CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

iponek
14. dub 2015

@apolla Pěkná slepička 🙂 , tak ať je jich co nejvíc zdralách a kvalitních , aby zůstalo na zmražení.

lnk
14. dub 2015

@apolla tak to je krásná úrodička. nám taky odebrali 24 kousků, ale bohužel se mi rozjel těžký hyperstimulák, tak bacha na to! nakonec nám jich zbylo 15 a z nich budem mít dvě dětičky, pokud to vše dobře dopadne 🙂 tak se drž a vajucha ať se drží taky 😀

apolla
14. dub 2015

A co mám udekst, abych ho nedostala?

lnk
14. dub 2015

@apolla obávám se, že nic. spíš to pak po odběru nepodcenit a když ti nebude dobře, tak se nechat vyšetřit

apolla
14. dub 2015

@lnk spousta holek pise hlavne pit a bilkoviny

lnk
15. dub 2015

@apolla jo, ale mně to nepomohlo. vypila jsem i čtyři litry denně a nepomohlo nic

maattes
15. dub 2015

@apolla gratuluju k urodicce,24 to je super 🙂 ja mela jen 6 a nakonec mi odebrali 3 🙂jinak ja mela taky tekutinu v brise,ale rozehnali mi to kapackama primo v unice,ale jak rikam,mela jsem jich jen 6,tak mozna proto mi ty kapacky pomohly hned

apolla
15. dub 2015

Holky,vy me teda strasite s tím hyperakem....

maattes
15. dub 2015

@apolla neboj,jak rikal primar,hyperstimulak ma v dnesni dobe minimum holek 🙂

lnk
16. dub 2015

@maattes já bych spíš řekla, že hyperstimuláků přibývá, i v nemocnici mi to říkali, že toho začíná být čím dál víc. ale je to tím, že roste počet IVF, tak ty ženský jsou přestimulovaný a přehormonovaný

maattes
16. dub 2015

@lnk no je to mozny 🙂 ja chtela jen apollu trosku uklidnit,tim co mi v unice rikali 🙂

apolla
18. dub 2015

Tak se hlasim. No bolí to jako čert,ani jsem to tolik nečekala,dokonce mi dali kapacku proti bolesti,ale primář říkal,ze to bolí proto,ze jsem mela tolik folikulu. Holky, drzte se...celkový počet vajíček: 20!!! Ted už mi volali,ze kvalitních je 18. Nejdřív jsme chtěli oplodnit fakt jen tech pět,ani jsme s takovou částkou nepočítali.Ale primář mi řekl,ze je to hrozná škoda,když byla taková úroda a řekl mi tři možnosti. Nakonec jsme se domluvili tak,ze si necham osm vajíček zmrazit ( ne oplozených,protože tak neztrácejí kvalitu,na rozdíl od embryí) a 10 oplodnime a uvidíme,kolik jich vydrží prodlouženou kultivaci. No fakt jsem to nečekala,ale jsem šťastná.Jen kdyby ta bolest nebyla takova :( ale to vydrzim. Určité nic dělat nebudu,to se nebojte,jsem rada,ze sedim.Ted ještě cesta autem domu.

apolla
18. dub 2015

Holky,taky vas Strlcl přemlouval na zavedení jen jednoho embrya?

iponek
18. dub 2015

@apolla Když si nechaš zavést jedno , nestracis šanci na 4.IVF .

lnk
18. dub 2015

@apolla nás teď naposled štelcl přemlouval na dvě embryjka, protože se vůbec nevyvíjely a nevypadaly dobře, ale tím, že už jednoho prcka mám, tak jsem do dvojčat už jít nechtěla a nechala jsem zavést jen jedno. pokud budou kvalitní a budou se krásně vyvíjet, určitě bych šla jen do jednoho..

apolla
18. dub 2015

@iponek čtyřikrát to stejně nechci absolvovat,takže to mi vůbec nevadí.

iponek
18. dub 2015

@apolla Já taky nechtěla, a co bych teď za to dala mít tu čtvrtou možnost.

apolla
18. dub 2015

@iponek my jsme se o a už popřípadě shodli na adopci

apolla
18. dub 2015

4 ivf určité ne,takže porad přemýšlíme,jestli jedno nebo dvě...

lnk
18. dub 2015

@apolla tak to máš dobrý. manžel o adopci nechtěl ani slyšet, takže kdyby se nám to nepovedlo, tak bychom zůstali bez dětí.
určitě bych zaváděla pouze jedno. i tak je to hodně rizikové, u dvojčátek ještě více. po tom, co jsem si zkusila v těhu vždy s jedním bych do dvou už nikdy nešla.

lnk
18. dub 2015

@iponek je mi to moc líto... ☹ dokud to člověk nezažije, tak si ani nepřipouští, že by hned neotěhotněl... ☹ jak to u vás vypadá? zkusíte ještě tu minimálku nebo jste to definitivně vzdali??

apolla
18. dub 2015

@lnk mne by dvojcatka nevadila, jako je riziko předčasného porodu,ale to už dnes medicína hravé zvládne,proto nevím,jestli jedno nebo dvě.

lnk
18. dub 2015

@apolla no myslím, že riziko předčasného porodu je až to poslední. ale strašit tě rozhodně nebudu.

iponek
18. dub 2015

@lnk Chlop mi řekl, že už tomu nevěří ☹ , takže nic. Teď už jedině zázrak, ale jinak se pomalu začínám smirovat s tím, že budeme pouze pár a né rodina.

iponek
18. dub 2015

@apolla My se na adopci nezhodli, muž je jiného názoru než já.

apolla
18. dub 2015

@lnk no co se týče zdráv.komplikaci je to myslim ta nejdůležitější,nebo ne? Klidně mi to napis, musim se rozhodnout.

apolla
18. dub 2015

@iponek to me moc mrzí....třeba potřebuje jen cas

maattes
19. dub 2015

@apolla ahoji,no 20 to je super 🙂 ja jsem si taky chtela zavest dve a pak me stelcl premluvil na 1,ale pritel chtel dvojcatka,no stejne nam na zavadeni zustalo jen 1,takze jsme nemeli o cem premyslet 🙂ale to je prece na tobe a na priteli,jak se dohodnete 🙂

@lnk ahoj 🙂 jak ty pokracujes?davate na sebe pozor holky? 🙂

lnk
19. dub 2015

@iponek to je mi strašně moc líto ☹

iponek
19. dub 2015

@lnk Děkuji, ale musím se s tím naučit žít. A jak jsi na tom s miminkem ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru