CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
12. říj 2009

Jani ten si s těma zubama fakt užije. Ach jo,no ještě že se vám zadařilo. 😉 Jani už jenom týden,to už vydržíš,půjdeš na utz jako já. Jani já musím končit,už nejsem sama. Kouknu na vás odpoledne.

yummick
12. říj 2009

Ahojky, jj, dlouho jsem tu nebyla. Stavíme a v práci je cvrkot. Ale už se mi to krátí, v pátek volám na Uniku potvrdit, že nám mají rozmrazit embrya, a v pondělí mám termín transferu. Těším se a přitom jsem strachem bez sebe, že to prcci nepřežijou. Však to znáte. Tak mi držte pěsti.

lnk
12. říj 2009

ahoj holky,
hanulinecko a ellajoy děkuji vám za vysvětlení, jak je to s těma embryjkama 🙂
šli jsme na KET, nakonec v den transferu nám zbyly dvě a to 10 buněčné a jedna kompakt. morula, tak mi zavedli obě dvě.
Jinak za KET jsem platila 3850 Kč. Léky jsem nemusela žádné kupovat, protože mi vše zbylo od minula, takže to finančně tentokrát nebylo tak strašný 😉
tak teď se jen modlím, aby se některé z nich uchytlo 🙂
Luciferku a yummick, držím pěstičky.
ahoj všichni ostatní

jeany
12. říj 2009

Yummick, držím pěsti ať ti to vyjde, aby se mrazáčci všichni rozmrazili a aspoň jeden se pořááádně uchytil. 😉
Ink a kdy jsi měla ket? Nějak mi to asi ušlo. Mooooc ti přeji, aby se aspoň jedno jediné uchytilo. Hodně štěstí a opatruj se. 😉

Holky těhu vlna začala, tak v tom budete přece pokračovat, ne.

irminka
12. říj 2009

tak já jsem právě dovalila z nemocnice z kontroly cukrovky, byla jsem tam na 7:00 až do 10:00, hladná jak pes a sladká voda se mně vracela pořád zpět.... ble,ble, ale není to tak zas hrozné, hlavně, že mám cukr na jedničku...o další starost méně

U nás je t aké uplakáno, prší a prší.....ted jsem snědla 3 rohlíky s máslem, čajík, zatopila v krbu a budu poléhavat u TV, jsem sama doma, manža má službu a synátor přijede až odpoledne 🙂

Yummick: držím palce at to vyjde 😉

Ink: věřím, že se uchytí a nejen jedno 😉

lnk
12. říj 2009

Jeany, na transferu jsem byla v pátek, ale nechtěla jsem to zakřiknout, takže jsme to nikomu neřekli. Uvidíme, jak to dopadne.
Yummick, tak to máš rychle, v pátek rozmrazit a v pondělí transfer, to ti uteče...
Já volala v pondělí na rozmražení a v pátek jsme měli transfer, tak to se docela v práci ten týden vleklo... ☹ víkend ti uteče raz dva 🙂
hodně štěstí 🙂

jeany
12. říj 2009

Ink, moc štěstíčka. Já taky netrpělivě očekávám utz. Mám obavy, aby vše bylo v pořádku. To je hrozné jak pořád jen čekáme. Já jdu na to až příští pondělí. Je to nekonečné.
Snad už se nám tu všem podaří otěhotnět. 😉

lucifirek
12. říj 2009

Yummick,tak to je supr,snad se mražáčci nenechají zahanbit a rozmrnou,jak mají 😉
Jani,myslíš že budeme pokračovat? No doufám. 😉
Irminka,taky bych zalezla do pelechu a válela se,četla atd. Ale příští víken už to tu bude..
Ink držím pěsti.

Jani já mám chvilinku,to mě mrzí,že je ti špatně,ale budeš to muset nějak přetrpět a třeba něco z těch babskejch rad zabere. Mám dneska docela dost práce. Ale víš,že bych radši byla už doma. No ale ještě,že ta práce je,protože nevím,co bych tu dělala,asi koukala doblba ☹ Takhle mi to aspoň uteče a o půl třetí poběžím domů. Včerra jsem manžu opečovávala,když ho bolí ty záda. Říkal,že by potřeboval zhubnout. A večer jsem mu zaje se džbánem pro pivo. 😉

lnk
12. říj 2009

jeany, máš pravdu, to neustále čekání, to je na tom všem to nejhorší ☹ ale snad už bude lépe 🙂
luciferku, já jsem ráda, že už jsem doma, po transferu jsem si nechala napsat neschopenku, a je to fakt lepší, člověk je v pohodě, nemusí se nervit, když chce, tak odpočívá, když nechce, tak něco dělá.
holky, chtěla jsem se vás zeptat, měly jste některá po transferu pobolívání v podbřišku, jako byste měli dostat menstruaci? trošku mě to děsí, protože občas mě v podbřišku pobolívá, tak si říkám, aby nebylo něco špatně... ☹ nešpiním, nekrvácím, jen to pobolívání je divný...

lucifirek
12. říj 2009

Ink,takové pocity po et jsme měli asi všechny, i ty co byli těhu i ty co ne,asi je to běžné. Těžko říct. Ale třeba je to dobrá zprávíčka a znamení. I když ty jsi byla v pátek,to je asi ještě brzo.

lnk
12. říj 2009

luciferku, tak to jsem ráda, že to je běžné, bála jsem se spíše špatného znamení, tak budu vyčkávat, jak to dopadne příští týden při testovačce 😉

lucifirek
12. říj 2009

Ink neboj se,ono se to takhle nedá říct,fakt jsme takové pocity měli všechny a to čekání je děs. Ale mysli na to,že než uvidíš test,tak jsi prostě těhule a ty mimisi tam jsou. 😉

jeany
12. říj 2009

Ink, já to tak taky měla. I teď jak jsem čekala na ms a ona nepřicházela už 14 dní, ale sem tam mě bolelo bříško jako před ms a nic. Takže to je běžné. Moc se nepozoruj, stejně tak nic nepoznáš. Někdo má těhu příznaky, někdo ne, u každého je to jinak,takže se nedá směrodatně říct jak to má být. Já po mých 2 transferech měla jakoby příznaky, nebo aspoň se mi to zdálo a nic. No a teď jak jsem to nedostala těch 14 dní, tak žádné těhu příznaky nebyly a na testu jsem našla krásné 2 //. Takže sama uvidíš až v den testování. Kdy máš testovat? Budeš dřív nebo počkáš na ten den D? Taky ti přejji krásné silné 2//.

Luci, to se budeš mít být pěkně doma. Mně to baví v práci čím dál míň, ale musím to nějak vydržet. Uvidím co se dozvím v pondělí a jestli to bude dobré tak u další návštěvy u Dr se domluvím, že bych potřebovala být doma. Chtěla bych dělat tak do konce prosince a pak už bych raději byla doma v klidu a ne se tady stresovat. Nechci nic zanedbat, nejdůležitější je pro mne teď to mimi a ne žádná práce.

lucifirek
12. říj 2009

Jani,taktak,já bych to tak taky viděla. Však si to musíme užít,pak budeme pracovat až do důchodu. Jani práce bude.

ellajoy
12. říj 2009

Ahoj 🙂
Teda to to jede... 🙂 ...bylo by fajn, kdyby to vyšlo všem...to by se na tohle téma začalo chodit jako na svěcenou vodu nebo jako do Františkových lázní sahat...víte na co 😀 😀 a zhroutila by se internetová síť...no a když to nevyjde, tak tam budeme jezdit tak dlouho, dokud ty mimina z nich nevytřískáme, co holky?

Yummick a Ink - držím palce, Ink nechala jsi si udělat asistovaný hatching při KET...nebo nebylo potřeba? Já si to tady sumíruji v hlavě, kolik mě to bude stát, protože já si AH budu muset připlatit, tak si myslím, že to bude dražší, uvidíme.

Jeany a Luci - držím palce na UZ, Jeany, ať vidí pěkný obrázek a srdíčko a Luci, ať má úrodu jako na velikonoce 🙂

Hezký den.

jeany
12. říj 2009

Ellajoy, díky. Kdy se ty chystáš na ket?

lnk
12. říj 2009

ahoj jeany, já na to moc nemyslím, snažím se být v klidu, těhotenské příznaky žádné nemám, ale na to je ještě dost brzo. testovat budu příští pátek a určitě nebudu testovat dřív, nemá to smysl. jen mě vyděsila ta bolest v podbřišku, protože jsem před KET píchala dekapeptyl s tím, že to teď 3 měsíce vůbec nedostanu, doktor říkal, že žádná MS přijít nesmí, žádné špinění, nic, tak jen mě to trošku postrašilo, že je někde něco špatně. Ale jak říkáte, že to bylo u všech, tak se mi ulevilo, tak to nebudu řešit, jedině kdybych začla opravdu špinit, tak budu volat na Unicu, protože pak to asi v mém případě bude problém. ☹ ale zatím si říkám, že počkám do příštího týdne a uvidím. nějak to dopadne.
Ellajoy, já si při KET nenechávala dělat AH. Já si nechala dělat AH při stimulce, jenže jelikož jsme nakonec nemohli jít na transfer, tak jsme to nechali zamrazit jak to bylo. Takže teď už jen rozmrazili a šupli mi je tam. 🙂

jarkabilik
12. říj 2009

ahojky zdravím dnes všechny podruhé 😉 tady je ale frmol

lucifirek
12. říj 2009

Jary taky koukám,jak se to tu rozkecalo,v poslední době tu bylo mrtvo. Tak je tu konečně zase rušno 😀

lucifirek
12. říj 2009

holky tak já šla domů pěšky a zima je tam hrozná. Budu muset vytáhnout asi zimní kabát,nebo co?! ☹

ellajoy
12. říj 2009

Jeany, já se chystám na KET leden-únor, to neúspěšné IVF nás teď pěkně vycuclo z peněz, radši jsem to nepočítala, ale tuším tak 35.000,- ...já vždycky hodně doplácím za léky, protože limit pojišťovny pro mě nestačí, musím mít dávky jako pro koně 😀, vánoce na krku, tak jsem ráda, že nám zbylo do mražáku a nebude to tolik stát...poprvé nám nic nezamrazili pro nekvalitu a taky říkali, že s mražením po PK není zkušenost...syn bude mít brzy pět let, takže bude z prvních Uničích dětí, na mě si to vlastně vyzkoušeli 😀

Ink - po prvním ET mě nic nebylo a byla jsem těhotná, teď podruhé jsem měla těhotenské příznaky šíleného rázu a nic, v Unice říkali, že to dělají hormony, takže příště se nebudu pozorovat a v klidu vyčkám, ty bolesti v podbřišku jsou fakt typické, mají je skoro všechny, ale po zkušenosti vím, že neznamenají vůbec nic, tak se drž 😉

jarkabilik
12. říj 2009

luciferi jj je tu rušno a veseleji co holky otěhotněli i přirozeně 🙂 copak ujel ti bus že jsi šla pěšky?

jarkabilik
12. říj 2009

ellajoy tak to jsi byla na ICSI když to stálo tolik,protože IVF tak drahé není

jarkabilik
12. říj 2009

ellajoy kolik jsi doplácela za léky jestli to není tajné 😉 je dobře že vám zbyli aspon mrazáčci 😉

jarkabilik
12. říj 2009

ellajoy stejně to musí být zvláštní být průkopnicí něčeho nového,kde by člověka napadlo před Xlety že se bude dát pořídit miminko takto 🙂

lucifirek
12. říj 2009

Jary já chodím do práce buď pěšky,nebo s manželem autem. A když mám krástnou směnu,tak chodím odpoledne pěšky,mám to cca 20 minut pěšky od domu.
Ellajoy my neplatili tolik ani s ICSI,nezbyli nám ani mrazačci,ale platili jsme cca 27.tis. ICSI,PK,AH a léky

elllenka
12. říj 2009

Holky, když jste šli po injekcích na ultrazvuk, kolik jste měli návštěv než Vás uspali a odebrali vajíčka? Manža je z toho nervozní, potřeboval by termín vědět co nejdřív, aby si to mohl domluvit v práci případně ve škole, jestli to výjde na pátek. Já mám obavu, aby vajíčka nedozráli o víkendu a oni je nevyndali bud moc brzo nebo moc pozdě :(
Jestli nám to nevýjde jenom kvůli tomu, že nebude moct odejít z práce ... fakt nevím co bych dělala :(

lucifirek
12. říj 2009

elenka,já myslím dva, a potřetí už punkce, dva až tři bych řeklad. Ale přesný termín ti asi neřeknou. Kdyby to bylo o víkendu,neměj strach oni si to naplánují tak,aby to vzali včas,takže klidně i o víkendu.

elllenka
12. říj 2009

V Unice mi říkali, že mi to řeknou až jak dostanu injekce, tak snad to dopadne dobře.

elllenka
12. říj 2009

lucifirek: myslíš, že pracují i o víkendu? Právě, vím že toto se nedá naplánovat dopředu, ale vysvětluj to chlapovi :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru