CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
30. srp 2009

Květi je mi to hrozně líto ☹ tobě ten svět teda taky hází klacky pod nohy,nevím co ti na to ani napsat aspon ti posílám trochu sil a bud silná beruško myslím na tebe

kveta
30. srp 2009

Lucifirku, neviem, či by som s ním dokázala žiť. Momentálne mám pocit, že on je duchom niekde úplne inde. ☹

jeany
31. srp 2009

Ahojky po víkendu.
Květy, právě jsem to dočetla a jsem v šoku. Nechápu jak může tvůj muž v této situaci kdy řešíte společné mimi vyvádět něco jiného. Ty riskuješ svoje zdraví a život a on udělá něco takového. Já taky nevím, jestli bych to udýchala, asi bych udělala co ty, aby se odstěhoval. Jednou jsem také zažila to co píšeš, jen to nebyl manžel, ale přítel a jsem dnes šťastná, že se se mnou rozešel, protože až pak jsem poznala svého nynějšího manžela a pro mě je to nejlepí chlap na světě. Když potkám toho přítele, jsem moc ráda, že to tak dopadlo. Záleží teď na tobě, jestli jsi schopná mu to někdy odpustit a jestli ho chceš zpět a v tom vám právě pomůže to odloučení a on si možná uvědomí co v tobě má. myslím, že sji to zatím vyřešila dobře.

jeany
31. srp 2009

Přerušilo se mi to a zhatil se mi systém. Květy, ale buď silná, věřím, že to máš teď moc těžké a potřebovala by jsi nějakého dobrého přítele u sebe. Máš nějakou spřízněnou duši, která ti pomůže?
Srazík plánujeme na září a asi na 19.9.. Přijedeš? Přeji ti mnoho sil.

Ahoj ostatní.

kveta
31. srp 2009

Jeany, včera večer som návrh, aby sa odsťahoval, zbabelo zobrala späť. Dnes sa rozhoduje on, či sa odsťahuje. Bojím sa, že by som si neskôr vyčítala, že keby som ho odsťahovala, že by to dopadlo zle. Tak hrozne to bolí. 😢 😢 ☹

Jeany, ako sa dá prežiť to, keď na partnerovi vidíš, že city k inej, po niekoľko týždňovom vzťahu sú silnejšie, než tie k Tebe po viac ako 15 rokoch vzťahu?

Na zraz asi prídem. Potrebujem nakopnúť, tak dúfam, že mi to pomôže.

Spriaznenú dušu mám, mám kamarátku na telefóne, ktorá zažila to isté...

lnk
31. srp 2009

ahoj Kveto, tak to je teda sila... ☹ je mi to strasne moc lito, protoze kazda z nas trpi pri kazdem dalsim neuspechu o dite a navic kdyz ti kudlu do zad vrazi jeste manzel, tak to uz nevim co dal. Ja naopak jsem moc rada, ze je mi obrovskou oporou, protoze sama bych si umelym oplodnenim projit nedokazala. Vubec nevim, jak strasne ti ted musi byt, musi to byt strasny sok a bolest. Preji ti hodne hodne hodne sil, abys to vsechno zvladla.

betys
31. srp 2009

Zase máme krásné ráno.Chvílema mě pobolívá podbříšek-jako menstr.bolesti.To jsou asi ty zvětšený vaječníky.Taky mě bolí prsa.Ach jo.Asi bych se neměla tolik pozorovat.
Dneska se u tchýně vybírají brambory-tomu se naštěstí vyhnu. 😎

jeany
31. srp 2009

Květy, já věřím, že to máš moc těžké, napsala jsem ti do IP.

kveta
31. srp 2009

Ahojte, tak sťahovanie sa bude konať. Chcel ostať bývať u nás doma, ale nie ako pred tým ale ako čosi medzi spolubývajúcim a spolužijúcim. Spýtala som sa ho, či by ostal bývať so mnou, keby ona bola na Slovensku a povedal mi, že nie. Takže som ho poprosila, aby odišiel.

Teraz riešime rozdelenie majetku, zatiaľ výrazne v môj prospech, tak dúfam, že to tak vydrží.

O rozvod nechce podávať. Ani ja.

jarkabilik
31. srp 2009

ahojky holky zdravím všechny

jarkabilik
31. srp 2009

kveta já tohle zažila po 6letem vztahu a soužití kdy se plánovala svatba a během měsíce se dokázal zamilovat do jiné a mladší nějak jsem byla už tehdy otupělá a když mi vzdělil že někoho má tak jsem to vzala jako by mi vzdělil že nakoupil chleba a rohlíky a to byl člověk který vždy tvrdil že by nepodvedl ale aspon je fer že podvedl řekl to a rozešli jsme se,kdyby tohle nenastalo já bych se v tom vztahu trapila,aspon jsem měla možnost poznat mého nynějšího manžela,tak jsem pak udělala závěr že něco zlé je vždy k něčemu dobré tak jako u jeany kdy to taky tak bylo,držím pěsti aby jsi to překonala co nejlépe i když vím že to bude nějaký čas hodně bolet a zvláště když jsi musela tolik věcí podstupovat kvůli tomu aby jste měli mimi,protože o to víc to určitě bolí ☹

luciiiie
31. srp 2009

Ahoj, dneska je Lucifírek na Unice...doufám, že se na něčem dohodnou a dobře jim to dopadne..
Betys ono to nejde se moc nepozorovat, že? 😉 Držím pěsti.

lucifirek
31. srp 2009

Ahojte holky,za chvíli razím do Brna.
Jani ahoj,jak píšeš,já jsem žila s přítelem sedm let a teď jsem ráda,že to dopadlo tak jak to dopadlo. Protože když ho teď potkám,tak nechápu,že jsem s ním tak dlouho vydržela.
Kvety toto je strašně těžké,ty máš ještě nevýhodu,že nemáš zaměstnání a jsi doma. Taky by ti to trošku pomohlo. JE to strašně těžká situace a každému trvá jinak dlouho,než se s tím vypořádá. mě to trvalo rok.
přeju ti hodně sil

jeany
31. srp 2009

Ahoj Luci, pak napiš co v Unice, co jste zjistili a jaké máte výsledky. Přeji ti jen samé dobré zprávičky. Tak a už v tom jedete znovu, ty se máš.
Luciiie ahoj, jak bylo ny výletě? Vzpoměla jsem si na tebe ráno, když jsem vstávala. Nevím jak u vás, ale u nás dost pršelo, hlavně, že hlásili slunečno. to se jim azase něco povedlo.
Jary, jo to jsou životní zkušenosti, co. Ale už je líp, že? Já jsem moc spokojená a vážím si toho. 😉

luciiiie
31. srp 2009

No Jani to se zas něco vyvedlo, ráno jsme vstávali do deště. V Radhošti podle satelitu pršelo,tak jsme nakonec jeli na úplně jinou stranu, kde nepršelo. Byli jsem v Ratiboři v babiččině údolí a v Opočnu na zámku. Nádhera. Sluníčko svítilo, bylo to tam moc hezký...doporučuju. Jen mě po asi po 15 letech píchla vosu a měla jsem ruku jak bambulu 😝

luciiiie
31. srp 2009

teda v Rožnově pršelo...já jsem blb 😅

jeany
31. srp 2009

Luci, my jsme v Babiččině údolí byli vloni a bylo tam moc krásně, i počasí nám tenkrát pěkně vyšlo. Byli jsme i v tom zámku a bylo to tam moc pěkné. Na Opočně jsem nebyla. Já chodím ráda na zámky a hrady. Letos jsme byli v Bystřici nad Pernštejnem na hradě a bylo to moc zajímavé. Ještě se mi líbil zámek na Vranově a v Lednici. Tam je taky moc pěkně.

luciiiie
31. srp 2009

Jani já mám tyhle prohlídky taky ráda....do Rožnova se teda chystáme teď o víkendu, ale zase hlásí ochlazení, to je jak na potvoru vždycky 😒 Jo jo v Lednici je krásně...

lucifirek
31. srp 2009

Ahojky,tak jsme zpět. Dorazili jsme teprve teď a za chvíli musím letět na orientální tance,takže vám to podrobně popíšu až potom.
Ale jen tak narychlo. Jsem spokojená,dr.Frgala byl vynikající a aniž bychom se na některé věci ptali nám je sám zodpověděl,manžovi udělají genetiku. U mě říkal,že by celkem nic neměnil,že tam bylo vše v pořádku. Do dárce nejdeme,říkal,že je na to brzo a že chápe i naše pocity,že by měl stejné. Prostě to s lidma umí lépe než někteří lékaři. Myslím,že nás uspokojil oba. Genetika trvá šest týdnů tak uvidíme,jak to dopadne. Seděli jsme tam hodinu,dělal mi utz,to by mělo být také v pohodě. Pochválil manžela,že přestal kouřit a že i když na spermio se to moc neprojevilo,má dál pokračovat,že si tím neuškodí a i tak se může vývoj embryí vyvíjet lépe. Ale to je ve hvězdách,to nemůže nikdo dopředu říct. mě pochválil,že jsem trochu zhubla,i když po stimulce jsem měla ještě o něco méně a zaswe jsem něco přibrala,ale stále mám dole cca 6 kg. Čí vím zhubnu,tím lépe pro mě,to si myslím já. Ale drastické diety nedržím.To nemá smysl,jinak vyšetření z krve u mě v pořádku všechno. Před transferem mi vysadí i ten Langerin. Tak uvidíme. Budeme věřit,že to bude lepší.

lucifirek
31. srp 2009

Ale od ted to vypadá na začátek stimulky až v říjnu.

luciiiie
31. srp 2009

No Luci super 😉

lucifirek
31. srp 2009

Prostě s Frgalou jsem spokojená. Nevím,jestli se přetvařuje nebo,ne,ale je mi to jedno,hlavně,že byl příjemný a má přístup takový,jaký si představuju. To s jakým jsem tam jela strachem,že možná přestoupíme a tak,to dopadlo v pohodě. Do dárce nás nikdo netlačil. A příště bychom měli být objednaní zase k němu. Tak jsem ráda.Už jsem zase trošku optimista 😉

jimmy1
31. srp 2009

Ahojte holky
Všechny vás srdečně zdravím. Dlouho jsem se neozvala, ale pravidelně vás čtu a sleduju vaše snažení.

Něco málo k tomu, jak postupuje moje těhotenství, jsem v 18tt, a podle dnešního UZ to vypadá na chlapečka 🙂
Protože mi dvakrát vyšli blbě výsledky testů na Downův syndrom(měla jsem v krvi rapidně zvýšený HCG, riziko DS 1 :13), podstoupila jsem dnes odběr plodové vody. K večeru mi volali, že rychlé výsledky( za 1950 Kč) vyšly dobře, na kompletní si budu muset počkat ještě 2 týdny. Tak teď jen doufám, že nenastanou žádný komplikace.

Držím vám všem pěstičky, aby jste se brzy dočkaly těhulení, jsou to nervy před početím i po něm 😉

jeany
31. srp 2009

Luci, tak to je dobře, že vám to tak vyšlo, že jsi v pořádku. Jo Frgala je moc bezva. A je dobře, že jsi tak optimisticky naladěná. Ty půjdeš v říjnu a já asi až prosinec-leden. Prostě budeš těhulka dřív než já. 😀
Jimmy, tak to věřím, že i po pozitivním testu jsou to samé starosti s tím, aby vše bylo v pořádku. Přeji ti, aby i další výsledky dopadaly jen velmi dobře. 😉
Květy co ty? Jak je? myslím na tebe a říkám si, jak to zvládáš. Potřebuješ určitě na to všechno mnoho sil.

jeany
31. srp 2009

Holky já jsem dnes nějaká hooodně unavená, špatně jsem spala a tak si půjdu brzy lehnout.
Tak zítra ahojte a dobrou noc. 😔

betys
31. srp 2009

Právě jsem protrpěla další Agolutin.Dneska pořádně bolel.Ještě že manželovi můžu nadávat 😀 .Aspoň mi to uleví.

jarkabilik
31. srp 2009

lucifirek než se naděješ bude to tu cubidup 🙂 ono to utíká hrozně rychle ty dny

jarkabilik
31. srp 2009

betys 😀 chudák manžel doufám že ti to píchá s láskou 😉

hhaanka
31. srp 2009

Ahoj děvčata, moc vás zdravím – Jarko, Lucko, Jeany, Luciferku a vás všechny ostatní. Nemám teĎ moc času, takže vás nestíhám číst, ale když byste něco potřebovaly, tak klidně písněte. Elišce jsou teĎ tři měsíce, máme za sebou první očkování a těšíme se na nastřelení naušniček. Užívám si každý den (i každou noc🙂) ), každý den je jiný, prcek se učí pořád něco nového, teď se začíná i chechtat. – Nechci vás trápit, naopak, chci vás povzbudit. Snažení o miminko je náročné, těžké, bolestné, ale výsledek je neuvěřitelně nádherný. Připomínám jen, že se nám podařilo ze čtvrtého ketu (!), takže i tak malá pravděpodobnost – a může se zadařit. Všem vám moc přeju úspěch! Držte se.

lucifirek
1. zář 2009

Jimmi ahojky,toto utíká, moc ti přeju aby všechno vyšlo v pořádku,ale věřím tomu,že když ti to volali,že to tak bude. Držím pěsti at těhotenství probíhá v poklidu a v pohodě. Však si to tu všechny zasloužíme. 😉 A ozvi se častěji. 🙂 My vás tu všechny maminky a těhulky rádi vidíme,je to pro nás pozitivní.

Jani ono to uteče jak voda,chtěli jsme jít za tri měsíce na další pokus a vidíš,je z toho třičtvrtě roku. A jak manža? Kdyžta písní IP.

Jary to máš pravdu,je pondělí a z ničehonic je víkend pryč a zase pondělí. Ta doba je teď fakt uspěchaná a i když se snažím trochu spomalit,tak to člověka pořád nějak valí v tom proudu a nějak to nejde.

Ahoj Hani,rádi tě tu vidíme,určitě náš netrápíš,my jsme rádi,že vy maminky a nebo těhulky tu jste s námi,připomíná nám to,že to prostě jde. Stačí vydržet. Tak to je spoustu radosti s malou. A věřím,že si to užíváš mnohem víc,než maminky,které otěhotněli přirozeně. Člověk si pořád asi uvědomuje, co všechno ho to stálo (a tím nemyslím peníze,ty vem čert). Doufám,že nám tu bude všem dopřáno a jednou se také dočkáme. 🙂 Po včerejšku tomu zase věřím.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru