CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misaskul
30. říj 2017

@janikas85
@hanulkasa
@dendinka Děkuji holky za uklidnění. Nejhorší je diskutovat to s nej kamarádkou, která má taky před KETem. 🙂 No, já právě mám před druhým KETem. Ten první v pohodě, žádné problémy, bolesti, píchání, nic. Povedlo se, ale později jsem potratila. Teď to bolení, naštěstí jen trošku. A spíš jako po obou stranách, chvíli vlevo, chvíli vpavo, jakoby vaječníky. A Agolutin jsem píchala i minule, tak jsem si myslela, že je to z té injekce Ovitrelle, kterou jsem minule nepíchala. No děvčata, hodně štěstí všem. 🙂

marenka244
30. říj 2017

@crazy_girl3 Děkuji 😍

marenka244
30. říj 2017

@dendinka děkuji 😍

janikas85
30. říj 2017

Holky prosím o radu. Jsem 3.den po KET a dnes se mi objevil hustý bílý výtok.Včera večer mě hodně píchalo v podbřišku. Je to normální?

hanulkasa
30. říj 2017

@janikas85 já myslím že možný je všechno. Když něco, zavolej vrchní sestře a zeptej se. Nebo napiš mail.

misaskul
30. říj 2017

@janikas85 Mně se hustý bílý výtok objevuje už týden, a to KET ještě nemám. Je to jako hlen. Já myslím, že to má něco s Estrofemem, který zavádím. Ale je fakt, že při prvním KETu jsem to neměla.

marenka244
30. říj 2017

@janikas85 já měla taky hustý výtok,ale az týden po ET...

janikas85
30. říj 2017

@marenka244 Tak já fakt nevím ☹ No nic, nechám to osudu😉

marenka244
30. říj 2017

@janikas85 kdyby se ti nejak zhorsoval,tak si zavolej do caru...

hribek
31. říj 2017

Ahoj holky, dneska mam 5. den kultivace a zustaly nam 2 embrya, budou brat vzorky na PGS a embrya mrazit. Budou se nam nejak ozyvat nebo si tam mam zavolat jaka je kvalita atd? Nechci zbytecne plasit tak se radeji ptam kdyz uz to mate za sebou 🙂

lnk
31. říj 2017

@misaskul ahojky, vůbec se nemusíš obávat. při KETu k hyperstimuláku nedochází. já bohužel měla hodně těžký hyperstimulační syndrom a musela jsem do nemocnice. takže jsem se bála, jestli to nemůžu mít i při KETu a byla jsem ujištěna, že ne. čtyřikrát jsem postoupila KET a opravdu bez komplikací. hyperstimulák opravdu vzniká pouze při stimulaci vaječníků. hodně štěstí!

lnk
31. říj 2017

@marenka244
držím palce, ať to vyjde! 🙂

lnk
31. říj 2017

@janikas85
ahojky, nevím, zda tě to potěší nebo vyděsí, ale já výtok měla u obou dětí celé těhotenství... jak jsem si myslela, že když otěhotním, tak se vyřeší problém s vložkama, tak to byl velký omyl. celé těhotenství jsem běhala se slipovkama.. hodně štěstí!

janikas85
31. říj 2017

@lnk Jéé, dík. Výtok vydržím, už jsem se natrápila dost. Tohle je fakt drobna komplikace.

marenka244
2. lis 2017

Ahoj holky,tak 15.11.mame prvni ultrazvuk. Chtela bych se zeptat,jak dlouho budu jist estrofen?? Mam jen krabicku a kousek a vrchni me poslala jen recept na utrogestan a estrofen me do kontroly nevyjde... A jeste bych mela jednu otazku... Kdyz vim ze nam miminka ,,vyrobili" 9.10.tak od tohoto datumu mam pocitat zac

marenka244
2. lis 2017

Zacatek tehotenstvi?? Dekuji

dendinka
2. lis 2017

@marenka244 těhotenství počítej normálně od poslední ms, estrofem musíš brát, zavolej ještě vrchní, ať ti pošle na něj také recept

crazy_girl3
4. lis 2017

holky, v pondělí jdu na folikulometrii, ale nikdo ni neřekl, jestli mi přidají nějaké léky, což předpokládám, že tam bude. Kolik jste toho cca dostaly a kolik cca doplácely?

marenka244
4. lis 2017

Prvni davku puregonu 6x150jednotek za 1730 pak jsem dostala pridane puregonu ale jen 900jednotek a to jsem je cele nevypichala za 1130 a jeste me dali neco a to jsme doplaceli az pri mrazeni a bylo to 620.... To jdes na prvni kontrolu po hormonech???
@crazy_girl3

marenka244
4. lis 2017

@dendinka Ahoj,vite neco noveho?? Pojedete do Prahy na tu imunologii??

dendinka
4. lis 2017

@crazy_girl3 to se nedá říct předem podle toho co naměří ti buď přidají jednotek nebo uberou na další dny, takže těžko říct kolik budeš muset dokoupit

dendinka
4. lis 2017

@marenka244 ahoj nic nevíme, do Prahy nepojedem, protože tu ordinaci kam UNICA posílala v září zavřeli, teď jednají v Brně s AKI tak pořád jen čekáme, už to mají s nima nasmlouvané, ale prý objednání tam by trvalo dva měsíce, tak ještě dál jednají, že by to odebírali sami a jen to posílali k nim do laboratoře.

crazy_girl3
4. lis 2017

@marenka244 ano, na první kontrolu

@dendinka to je mi jasné, spíš mě zajímalo, jestli jde většinou o tisíce nebo stovky, abych byla připravená 🙂

dendinka
4. lis 2017

@crazy_girl3 když se přikupuje gonal tak jde vždy o tisíc a více

marenka244
5. lis 2017

@dendinka tak to jsi asi jeste pockate.... To vam mohli klidne i dat ten termin a kdyby to slo driv,tak se to lehko zrusi.... Hlavni je,aby zjistili pricinu.....

crazy_girl3
5. lis 2017

Holky, zítra jdu na tu folikulometrii a teďka na tom rozpisu čtu, že ten rozpis a léky mám vzít vždy sebou. Takže mám vzít pero a ampulky co mi zbyly?

janikas85
5. lis 2017

@crazy_girl3 s sebou určitě rozpis, pero s Puregonem a nevím co máte za ampulky, ale raději je vemte taky.

marenka244
8. lis 2017

Holky, dělali se vám v těhu lupy?? Mě hrozně.. Jaký by na to byl dobrý šampon?

marenka244
8. lis 2017

@crazy_girl3 tak jak jsi dopadla?? 🙂

crazy_girl3
9. lis 2017

@marenka244 zítra jdu na punkci. Měla jsem celkem 19 folikulů. Všechny 13-15mm, jen dva 19 a 20mm, tak mají strach, že prasknou sami, čímž by se posunul transfer na příští měsíc :( no věřím, že to vydrží. Už mě tolik nebolí břicho, jen strašně bradavky. Včera večer jsem píchla to Ovitrelle a dneska už jsem nervózní jak pes, asi v práci zmažu, co se dá dneska :D
Jinak lupy jsem neměla, ale strašně se mi vlasy mastili a obličej jsem měla plný pupínků, jak v pubertě

Holky, co jste si brali na OPU? Sestra říkala přezůvky, v papírech je i noční košile, ale já žádnou "slušnou" nemám. Buď spím v košilce nebo v pyžamu.
Jo a ještě vám řeknu perličku, včera jsem šla pro výsledky toho předoperáku, krev mám v pořádku, na moč čekají, prohlížela mě jak před transplantací ledvin a pak se mě ptala, jestli vím, že mám šelest. Tak jsem říkala, že od dětství, ale nikdy se to nějak neřešilo, tak se jí to úplně nelíbilo a že teda i ta narkóza před vyšetřením se jí nelíbí...že se mám stavit ještě dneska...no šla jsem dom úplně rozzuřená, jestli mi to nepovolí...jako je pravda, že to byl zástup mýho doktora a to je známý, tak ten mi to snad dneska povolí, pokud tam už bude, ale zase komplikace :( vyfasovala jsem žádanky na kardio a na sono štítné žlázy, protože jí prý mám pohmatově zvětšenou, byť mám krevní hodnoty v pořádku...Před dvěma rokama jsem byla na dvouhodinové operaci a nikdo nic neřešil, teď jdu na 10min a oni mě snad nepustí! rrrrrrrrr....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru