CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

hanulkasa
30. zář 2016

@dendinka tak hodně štěstí ať se dobře vyvíjí. Jen mě překvapilo, že z 36 folikulu je 9 vajíček. Já měla z 24 folikulu 23 vajíček, to poslední bylo prý moc malé. Asi jsem vážně nosnice 😀. A ty to budeš mít o to klidnější.

lnk
30. zář 2016

@dendinka jak je ti?? podle toho co popisuješ mi přijde, že máš náběh na hyperstimulák..

dendinka
30. zář 2016

@lnk dneska už je to o hodně lepší, břicho se nezvětšuje, to měříme. Takže by to mělo být dobrý.

lnk
30. zář 2016

@dendinka tak se drž! udělej si na břiše a bocích tečky, abyste ten metr přikládali vždy na stejné místo...

dendinka
30. zář 2016

@lnk já tam mám od sestry čáry 🙂

lnk
30. zář 2016

@dendinka tak to je ještě lepší 😀

dendinka
30. zář 2016

@lnk su jak indián a na prdeli mám kolečka kam má manžel píchat agolutin, hraje si na hrdinu a chce mi to mermomocí píchat sám

hanulkasa
30. zář 2016

@dendinka to je dobre, že se citis líp. Dej pak vědět, jak se vyvíjí. 😉

dendinka
30. zář 2016

@hanulkasa Oni jich pořád hlásili 36, ale velkých vždy měřili jen max 12, doktoři jsou spokojení, jejich cíl se splnil, chtěli jich 8-10 tak snad jsou i vsechny kvalitní jak si naplánovali

dendinka
30. zář 2016

Tak oplodněno a zatím se vyvíjí všech 9 😘😆😆😆 snad budou silní bojovničci prťavý.

boba245
1. říj 2016

@lnk dakujem. Verím, že to zbehne raz dva a hoc musím 1 mesiac dopredu pichat Fraxiparine nejako to zladime. Problém však moze spravit môj myom. Včera som bola na kontrolu a už ma 2,38cm. Cize za 2,5 mesiaca narástol takmer o 1cm. ...ale už to nejako neriešim a nestresuj sa. Ak bude treba pojdem ho dať vybrať. Bude ako bude.

boba245
1. říj 2016

@dendinka paraaada, tak nech sa pekne delia a vyvíjajú tak ako majú všetky pekne spolu 🙂. my sme mali oplodnené 4 vajka a všetky vydržali spolu 5 dni . Manžel mi každé ráno oznamoval o nich info...nechala som ho sledovať to jeho lebo mu to robilo náramnu radost 🙂

dendinka
1. říj 2016

@boba245 dneska už tam dali další zprávu a zatím se dal vyvíjí všech 9. Mám radost.

hanulkasa
1. říj 2016

@boba245 zkus gynex to prý od těchto věcí může pomoci..

boba245
2. říj 2016

@hanulkasa ďakujem, pozriem to a prípadne vyskúšam 🙂

boba245
2. říj 2016

@dendinka to je super, drzim päste 🙂

kacerka2
3. říj 2016

Ahoj děvčata.Snad mi poradíte.Rozhodla jsem se přejít ze Sanus Jihlava do Unici a zajímalo by mě jak tam teď mají plno,respektive za jak dlouho Vás objednali na první konzultaci?Děkuji

dendinka
3. říj 2016

@kacerka2 ahoj mě objednali asi za měsíc a půl, ale volala jsem poslední června, kdy přes léto samozřejmě také měli dovolené a ještě k tomu jsem se objednávala výhradně k panu profesorovi. Ale pak už to šlo rychle. Zítra už dostanu bublinku.

hanulkasa
3. říj 2016

@kacerka2 ahoj. Já se objednávala loni začátkem prosince a ještě před Vánoci 22.12. jsme jeli na první konzultaci. V lednu hned začala stimulace. Přeji hodně štěstí a ať jsi tam spokojená. 😉

hanulkasa
3. říj 2016

@dendinka už se těšíš? Držím palečky.

lnk
3. říj 2016

@dendinka tfuj tfuj tfuj 🙂

andela01
3. říj 2016

@dendinka držím palečky 😉

dendinka
3. říj 2016

@hanulkasa
@lnk
@andela01
Těším se holky a snad to bude silná bublinka a ty zamražené taky, včera a dnes to jedna vzdala, tak už máme jen 7 embryek.

hanulkasa
3. říj 2016

@dendinka Je jich dost neboj 😉 je to úspěch! Vždy to nějaká vzdá.

dajanna
3. říj 2016

Ahojky.Tak už se to blíží uz i nám. 18 jedu na ultrazvuk a začneme stim nizkohormonalnim protokolem.Tak jsem zvědavá.

lnk
3. říj 2016

@dajanna tak také hodně štěstíčka přeju 🙂

dajanna
4. říj 2016

Děkuji.budu doufat ze to snad tentokrát vyjde.

hanulkasa
4. říj 2016

@dajanna taky přeji hodně štěstí 😉

dajanna
4. říj 2016

@hanulkasa děkuji.uvidíme kolik se jich vytvoří.

dendinka
4. říj 2016

Už mám jedno embryjko u sebe. Na dnešek vydrželo nakonec jen pět, tak je máme zamražené po dvou na příště.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru