CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
14. říj 2009

Ahoj holky 🙂

k těm náladám... to by mohl můj manžel povídat 🙂 a při stimulce je to houbeles oproti tomu, jak pak hormony dělají neplechu v těhotenství 😀

Betys, v 11. - 13. týdnu těhotenství se dělá tzv. NT+biochemický screening vrozených vývojových vad v 1. trimestru. Není to hrazené pojišťovnou, každý si to hradí sám a stojí to tuším kolem 1200,-Kč je zaměřený na Downův syndrom, je přesnější než triple testy, které se dělají v 16tt. Ten screening spočívá v odběru krve a podrobném UTZ. V Brně to dělají na v centru prenatální diagnostiky na Veveří. Tak jestli máš zájem, koukni na www.prenatal.cz
Někteří gyndaři ho doporučují, jiní se o něm ani nezmíní, tak se kdyžtak optej 🙂

Já na poslední kontrole u gyndr. dostala žádanku na test glukózové tolerance, jdu 26.10. ráno, tak jsem zvědavá jak dopadneme 😝
Dneska jsem po dlouhé době snědla kus čokolády a zase mám na hoooodně dlouho pokoj, protože mi je z ní tak jaksi divně 😝

Mějte se krásně, všem aktuálním přeju hlavně pevný nervy 🙂

elllenka
14. říj 2009

Právě jse mdorazila domů, brrrr tam je pěkně hnusně a pomalu Vás dočítám 🙂

jeany : Ráno se připojuji ještě doma, čekám na manžela než se vybatolí. On potřebuje víc času na probuzení, tak to máme tak, že já vstanu první, umyju se, obleču a teprve pak manža vstává ... no a já mám pak chvíli čas, ještě teda ráno krmím pejsky, ale to je chvilička.

lucifirek
14. říj 2009

Jani na takové myšlenky,že by to nebylo v pořádku ani nemyslí,bude to všechno tak,jak má být. Uvidíš. Ta knížka ze moc hezká. Jak je u vás? Tady chumelí a chumelí,mylslela jsem ,že půjdu navečer tančit,ale teď se mi tan nějak nechce. ☹
Betys,s toho si nic nedělej,já jsem si mimi přála od osmnácti a vidíš. s bývalým jsem byla sedm let a s manžou jsme se vzali po roce známosti v roce 2007 a od té dobyse snažíme o mimi. Kdo si počká,ten se dočká. Asi to má všechno nějaký smysl.
Ink,tak je to fakt všudestejné 😉 A ty stimuluješ? Já sjem nějak mimo obraz. Vy pícháte pregnyl? já myslela,že ten sedává jen před opu.
Betys s tím Honzíkem to musí být strašné nervy,vůbec jim to nezávidím.

Jeany v Brně jsme byli,ale v obchodech ne,ono je to v té nemocnici na dýl a nechceme mamku trápit po obchodech,je ráda,že jede domů.

lucifirek
14. říj 2009

Jimmy,tak to se máme na co těšit 😀

lnk
14. říj 2009

Ahoj Luciferku,
já mám po transferu na KET.
Před OPU se píchá duším Pregnyl 5000, ten jsem jeden píchala i před KET. Ale po KET se potom 3x píchá Pregnyl 1500 a samozřejmě agolutin. 😉

lucifirek
14. říj 2009

Aha,tak to jsem netušila. A kdy budeš testit? Doufám,že se přidáš k holkám těhulkám 😉

lucifirek
14. říj 2009

Mě z injekcí přišel nejprotivnější Agolutin. Teď už píchá injekce manža,zatím jen Diphereline,protože já jsem si to sice píchla,ale dělá m ito větší problém a udělala jsem si modřinu. Tak to má teď na starosti on.
Dneska se válím,ty tance jsem nakonecvypustila,pořád cítím takové lechtání a škrábání v krku,radši si nakapu echynaceovékapky a udělala jsem si čaj a ležím pod peřinou. Doma máme 18stupňů ☹

betys
14. říj 2009

To já dneska topím na plný pecky.Manžel byl celý den venku tak pěkně promrzl.Plynový topení to je vynález.. 😀
Jinak jsem dneska tý mojí kámošce radila ať si co nejdřív pořídí internet.Najde tam spoustu stránek ohledně zdravotního stavu Honzíka a taky určitě nějakou doskusi jako je třeba tato,kde jí jiní rodiče poradí.Já jsem to taky daleko líp zvládla díky Vám 😉

lucifirek
14. říj 2009

Betys no už tu máme trošku lépe 🙂 nejlíp jev koupelně,tam to ty stoupačky krásně vytopily. S těma stránkama jsi kamarádce poradila dobře. Mě manža řekl,že jsem hrozná,že sem pořád čumím. Ale vysvětlila jsem má to,za prvé on sedí u pc celý den. Já v práci na net většinou nechodím,až doma. A taky jsem mu řekla,že sem chodím proto,že si s vámi můžu pokecat a víte,o čemmluvím. S lidmi,kteří tohle neprožívají,nemá cenu to řešit. Ty jsou většinou mimo mísu. Když kvůli tomu řvu,tak na mě koukaj,jak kdybych spadla z Marzu. A oni se ještě diví,proč si neužívám toho,že jsme sami. No prostě to nemůžou pochopit.
Takže jsem ráda,že vás mám.

lucifirek
14. říj 2009

A rozhodla jsem se,že si prostě letos to mimi nadělíme,tak si to přeju a přeju a chci aby se mi to splnilo 😀

jarkabilik
14. říj 2009

ahojky zdravím všechny 🙂 to je ale zima psa by nevyhnal

lucifirek
14. říj 2009

Jary tak to máš pravdu,ani tančit jsem nešla,jak jsem byla otrávená a nechtělose mi ven. ☹

lucifirek
14. říj 2009

půjdu si dát zřejmě vanu a zalezu do pelechu a budu si číst.

betys
14. říj 2009

Vanu Ti závidím.Já se jen sprchuju.Nechci to risovat.Ale taková horká vana...To mi fakt chybí.
jarkabilik-Když mluvíš o psovi-manžel právě dneska dělal novou boudu a pěkně u toho promrzl.Je hrozná poctivka tak si stím hrál celý den.Máme 4 psy-2 zlaté retrívry a 2 voříšky a do 1 boudy se nevešly.Přas léto to nevadilo ale teď už je fakt zima.Tak je chodím kontrolovat jestli už se uložily do nového pelíšku.Retrívřice se obě hárají tam máme kolem zahrady a dvorka plno nezvaných návštěvníků.Snad je uhlídám 😠

lucifirek
14. říj 2009

Jo,jo,Betys já se také většinou sprchuju,ale párkrát za rok si vanu dám. V těhu by se němělo koupat,nemuselo by to být dobrý. Takže to děláš dobře. A mě se už stejně moc nechce lézt do vany,takže si dám horkou sprchu a do hajan.Teda vy máte doma psů,bydlíte teda v domečku. Retrívři se mi moc líbi. Ségra mají berňáka. Aby nebyli štěnáTka náhodou. Se uvidím,jaký jsi hlídač 😉

jarkabilik
14. říj 2009

betys 😀

jarkabilik
14. říj 2009

no nic holky přeji hezký večer já už jdu zalehnout at jsem fit na zítra 🙂

lucifirek
14. říj 2009

Dobrou,tak at se hezky vyspíš

betys
14. říj 2009

Já budu brouzdat po netu.manžel čučí na fotbal.Divím se mu.Akorát se zas naštve.Bydlíme v domku s našima.Chtěli by jsme svůj jenže ty penízky.. ☹
A když jsem se pouštěli do umělýho tak jsme nevěděli kolik nás to bude stát a taky kolik miminek se chytne.á jsem prostě srab vzít si velkou půjčku.
Štěňátka snad uhlídám.Starší fena měla na vánoce 9 štěňat-čistokrevných a 1 jsme si nechali.Ta starší má nemocný nohy-artrozu-takže ta už rodit nemůže asi by se s pupíkem neunesla a ta mladá je ještě moc mladá-ještě nemá ani rok.Snažila jsem se jim to vysvětlit,snad to zabralo 😀

lucifirek
14. říj 2009

Betys já chtěla do postele a nakonec tu čučím do netu na kočárky a dětské věci 😀 ach jo.
Betys lepší v domečku než v bytě. Strašně mi tuchybí balkon a nějaká malá zahrádka nebo teráska,kde by si dal člověk kytky,nebo mohl posedětl
Jejda vy to máte s těma pejskama složité

betys
14. říj 2009

2x do roka jsou s fenkama problémy.Ale jinak bych je nevyměnila.Fenky jsou poslušnější a hlavně nic neobčůrávájí.
Mě dneska známá nabídla krásnej kočárek s nacvakávací sutosedačkou,nevím značku
,chce za něj jen 2500.Používala ho 8 měsíců.Ale mám strach,je to ještě brzo,a kdyby se něco stalo... ☹
Třeba mi nějakou dobu počká.Chtěla jsem nový,ale tenhle vypadá jako nový a ta cena je super.Tak uvidíme.Ještě vezmumanžela ať si ho taky prohlídne.

lucifirek
15. říj 2009

Betys tak to je krásná cena za kočárek. tak ti ho třeba chvilku podrží,nebo ne? Hele pokud vypadá jako nový,tak proč ho nevzít,ušetříš penízky na něco jiného.Malá autosedačka je taky jen na chvíli.

lucifirek
15. říj 2009

Jinak přeji krásné ráno. No u nás teda od včerejšího odpoledne bez přestání sněží a fičí vítr. Takže tu je opravdu dost sněhu a je hnusně.

jeany
15. říj 2009

Ahoj holky

Ahoj Luci, tady je zima a fučí, ale po sněhu ani náznak. Ještě zítra a už je tu víkend. Už se těším, že si v sobotu pospím dýl a pak jedeme do Brna a nebudu muset vařit, někde se na jídlo zastavíme. No a pak neděle, to už mi taky uteče a konečně bude pondělí to utz. Už, aby to bylo. Budu se snažit myslet jen pozitivně.

Jimmy, koukla jsem na ty stránky a vytiskla si to a jak půjdu v pondělí k Dr, tak se jí pak na to zeptáma domluvím se s ní. Jsi hodná, že nás tak informuješ. Jé, ty už jsi 25 tt, to tak letí. Tak ať ti i ten další test vyjde dobře.

Ink, jak se cítíš? Kdy testuješ?

lucifirek
15. říj 2009

Jani letí to jak voda. Tak jsem zvědavá,na hezké zprávičky.
Já už v sobotu píchám Gonal. Taky už se nemůžu dočkat víkendu.

lucifirek
15. říj 2009

Odpoledne vyfotím možná fotku a hodím do albíčka,abyste viděli,jak to tu vypadá.

jeany
15. říj 2009

Luci, no to jsem na to zvědavá. 😕

jeany
15. říj 2009

Lci a ty jsi se už dívala na kočárky, tak musíš pak poradit, kde se mrknout. Mně by se líbil oranžový nebo olivově zelený, to jsou moje oblíbené barvy. I když červený nebo hnědy taky není špatný. Už, abychom řešily raději ty kočárky, co. 😀

lucifirek
15. říj 2009

Jani já se koukala,ale jenom podle vzhledu. To jak je praktickej moc nevím. mě se líbí ten Irminky Danny Dorjan Sport Twin,dělají pro dvojčátka i pro jedno. A k nám na vysočinu bych s nějakou rachotinou moc neuspěla,to musí být teréňák 😀 No jen jestli já ten kočár neřeším moc brzo. 😀

lnk
15. říj 2009

ahoj holky,
testuju příští čtvrtek. Jen jsem se vás chtěla zeptat, když vyjde test negativní, tak mám dojet v pátek do Unicy. Jak to tam potom probíhá? Jak dlouho tam budu? Vezmou mi krev, pak jak dlouho čekám a jestli i nějaký doktor to se mnou bude probírat?
A ještě jednu věc jsem se chtěla zeptat, když se mimísci neuchytí, tak jakým způsobem odejdou z těla? S menstruací, nebo se to nijak neprojeví?
Chci být připravena na vše. Je mi tak skvěle, absolutně žádné těhu příznaky, prostě nic...
jéééé a teď se dívám z okna, že tu začlo sněžit. včera jsem manželovi říkala, jestli má přezuté gumy na autě, že vykládali, že ve čtvrtek má sněžit i v nížinách, mi říkal, že co plaším, že u nás sněžit nebude... hmmmmm a je to tu 😉 jsem zvědavá, co mi na to řekne 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru