CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

marenka244
14. říj 2017

@hanulkasa děkuji 😊

marenka244
14. říj 2017

Po odpoledním šlofíčku cítím menší tlaky v děloze. Ale po psychické stránce se cítím skvěle. Jsem hrozně šťastná,že šel přítel se mnou,rozesmíval mě a uklidňoval,je skvělé vědět,že je máme oporou,ikdyž je to někdy těžší....😍😍

dendinka
14. říj 2017

@marenka244 držím pěsti ✊🍀

marenka244
14. říj 2017

@dendinka děkuju

crazy_girl3
16. říj 2017

@marenka244 taky moc držím pěsti!!

Já jdu dneska pro léky

marenka244
16. říj 2017

@crazy_girl3 děkuji 😘
Přeji ať hornonky pracují tak jak mají😉

marenka244
16. říj 2017

Holky,když vám zaváděli embryjko...cítili jste ten katetr,jak ho zaváděli??😊

crazy_girl3
16. říj 2017

@marenka244 Děkuji. Dnes mi dělali nějakou průchodnost do dělohy, což jsem vůbec nečekala. Pak jsem vyfasovala tašku léků, píchanec od sestřičky a fakturu, s kterou jsem teda nepočítala, pochopila jsem, že se to platí až při odběru vajíček...

marenka244
16. říj 2017

@crazy_girl3 jo ta průchodnost mě hrozně bolela až se mě chtělo zvracet a točila se mě hlava... Pichanec jsem nedostala a o faktuře jsem věděla od vrchní Koskové.... Co jsi dostala za pichanec?? Nemáš dlouhý protokol??

crazy_girl3
16. říj 2017

@marenka244 no on mi doktor, tuším Štelcl (byl jiný než minule), říkal, že udělá utz, no a u toho mi říká, že udělá tu průchodnost, že to je právě dost nepříjemné a asi to bude bolet, tak jsem se tam pomale zakousla do lehátka, ale nějak výrazně mě to neblelo, skoro jsem to necítila. Říkal, že to šlo krásně, tak možná proto. Jen mě tlačí břicho jak při ms. ..řekl mi právě, žebude dlouhý protokol, že to bude cca o týden delší, než říkali minule. ale nic moc víc o tom nevím. Sestřička mi píchla Diphereline, ten mám od zítra píchat sama. Plus brát listovku a prednison

hanulkasa
16. říj 2017
crazy_girl3
17. říj 2017

Holky, muže se pri Dipherline alkohol? Nemyslím nějaké opijení do nemoty, ale dát si vínko a tak.

hanulkasa
17. říj 2017

@crazy_girl3 jako pokud toho nevypijes flašku, tak bych se nebala.

hribek
18. říj 2017

Ahoj holky, za jak dlouho od pichnuti prvni injekce byva opu? prvni injekci jsem mela v pondeli. Mame mit ICSI a PGS, nevite za jak dlouho je pak KET?

hanulkasa
18. říj 2017

@hribek opu je 14.dc... ET pak 5 dni po OPU. Ket se dela až že zmrzlinek.

hribek
18. říj 2017

@hanulkasa jj budeme mit prave KET protoze nam budou delat jeste PGS a tam se nejakej ten tyden ceka na vysledky, proto budou mrazeny

hanulkasa
18. říj 2017

@hribek tak to nevím, nemám zkušenost. Na to se zeptej v caru, třeba já jsem v případě dotazů komunikovala s dr mailem.

dendinka
19. říj 2017

@hribek Až budete mít výsledky pgs tak si sama určíte kdy chcete KET, jestli hned v dalším cyklu, nebo až se vám to bude hodit.

hribek
19. říj 2017

@dendinka diky a vysledky byvaji kdy?

dendinka
19. říj 2017

@hribek co holky píšou, které měly pgs tak nejdřív za 2 týdny, někdy i měsíc, kdyžtak se zeptej přímo v Unice, oni budou vědět, za jak dlouho je mívají

hribek
19. říj 2017

@dendinka jj diky, jdu tam v nedeli tak se poptam, ono je to v podstate jedno, spis jen moje zvedavost. díky 🙂

marenka244
20. říj 2017

Ahoj holky, teď tak přemýšlím... může se pít po transferu černý čaj(cukr+citronka)?? Uvědomuji si, že mě primář říkal např.ovocný čaj a nejlépe vodu.... Není v černém čaji něco ,,škodlivého"???

marenka244
20. říj 2017

Hlídám sestřinu dceru a každé ráno si uvařím konvici cca 2litry a skoro celou ji za 3 hodiny vypiju... je to i moc, že?? A odpoledne piju jen vodu

crazy_girl3
20. říj 2017

@marenka244 to by asi neměl být problém ne? já to beru tak, že když otěhotníš přirozeně, tak o tom taky nevíš a neřešíš to

hanulkasa
20. říj 2017

@marenka244 funguj normálně a moc nad tím nepremyslej. Já si dala i male pivo.

marenka244
23. říj 2017

Ahoj holky, v neděli si mám dělat těhotenský test. Výsledek mám zavolat vrchní Koskové v tu neděli nebo až v pondělí?? Nechce se mě nikoho otravovat v neděli....

dendinka
23. říj 2017

@marenka244 klidně v neděli kolem 9. jsou stejně většinou v CARu když tak někomu vyjde kontrola

marenka244
23. říj 2017

@dendinka a mám volat na to číslo co mě dala vrchní??

hanulkasa
23. říj 2017

@marenka244 jestliže máš volat v neděli, tak volej. Počítají s tím. A volej vrchní.

dendinka
23. říj 2017

@marenka244 ano určitě přímo vrchní

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru