• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
Děkuji @boba245, myslím že máme podobné pocity štěstí :blush: Věřím že vše dopadne na výbornou, třeba ty srdicka budou hned dvě :relaxed:
26. kvě v 08:55  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andela01 určitě se to povede! :laughing:
26. kvě v 08:56  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa děkuji, moc v to doufám :wink:
26. kvě v 08:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa jééé, krásné. gratulace. holky, držte se. před sebou teď máte dlouhé měsíce v napětí :slight_smile:
26. kvě v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andela01 moc ti přeju, aby to vyšlo. uvidíš, že dvě děti, to je něco absolutně jiného než jedno... :slight_smile: jsem moc ráda, že nám to vyšlo dvakrát... :slight_smile:
26. kvě v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lnk děkuji moc :slight_smile:
26. kvě v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji @Ink :slight_smile:
26. kvě v 11:30  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte dievcata :slight_smile: . tak vcera som bola v Brne na ultrazvuku :slight_smile:. mame jedno srdiecko a som v 6tt+6 (teda dnes uz 6tt+7).
7. čer ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@boba245 super, krása, gratuluji a moc se s tebou raduji. Další zázrak :slight_smile:
7. čer ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hanulkasa a kdy ty se jedeš mrknout na srdíčko :wink: ??
7. čer ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 jeeej dakujem ti a ano, je to zazrak a velke stastie ak sa podari na prvy šup :slight_smile: . krasny den zelam :slight_smile:
7. čer ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@boba245 také se přidávám ke gratulaci :blush:
7. čer ve 14:33  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01 my si ještě počkáme do příští středy :blush:
7. čer ve 14:34  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa tak pak dej vědět. Moc na Tebe myslím a držím palečky :wink:
7. čer ve 14:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
7. čer ve 14:55  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (33. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanulkasa dakujem a v stredu sa tesim na pozitivnu spravu od teba :slight_smile:
7. čer v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@boba245 no to je nádherná zprávička :slight_smile: tak nakonec jen jeden? ale uvidíš, že bude stačit až až :grinning:

@hanulkasa držím pěstičky, aby na vás krásně blikalo srdíčko a byly jen pozitivní zprávičky :slight_smile:
7. čer ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lnk vdaka :slight_smile: ... asi je to tak ako ma byt :slight_smile: ... niesom si ista ako by sme zvladli dvojky i ked neboli by sme prvi ani posledni :D
9. čer v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@boba245 jeeej tak to je uzasne :slight_smile: tesim sa s tebou velmi :wink:
9. čer ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@erijan dakujem, si mila :slight_smile: .... ako sa mas ty ? co mate nove ?
9. čer v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@boba245 my sne boli za dr.Stelclom v ReproGenesis a odchadzali sme stamad nadseni, je to super doktor, tak sa tesime a verime ze nam pomoze :wink: idem vyskusat IVF soft.
10. čer v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@erijan moc ti to preju a držím palečky :slight_smile:
10. čer v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jeee, tak to je skvela sprava a velmi vam zo srdca drzim paluchy aby sa vam to konecne podarilo :slight_smile: . a kedy vam ten soft zacina ? co vsetko to obnasa ?
10. čer v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@erijan Můžu se zeptat proč se nedaří? Jdeme teď do 4 ivf a přemýšlím kde zakotvíme :wink:
10. čer v 11:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andela01
@boba245 dakujem babule...drzte palceky a myslite na mna zaciatkom jula :slight_smile: IVF soft budm brat Clostilbegyt 1/1/1+1 ampula Menopur cize 75 IU. Okolo 12 dna cyklu odber vajicok, oplodnenie...ako pri klasickom IVF len tu je ina kombinacia liekov, tabletky a injekcie ale slabsie davky.
11. čer v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tomik1234 ahojky, tak ja mam endometriozu zrejme preto...a z vas?
11. čer v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@tomik1234 a u vas?
11. čer v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@erijan budu moc myslet, držet palečky a dej vědět :wink:
11. čer v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andela01 ano urcite sa ozvem :wink: dakujem pekne
11. čer ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@erijan přeju moc moc moc štěstí!
11. čer v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek