CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

marenka244
17. srp 2017

@dendinka i tak mě to moc mrzí😢 a asi nevíte,co se stalo,že??

dendinka
17. srp 2017

@marenka244 nevím prostě v pátek test najednou hodně zeslábl na úplného ducha myslela jsem, že to bylo, že jsem měla večer velkou žízeň vypila jsem asi 2l do půlnoci, ale v sobotu byl malinko lepší ale pořád duch, tak už jsem volala do CARu, v neděli jsme jeli na krev hodnota hcg jen 50,7 a ve středu znovu a hodnota už jen 13,5. Tak mám vysazeny léky a snad ms přijde brzy a po ní na utz bude vše v pořádku a nebude nutná revize.

hanulkasa
18. srp 2017

@dendinka to me moc mrzí 😔😭 tak hlavně at je to bez komplikací... premyslis, co dal?

dendinka
18. srp 2017

@hanulkasa rychle další KET dokud tělo chce tehotnet, nemám sílu dál čekat, čekala jsem už osm let na nějakou přestávku a marnou naivitu že se to povede když se na to vyprdnem už prostě nemám, to už jsem si vybrala předtim než jsme se pustili do tohoto kolotoče. Další musí být vítěz šťastný pokus číslo 6, moje oblíbené, co mne provází celým životem. No a dál imunologie v Praze, lázně, ale je blbé, že pošlou jen ženu, mít dítě musí přece dva.

marenka244
18. srp 2017

@dendinka Promiň,ale po tolika pokusech ještě nemáte imunologii?? Já jsem sice nemocná,tak mě imunologii udělali ještě před řešením IVF,ale co vím,tak se automaticky posílá po druhém nepovedem pokusu.... Třeba tam zjistí příčinu a bude postarané o miminko😊 pokud teď neotěhotním zázrakem a na začátku září dopadne kolonoskopii na 1*,tak nás kolotoč s IVF čeká za 5 týdnů 😊

hanulkasa
18. srp 2017

@dendinka tak aspon ze mate mrazacky. Moc ti preji, aby to konecne vyslo. Je to zaber na nervy...

dendinka
19. srp 2017

@marenka244 ono se neposílá po dvou pokusech, ale buď po dvou potratech nebo 2 IVF což vlastně máme nárok až teď od července, já mám jakoby takovou malou imunologii hotovou v rámci centra, že nemám autoprotilatky proti embryu, ale na tu velkou by nás poslali do Prahy, nevím jak dlouho se tam objednává, vím že výsledky pak trvají měsíc. Zkusím se zeptat jestli by nás tam neobjednali i při KET teď a kdyby to vyšlo, že by se to zrušilo.

marenka244
19. srp 2017

@dendinka ano máš pravdu,já jsem si to popletla...ale i tak je to blbý,něli by na to posílát automaticky před IVF... My jsme byli v Praze,termin jsne dostali nyslim az za 2 mesice a to jsem ho musela rusit,takze jsme sli az za dalsi dva mesice a vysledek nebyl za mesic...ja jsem si volala za 10 dni +/-....jo sak objednat se muzete a zrusit se to da uz lehko ;)

marenka244
22. srp 2017

@dendinka
@hanulkasa
Holky,jaké jste měli hormony?? Gonal nebo Puregon??

lnk
22. srp 2017

@marenka244 já Puregon

@dendinka je mi to moc líto. každopádně, pokud se stále cítíš plná síly, tak jdi a bojuj. mě třeba ta pauza pomohla. já už neměla sílu na další neúspěch. potřebovala jsem z toho kolotoče vypadnout. myslím, že hodně záleží na tom vnitřním napětí. po pauze jsem vstupovala do dalšího procesu naprosto klidná, vyrovnaná a s čistou hlavou. vlastně obě děti přišly, protože jsem tak nějak ani nepředpokládala, že vůbec přijdou 🙂 u nás to bylo tak, že po dvou neúspěšných KETech, kdy jsme vždy vkládali dvě embryjka a nic nám doktor řekl, že to vypadá,že budou asi špatná vajíčka.. takže pak jsme se i s manželem bavili o možnosti adopce nebo dárkyně. adopci nechtěl manžel, dárkyni já. tak jsme to dali k ledu a po dvou letech opět zkusili další KET jen tak čistě náhodou, aby to v tom mrazáčku nezůstalo. a ono to vyšlo..
nedá se poradit co dělat. je to jen a jen o tom štěstí a to nikdo z nás ani lékařů ovlivnit nedokáže. přeju ti, aby sedlo i na tebe a pokud se to povede, budu ráda, když mi písneš IP s krásnou zprávou 🙂

dendinka
22. srp 2017

@marenka244 při 1.ivf gonal, při 2.ivf puregon

hanulkasa
23. srp 2017

@marenka244 koukam ze jsem mela puregon...

sukiv
24. srp 2017

Ahoj holky, můžu mezi Vás? Chystáme se na první ivf. Chtěla jsem se zeptat jestli vám před ivf dělali nějaké vyšetření.
Já mám jen stihnou zlazu, hormonální profil a manžel spermiogram.

hanulkasa
25. srp 2017

@sukiv ahojky. Mne zadne dalsi vysetreni nedělali. Ja mela jeste za sebou kontrolu průchodnosti vejcovodů.

lnk
26. srp 2017

@sukiv nic dalšího nám nedělali. přeji ti hodně štěstí

marenka244
26. srp 2017

@sukiv ahoj,mě delali imunologii,ale mam nevylecitelnou nemoc,tak proto... Jinak se imuno a genetika dela myslim po neuspesnem ivf a potratech... Preji ti hodne stesti, nas ceka ivf na konci zari,pokud ted zazrakem neotehotnim😊

sukiv
26. srp 2017

Moc Vám všem děkuji za odpověďi. Mám za sebou jen inseminaci, tak jsem z toho všeho trochu nervózní.
Čekám až dostanu menstruaci a pak se jim mám ozvat a začneme

marenka244
3. zář 2017

Tak už jsem to dostala a vzala si první Marvelon 🙂 maraton nám začíná 😍

dendinka
3. zář 2017

@marenka244 tak ať ti dojde ms dle rozpisu 😉 a vzhůru do toho. Já už v pátek 6.transfer.

marenka244
4. zář 2017

@dendinka děkuji 🙂 po 8.hodině budu volat vrchní a budeme se domlouvat co dál 😊 posilam hodne sil,aby uz bylo vse ok a dockali se vytouzeneho miminka 😘

marenka244
4. zář 2017

Jedu 19.9.do Unici 🙂 hezký datum 😍

dendinka
5. zář 2017

@marenka244 jj my jedeme 8.9.

lnk
8. zář 2017

@dendinka ahojky, tak co? jak jste na tom? začínáte další kolo? moc na tebe myslím a moc ti držím palce. ❤

hanulkasa
8. zář 2017

@dendinka taky na tebe myslím, tfuj tfuj.. ❤✊🍀

dendinka
8. zář 2017

@lnk
@hanulkasa ne zatím máme mrazáčky, tentokrát jsme dali při KET jedno embryjko

andela01
8. zář 2017

@dendinka moc drzim palecky 🍀

lnk
8. zář 2017

@dendinka tak hodně štěstí!

marenka244
8. zář 2017

@dendinka držím všechno co můžu 😉😘

dendinka
8. zář 2017

@andela01
@lnk
@marenka244
Díky moc holky 😘

marenka244
11. zář 2017

Ve čtvrtek jsem měla kontrolní kolonoskopii,jestli zabírá biologická léčba na crohnovu chorobu a také rozhodnutí,jestli můžeme na IVF... Po hodně dlouhé době jsem uslyšela od pana doktora mooc skvělou zprávu 😊 střevo se lepší a můžeme na IVF...juchů jak já jsem šťastná😍😍😍

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru