CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

crazy_girl3
24. říj 2017

Holky, zkusím se zeptat vás a kdyžtak zítra pro klid duše zavolám do CARu. Minulé pondělí jsem dostala všechny léky a začala si píchat Diphereline. Zároveň jsem dostala rozpis kdy co a jak budu brát. Mám tam napsané, že ms musí přijít od 23.10.-30.10. a pak 31.10. začínám píchat Puregon. Takže když jsem ms dostala hned 23.10., tak až toho 31.10. píchnu první puregon? Zaráží mě, žě tam vlastně může být až týden rozdíl v cyklu, podle toho kdy ms přijde...případně na jaký ten mail píšete dotazy?

janikas85
24. říj 2017

@crazy_girl3 Puregon se píchá od 3.dne cyklu,tak bych doporučila ráno zavolala a zeptat se .

dendinka
24. říj 2017

@crazy_girl3 nemám zkušenosti s dlouhou protokolem, určitě bych zítra zavolala vrchní sestře Koskové

crazy_girl3
24. říj 2017

@dendinka a číslo na ní nemáš?

janikas85
24. říj 2017

@crazy_girl3 číslo je na stimulačním rozpisu.

marenka244
25. říj 2017

@crazy_girl3 Mě řekli,že jakmile dostanu menses,tak zavolat do caru,tak si tam radši zavolej 😉já jsem měla krátký protokol,takže ti taky neporadím jak to chodí u dlouhého.....

lnk
25. říj 2017

@marenka244 ahojky, klidně volej v pondělí. ono to zas tolik nespěchá. pokud bude pozitivní, tak si tě stejně na ultrazvuk objednají až za dva týdny a pokud bude negativní, tak ti řeknou, že si máš dojet další den na krev, aby se vyloučilo těhotenství.

hanulkasa
26. říj 2017

@marenka244 Ahojky. Jak se držíš?

marenka244
26. říj 2017

@hanulkasa Ahoj,děkuji za zeptání.... Od včerejška mě bolí břicho a dnes su nafouklá jak balon,jinak mě bolí prsa.... Testovat mám v neděli a dřív nebudu😊

hanulkasa
26. říj 2017

@marenka244 jo výdrž. Já taky vydržela. Akorát u ket jsem testovala den předem. Drž se.

hanulkasa
28. říj 2017

@marenka244 tfuj tfuj zítra ráno! 😉❤🍀

marenka244
29. říj 2017

Ahoj,mela jste nektera tehu test Clearblue,ale bez ukazky v kterem jste tydnu tehu?? Uz jsme testovali,ale jsme zmateni z vysledku....

hanulkasa
29. říj 2017

@marenka244 mám někde. Pohledám.

marenka244
29. říj 2017

@hanulkasa me se jedna o to ze v tom ctverecku kde ma byt krizek,tak tam je ale ta vodorovna carka je jaksi vysoko.... Jedu si pro dalsi testy do Kauflandu a uvidime no....

marenka244
29. říj 2017
marenka244
29. říj 2017

Pro negativni vysledek ma byt ve velkem jen vodorovna carka....a my mame obe ale vodorovna je moc nahore 😕

crazy_girl3
29. říj 2017

@marenka244 vypadá to, jak nějakej vadnej test... :(

hanulkasa
29. říj 2017

@crazy_girl3
@marenka244 to vypadá divně. Já měla fakt + nemáš ještě jiný test? Já dělala tento a obyčejný.

hanulkasa
29. říj 2017

@marenka244 na straně 1455 najdeš moje testy. Já už to asi vyhodila. Vypadá to ale jako pozitivní u tebe..

marenka244
29. říj 2017

Jo jela jsem do lekarny pro obycejny a ukazala jsem ho lekarnici a rikala ze si mysli ze je pozitivni....no jeste nakupuju a jak dojedu dom tak si udelam dalsi

hanulkasa
29. říj 2017

@marenka244 Já taky myslím že je pozitivní. Drzim palce.

marenka244
29. říj 2017

Moc vám všem děkuju za podporu 😍 dočkali jsme se dálnice // 😊 brečím štěstím a nedokážu popsat ten nádherný pocit 😍😍

hanulkasa
29. říj 2017

@marenka244 super. Potichu gratuluji. ;) <3

marenka244
29. říj 2017

@hanulkasa děkuji 😊

misaskul
29. říj 2017

Zdravím holky, diskutuji teď s kamarádkou o hyperstimulačním syndromu. Naštěstí jsme ho ani jedna po punkci neměla. Dotaz ale zní - může k němu dojít i před KETem? Můj názor je, že těžko, že dochází k píchnutí injekce, aby ty folikuly, co tam mohou být, "odešly". Ale co když před KETem bolí bříško? Především navečer. Močení je docela časté a nejsou problémy se zvracením ani špatné dýchání, spíš nervíky před KETem? Díky.

janikas85
29. říj 2017

@misaskul Pokud píchá před KET Agolutin, může to být i z něj. Já jsem před KET měla trošku pobolívání v podbřišku. Teď jsem 2.den p a bříško bolí docela dost.

hanulkasa
29. říj 2017

@misaskul já měla náběh na hyperstimulacni syndrom. Myslím si, že u ket to není možné. Vajecniky se uspi, pokud nedochází ke ket v nativ.

crazy_girl3
29. říj 2017

@marenka244 moc ti gratuluju!!

dendinka
29. říj 2017

@marenka244 super, gratuluji a přeji ať není žádný problém a dočkáte se zdravého miminka ✊😘🍀

dendinka
29. říj 2017

@misaskul při KET nemůže být hyperstimulační syndrom, protože ten vzniká když i po odsátí vajíček začnou dál vaječníky produkoval další folikuly, protože se po stimulaci zblázní a jejich praskáním se začne vytvářet volná tekutina v těle. Při KET se nestimuluje růst folikulů, buď jsou při něm jen léky na sliznici, které ovulaci blokují a nebo je KET v nativu, kde rostou a pak prasknou jeden maximálně dva folikuly.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru