CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulkasa
9. srp 2016

@dendinka až na jednoho lékaře všichni velmi milí a ochotni, vše vysvětlí.

hanulkasa
9. srp 2016

@dajanna já testila až 13. den, nechtěla jsem se zbytečně brzy stresovat

dajanna
9. srp 2016

@hanulkasa já byla spokojená se vsema doktorama. To asi nevydrzim do 13dne.ale třeba jo.no uvidím jak moc zvědavá budu.

dendinka
9. srp 2016

@dajjana, @hanulkasa to je super tak snad bude příjemný. Mám jednu starší zkušenost z Repromeda, kde jsme byli na vyšetření a pak jsme ještě chtěli prvně zkusit clostilbegit a folikulometrii v ambulanci, kam chodím na běžnou gynekologii a ta doktorka tenkrát byla strašně nepříjemná, jakože co je vlastně otravujete, když nechceme hned na IVF

dendinka
9. srp 2016

Oprava @dajanna

hanulkasa
9. srp 2016

Mně byl nesympatický dr. Gogela, přišel mi chladný a celkem mě i při ET vystresoval. Jinak ostatní fakt super. @dajanna Jinak to samo záleží na tobě, ale já si počkala ☺

hanulkasa
9. srp 2016

@dendinka Ten první pohovor byl fajn, do ničeho nás nenudili, jen nám řekli možností a rozhodnutí nechali na nás.

dajanna
9. srp 2016

@dendinka ja byla před 6lety taky v Repromede a už bych tam víckrát nešla.Přístup katastrofa.Totálně nám to tam podelali.

dajanna
9. srp 2016

@hanulkasa právě pan doktor Gogela me dělal ism-et i KET
A byla jsme velice spokojená.Prošla jsem přes všechny doktori a nemůžu si stěžovat ani na jednoho.

dajanna
9. srp 2016

@dajanna *doktory

hanulkasa
9. srp 2016

No vidis, každá to vnímáme jinak. Za mě byl nejlepší Dr. Frgala, všechno mi vysvětlil, od něj jsem odcházela vždy nejvíce spokojená. ☺ @dajanna

dendinka
9. srp 2016

@dajanna My byli před třemi a půl roky.Vyloženě nám tenkrát řekli, že cokoliv menšího než IVF je pro ně ztráta času. V 25 letech jsem prostě toužila po tom a i teď kdyby k tomu byli naklonění, bych šla do nějaké léčby a třeba iui. Nyní už manžel měl vše v pořádku, já mám PCO.

andela01
9. srp 2016

Tak já mám zkušenost asi taky se vsema doktorama (aby ne, za tu dobu 😂) a fajn se mi zdáli opravdu všichni.
Jinak já na KETu jeste nebyla, jen ET a spinila jsem asi 14 dní po transferu. Jinak celý těhu úplně v pohodě. Kdyby nerostlo bříško (a jakože sakra rostlo 😂), tak o tom ani nevím. Moc držím palečky 😉

andela01
9. srp 2016

@dendinka ahoj, tak první konzultace je spíš opravdu pohovor. Udělají a zhodnotí spermio partnera, popř naberou krev tobě. Na vše se ptej, jsou ochotni a milí 😉 Příprav se ale na spoustu otázek 😉

dajanna
9. srp 2016

U pana dr.Frgale jsme začínali s pohovorem.pak už to byl pokaždé jinej doktor.ale jak říkám,všichni opravdu příjemní.Snad doufám,ze nám to klapne.Páč uz nemáme žádného mrazacka, tak by jsme museli vše od znova.Ale na to se teď snažím nemyslet.Musí to teď po třetí klapnout. Prostě musí ☺

andela01
9. srp 2016

@dajanna určitě to klapne, taky se nám podařilo po třetí 😉
Mudr. Frgala s námi prošel celé třetí ivf. Počínaje pohovorem, přes všechny kontroly, až po transfer. Jeste jsem mela cystu, i na její odstraneni jsem měla jeho 😉 Říkal, že jsem případ sám pro sebe, že si mě chce ohlídat 😂😂

dajanna
9. srp 2016

Snad to klapne.ještě vydržet ty nervy a moc na to nemyslet.ale už bych chtěla vědět výsledek.Po 14letech snažení a všeho čím jsme prošli tak uz to musí vyjít.

dendinka
9. srp 2016

@dajanna taky ti budu držet pěsti, aby vám to do třetice vyšlo. Mě asi nebudou dělat odběry, se mi zase tělo splašilo a měla jsem teď tři týdny ms, mám nasazen na 10 dní norethisteron a zastavilo se to naštěstí, jinak bych musela na kyretáž. Až ho doberu, tak bych asi po týdnu měla mít ms. S aktuálním spemiogramem počítáme.

andela01
9. srp 2016

@dajanna nám se zadařilo po 15ti letech 😉

lnk
10. srp 2016

@dendinka jestli myslíš pana profesora Malého, není třeba se bát. přesně jak píše
@dajanna není tam jediný doktor, který by nebyl fajn...
u pana profesora probíhá pouze první návštěva, potom už IVF samotné dělají ostatní doktoři.
hodně štěstí!

andela01
10. srp 2016

@lnk my absolvovali celé první ivf u pana profesora Malého 😉

dajanna
10. srp 2016

U mě prostě Unica super.Jak sestřičky tak i doktoři strašně hodní a milý.

dajanna
10. srp 2016

Člověk když se tak dlouho snaží ,tak uz by to mohlo klapnout.Jen co me štve,že nikdo nedokáže vysvětlit, proč se neuchyti.

hanulkasa
10. srp 2016

Uvidíš že to vyjde, myslí pozitivně 😊 Vím že je to těžké, ale snaž se těšit. Máte dva, to musí vyjít, aspoň jeden! @dajanna

dajanna
10. srp 2016

@hanulkasa děkuji za podporu.Jsi hodná.Taky doufám, že to tentokrát vyjde 😊

dendinka
10. srp 2016

@lnk, @andela01 my to máme u pana přednosty Malého domluvené od známého, který je gynekolog ve Švýcarsku. Tak nevím, jestli si nás bude ošetřovat i dál.

lnk
10. srp 2016

@andela01 fakt? tak to jsi jediná, o kom vím, že by jí dělal prof. malý odběry, ultrazvuky, transfer apod...
@dendinka my to také měli přes naši dr, se kterou se znají, myslím, že se zná se spoustou doktorů, kteří své pacientky k němu doporučí 🙂

andela01
10. srp 2016

@lnk jojo, tenkrát nás tam poslala taky jeho známá. Bylo to přes svátky, punkce na silvestra. Sice je to už několik let, ale to si pamatuju 😉 jen asi punkci on nedělal, ale Mudr Gogela

andela01
10. srp 2016

@lnk a potom 2. a 3. ivf nás měl v péči Mudr Frgala. Jen na konzultaci při ultrazvuku si zval primáře Štecla 😉

dajanna
10. srp 2016

Já měla 2ivf dr.Frgala komplet a když jsem se chystala na KET tak pana primáře Štelcla.transfer uz pak dělal pan dr.Gogela.Všichni super.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru