CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
27. lis 2014

@pbuc tak dnes ráno v pět mě vzbudila ostrá bolest v podbřišku. před polednem jsem začla špinit. tak mě doktorka doporučila si zajet do nemocnice na vyšetření. jelikož je ještě brzo na cokoli, tak mi vzali krev a uvidíme zítra, jaké budou výsledky... tak nám držte pěsti..

pbuc
27. lis 2014

@lnk jej to me mrzi, ale urcite to bude dobre. To jsou potize s tema embrijkama vazne. Kde jsi byla v nemocnici? Jeste si pichas agolutin? Zitra se ozvi.

lnk
27. lis 2014

@pbuc praveze agolutin uz nepicham. v nemocnici jsem byla v Kyjově. zítra písnu, jak to vypadá. možná ještě dnes večer. po sedmé mám volat na hodnotu HCG a zítra mám volat doktorce, co dál... tak písnu hodnotu HCG a vy mi řeknete, jestli dobrý nebo špatný, ju? 🙂

pbuc
27. lis 2014

@lnk urcite napis,ale bude to dobry uvidis

lnk
27. lis 2014

@pbuc tak nic no, musím vydržet až do rána. chjo, já snad ani nebudu spát...

pbuc
27. lis 2014

@lnk je ☹ , mě to říkej tak se ozvi a já taky napíšu. Snad budou zítra samé dobré výsledky

lnk
27. lis 2014

@pbuc jojo, holka, zítra nám oběma držím pěsti, tak si dáme vědět. tak zatím papa

jimmy1
27. lis 2014

@pbuc @lnk holky držte se! držím vám pěsti, ať jsou zítra dobré zprávy

lnk
28. lis 2014

@pbuc
@jimmy1 holky, tak super zpráva. hodnota HCG je 1728 jednotek. tak se mi moc ulevilo 🙂

pbuc
28. lis 2014

@lnk super to je dobre 😉 , a jdes jeste na kontrolni odber? Ja uz mam po odberu krve a ted cekat az do 11 na vysledky ☹

nikaa666
28. lis 2014

holkyyy co to tu čtu....myslím na vás....určitě bude vše dobré, jen musí prcci trochu pozlobit. Čekám tu na dobré zprávičky 😉

ea09
28. lis 2014

@pbuc držím palce 🙂

lnk
28. lis 2014

@pbuc na kontrolni odběr už nejdu.musíme vydržet dva týdny na UTZ do unicy.. přidali mi ještě ascorutin abych nekrvácela, tak snad to pomůže

lnk
28. lis 2014

@pbuc ještě teď čtu jednou tvůj příspěvek, proč až do 11týho??? to je strašně dlouho... to my jdeme na UTZ do Unicy

pbuc
28. lis 2014

@lnk
Myslela jsem do 11 hodin

lnk
28. lis 2014

@pbuc aha 😀 a jak jsi dopadla???

pbuc
28. lis 2014

@lnk spatne ☹ , uz mam za sebou revizi. Krev dopadla tak,ze hcg 2000, progesteron 1 a na ultrazvuku uz byl jen gestacni vacek. Bylo to jasne. Nastesti me nic neboli a rano sup domu.

lnk
28. lis 2014

@pbuc no tak to je mi strašně líto ☹

pbuc
28. lis 2014

@lnk dekuji jsi hodna, doma si pobrecim, ale pujdeme dal. Jeste na nas cekaji 3 mrazacci a hlavne ta moje princezna. Ty se ozvi at vim, ze to jde i dobre. ,🙂

jimmy1
28. lis 2014

@pbuc to mě mrzí ☹

lnk
28. lis 2014

@pbuc jojo, člověk si musí pobrečet a jít dál. nedá se. bolí to, ale musí se to překonat. jak píšeš. už je to přeci jen o hodně jiné, když doma máme ty naše prďolky. když mě doma nikdo nečekal, tak ty prohry byly mnohem horší. tak si poplakej a jedeme dál. super, že máte ještě mrazáčky, přeci jen ten KET je o dost jednodušší než celé kolo od začátku. tak na tebe budu myslet a pak dej vědět, kdy půjdete do dalšího pokusu. budu moc držet pěstičky. 🙂
mimochodem den progesteron stále nevím, co to je. zjišťovali mi pouze hladinu HCG, žádný progesteron nezjišťovali, tak nevím k čemu je to dobré...

lnk
28. lis 2014

@pbuc aha, tak už vím co to je, teď jsem si to četla... já mám totiž problém s tím, že mám poruchu vaječníků a netvoří se mi gestageny. a teď jsem zjistila, že progesteron je nejdůležitějším z gestagenů... u mě se to projevilo tím krvácením v prvním těhu, pak i tím, že se mi netvořilo mateřské mléko atd.. ale právě že duphaston by měl ty gestageny dodávat, pokud jsem to správně pochopila. brala jsi duphaston nebo utrogestan?

pbuc
28. lis 2014

@lnk jo presne tak, brala jsem duphaston 1-1-1 , priste budu chtit agolutin co nejdele ten je silnejsi.

pbuc
28. lis 2014

@jimmy1 dekuji

lnk
29. lis 2014

@pbuc
@jimmy1 tak to pokračuje. dneska jsem začla krvácet. ach jo..

lnk
29. lis 2014

tak jsem se vrátila z nemocnice. chtěli si mě tam nechat, tak jsem se s nima domluvila, že to zkusím doma a když to nebude dobré, tak budu muset jít ležet do nemocnice. upřímně, moc to doma nevidím... ☹ dobrá zpráva je, že za ty dva dny drobeček vyrostl ze 4,5 na 7,5mm, neskutečný pokrok 🙂 takže krev na HCG mi doktor ani nebral, že to není nutné, když tak pěkně roste. ale prostě vyhráno není, pořád o něho kdykoli můžu přijít. tak jsem dostala léky na zastavení krvácení, že to je to samé, jakoby mi v nemocnici dali kapačku, tak uvidíme. mám obavu, že to asi bez té nemocnice nedáme a to teda fakt netuším, jak to zvládne manžel s prckem doma, když navíc musí do práce. ach jo... proč to musí být pořád tak komplikovaný???

pbuc
29. lis 2014

@lnk ty to urcite zvladnes , lez nic nedelej, odpocivej, pokud roste je to v pohode, nemas hematom?

lnk
29. lis 2014

@pbuc hematom stále není vidět, ještě je brzo, může se ukázat za týden.

andela01
1. pro 2014

Ahoj holky, moc Vás po delší době zdravím a přikládám slíbené fotečky Terezky 😉

pbuc
5. pro 2014

@andela01 Ta je nádherná, ještě jednou moc gratuluji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru