CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
17. srp 2009

Betys a kdy jsi tam byla,já tam dneska byla s manžou taky přijeli jsme tam někdy kolem půl deváté a odjížděli po hodince cca. Folíky to určitě ještě doženou. Já to tak měla taky. Bude to v pohodě, uvidíš. To víš,chlapy to s nikým moc neřeší a nechcou řešit.

betys
17. srp 2009

Já jsem tam byla po půl 10,na řadu jsem přišla asi 10.10.Seděla jsem před 1.

lucifirek
18. srp 2009

Přeji krásné ránko.
Betys teď si neuvědomuji, kde je amb1 ale myslím,že až vzadu,že. Tak tam jsme bohužel nebyli.Stáli jsme na začátku.Měla jsme takové zelené tričko.Ale to jsme se teda asi nepotkali. Ale jak říkáš. Člověk kou¨ká po lidech a říká si jestli to náhodou není některá z nás.Dívala jsem se ,že tam je na recepci jedna nová a dvě sestřičky.
Ale nejradši mám zatím to staré osazenstvo,jsou hrozně příjemní. Za čtrnáct dní jedeme na indikační poradnu,vyžádali jsme si Frgalu. Docela mě potěšilo,že nám osobně volal. Tak už bychom to s ním chtěli dotáhnou do konce.

lucifirek
18. srp 2009

Ahoj Jeany, Lukza,Luciiie, Jary,Ink, a všechny ostatní.
Už tu dlouho nebyla zase Zuzuza,teď na nás prdí 🙂 doufám,že přijede na srazík,at jí omrknem pupík.
Lukza ty určitě také dorazíš,že.
Těším se na vás všechny,že zase poznám ty,co minule nebyli a uvidím ty,co už znám 😎

jeany
18. srp 2009

Taky vás všechny zdravím.
Taky se moc těším na srazík.Navrhuji termíny: 5.9. nebo 19.9. Mě to bohužel jinou sobotu v září nevychází. Jeden víkend budeme slavit narozky dcerky a koncem září už mám něco domluveno. Pokud byste, ale chtěli jiný termín, napište.
Pak ještě domluvíme místo. Navrhněte brňáci nějakou nekuřáckou restauračku a aby tam vešlo i pár kočárků. Nebo bysme holky to udělali, kde minule? Napište co navrhujete. 😀

jarkabilik
18. srp 2009

ahojky holky tak už jsem konečně doma 😉
byla jsem v nemocnici jeden den ale stačilo jsem z té jejich postele pěkně rozlámaná,po správnu bych měla byt po propuštění 3dny v klídku po narkoze a tak doufám že to ve čtvrtek v práci přežiju.Jinak prý jsem tam měla miomek malý tak když už mě měli uspanou tak mi to odstranili a za 14dní jak přijdu na kontrolu by měla být hotová i histologie tak jsem zvědavá jinak je vše zahojené od te laparoskopie co mi dělali loni v listopadu.

jeany
18. srp 2009

Jary, tak to je fajn, že to dopadlo dobře. Ještě, aby ti dopadly dobře ty výsledky, ale věřím, že jo. Pak se už budeš rozhodovat kdy na další pokus? Mně se manža vrátí z nemocnice už zítra. Strašně se mi po něm stýská. Mám v plánu, že mu budu každý den vyvařovat, protože po té nemocniční tekuté stravě se na domácí jídlo těší.

zuzuza
18. srp 2009

LUCIFIRKU: pravidelně vás čtu, nebooojjj!!! jen nevím, co bych psala, že už prcek kope, aby vám to nebylo líto:(, jo a pěkně mě tvrdne břicho a mudr. má zrovna dovolenou sakraš, jinak už začínáme 19. tt, toto letí. Ale čtu pravidelně!!!!

jarkabilik
18. srp 2009

jeany no ted už nás budou spíše brzdit peníze což bude největší problém ☹
zuzuza nás to těší že malé kope aspon víme že jsi vpořádku a mimi taky 😉

lnk
19. srp 2009

ahoj holky, tak mame namrazeno na 4 pokusy, rozdelili nam to... s tim, ze dva jsou takove horsi, ze by z toho nemuselo nic byt a dva jsou lepsi.. takze zkusi rozmrazit ten horsi a kdyby to nevyslo, tak ten lepsi, takze min. na dva pokusy pry mam, tak to je super, se mi ulevilo 🙂 holky, pichaly jste nektera dekapeptyl? zatim jsem ho jen vyfasovala, protoze KET zatim nezpoustime, ale zajimalo by me, kam se to zas picha a jestli jste si to pichli sami, nebo na klinice

lucifirek
19. srp 2009

Jary,tak to je super,že ti to dopadlo dobře,výsledky budou určitě taky v pořádku.
Zuzuzy,to tak strašně letí. už máš polovinu za sebou, hod nejakou fotečku do albíčka 😉 To musí být krásný pocit,když malé už kope. Doufám,že se tu toho všechny snažilky dočkáme.
Ink tak to je skvělé,to můžete ketovat 😉 Decapeptyl,nebo Diphereline,jsme si píchali asi téměř všechny,zase do bříška,prní na klinice a pak sama,nebo manža.

lucifirek
19. srp 2009

😉 Ahoj Jani,tak tobě se dneska vrátí manža,to se těšíš viď

jarkabilik
19. srp 2009

ahojky zdravím všechny 😉
ink tak to je paráda že to máš na více pokusů 🙂 jestli si pamatuji dobře tak dekapeptyl byl do bříška
lucifirek děkuji taky v to doufám že to bude vpořádku,jinak přeji hodně štěstí v miminkovatění 😉

jeany
19. srp 2009

Ahoj Luci, jo manža dnes odpoledne přijede, moc se na něj těším. Týden sjme se neviděli a zdá se mi to jako věčnost. 😀
Chtěla bych dnes mazat dřív z práce, tak snad mi to vyjde. Potřebuji navařit. 😀

lucifirek
19. srp 2009

No to mu musíš uvařita nějakou mňamku 😉

inuna
19. srp 2009

Ahoj holky,tak váa zdravím.
Jary tak at je vše v pořádku,a jsi v pohodě.
Ink tak to super,že máte mražáčky.Držím pěstičky.
Lopíčku jak se máš?Už jsi dlouho nepsala.Moc zdravím.
Tak nám ta sobota vyšla,bylo to nádherný.Vložila jsem pár fotek.
Přeji krásné ještě slunečné dny a moc úspěchů v miminkování.

lnk
19. srp 2009

holky, ani nevite, jakou jsem mela radost, ze mam vice pokusu. jen jsem ted chytla infekci mocovych cest, takze jsme KET museli opet odsunout, musim se nejdrive poradne vylecit, a pak na to vlitnem... uz se tesim 🙂

lucifirek
19. srp 2009

Ink ty mocový cesty jsou děs,moc dobře to znám. Ale je opravdu lepší,abys byla v naprostým pořádku. 😉

kveta
19. srp 2009

Ahojte,

Ink, gratuľujem k viacerým pokusom.

Ja som konečne doma na Slovensku a držím sa v kľude. Mám podozrenie, že keď sa hýbem po byte, tak sa mi zhoršujú menštruačné bolesti, tak radšej sedím...

Zuzuza, nemôžeš skočiť k zastupujúcej lekárke?

Jeany, uži si návrat manžela... Inak mne predbežne vyhovujú oba termíny stretnutia, ale ak budem mať na teste dve čiarky, tak asi neprídem /nechcem cestovať v skorom štádiu/.

Majte sa pekne.

lucifirek
19. srp 2009

Ahoj kvety

lnk
19. srp 2009

no prave luciferku, ja myslela, ze od zari zacnem s ketem a ted se zas budu horko tezko zbavovat nevitanejch bakterii... ☹ mocovy cesty jsou na dlouho, nez se mi to podari vylecit, ale neda se nic delat, na KET musim byt v poradku...

lucifirek
19. srp 2009

Ink vím,že je to na prd.Já v loni brala antibiotika,takže čekat 3 měsíce a teď na jaře taky,tažke místo v létě až na podzim další pokus. ☹ A teď mi řekli,že mio ještě nenasadí HA,že až budou výsledky z krve a při další ms,takže další cyklus.

lnk
19. srp 2009

hmm, to je fakt desny, se to strasne tahne... tak ti drzim pesticky, tobe uz to utece, ja to mam na dlouho este ☹ zatim mi antibiotika nenasadili, ze mam nejakej typ bakterie, ktery na anti nezabira... tak nevim, jestli je to vyhra... s takovou se toho asi budu dlouho zbavovat... ale hlavu vzhuru a pohlizejme k lepsim zitrkum, ne? 😀

jeany
19. srp 2009

Luci, chci mu dnes udělat rizoto. Chci začít něčím dietnějším, když týden nejedl normální jídlo, pak budu dělat svíčkovou a pak se pustím do řízků a salátu. Musím si ho zase vykrmit, aby přibral to co shodil, když měl týdenní dietu.

Květy, opatruj se. Je jasné, že by jsi na srazík nepřišla, protože by jsi se musela v těhu šetřit ať se ti nic nestane. Držím palce maminko. 😉

Ink, já měla nedávno taky takové problémy a asi měsíc mě trvalo léčení. Je dobré, že máš na několik ketů. To já na ket nikdy nic neměla.

Inuno chtěla jsem se kouknou ta fotky ze svatby, ale v tvém albíčku jsem tam svatbu neviděla. Holky máš šikovný.

Ahoj Jary, co děláš? U nás je krásně, spíš až moc vedro.Na pátek jsme si nahlásila volno, chci být s manžou a pořádně si ho užít. 😀

jarkabilik
19. srp 2009

jeany no já se snažím odpočívat v papíře co mi dali v nemocnici je psáno odpočívat aspon 3dny po narkoze což úplně nedodržím protože zítra už musím do práce a je mi blbé si ještě říci o den dovolené co kdybych ho potřebovala na Brno 🙂 Tady je taky vedro a já jsem ráda že jsme doma pěkně ve stínu.Jinak se taky těším na manžela ted jsme nemohli nic před kontrolou a i po a to tento víkend nepřijede domů ☹ a další týden máme oba pracovní že se budem doma míjet.To je zákon schválnosti. 😒

lucifirek
19. srp 2009

ink,tak snad se z toho dostaneš brzo,to je prostě zákon schválnosti. ☹
Jani to musíš 😀 ten se teda bude mít

inuna
19. srp 2009

Tak už to tam je Jeany. 😉
Jarkabiliku tak se opatruj a moc to nepřehánej v práci.Nikdy nic není jak bychom chtěli,co?

jarkabilik
19. srp 2009

inuna tak to musím s tebou jen souhlasit 🙂

lucifirek
19. srp 2009

inuna moc vám to tak sluší. Vypadáte mladě. 😉

inuna
19. srp 2009

Tak děkuji(taky to dalo ráno mě omladit 🙂 )Lucifírku neukazuje se mi tvoje fotečka u vzkazu,děláš změnu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru