CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

erijan
29. bře 2016

@andela01 neviem kedy sa picha Menopur, doteraz som mala dve stimulacie ale uplne ine ako v Brne, a len s Menopirom a inym liekom ktore som pichala sucasne,v Brne povedali ze to bol dlhy protokol a teraz budem mat kratky. Picham Gonal a potom mam napisane ze neskor budem Menopur a Cetrotide,tak uvidime... este neviem kedy bude opu, teraz vo stvrtok je 1.kontrola, v nedelu ma byt 2.kontrola, cize niekedy na buduci tyzden,ale este netusim kedy, opytm sa teraz ked tam pojdeme. No mne nedali najvyssie davky, ale tak snad to bude stacit, vraveli ze pri tomto kratkom protokole by to malo stacit. Tak dufam ze ano a budem mat aspon 2-3 zrele vajicka,ktore pekne oplodnia 🙂

erijan
29. bře 2016

@erijan a ake vysoke davky si mala ak.si este pamatas? 🙂

erijan
29. bře 2016

@andela01 peispevok vyssie bol pre teba 😀

andela01
29. bře 2016

@erijan 300 jednotek 😉

erijan
30. bře 2016

@andela01 no tak to je dost... teraz kamaratka brala take a vyzera to tak,ze sa podarilo... predpokladam ze si zacinala.s nizsimi davkami a potom zvysovali kazdym ivf

andela01
30. bře 2016

@erijan jj, začínala jsem se slabšími léky a nižšími dávkami. Ale moje tělo moc nechtělo reagovat, tak jsme změnili na vyšší dávky a zvolili jsme si i jiný léky (z nabídky byly sice nejdražší, ale vyplatilo se ) 😉

erijan
30. bře 2016

@andela01 tak to ano, uz sa tu nevyplati asi velmi setrit na liekoch. Mne povedali ze teraz mam Gonal a ten je jeden z najdrahsich liekov tak dufam ze aj poriadne zaberie a zareaguju moju vajecniky pekne...po Menopure to bola slabota.

andela01
30. bře 2016

@erijan moc držím palecky 😉

erijan
30. bře 2016

@andela01 dakujem pekne 😉

boba245
30. bře 2016

@erijan pojdem tam aj 10x na kontroly ak bude treba len nech sa to podari 🙂 ...posledne dni mi zacai nejako rychlo ubiehat. buduci tyzden uz idem do BA a v pondelok do Brna. ked sme tam sli na konzultaciu zdalo sa mi, ze to bude trvat dlho no uz sa to priblizuje 🙂. drz sa 🙂 a snad tie bolesti nebudes mat nejako silne. este ze muzi nerodia, lebo neviem ci by oni vydrzali vsetky tie bolesti a nevolnosti 😀

erijan
2. dub 2016

@boba245 veru ako pises 😀 nie je to nic silne,len ked som zacala stimulovat tak som citila trosku vajecniky a krize ale potom preslo a terat v pohode, citim sa dobre 🙂 dnes som bola na kontrola a v pobdelok idem na odber,tak drz silno palce nech to dovre dopadne 🙂

erijan
2. dub 2016

@andela01 a nevies ako su na tom lekari co robia odber vajicok? Ako su ktori sikovni z tych co su tam?

andela01
2. dub 2016

@erijan šikovní, milí, vstřícní. Za mě všichni super. Takže jsi v dobrých rukou. Neboj 😉

erijan
2. dub 2016

@andela01 tak to si ma potesila 🙂 dakujem... mne bude robit odber dr.Stelc, tebe robil kto?

andela01
2. dub 2016

@erijan mudr. Frgala a krásně nám to vyšlo, že dělal punkci i transfer. Takže za mě maximální spokojenost 🙂

erijan
3. dub 2016

@andela01 super 😉 tak dufam ze aj Stelcl je taky dobry ako Frgala 🙂

andela01
3. dub 2016

@erijan určitě je. Kdy jdeš?

erijan
3. dub 2016

@andela01 zajtra idem na odber

erijan
3. dub 2016

@andela01 pri odbere si mala nejake sperky, myslim prstene alebo nausnice?a priniesla si si aj kosielku svoju a prezuvky? lebo sestricka vravela ze len ak tak prezuvky nech si prinesiem, kosielku nemusim a v pokynoch pise ze si mam prisniest.

andela01
3. dub 2016

@erijan všechny šperky jsem sundala (náušnice, řetízek, ...), vydělala jsem si i kontaktní čočky a mfla jsem své jen přezůvky. Košilku ti pujci. Budu na tebe moc myslet, dej pak vědět. Tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂

erijan
3. dub 2016

@andela01 dakujem pekne 🙂 ano dam 🙂

boba245
3. dub 2016

@erijan ahojky 🙂. takze zajtra ti idu robiť odber vajíčok ? a manžel ide tiež ? budem na teba silno mysliet nech to vyjde 🙂

erijan
4. dub 2016

@boba245 ahoj 🙂 ano prave sme na ceste domov, isiel aj manzel, to musi ist aj partner v den odberu vajicok aby odovzdal svojich plavcov 😉 takze odobrali mi 5 vajicok a zajtra sa dozvieme kolko z nich je zrelych a podarilo sa oplodnit.. takze drz palceeeeee

erijan
4. dub 2016

Dakujem za srdiecko 🙂 neviem komu, le potesilo ma velmi a dufam ze mi prinesie stastie 🙂

lnk
4. dub 2016

@erijan ahojky, držím pěsti 🙂

lnk
4. dub 2016

@zloba89 ahojky, injekcí se neboj, to dáš 🙂 do bříška je to v poho, horší jsou agolutiny do zadku, ty občas bolely dost, ale přežila jsem to a dokonce několikrát 😀 😀

andela01
4. dub 2016

@erijan moc jsem na tebe dnes myslela a zítra se těším na krásnou zprávičku 🙂 A co pan primář? Spokojenost? 😉

zloba89
5. dub 2016

@lnk a nedávají třeba možnost utrogestanu na zaváděný místo agolutinu? Je to v podstatě obojí progesteron..

lnk
5. dub 2016

@zloba89 za mě určitě běž do agolutinu. po utrogestanu spousta holek začne krvácet a o miminko přichází. já s tím měla problém vždy po přechodu z agolutinu na utrogestan, pokaždé jsem začla krvácet a ležela v nemocnici. proto vím, že některé holky, co si to taky zažily, tak třeba u druhého dítěte ten agolutin píchaly celý první trimestr. určitě je to lepší, protože to krvácení opravdu udrží a o miminko nepřijdeš...

zloba89
5. dub 2016

@lnk moc děkuji za reakci...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru