CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
17. únor 2009

k vám do HB jezdí rodit dost holek. JE to teda dál než do Nov. Města.

teri81
17. únor 2009

Holky ahoj,

já zatím nemám albíčko,páč nevím,jak ty fotky zmenšit,ale až bude chvilku,pohraju si s tím, malá je nádherná,
tak at jí taky vidíte 🙂

Jeany, tos měla fajn,žes měla ten porod rychlý, ale ta ztráta krve hodně oslabí. Já také ztratila hodně a pak ještě ta revize - no ale jak mi dali transfuzi,cítila jsem se jako znovuzrozená a hned jsem zrůžověla v obličeji 🙂

Inuna, jé ty za chvíli budeš mít mimíska,tak hodně štěstí. 🙂

Holky já se těším,až budete hlásit ty dvě čárečky na testu 😉 . Moc na Vás pořád myslím.

lucifirek
17. únor 2009

Terysku,tak to se budu na fotečky moc těšit. A taky se na jaro plánuje nějaký srazík. 😉

inuna
17. únor 2009

Jo uteklo to jako voda! 😉 Už se těšíme.Jedu do porodnice podívat se na malou neteřinku.

luciiiie
17. únor 2009

Holky ahoj...tak jsem to zvládla 😉 Ale bolí mě teda břicho...tak jen ležím, jak vstanu a udělám pár kroků tak je to děs. A to čůrání..au au.. ☹ Ani jsem nekrvácela. Odebrali mi 14 vajíček, tak doufám, že jich tam bude co nejvíc zralých a vydrží 🙂 Jinak Agolutin jsem od sestřičky ani necítila, jen přítel vypadal poněkud zoufale - a to tam mám tu jehlu vrazit celou??!!! 😀 Zákrok mi prováděl pan dr.Otevřel a narkóza?? super!! To bych nevěřila, jak rychle člověk vytuhne 😝

lucifirek
17. únor 2009

Ahoj Luciiie,jo,jo,přesně takový to bylo. Vidíš,jak jsi to zvládla,teď už to bude jenom lepší,opravdu. Až pak ten porod 😀 Vidíš,že vajíček máš dost. Budou určitě dostatečně zralé. Zítra si zavoláš a uvidíš,kolik máš bojovníčků. Nechali jste si ICSI nebo IVF? A s tím Agolutinem to u nás bylo taky to samé,když manža píchal první injekci,tak byl nesvůj,ale teď už ho to i baví,jde to samo🙂 . Tak teď se nech rozmazlovat a hýčkat,odpočívej. Já se dneskabyla podívat venku,ale od čtvrtka jsem nikde nebyla a mám toho plný brejle,brodit se v tom sněhu.
Je dobře,že tam ti chlapi s námi jsou,že vidí,co teď musíme podstoupit,budou si toho třeba víc vážit. Ikdyž mě bylo dobře a ani neskuhrám,takže si myslí,že to asi nic není.

lucifirek
17. únor 2009

Jen pořád trošku cítím píchání v podbřišku,tak doufám,že je to jen dobré znamení a nepřijde mrcha.

lucifirek
17. únor 2009

Tak jsem se stavila do sekáče a koupila jsem tam nějaké oblečky pro miminko ségře.

teri81
17. únor 2009

Luciferek,t'o pichani v podbrisku je dobry znameni,¨mimo'usi se zavrtavaji 😉

Luciiiie,14 vajicekje idealni pocet,moc gratuluju,jsi na dobre ceste ,zbyde Vam urcite na zmrazeni sourozencu 🙂
Mne prvni Agolutinkdyz pichala sestricka,tak jsem tam udelala takovy divadlo a tak jsem rvala,ze to nechci a ze se na to vys.......,ze na me musely byt ty sestricky tri,ale jsou to zlaticka.Pak jsem tech Agolutinu mela za tri pokusy asi 70 a uz mi to bylo fuk a s tema lokalnima anestetikama to bylo super.
A narkoza dobry co???? 😀

jarkabilik
17. únor 2009

ahojky holky všechny zdravím
lucifirek vidím že se o mimiška dobře staráš tak to se jim od tebe nebude chtít a určitě budou dvě // 😉
teri jak jsi to vše napsala čím jsi si musela projít koulely se mi po tváři slzy,ale odměna je hezká a člověk na to časem zapomene i když to bylo hodně drsný 😉 Těším se taky na fotečky malé 🙂

jarkabilik
17. únor 2009

holky vy jste úplné spisovatelky než to tady přelouskám tak je to jako román 😀

lucifirek
17. únor 2009

Holky zkušené,nevíte,jestli se může pít nějaký bylinný čaj,já tu mám od Teekannee Uklidňující a povzbuzující a nevím,jestli ho mám vůbec pít.
Terezko to jsi mě potěšila

lucifirek
17. únor 2009

Dneska jsem nakoupila sestře v sekáči nějaké oblečky na jejich očekávané mimi,tak mi to udělalo radost. Za cca 240 kč jsem koupila 2je manžestráčky,body,tepláčky a mantinel do postýlky. A jelikož čeká moje sestra i manželova holčičku,tak to mám jednoduchý 😀

lucifirek
17. únor 2009

Je tery a jary,mě se teď dvakrát stalo,žej sem chystala agolutin a nějak to šlo těžko a vystříkla jsem část ven. No nakopala bycch se .Ale snad to nebude takový problém jsou to 2ml a tak tři dílky jsem ztratila. Radši to nechám chystat manžu,jde mu to lépe. Injekce na 1s hvězdičkou 😀

lucifirek
17. únor 2009

Jary snažím se,přemlouvám je,ať tam zůstanou 😀 ,že jim u mě bude nejlépe 🙂

macinta
17. únor 2009

Holky Vám tak závidím, že Vám to manžílci píchnou ☹ Ten můj se fakt bál. Myslím, že by to bylo jako u Teri, akorát by museli držet Michala ne mě 🙂 By možná i omdlel 😀
Každý ráno jsem musela jezdit k jedné zdrav.sestřičce. Všude jsem měla kontakt na píchnutí Agolutinu. U mých rodičů, u manželových rodičů, v Pardubicích.....
Luciii, gratuluju k úrodičce 🙂 , tak ať Ti svalovečci hezky rostou.

luciiiie
17. únor 2009

Luci nechali jsme si ICSI. Už bříško tak moc nebolí. Po cestě domů jsem cítila každej kamínek 😀

macinta
17. únor 2009

Luciferek,kam by šli...u Tebe jim je dobře 🙂 Ale co takhle holky píšou, tak píchání a bolení bříška je dobré znamení. 🙂

lucifirek
17. únor 2009

Tak manža měl ze začáku taky strach,ale zvládl to. Mě by se právě nikam nechtělo kvůli injekci.
Luciiie,to ještě chvíli budeš cítit,mě to v den punkce bolelo,když jsem třeba zakašlala,nebo smrkala,druhý a třetí den jsem měla spíš nafouklé břicho a cokoli jsem snědla,tak mě břicho píchalo. Ale že bych umírala,to ne,dalo se to v pohodě vydržet.
Maci,tak to jsem zvědavá,jak to dopadne.

luciiiie
17. únor 2009

Tak na umření to rozhodně není....je to jak při silnější mensturaci..už je mi mnohem líp, jen se nesmím moc smát 😀 Macinta má pravdu, píchání a bolení je dobré znamení..miminka se zavrtávají... všechno bude v pořádku, uvidíš.
Zítra mám narozeniny, tak doufám, že mi paní embriologožka řekne jen samý dobrý zprávy 😉

lucifirek
17. únor 2009

Lucii,teď si to válení užívej,až budou prcci,tak už se moct válet nebudem.

lucifirek
17. únor 2009

taktak,jak při silnější ms.
Tak to moooooc gratuluji a doufám,že dostaneš ten nejhezčí dáreček,jaký si asi přeješ.
😉

bajik
17. únor 2009

Ahoj holky,
dneska jsem byla na potvrzovací utrazuk a tluče nám jedno srdíčko!!!Ani neumím popsat jak jsem šťastná.
Moc vám všem přeju aby jste zažili ten pocit a koukat na ten monitor kde je bublinka.
Je mi krásně a moc vám všem držím palečky.

lucifirek
17. únor 2009

Bajik,tak to je naprosto super. Co partner,byl unešený? Musí to být opravdu úžasný.

lucifirek
17. únor 2009

Bajik,nenašla jsem tě v tabulce,ty jsi byla poprvé. Měli jste zavedeny 2 emryjka?

luciiiie
17. únor 2009

Bajik gratuluju....Musí to být nádherný... 🙂

bajik
17. únor 2009

Moooc děkuju 😀 ,
byl to náš druhý pokus.Porvé jsme byli v dubnu 08.Nechali jsme si zavést dvě embryjka.Trochu jsme koketovali s tím že by se mohli chytit dva,protože jsme nevydržela a testla devátý den po ET a čárečka byla celkem silná,ale teď jsem šťastná za jedno.
Manžel byl dojatý.Je to prostě SUPER.

lucifirek
17. únor 2009

Aha,tak napodruhé. Ale je to skvělý. Věřím,tak teď o sebe hezky pečuj a s mrňousem si povídej,ať se mu u tebe líbí

lenulinka21
17. únor 2009

bajik ahoj úžasná zpráva myslím, že jsi tady holky naladila pozitivně 🙂
Holky tak šup šup at je něs více.
Luciiie: pěkná úrodička 14 je pěkné číslo necháváš si zavézt dvě, že?
Lucifírku: tak co jak se ti spinkalo s mimčama? Já na ně hodně mluvila možná to má taky vliv 😀
Macinto: ten můj se bál jak čert kříže a nakonec píchal jako profík. Hold musel. A nakonec se mu to
i zalíbilo. 😀
Teri: co malá pořád spinká? je hodná?

luciiiie
17. únor 2009

Díky Leni...přítel měl o 70 procent lepší spermiogram...to je z toho, jak jsme poslední měsíc zdravě žili určitě...takže spokojenost maximální 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru