• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@lnk ďakujeme :slight_smile:
8. črc 2016 v 09:06  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk gratulujeme unicatkum k narozeninám. Paradne to oslavte :slight_smile:
8. črc 2016 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boba245 to je krásný, tak ať vše dobře pokračuje celých devět měsíců :wink:
8. črc 2016 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andela01 dakujem krasne a zelam pekny vikend :slight_smile:
8. črc 2016 ve 21:23  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte dievčatá. My sme dnes prišli o malickych :(. Som ešte v nemocnici.
13. črc 2016 ve 14:55  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boba245 ach nééé, to nééé!! co se stalo??? je mi to moc líto!
13. črc 2016 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si milá ďakujem. V pondelok sm začala špiniť hnedy výtok slabucky. Boli sme hneď na pohotovosti ale dr. má len kukol. ze krv tam nevidno na rukavici tak ma podľa domov. Ráno som išla k mojej dr. ta mi hneď predpisala utrogestan a ze mam byť v klude, že hnedé spinenie nemusi nič znamenat. No lieky zrejme nerihli zabrať alebo už bolo neskoro. V noci o 0:30 sme však boli na pohotovosti opäť lebo som už mala ružový výtok . Druhý dr. má pozrel dôkladnejšie aj s utz a všetko bolo este ok aj srdiečka bili tak mi pichol nejaku injekciu a ze ráno mám ísť k mojej dr. no to som už nestihla lebo o 5:45 som sa zobudila na to, že krvacam jasné červenu krv :(....krvacanie ešte nebolo veľmi silne i keď tam bol už aj chuchvalec zrazenej krvi. Na pohotovosti sa to však celé spustilo s krvacala som už poriadne hrudky zrazenín. Navyse sa menili zmeny tak ma stihli len vysetrit a hoc ma poslali na hospitalizaciu kým sa vymenili atd. čakali sme asi 40 min a asi aj to rozhodlo....akurat mi stihli dať len ľad na brucho že keď krvácanie polavi kuknu ma ultrazvukom ...no na ultrazvuku dr. skonštatoval už len potrat :(. Máme ešte dvoch mrazacikov tak snad z týchto budeme mať už len radosť
13. črc 2016 v 18:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk sorry za preklepy ešte som v nemocnici a pisem z mobilu.
13. črc 2016 v 18:58  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boba245 to neeeee, moc mě to mrzí :frowning2:
13. črc 2016 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boba245 je mi to opravdu strašně strašně moc líto. stalo se mi toto u druhého těhotenství, že jsme nechali zavést jedno embryjko, které se nám rozdvojilo. začla jsem krvácet hned dva dny po pozitivním těhotenském testu. naštěstí u nás to dobře dopadlo a odešel jen jeden drobeček a druhý zůstal... proto bych si už dneska nenechávala zavést dvě embryjka, i když jsem na počátku dvakrát zkoušela dvojčátka... to riziko je opravdu obrovské, že to jeden vzdá a vezme sebou i druhého drobečka :frowning2:
budu vám držet pěsti, aby to podruhé klaplo!
13. črc 2016 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 ďakujem, si milá. Snad nabudúce to vyjde .
14. črc 2016 ve 03:31  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk mrzí ma, že si to aj ty zažila. toto by nemala zažiť žiadna žena :(. asi som urobila chybu že som nechala zvyšné 2 embryjka zamraziť spolu. teraz by bolo lepšie ak by boli po jednom. no vtedy som verila že sa pri prvom ET uchyti aspon jedno alebo ak nie tak aspoň z druhého vkladu. N by stačilo aj jedno dieťatko . Proste toto človek nikdy nevykalkuluje lebo nikdy nevie ako to dopadne. Nevadi, verím že nabudúce to dopadne uz dobre :slight_smile:
14. črc 2016 ve 03:36  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@boba245 určitě je potřeba myslet pozitivně! :slight_smile: u nás to dopadlo dobře. nechali jsme zavést jen jedno embryjko, protože dvojčátka už jsme nechtěli. že se to rozdělilo, s tím jsme moc nepočítali, takže naštěstí to dobře dopadlo.. ale je fakt, že jsem moc nevěřila, že to bude dobré.. dokonce jsem tenkrát i odmítla hospitalizaci, protože syn byl nemocný a nedokázala jsem ho doma nechat se čtyřicítkama horečkama a jít si lehnout do nemocnice, kde výsledek byl hodně nejistý... nakonec si to dceruška vybojovala, že to prostě zvládne, tak jsem za to ráda. je to naše sluníčko a přesně na ni jsme tu všichni tři čekali :slight_smile: přeji ti také takový krásný konec jako máme my :slight_smile: a podruhý to bude až do porodu! potom dej vědět, až se zase budete chystat na KET. budeme ti tu všichni držet pěsti! drž se!
14. črc 2016 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lnk ďakujem ti za povzbudivé slová :slight_smile: . pred KET sa ozvem :slight_smile:
15. črc 2016 v 05:43  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Hlásím se po 1. screeningu. Ultrazvuk v pořádku, z výsledku krve jsem byla dnes celé odpoledne napnuta, měli volat pokud by byl problém, jinak vše ok a výsledky pošlou lékaři. Tak mi spadl kámen ze srdce. Podle ultrazvuku jsme 12+6, termín porodu 25.1. :blush:
@boba245, je mi to líto. Nám to taky vyšlo až že zmrzlinek. Teď si odpocin, naber energii a uvidíš, že to vyjde!
19. črc 2016 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hanulkasa krásná zprávička, děkujeme za ni :wink:
19. črc 2016 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dievcata, dakujem za srdiecko :slight_smile:

@hanulkasa dakujem, si mila :slight_smile:. neostava nam nic ine, len ist dalej a verit, ze KET nam prinesie nase vytuzene stastie :slight_smile:
19. črc 2016 ve 22:22  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulkasa moc blahopřeji, jen tak dál :slight_smile:
@boba245 neboj, určitě přinese. KET nám štěstí přinesl hned dvakrát. je to lepší než celá stimulace, je to mnohem rychlejší :slight_smile: tfuj tfuj tfuj... :slight_smile:
22. črc 2016 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lnk dakujem :slight_smile: . mame len jeden pokus s KET aj ked mame 2 embryjka tak verim tomu, ze sa podari :slight_smile:. uz mi odpisal pan primar tak v říjnu mame zavolat a dohodnut dalsi postup :slight_smile:. tie 3 mesiace ubehnu raz dva, len nech je vsetko ok :slight_smile:. zelam krasne leto :slight_smile:
22. črc 2016 ve 21:15  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boba245 super. říjen je absolutně nejlepší měsíc. v tomto měsíci jsme v Unice počali obě naše KEťátka :grinning:
22. črc 2016 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lnk jeeej, tak to je super :slight_smile: , tak to sa potom velmi tesim na říjen :grinning:
22. črc 2016 ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lnk to moc ráda slyším, protože se Chystáme taky na KET v říjnu :wink:
@boba245 aspoň v tom nebudeš sama :wink:
23. črc 2016 v 00:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andela01 super. šup šup a máte letnátko :slight_smile:
23. črc 2016 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lnk :grinning: když já bych raději zimní, at využijeme věcičky :wink: ale co už, hlavně kdyby se povedlo :slight_smile:
23. črc 2016 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zimní nebo letní, hlavně že zdravé... no ne :blush::grinning::thumbsup::family:
23. črc 2016 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulkasa jasná věc :wink:
23. črc 2016 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkasa a co ty? Jak se daří?
23. črc 2016 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 začínám se pěkně kulatit. :blush: Furt mě trápí nevolnosti, ale už min než dřív. První trimestr mám za sebou, tak snad už to bude ustupovat a budu si to více užívat.. :relaxed: 1.8. Jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá jestli už bude vidět co to bude.
23. črc 2016 v 11:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkasa ty kráso, to tak letí . Uzivej, je to nádherný období :wink:
23. črc 2016 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 nádherný období? dej pokoj. pro mě byly těhotenství to nejhorší období v životě. jsem ráda, že už to nikdy nebude :slight_smile:
@hanulkasa užívej, bude hůř... :grinning: :grinning:
23. črc 2016 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek