CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
9. lis 2009

Já za chvíli zase letím.Ted mě naštval pošták,dovezli mi balík,zazvonili dole,otevřela jsem jim zvonkem a šla dolů a jim se nechtělo nahoru a odjeli,zmetci. Tak ted zase budu lítat po poště. 😠

lnk
9. lis 2009

Luciferku, zavolej si na poštu, ať ti ten balík dovezou znova. U nás na poště to tak funguje a myslím, že všude.

lucifirek
9. lis 2009

Ink dobrý nápad,já tam zavolám. Jdu na to mrknout.

mrkvicka28
9. lis 2009

jo to by měli. Mě minulý týden taky vytočili letím na poštu jak blbec pro balík a oni mi ho nedali že je na manžela a že když nemám nějakou svěrřeneckou kartičku tak mi ho nedaj i když mám manžela v občance tá jsem tam zase odpoledne hnala mažela fakt děs

Volala jsem gynekologovi ohledně te neschopenky a říkla že to není problém at se zastavím.

lucifirek
9. lis 2009

no mrkvička vidíš. To si ji opravdu vem,to nemá cenu riskovat. Aspon si odpočineš a budeš v klidu,budeš se soustředit na sebe a mimi.

jeany
9. lis 2009

Ahoj Hanuli, to jsi šikulka s tou svíčkovou. Já ji naposled vařila manžovi, když se mi vrátil z nemocnice. A moc mu to chutnalo. To si tvůj manžel taky pošmákne.

jeany
9. lis 2009

Luci, pěkně zavolej na poštu ať ti to dodají znovu. A nemají to náhodou dodávat až k bytu?

lucifirek
9. lis 2009

No to jsem si Jani taky říkala,že by to měli donést ne? Se s tím nepotáhnu z města v rukou. 😠

mrkvicka28
9. lis 2009

jo jinak právě jsem se vrátila od dětské malej má angínu a tak jsme týden doma a taky už mě začína bolet v krku tak doufám že se z toho brzy vylížem.

Luci, a co mamika

lucifirek
9. lis 2009

Mrkvička to ještě stihneš se vyležet,hlavně se šetři,vylež se.
Jinak mamka pořád stejné,právě ted jdu vyzvednout ještě nějaké pomůcky. POdložky a tak,občas se nám to nepodaří všechno stihnout. Však to znáš,je zblblá z těch léků a má pomalejší reakce. Lepší to už asi nebude. Já myslela,že jsi ted taky ošetřovatelky a ty děláš něco jiného ted?

mrkvicka28
9. lis 2009

No já jsem veterinární technik ono se to často lidem plete není to moc známa profese

betys
9. lis 2009

mrkvicka-na kterých jatkách děláš?teda jestli se můžu zeptat...
Hani-tos mě moc nepotěšila.Já na hlavu nikdy netrpím,tak na to nejsem zvyklá.Snad to nebude tak hrozný.Manža už hrozil že jestli to nepřejde tak zítra pojedem k obvoďákovi.

elllenka
9. lis 2009

Ahoj,

Holky děkuji za držení pelečků 🙂 ve středu dám vědět. Jen nevím jak to udělám s prací, jsou teď na mě hodnější, tak začínám mít výčitky svědomí, že si chci vzít od středy neschopenku.

Betys : Mrzí mě, že tě bolí hlava, já občas měla migrény, tak vím jak je to nepříjemné. Mě pomáhá horká koupel, je ot i na uklidnění a s nějakým olejíčkem, je to super, ale to už si zachvilku nebudu moct dopřát :(

Luci, opatrně s jídlem i když já to znám také jsem schopná sníst na co příjdu a pak se divím 😀

Jinak já jsem po injekcích unavená a mzslím, že jsem hodně náladová, taková jsem dřív nebyla a teď asi tak týden mám krizi, vůbec nemůžu vidět natošpak cítit čokoládu ☹ a to jsem před tím jedla čokoládu každý den na obalení nervů.

Luci, koluk myslíš že si mám sebou vzít peněz? nechci to zase přehnat, nerada sebou nosím víc jak 2tisíce :(

elllenka
9. lis 2009

betys : Asi bys měla manžu poslechnout a k obvoďákovi zajít, sice obvoďák moc nepomůže, ale třeba tě někam pošle 🙂

mrkvicka28
9. lis 2009

Betys dělám na jatkách v Moravském Krumlově není to tajne ,ale proč tě to zajímá?

elllenka
9. lis 2009

mrkvicka28 : Máš náročnou práci, obdivuji tě, teda ještě víc obdivuji zdravotní sestřičky, já bych nemohla dělat ani jedno těžce nesu bolest a utrpení.

mrkvicka28
9. lis 2009

Betys mě bolíví hlava docela dost často a to z antikocepce takže si ted dobře užívám,mám na to napsaný s Caru coxtral po 12 hod. Na ibalgin bacha dost dobře ničí žaludek, když jsem ho užívala častějc (2xtydně) bolíval mě po něm žaludek.Nejepší bude fakt ten obvodák muže ti něco napsat alespon na zkoušku co ti zabere a když tak tě pošle k odborníkovi patáku na hlavu je nepřeberné množství,ale každému zabíra něco jiného

mrkvicka28
9. lis 2009

Ellenko taky jsem si říkla když jsem byla na škole že nikdy nebudu dělat na jatkach,ale člověk si zvykne na všechno když musí.Je pravda že spočátku mi kvičení těch prasat nědělalo moc dobře,ale ted už to člověk ani nevníma tak nějak otupí. Jediné co mi fakt vadí a na co se dívat nemužu a jdu pryč je když nám přivezou na porážku telatko, to mi fakt vadí. Proto si nikdy nekoupím telecí maso ani výrobky s telecím masem.Ještě že je nás v práci víc a zatím se mi vždycky povedlo se tomu vyhnout.Vepřové maso taky moc nemusím ani mi moc nechutná a navíc je dost tučné.

jeany
9. lis 2009

Holky, přišla jsem domů, plácla sebou na sedačku a doteď jsem se dívala na tv. Já jsem v ty pondělky vždy nějak víc unavená. Už teď se mi chce spát. Ráno vstávám brzy. Ještě, že manža je hodný a jen mě obskakuje. Koupil mi dnes jogurt, sušené banány, mám je moc ráda a hruškový džus. ten taky miluji. Myslí na mě kudy chodí. Jen, aby mu to vydrželo co nejdéle. 😀

betys
9. lis 2009

mrkvicka-tak to jsme skoro sousedky.Já jsem pracovala v Agra Olbramovice.Naše prasátka a býky taky vraždíte.Jsem z Kubšic.Znáš to?
inak na tu hlavujsem si vzala Ibalgin 200.Hledala jsem to na netu a v prvním a druhém trimestru by neměl uškodit-v rozumné dávce.Později už se brát nemá,může uškodit srdíčku.Tak snad to bude dobrý.
jeany-ten můj je taky pozorný.Je vidět že má o mě starost kvůli té lavě,ale zdá se že ibalgin zabírá. 🙂

elllenka
9. lis 2009

Jeany, betys: je super, že máte tak hodné manžílky. Můj je teď pořád v práci, aby jsme utáhli to ICSI. Ještě není doma
😖

betys
9. lis 2009

ellenka-však on Ti to potom vynahradí. 😉

elllenka
9. lis 2009

betys : Spíš se nám uleví až dostuduje to pak bude mít spoustu volného času 🙂

lucifirek
9. lis 2009

Ellenka já myslím,že ted by ti ty dva tisíce měli stačit.
Tak jsem zase psych.vyřízená,proč mě někdo takhle trestá. To by se musel státa zázrak,abych otěhotněla,v takovýhle situaci. Táta měl přijít vystřídat mě a manžu a přišel o hodinu dýl,protože to prý nezvládá a potřeboval si jít vylít mozek,takže jemu to nestačilo ve čtvrtek,ale musel i dneska. On si asi myslí,že pro nás to těžké není,nebo co. Zase jsem brečela a byla uplně vynervovaná,nesnáším ožralý lidi. Ségra mi říkala,že ted musím myslet jen na ty mrnouse v bříšku. ALe mám obavy,že už je pozdě.
☹ ☹ ☹

lucifirek
9. lis 2009

A začalo mě pobolívat břicho dole v prostřed,jak na ms,takže to je v pr...... Vaječníky taky bolí,ale to je normálka.

lucifirek
9. lis 2009

Jeany,můžu tě o něco poprosit,podívej se do knížky a napiš mi,jak ted vypadají embryjka 11.den po oplodnění. Udělá mi to radost. Děkuji 😉

lucifirek
9. lis 2009

I když nevím,jak to v té knížce je. Jestli je to tam tak podrobné.

jimmy1
9. lis 2009

Ahoj holky 🙂

tak se hlásím poprvé z obýváku 🙂 fungujeme, tak je to super... Ještě tady teda máme docela binec, ale to už se vychytá zítra 😉

Jsem to ale pomocnice 😀 sotva se valím, když jsem klečela na kolenou a držela vysavač u vrtání, tak mě pak manžel musel pomáhat se zvednout 😀 takže v podstatě jediný s čím jsem mu pomohla, bylo, že jsem uvařila oběd a pak pro manžu kafíčko 😀 ještě, že je takovej šikula a všechno to zvládnul... Takže první fáze přestavby je hotová a můžem začít prát a žehlit mimi věcičky 😵 😵 😵

Lucifku, hlavně to nevzdávej, musíš být mooooc silná, já to vloni vzdala a určo i proto nám to napoprvé nevyšlo... Drž se... A to pobolívání břicha, to se můžou pěkně zavrtávat, mě taky tentokrát bolelo břicho, myslela jsem, že to dostanu a ono nic 😉

jimmy1
9. lis 2009

Luci a tady ještě něco pro tebe 😉

http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...

lucifirek
9. lis 2009

Jimmy nemusíte všechno udělat dneska 😉 zítra je taky den.
Jimmy snad máš pravdu,snad už jsou zavrtaní a snaží se. Minulé zklamání bylo hrozné.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru