CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

crazy_girl3
5. říj 2017

@hanulkasa beru teď ten Marvelon na "udržení stavu" a 16. si mám jít vyzvednout léky...AK beru týden a od té doby mám tohle všechno. nejhorší je to svědění. Musím tam zítra zavolat a zeptat se co s tím. Je to nesnesitelné

hanulkasa
5. říj 2017

@crazy_girl3 no to tam zavolej. To asi nebude normální a je otázkou jestli to není i nějak na škodu věci...

lnk
6. říj 2017

@dendinka kočko, je mi to strašně moc líto. asi už bych se začla ptát. myslím, že to není normání a někde musí být problém. moc ti držím palce a nezoufej. my začli chodit do unicy když mi bylo 27,5 let. tehdá mi tvrdili, že to je super, protože největší šanci na otěhotnění mám do 30ti let. tak jsem si říkala, že to je paráda, že to do 30ti stihnu mít dvě děti. nakonec jsem první dítě porodila až ve 32 letech a to druhé ve 35 letech. na tom prvním jsme se nadřeli, to druhé vyšlo hned z prvního mrazáčku..
moc na tebe myslím, je mi to moc líto, posílám ti aspoň srdíčko.pa

dendinka
6. říj 2017

@lnk no půjdeme teď na tu imunologii a uvidíme, jestli tam něco nenajdou a jinak budu chtít pořád píchat agolutin už žádný přechody na utrogestan+duphaston, stejně musím oboje polykat.
Mně je teď 29 a 4 měsíce a do Unicy chodíme rok a 2 měsíce. Manžel je taky "mladý" je mu 32 a 5 měsíců.

lnk
6. říj 2017

@dendinka já už to tu psala několikrát, u obou dětí jsem měla problém z přechodu z agolutinu, vždy jsem začla krvácet.. holky, co byly těhotné zároveň se mnou a právě o ty mimča přišly, tak si pak píchaly agolutin celý první trimestr a zvládly to. miminko se udrželo. tak třeba to taky tak budeš potřebovat. držím palce, aby to vyšlo..

dendinka
6. říj 2017

@lnk na internetu jsem četla, že v 7.tt se začíná přizpůsobovat imunita, aby chránila i plod, v obou případech jsem potratila v 6+3, tak uvidíme, jestli na té imunologii něco nenajdou, že třeba moje imunita místo, aby je začala chránit je vypudí, třeba prostě ten prednison 5 mg nestačí.

lnk
6. říj 2017

@dendinka ano, i to je možné.... s prvním dítětem jsem začla krvácet 6+0. s tím druhým už někdy v 5+... je to alchymie...

dendinka
6. říj 2017

@lnk a dávali ti něco v nemocnici na udržení, mně vždy řeknou, necháme si vás na pozorování a budete brát dál, co už berete.

lnk
7. říj 2017

@dendinka byla jsem vždy na kapačkách a dostávala jsem navíc ascorutin a pambu. na udržení nic. to podle mě ani nejde už víc pro to udělat, ale spíš se snažili to krvácení zastavit

dendinka
7. říj 2017

@lnk mně nedávají nic ani na to krvácení právě řeknou jen budeme to pozorovat, jestli to přestane a jestli se udrží, tak v pátek to přestalo v neděli mě poslali dom, v úterý na kontrole dobrý přibylo srdíčko, ve středu jsem přijela zase s krvácením, miminko se drželo, něco přes tři hodiny krvácení samo ustávalo, pak se znovu rozjelo a už se miminko pustilo, kdyby mi něco dali třeba by je zachránili, příště už tam nepojedu, lehnout si a čekat můžu i doma

hanulkasa
7. říj 2017

@dendinka Ja jsem Agolutin u ket neměla, já si to sama píchat nezvládla. Manzel ten vůbec a nechtěla jsem nikoho otravovat jako u ET. A vyšlo to. Nevím jestli to může mít až takový vliv. Kámoška taky krvacela několikrát v tehu a jen si ji nechali na pozorování a nic jiného nedali.

lnk
7. říj 2017

@dendinka tak to je škoda. já právě vždycky okamžitě vyfasovala kapačky na zastavení krvácení. vždycky se snažili to krvácení nějak zastavit. to mě mrzí. já na naši nemocnici opravdu nemůžu dopustit. jedině díky nim ty děti máme. starali se o nás vždy na výbornou..

hribek
7. říj 2017

@crazy_girl3 ja mela to svedeni taky, marvelon beru do pondelka. me svedi hlavne podpazi, ale zkusila jsem zmenit antiperspirant a je to lepsi. ale sem tam svedi i lytka ☹
@dendinka moc me to mrzi☹ drzte se

crazy_girl3
7. říj 2017

@hribek mě svědí hlavně lýtka a ruce. divím se, že nejsem sedřená do krve...a jsem pořád šíleně nafouklá a bolí mě břicho

hribek
8. říj 2017

@crazy_girl3 ja si koupila sprchac od biodermy a je to lepsi. Tak to zkus treba to pomuze. To nafouknuti jsem mela prvnich par dni pak uz ok

marenka244
8. říj 2017

Po včerejším ultrazvuku malé folikuly nedorostly a velké ,,sežraly" hormonky pro ty malé,takže vlastně ani nevím,kolik těch velkýh máné 🙂 ale důležité je, aby tam byl alespoň jeden nejlepší a největší bojovníček 🙂 zítra nás čeká punkce a pak se dozvíme víc 🙂

hanulkasa
8. říj 2017

@marenka244 tak se drž a ať je výsledek co nejlepší.

marenka244
8. říj 2017

Holky..pomoc...trochu intimnější otázka... Distala jsem nějaké vaginální globule...no a dnes při koupeli jsem si,,uvnitř" nahmatala takový povlak... A moje otázka zní...mám si to ráno vymýt nebo to tam mám nechat??? Jo a začínám být nervorní....

marenka244
9. říj 2017

Tak máme 9 vajíček 😍😍

dendinka
9. říj 2017

@marenka244 tak ať se drží a máte co nejvíc mrazáčků

marenka244
9. říj 2017

@dendinka děkuji a vám ať se taky zadaří. Už máte termín imunologie do Prahy?

dendinka
9. říj 2017

@marenka244 ne ještě nemám ani termín do Unicy, mám volat po kontrole v nemocnici

marenka244
9. říj 2017

Holky,kdy nám pošlou přihlašovací údaje na email?? 😊

hanulkasa
9. říj 2017

@marenka244 super zprávy! Tak ať to vyjde a je jich co nejvíc. Kdy nám poslali přihlašovací údaje úplně nevím. Myslím že někdy po OPU.

janikas85
9. říj 2017

@marenka244 den po odběru folikulů 🙂

dendinka
9. říj 2017

@marenka244 ten den bys měla mít i v rozpisu označen srdíčkem

hanulkasa
11. říj 2017

@marenka244 tak jak to u vás vypadá?

crazy_girl3
11. říj 2017

Holky, když jste si píchali ty léky, přibraly jste?

dendinka
11. říj 2017

@crazy_girl3 já ne

hanulkasa
11. říj 2017

@crazy_girl3 já přibrala asi 2 kg.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru