• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

24. ledna 2017 
@dajanna i já se přidávám se souhlasem a palcem nahoru pro Pana Doktora Frgalu :wink:
1. zář 2016 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajanna tak to je super. ono nejde o kvantitu, ale kvalitu. a je fakt, že čím mín hormonů, tím líp... :slight_smile: tak hodně štěstí!
@dendinka tak tfuj tfuj tfuj, držím palce do boje :slight_smile:
3. zář 2016 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dnešním 2x screeningu jsme 20+5, podle ultrazvuku a viděla jsem to i já, čekáme chlapečka. Doktor rikal, že růžovou rozhodně nekupovat. :grinning: jinak vše v pořádku, prcek je zdravý, jsme šťastní. :slight_smile:
5. zář 2016 v 19:59  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulkasa velká gratulace.
5. zář 2016 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. zář 2016 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji, ať je nadále zdravý.
5. zář 2016 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. zář 2016 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky @dendinka, doufám že vam to holky nalije pozitivní energií do žil, že to jde; -)
5. zář 2016 ve 21:18  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkasa já už se těším, manžel pevně věří, že v říjnu jsme těhotní, tak určitě jo :wink:
5. zář 2016 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulkasa krásná zpráva, gratuluji ke klučíkovi :wink:
5. zář 2016 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. zář 2016 v 06:21  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkasa tak to je krásná zpráva!!! tak hlavně vydržte až do porodu!!! :slight_smile: pro mě druhý ultrazvuk byl zlomový, to jsem konečně začla pořizovat výbavičku pro miminko :slight_smile: také jsme měli jako prvního chlapečka :slight_smile: tak se držte!!
6. zář 2016 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka určitě v říjnu budete těhotní. :slight_smile: pro nás říjen absolutně super měsíc. v tomto měsíci jsme počali obě naše děti v Unice :grinning:
6. zář 2016 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji @Ink, taky se už pustím do nakupování :slight_smile:
6. zář 2016 v 06:58  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lnk tak dneska jsem nafasovala gonal, v sobotu poslední pilulka ha, v úterý snad ms a začínáme stimulaci.
7. zář 2016 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jo a dneska jsem holky nebyla u profesora Malého, ale u pana doktora Frgala
7. zář 2016 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka a že byl super?
7. zář 2016 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 jo byl milý, jen bych prostě uvítala předem, kdyby mi to řekli :frowning2:
7. zář 2016 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka pročpak? Tys chtěla jen p. profesora?
7. zář 2016 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 no šla jsem na doporučení známého přímo k panu profesorovi, který se s ním kamarádí a o tom, že bych měla příště jít k někomu jinému nám neřekl, naopak se loučil, že se těší na naši další návštěvu, kde se zase posuneme dále a ať myslíme pozitivně a nekazíme jim tabulku a vyjde nám to na první pokus
7. zář 2016 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka jo tak. Ale neboj, p.Frgala ti určitě taky dobře poradí a pomůže :wink:
7. zář 2016 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela01 souhlasím.Je to jednička.
7. zář 2016 ve 22:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dajanna já bych si ho třeba zase strašně přála i teď při KETu :wink:
7. zář 2016 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka my byli také u prof. malého na doporučení lékaře, ale jen na první schůzce, pak už pokaždé k někomu jinému. tohle mi tam moc nevyhovovalo :frowning2: že nemáš doktora od začátku do konce, který udělá úplně vše. přeju hodně štěstí!
8. zář 2016 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka, Taky mě tam napadlo, jestli je možné aby se o mě staral jen jeden lékař. Je fakt že při KET jsem byla jen u dr. Frgaly. Se na to zeptej. Já myslím že pokud to jen trochu jde, měli by vyjít vstříc. Jen o víkendu je to těžší. Je tam vždy jen jeden lékař myslím.
8. zář 2016 v 06:33  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (41. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsme tam byli zeptat se co a jak dal,tak pak doktor Frgala říkal,že pokud by jsme chtěli chodit jen za ním.Tak by to samozřejmě šlo ale bylo by to hektické najít datum a čas.ale pokud by mě nevadilo ue bych na kontrolu šla k někomu jinému tak by to bylo dobré a nemusela třeba dyl čekat.takže určitě to jde chodit jen k jednomu lékaři.
8. zář 2016 v 07:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli celé první ivf jen u p.profesora, druhé a třetí jen u dr.Frgaly. Jen jednou na mě kouknul primář (bylo to před zákrokem na odstranění cysty, protože dr.Frgala se už připravoval na sále). Ale to už jsem tu vlastně možná psala :wink:
8. zář 2016 v 07:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím na které číslo se volá, když nedojde před stimulací ms ve stanovený den? Na tom papíru je několik čísel a já nevím na které přesně m tedy volat kvůli tomuto.
14. zář 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka jejky, tak to bych musela pohledat. Ale pokud to není o víkendu, tak klidně zavolej na recepci a oni tě spojí :wink: Anebo zkusit jedno z těch čísel :wink:
14. zář 2016 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendinka taky bych zkusila recepci, ale at zavoláš kamkoli, oni tě přepojí :slight_smile:
14. zář 2016 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek