CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
17. únor 2009

Maxci, myslíš jako to prcání? 😀 Tak s tím si roblémy nedělám 😀

macinta
17. únor 2009

ne to prděníííííííííííí 😀 😅

macinta
17. únor 2009

to druhý mi problém taky nedělá 😎 (už se zase stydím 😉 )

zuzuza
17. únor 2009

Maci, sakryš nenapínej, ted přemýšlím, co mě problém nedělá a tobě jo 😀

jeany
17. únor 2009

Co myslíš macinto? Co psala jako zuzka a ty píšeš, že se zase stydíš? Já nějak nejsem v obraze.
Přece tady mezi sebou můžem probrat cokoliv, ne?

macinta
17. únor 2009

no to prděníííí 😎 Jsi říkala chudák manža..... Já trpěla jako zvíře, protože jsem se děsně styděla před manželem. Příště to nebudu řešit. 😎

jeany
17. únor 2009

Jé, to macinto taky neřeším, protože za to nemůžeme. Já normálně s tím prděním taky problém nemám, ale u těch injekcí se mi to taky stává. Manža nic neříká, však ví, že je to u tohoto asi normální.
Jen se tomu zasmějeme. I když mě to taky příjemné není, ale co naplat. Teď jsi nás, mě i Zuzku napínala s tím co jsi vlastně měla na mysli.
Kdy ty jdeš do dalšího pokusu?

lucifirek
17. únor 2009

No tak Jeany vidím,že jsme na tom všechny stejně 🙂
Dneska je tu nádherný počasí,půjdu se chvíli projít na vzduch od punkce jsem nikde pořádně nebyla. Ale zdřímnout si půjdu určitě taky. 😅
Zuzy je to suprově vysvětlené na stránkách Unicy,když jdeš po testu na utz,bere se to jako 7.tt
http://www.unica.cz/cs/vyhodnoceni-lecby.html

lucifirek
17. únor 2009

no já se taky docela stydím prdět před manžou,radši si někam odejdu 😀

zuzuza
17. únor 2009

Ajo maci, tak to jo že se jako stydíš prcat před manžem, tak to já jsem opak, já se tomu pak vždycky hrozně směju a on mě nadává, že jsem fakt přitažlivá jak bolavá noha a když to udělá on tak na něj zase hučím já, heh no my jsme párek k pohledání...

Lucifirku, teda u nas je zase tak hnusně, sníh, zamračeno a fučák, se mě ven ani nechce, ale jdu s máti na kafíčko, tak to se mě chce🙂

lucifirek
17. únor 2009

já jsem teď hroznej lenoch,ale ven sedocela těším,protože to co se tu včera a poslední dny venku činilo,byl děs. A když je dneska docela sollidně,trochu chumelí,ale jinak je docela hezky,tak se chvíli půjdu projít,máme tu v KD sekáč. Tak tam as namrku,koupit si nějakej kousek moderní za 50kč 😀

lucifirek
17. únor 2009

tak jsem to asi zakřikla,zase tam sněží. MOje auto je od minuléhovýtdne tak zapadané sněhem,že ho není téměř vidět a asi ani nevyjedu,až budu potřebovat. ☹

lucifirek
17. únor 2009

Marci19 já na to radši nekoukám. A už to teď nechám na manžovi,protože dneska mi zase část toho Agolutinu vystříkla,když jsem vypouštěla tu bublinu,což je na ho...... Tak to teď bude chystat on.

macinta
17. únor 2009

Jejej holky, ještě že Vás mám 🙂
Jeany, jdu až někdy v květnu. Mám za sebou první řádnou MS ☹ To už budete všechny těhule 🙂

jeany
17. únor 2009

Luci, mrkla jsem na ty stránky, co jsi napsala a tam je to perfektně vysvětleno. Ty máš přehled, klobouk dolů. Takže když to zjistíme na UTZ, tak už jsme v 7.týdnu, ty jo.
Já chci jít dnes nakupovat. Protože manža mi slíbil, že mi koupí nějaký svetřík za to, že tak prý trpím. Už mi dal výplatu, tak jdu do města občíhnout, jestli si něco vyberu. Ale počítám, že si koupím něco tak do 400,- Víc nejsem ochotna za svetřík dát, to mi už připadne drahé. Chtěla jsem si koupit i tepláky na jaro, ale pořád s tím otálím, protože kdybych byla těhu, tak je stejně neobleču, že jo. Tak ty kupovat ještě nebudu, no a svetřík unosím i když budu těhu. 😉

lucifirek
17. únor 2009

Tak tak¨v 7tt. Ty máš teda hodnoho manžela. No a já nejradši nakupuju v sekáčích,mají to za hubičku a docela hezký kousky

jeany
17. únor 2009

Jo, macinto, taky ti to uběhne. Já jsem vlastně po prvním neúspěchu v září čekala až do ledna. To je taky 4 měsíce. Ale my jsme mohli jít už v prosinci, ale to se nám nechtělo jezdit přes svátky do Brna. No a nakonec jsem zvažovala i ten leden, přemýšleli jsme jestli nezačnem až v únoru. Nakonec jsme v lednu. No a už mám největší čekací dobu za sebou, tím myslím i marvelon a před sebou už jen do ET14 dní.

jeany
17. únor 2009

Jo, Luci, já mám moc hodného manžu, určo bych ho nikdy neměnila. Jsme spolu letos 10 let a myslím, že jsme do sebe i pořád ještě zamilovaní. Někdo mi říká, že to je blbost, ale každý pár to má jinak. Někdo říká, že zamilovanost je jen první 2 roky. Ale viděla jsem pořad, kde říkali, že u někoho to přetrvává déle. My jsme oba takový snílci a tak si moc rozumíme. I když ne, že bychom se neuměli pohádat - asi tak jak všude kvůli maličkostem. Dnes ho mám v Praze a už se na něj těším až přijede. My jsme všichni v rodině na sebe dost fixovaní i s dcerkou. Jsme spolu moc rádi.
Ale u vás je to asi taky tak, že. Tvůj manža zase kouzlí v kuchyni. U toho mého to moc v úvahu nepřipadá. Někdy se snaží něco uklohnit, ale pak o tom mluví měsíce a pořád připomíná, že jednou něco uvařil.

lucifirek
17. únor 2009

tak my jsme spolu krátce 3 roky a my jsme oba dost impulsivní,manža je takový dost sebevědomí a já si zase nenechám nic líbit,takže když se hádáme tak to stojí za to. Ale musím to zaklepat a te´d,co jsme začali stimulovat se to strašně moc změnilo,vůbec se nehádáme,já jsem v klidu doma on se těší,dokáže za všechno poděkovat,za dobré jídlo atd. Takže jsem taky šťastná. I když někdy to bylo fakt na hraně. Ale jsem ráda. Tak to manža se snaží nakoupit a je hodnej,ale zase nekupuje moc dárky,jen co musí,narozky a svátek,jinak ne. Ale zase má jiné přednosti. Občas si zajdeme na véču.

jeany
17. únor 2009

Luci, u nás je to idyličtější léty. Čím jsme spolu déle, tím je to lepší. Na začátku to takové nebylo, bylo více hádek. Jakoby si každý z nás chtěl prosadit to své, ale časem zjistíš, že se nemusíme prosazovat, ale doplňovat. Takže on třeba udělal na stavbě cokoli, ale veškeré vyřizování je zase na mě. Takže my si nakonec práci rozdělujeme dle toho, co kdo umí líp. I když někdy toho ve srandě zneužívá a rovnou mi řekne, ty to umíš líp. A tak já mu to stejně oplácím, když po něm něco chci, taky to komentuji slovy " ty to umíš líp" a k tomu není co dodat. 😀

lucifirek
17. únor 2009

Taktak,já vím,že s manžou nemůžeme dělat nic společně,protože si to každý chceme dělat po svém a to většinou dopadne blbě,takže když vaří,tak ho nechám a naopak. Mažna je hodně takovej ráznej a s ničím se moc nemaže a nenechá si nic líbit,takže na vyřizování je tu on. 😀

lucifirek
17. únor 2009

tak hlavně,že to tímto způsobem klape,samozřejmě se mi spousta věcí třeba nelíbí,ale buď ženská musí na chlapa mazaně a nebo si prostě řeknu,že to nemá cenu se kvůli tomu hádat.
Pořád mě tak jako píchá v podbřišku,jsem z toho značně nervozní. Říkám si ,co tam vrtají 😀 😀 😀

macinta
17. únor 2009

Holky, taky se musím chlubnout 🙂 Mám bezva manžela. Jsme spolu 4 roky. A chodili jsme spolu třičtvrtě roku, pak jsme se vzali 🙂 Máme vztah fajn ale oba jsme paličatí a nutně musíme mít pravdu. A já se neumím hádat a neurážím se. Škoda každé minuty v životě, kterou promarním uražeností 🙂 Ale občas mě vytočí tak, že pak rezignuju a řeknu, že má samo pravdu, jako vždy 🙂 🙂
Ale tohle období, kdy snažílkujeme je to nejkrásnější 🙂 za stimulku jsem dostala lázeňský pobyt v Luhačovicích. Hrozně jsem si tam odpočinula. chodila jsem na masáže, kosmetiku, do vířivky, bazénu. A rychleji mě přebolel ten neúspěch. Moc mi to pomohlo.
Takže tak. my ty chlapáky nemít.....

inuna
17. únor 2009

Ahoj sestrokatko,dlouho jsem o tobě neslyšela,jsi týden přede mnou!Jak se cítíš,pár dnů před porodem!
A co dělá Lopíček?Holky co tu byli před rokem se nějak vytratily!
Všechny vás zdravím a přeji moooc štěstí.
Lucifírku to máme sněhu na tý naší Vysočině,viď.

lucifirek
17. únor 2009

Maci,tak to máš teda taky super manžu.

lucifirek
17. únor 2009

inuna,to jo,bychom ho mohli vyvážet 😀 😀 😀 viď,taky koukám,že jsi z blízka.
Budeš taky rodit u vás jako Hanka,u vás v nemocnici pracuje i moje gyndařka.

jeany
17. únor 2009

Tak holky už mažu na autobus a snad nějaký ten svetřík koupím. Zítra jsem zase tady.
Tak ahooooj. 😠

lucifirek
17. únor 2009

ahojky

inuna
17. únor 2009

Jojo,budu rodit v Havl.Brodě,nějak mi uniklo odkud Hanka je?Hani tobě se to blíží,občas písnu ale čtu vás.Hani 27 tt to byla paráda,taky jsem spinkala ale pak...Ale já si to užívám,těším se až bude mimčo na světě.Teď porodila švagrová tak to na mě dolehlo.Lucifírku nevím jak se dr.jmenuje ale znám holky co k ní chodí,asi je to ona.

lucifirek
17. únor 2009

MUDr.Mašková

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru