
28. lis 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc
@jimmy1 tak to pokračuje. dneska jsem začla krvácet. ach jo..
29. lis 2014 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se vrátila z nemocnice. chtěli si mě tam nechat, tak jsem se s nima domluvila, že to zkusím doma a když to nebude dobré, tak budu muset jít ležet do nemocnice. upřímně, moc to doma nevidím... :frowning2: dobrá zpráva je, že za ty dva dny drobeček vyrostl ze 4,5 na 7,5mm, neskutečný pokrok :slight_smile: takže krev na HCG mi doktor ani nebral, že to není nutné, když tak pěkně roste. ale prostě vyhráno není, pořád o něho kdykoli můžu přijít. tak jsem dostala léky na zastavení krvácení, že to je to samé, jakoby mi v nemocnici dali kapačku, tak uvidíme. mám obavu, že to asi bez té nemocnice nedáme a to teda fakt netuším, jak to zvládne manžel s prckem doma, když navíc musí do práce. ach jo... proč to musí být pořád tak komplikovaný???
29. lis 2014 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk ty to urcite zvladnes , lez nic nedelej, odpocivej, pokud roste je to v pohode, nemas hematom?
29. lis 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@pbuc hematom stále není vidět, ještě je brzo, může se ukázat za týden.
29. lis 2014 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc Vás po delší době zdravím a přikládám slíbené fotečky Terezky :wink:
1. pro 2014 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@andela01 Ta je nádherná, ještě jednou moc gratuluji :slight_smile:
5. pro 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek