CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

zuzuza
19. únor 2009

Nazdárek holky, tak jsem tu, ted jsme přijeli, tak se jako podržte, mám celkem asi 37 folikulů!!! Asi 12 jich je o velikosti 11-15 mm, no su z toho pěkně v depce, stopli mi puregon a píchám jen diphereline a do soboty pregnyl, v nedělu jdu na KO a v úterý bude opu, mudr. otevřel říkal, že mi hrozí ohss, s čímž se u mě dalo počítat, jsem riziková skupina, takže musíme zastavit růst nových folíků, těch malých se zbavit a podpořit ty větší k dozrání, ale že na úprvním místě je ted moje zdraví kvůli ohss hrozícímu, že se může stát, že vaja nedozrají:(, mám z toho rozpoložené pocity, bojím bojím, že nakonec vaja nebudou:(

jeany
19. únor 2009

Jejej Zuzy, tak snad ti to dopadne dobře, co snad, určitě! Oni si tě pohlídají, v neděli máš další ko, tak se uvidí. Myslela jsem na tebe.

Jé a pak už to čeká i mě. Už, abych to měla za sebou. Ne, že bych se bála, už vím do čeho jdu, ale příjemný pocit to není. Člověk pořád trne a má obavy co kdy nebyli folící a pak zase hlavně, aby se oplodnili a aspoň některé vydrželi.

Luci, co dnes vaříš? Zelňačku jsi už dojedla včera. 😀

luciiiie
19. únor 2009

Zuzi..ojoj...tolik??!!! Neboj, přesně jak píše jeany, oni si tě pohlídají, ví co dělají. Všechno bude v pořádku, neboj. 😉

zuzuza
19. únor 2009

JJ holky, díky za podporu, znáte někoho, kdo by měl taky tolik vajuch? A to jsem jako mela jen 6 dní puregon 125 jednotek, jsem myslela, že mě omyjí, jak mudr. počítat ty folíky, prej 1,2, 15, 17....sem myslela, že mě klepne, myslíte, že teda některé folíky aspoň dozrají??

luciiiie
19. únor 2009

No určitě, o tom nepochybuj. Tohle byl tvůj první nebo druhej ultrazvuk?? Ti moji měřili na prvním utz 11 mm a to jen asi 3. Zbytek měl kolem 9 mm a jak to dopadlo. Měla jsem jich nakonec zralých 13. Ty jich máš 12 při takové velikosti..

jeany
19. únor 2009

Zuzy, určitě dozrají, právě na kontrolách dle toho buď přidávají nebo ubírají Puregon. Myslím, že tu Hanka psala, že měla taky hodně folíků a tak měla potom i hodně na zamražení.
Neboj, bude to dobré, uvidíš. Hlavně se nestresuj a zkus se hodit do pohody. 😀 😀 😀

lucifirek
19. únor 2009

Zuzy no tak to je mazec a ty jsi měla strach,že nebudeš mít žádný. Neboj oni ví,co dělat. Musíš jim věřit. 😉 Napiš Haance,ta to měla taky tak.

Jeany,dneska dělám špagety s takovou jednoduchou červenou omáčkou a sýrem. Už se těším,až tu budeš psát ty svoje počty folíků.

lucifirek
19. únor 2009

Zuzy já myslím,že velikost je dobrá na 1.UTZ, moje měřili taky tak nějak

jarkabilik
19. únor 2009

ahojky holky zdravím všechny,dnes nám pěkně svítí sluníčko

jeany dcera se učí na číšník servírka na soukromém SOU,asi toho je na tebe hodně v poslední době a chápu to ale taky manža by měl být trochu k tobě vstřícnější když k práci musíš podstupovat ještě kliniku

jarkabilik
19. únor 2009

jeany vidím že to chodí všude stejně,jinak moje mladá i uvaří což bych ji křivdila ale jinak co ji neřeknu to neudělá na to kolik jí je,první zájem PC takže jsem taky kolikrát vzteklá na ni jinak s těmi svršky a utěrkamy máme doma to samé 😀

jeany
19. únor 2009

Jo, Luci už, aby to bylo. 😉

jarkabilik
19. únor 2009

zuzuza ty ale máš úrodu 🙂 neboj určitě to dopadne dobře

zuzuza
19. únor 2009

Holky tak vám moc děkuju za podporu, už jsem se hodila trocha do klidu, snad nebude ohss a snad dojde k transferu, no nebudu předbíhat, v neděli budu cyhtřejší🙂

jarkabilik
19. únor 2009

jeany tak jsem dnes byla na vstupní prohlídku a doktor se zděsil tlaku z dotazem jestli se sním léčím,já řekla že ne a on že ten tlak a díky štítné žláze by mi to nedoporučoval když jsou tam 12 a taky noční a já mu řekla že jsem noční dělávala a dokonce táhla dvě práce najednou tak nakonec napsal že jsem schopna ze slovy že je tam stejně zkušební doba po kterou uvidím jestli mi to vyhovuje 🙂

lucifirek
19. únor 2009

Jeany,to ti to dneska uteklo,za hoďku jdeš domů.
Zuzy víš co tu říkají,že ohss je téměř jisté těhoteńství

zuzuza
19. únor 2009

No jo, lucifirku, ale ohss až po transferu ne? Mě hrozí prý po opu, no budu lokat vodu jak diva, abych si koupila pampersky pro dospěláky, divný je, že mě zatím nic moc ani nebolí, jen občas píchne na vaječnících...ale ta sliznice holky, tak to je mazec, v životě jsem ji neměla 9mm, jen 4 když jsem byla na první konzultaci v unice.

jeany
19. únor 2009

Ahojky Jary, jo asi je to všude podobné. Na manžu mě to mrzí, že není trošku schovívavější, ale řeknu mu to. Jenže on je taky někdy podrážděný, bolely ho zuby a to je všechno se vším. Takže tak. Chápu ho, ale já jsem v situaci, kdy bych potřebovala větší klid.

jeany
19. únor 2009

Jj, za chvíli už mažu z práce.
Holky o sliznici jsem ani nic nevěděla, asi to mám v pořádku, když mi nikdy na Unice nic neříkali.
Jary, stejně, kdyby ti ta práce nevyhovovala tak můžeš ve zkušební době skončit. Taky se moc nepřepínej, jen na co máš síly.

jarkabilik
19. únor 2009

jeany on mě ten doktor vyloženě vylekal protože si říkám že už nejsem mladice,já jak taky někdy byla na těch hormonech protivná tak jsme třeba měli s manželem výstup a pak jsem se třeba omluvila protože jsem věděla že sjem něco potentila a on řekl já vím že to nemáš jednoduchý jak máš v sobě tu hromadů léků 🙂

zuzuza tak to držím pěsti at je hlavně vše v pořádku 😉

zuzuza
19. únor 2009

Děkuji jary, no však vás budu zase v nedělu zásobovat novinkama, psala jse Hhance, jak to mela ona, tak snad brzo odpoví, abych byla klidnější🙂

lucifirek
19. únor 2009

Zuzy to je dobře,že tě nic nebolí. Ta sliznice je asi taky nastimulovaná těma injekcema,myslím si. Já ji měla taky tak nějak.To víš,musí to nějak pošéfovat,aby se tam těm mimčům líbilo a hezkyse uhnízdili. Vím,že mi ji taky měřili,ale jelikož nic neříkali,tak myslím,že to bylo v poho

zuzuza
19. únor 2009

No jo u mě je to fakt pokrok, tak nádherná sliznice, teď hlavně, aby bylo co k uhnízdění:(, já vím, dneska jsem trocha pesimistická, už aby byla neděle a já věděla na čem jsemto čekání je děsný!! A ty už lucifirku budeš mět týden těhulování za sebou!!!!

lucifirek
19. únor 2009

tak to určitě k uhnízdění bude,neboj. A ještě ti jich beztak hromada zbyde. I když je nebudeš určitě potřebovt.
Tak to půjdeš tak ve středu na OPU viď. Jo,jo, budu mít týden za sebou,zatím si to užívám a myslím si,že jsem a pak uvidíme,jak to dopadne. Už jsem to tady psala,ale nevím,jestli jsi to četla. Včera přišel manža a ptal se,jak se mají jeho holky. Tak mě potěšil,pak se přitulil a povídal do bříška něco miminkum. Ti chlapi dokážou překvapit. Bylo to milý.

luciiiie
19. únor 2009

Možná mám blbej dotaz, ale kdy vám tu sliznici měřili??? Mě nikdo nic neměřil 😲

zuzuza
19. únor 2009

Lucifirku no ten tvuj je roztomilej🙂, ten muj je to stejny, hroznej romantik 😀 , na opu jdu v úterý🙂 a transfer že by v sobotu????

Licii, já mám se sliznicí dost problém, možná proto mě říkal, že endometrium máme 9 mm, pač při první konzultaci jsem ji měla 4 mm a to je dost bídné, v tom by se asi mimisci neuhnizdili:(

lucifirek
19. únor 2009

Luci,to ti určitě měřili při tom utz,dr. to vždycky hlásí sestře a ona to zapíše.Mylím říká endomerio a kolik mm,ale tím asi nikoho nezatěžují. KDyž je to v pohodě .A to oni si určitě pohlídají,aby to bylo v pohodě.

lucifirek
19. únor 2009

přímo mě tu tloušťku sliznice taky neříkali.

luciiiie
19. únor 2009

jj, máš pravdu..endomerio jsem někde zaslechla.

zuzuza
19. únor 2009

Ano tak tak je to endometrium, moje mudr. tehdy říkala, že 9 je optimální, někdo že má i vyšší, tak snad tím agolutinem a tím estrofemem dozraje a navýší je ještě🙂

Lucifirku jak ty jsi to měla před opu, jak velké folíky? Nepamatuješ? Co když mi ty velké prasknou a ty malé nedozrají?

Lucii a ty jdeš kdy na et a kolik máš bojovníčků??

luciiiie
19. únor 2009

Zuzi na ET jdu v sobotu a bojovníků mám pořád 11 a jsou čtyřbuněčný zatím 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru