Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
apolla
13. kvě 2015
ahoj, holky, co je nového???
@kloki
@maattes
@lnk
maattes
13. kvě 2015
@apolla ahoj :-o no vcera jsem byla na prvni genetice a miminko je v poradku a dr rikal,ze to vypada na holcicku 🙂 a co ty?volala jsi na vysledky hcg?a jak jsi na tom?mas tehotenske nevolnosti nebo je ti dobre? 🙂
apolla
13. kvě 2015
@maattes jsem na tom dobře. Minulé úterý hcg 57, za dva dny ve čtvrtek 119 a včera už 816 🙂 zítra jdu na utz a snad už nějakou dutinku uvidím. A na srdíčko jedeme do Unicy 25.5. No nemůžu se dočkat a asi začnu stříhat metr :-p
apolla
13. kvě 2015
@maattes jo a nevolnosti mám ráno i večer a bolí prsa jako blázen. Ale aspoň vím, že jsem těhotná 😃
maattes
13. kvě 2015
@apolla tak to uz zitra urcite pujde neco videt,jestli si 6 tyden 🙂 ja mam fotku z utz z 6tydne a slo tam videt i srdicko,byl to krasnej pocit 🙂
lnk
13. kvě 2015
@apolla tak to je nádherné HCG a opravdu už možná zítra uvidíš srdíčko. já se synem už v 6 tt měla 🙂 nevolnosti jsou hodně nepříjemná záležitost. v prvním těhu jsem měla 8-16tt celodenně a nejhůř večer. teď?? 6-22tt nonostop, v noci mi přestalo být blbě asi před 14 dny, mazec...

@maattes tak to je super zprávička, že miminko je v pořádku. toho jsem se vždycky strašně bála, aby nebyl problém, srdíčko ještě bilo a žádné anomálie... tak jen tak dál! 🙂
maattes
14. kvě 2015
@lnk presne 😃 ja vzdycky prvni na utz hledam srdicko,jestli bije 🙂 protoze nemam zadny tehotensky priznaky,ani si nepripadam jako tehotna,jen to pribirani,to me zabiji :-|
apolla
14. kvě 2015
tak holky, čekáme jedno malé uničátko
maattes
14. kvě 2015
@apolla jééééé gratuluju 🙂
kloki
14. kvě 2015
@apolla Krásné, první foto miminka.Gratulace veliká a držím dál palce😉
andela01
14. kvě 2015
@apolla supéééééér. Zatím pořád potichounku, ale gratuluju. Jen tak dál celých 9 měsíců 😉
lnk
15. kvě 2015
@apolla no to je kráááása!!! hlavně, ať tam vydrží celých 9měsíců!!!
iponek
15. kvě 2015
Nevím co si mám o tom myslet ?
apolla
15. kvě 2015
@iponek no třeba že jsi možná těhotná 😉
iponek
15. kvě 2015
@apolla Tak to mě napadlo taky 🙂 ale dr.Frgala říkal, ze se mám smířit, že to nejde.A já to už oplakala a pomalu se smirovala,že nikdy nebudeme s mým rodina,ale jen pár.
apolla
15. kvě 2015
@iponek no ale všechny přece víme, že zázraky se dějí 😉 tak se těším na průběžné zprávy. Dělala jsi jen ten jeden test? Budeš i zítra? Frgala není Bůh, je to jen doktor 😎
iponek
15. kvě 2015
@apolla Já ho měla ráda .Jo jen ten jeden a je udělaný odpoledne jen tak.
jimmy1
15. kvě 2015
@iponek i zázraky se dějí 😉 držím pěsti!
apolla
15. kvě 2015
@iponek jj, já tam mám ráda všechny, fakt!!! Ale tak jsme jenom lidi a člověk míní, pán Bůh mění 😎 kdy budeš dělat další?
lnk
15. kvě 2015
@iponek beruškooooo!!!! že by ta kupa srdíček, který jsem ti posílala přeci jen zabrala??? strašně strašně strašně moc bych ti to přála. tolik let trápení a že by se stal přeci jen zázrak?? udělej testík zítra ráno a hoď ho sem. jsem strašně zvědavá. moc ti držím pěstičky, a pro jistotu posílám další srdíčko!!! 🙂
iponek
15. kvě 2015
@apolla bud zítra nebo v neděli a v pondělí zajdu na krev.
iponek
15. kvě 2015
@lnk Ty jsi zlatíčko, tolik se bojím tomu uvěřit.Moc jsem to vše už oplakala.
apolla
15. kvě 2015
@iponek už se nemůžu dočkat zázračných dobrých zpráv!!!
lnk
15. kvě 2015
@iponek já vím, zlatíčko moje. drž se! kdy máš dostat MS?
iponek
15. kvě 2015
@lnk Řekla bych, že už jí mám mít. Ve středu to už vypadalo ,že mrcha dorazila ,ale jak to přišlo tak to odešlo a nic.Od úterý se trapim s průjmem a to je vše. Poslední MS jsem měla 14.4.
m_o
15. kvě 2015
@iponek muzu se zeptat, co je to za doktora, ze ti rekl, ze nebudes mit deti? I kdyby jsi mela mit darovane vajicka nebo spermie, nebo nahradni matku, tak by to prece slo..
andela01
15. kvě 2015
@iponek beru, to by bylo supeeeer. Znám ten pocit, když ti dr.Frgala toto řekne 😉
maattes
15. kvě 2015
@iponek jeee vidim carecku 🙂 drzim pesti a posilam srdicko pro stesti 🙂
iponek
15. kvě 2015
@m_o Víš , já to nemám tak jednoduché , mám nádorové onemocnění a léky co beru prostě dělají své. A proč se hnát do darcovstvi, když to není třeba. Prostě moje tělo si dělá co chce.
iponek
15. kvě 2015
@maattes děkuji

Začni psát odpověď...

Odešli