CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

erijan
13. kvě 2016

@misha83 no vidis to, takze nie som jedina "problemova" pacientka 😉 tesim sa ze ti to inde vyslo, povzbudilo ma to 🙂

lnk
13. kvě 2016

@erijan 🙂 o unice jsem ti řekla svý hned na začátku. tak máš svou vlastní zkušenost... držím pěsti do dalších pokusů.. 🙂

lnk
13. kvě 2016

@misha83 já už bych podruhý unicu také nevolila. ale je to zkušenost..

erijan
13. kvě 2016

@lnk ja viem ze si mi o nich napisala svoje...ale ked uz sme mali podanu ziadost na schvalenie poistovnou tak som si povedala ze to risknem...tak co uz,dalsia skusenost...dakujem za rady 😉

petras3
14. kvě 2016

Je tady nekdo, kdo ceka na vysledek et? Ja byla 2.5 na opu a 4.5 na et, testit mam 20.5.

boba245
14. kvě 2016

@petras3 ahoj. Ja som bola na opu tiež 2.5. a na et 7.5. .testik mam 22.5. 🙂. Ako sa cítis ?

lnk
14. kvě 2016

@petras3 tfuj tfuj tfuj. hodně štěstí 🙂

petras3
14. kvě 2016

@boba245 uplne normalne 🙂 Jen me poboliva bricho, ale je to Tim Estrofenem? A ty se citis jak?

petras3
14. kvě 2016

@lnk dekuji 🙂

boba245
15. kvě 2016

@petras3 mna tiez pobolieva brucho. nesluzi Estrofem na udrzanie tehotenstva ? drzim päste nech sa zadari 🙂

petras3
15. kvě 2016

@boba245 tak u me nic, 11 den po et test negativni. Minule s dcerou uz byl 11 den krasne pozitivni.

boba245
15. kvě 2016

@petras3 este to nezdavaj. testnut mas az 20.5 nie ? to co bolo pri dcerke nemusi byt aj tentoraz ;)

lnk
15. kvě 2016

@petras3 já měla taky 11. den test sněhobílý a o tři dny později krásné dvě dálnice

petras3
15. kvě 2016

@lnk a to jsi mela prodlouzenou kultivaci? Ja mela et za dva dny po opu, mela jsem Jen jedno embryjko, tak slo hned do bricha.

lnk
15. kvě 2016

@petras3 jo měla jsem pět dní

erijan
16. kvě 2016

@boba245 ahojky, este si neskusala testik?

janaplt
16. kvě 2016

@boba245
@erijan Mohli by ste mi ho prosim vas naskenovat a poslat do správy? mockrát Ďakujem

boba245
16. kvě 2016

@erijan ahojky. este nie. dnes je este len 9ty den a len 4ty od poslednej injekcie Pregnylu ... som vsak trochu znepokojena ci nemam OHSS. uz asi 2 alebo 3 dni mam akoby tvrdsie a nafuknute brucho a pobolievaju ma aj krize. tie krize mozu asi boliet z toho ze vela sedim no to brucho sa mi nezda. vcera som si merala priemer brucha, odvcera sa nejako nezväcsilo. mozno to bude aj plynmi, lebo sem tam idu von, ale nie tolko ako by som cakala vzhladom na to brucho. dnes som aj upravila stravu tak uvidim, ci sa to nejako zmeni. zadychana niesom a nemam ani nejake problemy s dychanim tak hadam to nebude to OHSS.

boba245
16. kvě 2016

@janaplt ahoj, nemam teraz k dispozicii skener, tak hned ako budem moct poslem.

lnk
16. kvě 2016

@boba245 pokud se ti něco nezdá, tak si určitě zajeď ke svému gynekologovi, aby ti udělal ultrazvuk a podíval se, jestli tam nemáš někde volnou tekutinu a OHSS. nepodceňuj to! já měla hodně silný OHSS a zaplavily se mi i plíce, takže vím, o čem mluvím, není to žádná prdel!

erijan
17. kvě 2016

@boba245 ahojky,joj ja som zabudla ze si si pichala ten Pregnyl...nikdy predtym som o tom nepocula tak preto na to zabudam. Co sa tyka OHSS to som nikdy nemala, tak skor poradia baby ktore to zazili. Snad to nebude nic vazne,ale asi by si mala zajst na gyndu pre istotu.

boba245
17. kvě 2016

@lnk
@erijan
ahojte 🙂. dnes uz to nestiham, ale zajtra pojdem pre istotu k lekarke. mate pravdu, pre istotu nech sa na to kukne a aspon sa aj objednam na krv na buduci tyzden

boba245
18. kvě 2016

ahojte dievcata 🙂 ... tak som dnes bola u mojej gynekologicky . mam tam 2 luteizacne cysty a trochu tekutiny, ale ze OHSS to neni. pytala som sa na tie cysty, ci zvyknu zmiznut same a ze ano. tak dufam, ze coskoro zmiznu a ze nebudu robit nejake problemy, lebo toto je naozaj to posledne co teraz potrebujem :(

erijan
19. kvě 2016

@boba245 ahojky, takze predsa sa tam nieco dialo... mne inac pri 1.operacii odstranovali z jedneho vajecnika endometricku cystu a z druheho luteizacnu cystu...tak snad zmiznu same. hlavne ze nemas hyperstimulacny syndrom...a ako sa citis?

boba245
19. kvě 2016

@erijan uvidime co bude. ja sa citim dobre, od vcera mam pocit ze uz to brucho neni take nafuknute, ale polavila som aj trochu v piti vody co asi neni dobre, tak sa budem snazit pit viac. no a aj bolesti v bruchu mavam uz pomenej tak neviem ci je to dobre alebo zle a ci to neni aj vplyvom tych cyst. v nedelu robime test tak verim, ze sa budeme tesit 🙂

andela01
19. kvě 2016

@boba245 moc držím palečky na test 😉

andela01
19. kvě 2016

@hanulkasa ahojky, tak co ty? Jak je?

hanulkasa
19. kvě 2016

Ahojky @andela01. Je mi dobře. Až překvapivě. Krom občasné bolesti břicha se cítím skvěle. Na doporučení dr. Frgaly funguji naprosto normálně. Občas mě navštíví nervozita, ale snažím se myslet pozitivně. 🙂

andela01
19. kvě 2016

@hanulkasa a kdy máš testit?

hanulkasa
19. kvě 2016

Příští pátek @andela01

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru