CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

dajanna
14. zář 2016

JÁ bych zavolala vrchní sestře Kostkove.Vždy když něco,tak se volali ji.

dendinka
14. zář 2016

@dajanna tak na tu asi číslo nemám, nebo aspoň u žádného na tom rozpisu není napsaná. Zkusila jsem zavolat na číslo asistentky IVF a asi to bylo správně, nikam mě nepřepojovali. 🙂

dajanna
15. zář 2016

To byla asi ona.

hanulkasa
15. zář 2016

731 108 261 je číslo na hlavní sestru, s no se vše řeší. Mám ho ještě furt v mobilu 😀 @dendinka

dendinka
15. zář 2016

@hanulkasa ano to mám na papíru dopsano a mám na ně volat, když ms přijde, vypadá to na zítra. Dnes konečně už aspoň trochu špiním. Tak by se to mělo zítra rozjet.

hanulkasa
15. zář 2016

Je to úplně normální, já to měla vždy jak švýcarské hodinky a před ivf zpoždění, i před ket. Psychika dělá fakt hodně. @dendinka Co jinak jak ti je, jsi nervózní, těšíš se?

hanulkasa
15. zář 2016

Jestli můžu poradit, moc necti tady ty příběhy holek, mě to zbytečné stresovalo hlavně po ET. Po KET jsem si koníka zakázala až do testu. 😀 @dendinka

dendinka
15. zář 2016

@hanulkasa já nečtu já to za ty roky všechno znám, nejsem nervózní ani se nebojím, zároveň se nedá říct, že bych se na to těšila, ale chci už začít, aby to začlo utíkat a bylo to brzo za mnou.

lnk
18. zář 2016

@dendinka taky jsem vždy měla zpoždění a pokaždé mi to museli posunout, jojo, psychika 🙂 tak přeju moc moc moc štěstí! 🙂
@hanulkasa a co ty? jak probíhá těhotenství? je vše OK? 🙂

hanulkasa
18. zář 2016

Ahoj @ink. U nás vše v pořádku. Už jsem pěkná kulicka a do ničeho se nevejdu. 😀 Před 14ti dny jsem byla 3 dny v nemocnici, protože jsem to přehnala s aktivitou a tvrdio mi břicho, dostala jsem kapačky. Prcek je v pořádku. Takže jsem pribrzdila a zpomalila. Jinak už máme spoustu věcí na prcka a vybíráme jméno. 🙂

dendinka
18. zář 2016

@lnk Ahoj u mě to nebyla ani psychika prostě u mě ms tři dny po dobrání ha a pravidelnost jako hodinky ani při ha nikdy nebyla. Od začátku jsem to věděla, že dorazí později tipovala jsem to na pátek nebo sobotu, protože mi to tak chodilo i kdysi před 7 lety, když jsem ha brala.
Dneska už mám za sebou i první injekci gonalu a v sobotu pojedem na utz zkontrolovat, kolik se toho zatím urodilo.

dendinka
18. zář 2016

@hanulkasa a jaké jména vítězí, už máte nějaký užší výběr nebo ještě hledáte?

hanulkasa
18. zář 2016

@dendinka Je to boj 😀 Zatím jsou favority Jakub a Richard, ale ještě hledám i další možnosti. Manžel vymýšlí hrozná jména, naposledy Kristián a Albert 😀 😀 Jinak tobě držím palečky, ať to dobře snášís a je vše v pohodě. 😉

lnk
19. zář 2016

@hanulkasa tak se nikam nežeň, až se prcek narodí, tak to teprve ten spěch nastane 😀 😀 teď si užívej těch krásných klidních dnů, kdy ti tam nikdo neřve 😀 😀 mimochodem Jakub bylo mé top. 🙂 kdybychom nebyli rozhodnutí už několik let před otěhotněním, že pokud budem mít kluka, tak bude mít jméno po dědovi, tak jsme měli Jakuba 🙂
@dendinka super, tak už se to začíná hýbat. tak ať máte krásnou úrodičku 🙂

dendinka
19. zář 2016

Ahoj holky, dostala jsem rýmu, bude to nějaký problém?

hanulkasa
19. zář 2016

@ahoj @dendinka. Myslím že to problém není. Shodou okolností jsem to měla podobné. Těsně před na mě vlezl bacil. Jen na sebe dávej pozor, ať se ti ne rozjede chřipka nebo tak. To by toho bylo asi pro tělo moc.

hanulkasa
19. zář 2016

@ink už jsem se zastavila. Vyděsilo mne to dostatecne. Takže nebudu nic pokoušet už. Jakub se mi líbí taky už moc dlouho, spíš že jich je teď hrozně moc, tak jeste hledám dal.

lnk
19. zář 2016

@dendinka jak píše
@hanulkasa rýma nevadí, ale dávej pozor, aby se nerozjelo něco víc...
@hanulkasa jojo, je přejakubováno. ale mám pocit, že to tak je s každým jménem. my dali františka. do té doby jsem neznala ani jednoho, teď jich znám spoustu. ještě horší je to s holčičkou, ta je Kristýna. do té doby opět nikdo stejného jména a teď kristýna na každým druhým kroku 😀

hanulkasa
19. zář 2016

@ink prave. No asi to bude Kubík. Už i manžel mu tak říká. Já zatím prcek nebo prdolka. 😀 máme ještě cas. Já mám doma už spoustu krabic věci, potřebovala bych se do toho pustit, vyřídit to. Ale jsem od včera nějak líná. 😀 Hodne jsme toho podedili, takže zatím žádné nákupy. Přijde mi že toho prcek bude mít víc než já. 🙂

dendinka
21. zář 2016

@lnk @hanulkasa jj mám radost, jak se to hýbe a jak si odškrtávám v rozpise každý den injekce gonalu. Už mám víc než půlku do sobotního utz za sebou. Krom té rýmy a že se než projdu celou školou, kde jdu po schodech do spojovacího traktu, pak zase po chodbě a pak zase do schodů z přízemí do druhého patra dost unavím mi vůbec nic není. Ani břicho mě nebolí, jen večer občas cítím píchnutí ake jen malinko.

hanulkasa
21. zář 2016

@dendinka to je fajn, že to dobře snášís. Se mnou ty hormony dělaly svoje, hlavně emočně, když si na to vzpomenu 😀 Budu na tebe myslet, ať je v sobotu vše v nejlepším pořádku a máte úrodu 😉

hanulkasa
24. zář 2016

@dendinka ahoj. Jak jste dnes dopadli?

dendinka
24. zář 2016

@hanulkasa ahoj na každým vaječníku mám 18 folikulů kolem 12-14mm takže prý na tuto kontrolu ideální. Vyfasovala jsem další gonal, menopur a cetrotide a v úterý mám další kontrolu. Opu bude ve čtvrtek nebo v pátek.

hanulkasa
25. zář 2016

@dendinka to je mazec. To jich máte dohromady 36 nebo jsem to blbě pochopila? A jak ti je, jsi v pohodě? To to utika, že..

dendinka
25. zář 2016

@hanulkasa pochopila jsi to správně, je mi dobře kupodivu mi ani břicho nebolí

hanulkasa
25. zář 2016

@dendinka tak se drž. To bude celkem mazec. Já měla 24 při odběru a museli mě tlumit protože hrozil hyperstimulacni syndrom. Ale neboj, oni vědí co dělají. Máte teda pěknou nadílku 😀 👍

dendinka
25. zář 2016

Já mám nízké dávky aby se co nejvíce ometil hyperstimulační syndrom, měla jsem 125 gonalu a teď mám 100 gonal a 75 menopur. Ale nechtějí mi dovolit nechat si zavést dvě embrya, že když tomu celou dobu přecházíme, tak aby to nerozjelo dvojčetne těhotenství. Jenže já právě chci dvojčata ☹

dendinka
25. zář 2016
hanulkasa
25. zář 2016

@dendinka oni ti můžou poradit. Ale rozhodnout se musíte sami. Ani tak nemáš jistotu, že se chytí obě. Já to měla stejně s těmi dávkami, na to teď koukám. Uvidíš jak se budeš cítit dal, já měla před OPU pocit že mi vypadnou zuby 😀. Nám se to při ET nepovedlo, dali jsme jedno. Primář mi pak říkal, že je to blby to tak říct, ale že to bylo asi dobře. Že tam měli v tu dobu paní která na tom byla podobne a chytlo se. Rozjel se jí hyperstimulacni syndrom pak. Žádná sranda prý. Takže uvidíš, jak se budeš cítit a já bych je asi poslechla.

dendinka
25. zář 2016

@hanulkasa vím že nemám jistotu, že se chytí obě, ale strašně mně mrzí, že mi berou tu naději, možnost ze by se sen mohl splnit. Ani spát jsem kvůli tomu nemohla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru