CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
7. led 2010

Ink, tak na pondělí držím všechny palce co mám. Do třetice by to mohlo vyjít. Mě 2 pokusy nevyšli a napotřetí to bylo přirozeně, takže tomu pořekadlu, že napotřetí to vyjde, věřím. Budu na tebe v pondělí myslet a hlavně se pak opatruj. 😉
A i osttaním, kteří půjdou v lednu Hanuli a Ellajoy přeji totéž, aby vám to všem také vyšlo. 😉

Jimmy, super, že jsi pořád doma, lepší než v nemocnici. Jé, ta už Martínka velkého, ten náš může mít dle knížek tak asi 500 g.

Luci, myslím, že ti to vyšlo dobře. Jo a pohlaví budeš vědět už ve 14 tt, to jdeš taky na Veveří? Já jsem myslela, že se jde až ve 19-20 tt. Vždyť už přesně nevím. Zdá se mi, že my jsme byli na utz jen v 11 tt a pak až v 18 a teď jdu ve 21 tt.

Lukzo, jak je tobě? Ještě něco dokupuješ nebo už to skoro všechno máš nachystáno?

lnk
7. led 2010

Jeany děkuji, že na mě budeš myslet. 🙂
teď mi volali z Unicy, že dnes rozmrazují, zítra si mám zavolat na vývoj a o víkendu zavolají oni mně.
Tak jsem zvědavá.

lucifirek
7. led 2010

Jani mě zatím nikdo neříkal,že bych jela tho 14tt,já nikam asi nepojedu. Já pojedu až na ten ve 20tt. Musím říct,že mi je zase pěkně zle,zase jsem zvracela už ráno a to jsem si dala jen piškoty. Ještě,že jdu na poradnu až na dýl,jinak bych venku musela někam za keř. ☹ Vstala jsem radši brzo,abych se dala do té desáté nějak dokupy,od včera mi je blbě.
Ink a kolik máte mrazáčků,které vám ted rozmrazují? My máme zamraženy tři. Víc jich nebylo.

jeany
7. led 2010

Ink, tak dej pak vědět jaké jsou embryjka.

Luci, já jsem to někde četla, že jsi psala, že se to pozná ve 14 tt a z toho jsem pochopila, že asi ten 14 tt jdeš na utz, ale ty jsi to asi myslela tak, že až v tom 14 tt to jde poznat, že. Já jsem to špatně pochopila. Luci, tak už ti je zase zle. No mně je zle po ránu už taky, ale já to mám asi z té práce a z toho, že vstávám brzy. Ještě to dnes a zítra přežít.

lnk
7. led 2010

Luci, máme 4, tak uvidíme, minule taky byly 4 a zůstaly nám 2, ale ani jedno se neuchytilo. ☹

lucifirek
7. led 2010

Jani,jo psali to v té knížce,ale tam myslím píšou v17tt a ten dr. včera říkal,že tak od toho 14tt. To je dobře,že ses umoudřila a zůstaneš už konečně doma. Víš můžou to být nervy z práce,že je tam napjatá atmosféra a nebo to,že musíš vstát na čas a rychle,doma si člověk vstane v klidu.
Je mi dneska fakt blbě,už jsem byla dvakrát zvracet,ted jsem zkusila rohlík,tak uvidím. Nejhorší je,že mám strašnou žízen,ale nemůžu se moc napít,jinak by to šlo ven. ☹

Ink uvidíš,musíte tomu věřit,víš jak tu byla Tery,nebo Hanka,nevím přesně která,taky se jim podařilo naposlední KET.

mrkvicka28
7. led 2010

Ahoj holky tak jsem se právě vrátila od seho dr. UTZ mi sice udělal,ale moc toho vidět nebylo říkal, že jeden gestační váček je tam určitě možná i druhý ,ale tim si nebyl vubec jistý. Je ještě brzo budu si holt muset počkat do toho 18.Co se dá dělat.
Luci s tím tvým zcracením to je mi fakt líto už ab tě to přešlo.

lucifirek
7. led 2010

mrkvička,tak to je dobrá zpráva,že aspon něcomálo viděl. 😉 Já pádím na tu poradnu,pak se ozvu

bobbule09
7. led 2010

Jani už to v té práci v pátek zabal a v pondělí hurá na neschopenku 😉 Stejně je ti špatně jenom kvůli tomu vstávání a nervům v práci 😖
Budeš hezky doma v klidu a teplíčku a já tě příjdu navštívit a uvidíš,že ti bude dobře.
Ráno mi Filda říkal,že ho bolí v krku,tak jsem zvědavámco z toho bude. Snad ho to nezkolí 😒

jeany
7. led 2010

Mrkvičko, tak aspoň něco málo vidět bylo a víš, že je tam kde to má být. 😀 Budeš muset vydržet než se toho dozvíš víc, že.
Luci, pak napiš co v poradně. Já sjem včera zase cítila pohyby a docela dost, tak sjem ráda, že po tom včerejším nervování, vím, že je Martínek v pořádku.
Bobule, velmi ráda tě uvidím. A už se těším až pak přijdeš. 🙂

pampeliska36
7. led 2010

mrkvicko... tak aspon neco bylo videt, co? hlavne, ze tam neco je 😉 super parada tehulko 😀

lucifirek
7. led 2010

Holky tak jsem zpět z poradny,přišla jsem teda kolem dvanácté,ale byla tu sestra s neteřinkou.
Na poradně to dopadlo dobře, všechny vyšetření z krve jsou v pořádku,štítná žláza taky. Pochvala za to,že jsem přez vánoce nepřibrala. Jinak mi předepsala nějaké léky na to zvracení,tak snad bude lépe.

jeany
7. led 2010

Luci, tak to máš dobré zprávy. 🙂 A snad ti ty léky pomůžou.
Já se musím hodit do klidu po úmorném pracovním dni, jdu si dát voňavou koupel, ale vody dávám raději jen trošku. I když někde sjem četla, že před spaním i těhulkám doporučují uklidňující koupel.

jeany
7. led 2010

Jo, sice ještě nejdu spát, ale chci jen relaxovat. A mám taky hlad a na něco dobrého chuť, ale nevím na co. Počkám až přijde manža, jestli třeba nebude chtít udělat bramboráčky, ty miluju, ale musí je dělat někdo jiný. 😀

jeany
7. led 2010

Jary a jak se vede tobě?

mrkvicka28
7. led 2010

JEany no jo nezbyde mi nic jiného než čekat ještě že už mám první týden skoro za sebou zítra už je pátek víkend utěče a pak už jen týden. Taky jsem si všimla na tom UTZ že asi moc kvalitní není protože mi dr. ukazoval i nafouklý vaječník a oproti tomu v Unice to bylo celý rozmazaný a zaostřený. V unice mají asi přece jenom kvalitnější vybaven. Alespon vím proč, mě občas u toho vaječníku píchne.Ale i kdyby tam bylo jedno mimi tak je to stejně super.

mrkvicka28
7. led 2010

Je nemělo tam být zaostřený ale zastřený.

betys
7. led 2010

Čau holky.Mě bylo dneska ještě blbě.Už mě nebolí v krku,nekašlu ale připadám si strašně slabá a unavená takže jsem opět půl dne strávila v posteli a zbytek u televize.Zítra mám jet se ségrou na Veveří.Jestli pojedem autem tak pojedu ale vlakem ne.Počkám až přijde manžel z práce a domluvíme se.Švagr s ní jet nechce,mě osobně by to mrzelo.On je pěknej vůl...
jeany-náš prcek měl minulý týden asi 360 g.Říkal to Dr.Vlašín a píšou to i v knížce.
Pěkně přituhuje u nás už je 11 pod 0.
jeany-taky si dopřávám koupele s přiměřeně teplou vodou.Dávám s tam pěnu nebo sůl a odpočívám.Na vánočních trhách v Brně jsem si koupila meduňkovou sůl a je super.Akorát pak plavou ve vaně kousky meduňky 😀

lucifirek
7. led 2010

Betys to jsou trable ty bacili,tak hlavně,že už ti snad bude brzy lépe.Tak ty koupele musí být super.
No dívala jsem se a hlásí,že má napadnout až 60cm sněhu. To bude teda nářez.
Tady teda tak moc nemrne,ale žádný zázrak to není.

mrkvicka28
7. led 2010

Luci jaké to napsal tablwtky na tu nevolnost? Pak musíš napsat jestli pomáhají?

lucifirek
7. led 2010

mrkvička předepsal mi torecan tablety. Jednu jsem si vzala,nic moc.Ale manža mi udělal opečené brambory a dala jsem si je s kečupem. A zatím mi je dobře. Z takovýho jídla mi blbě není a když si dám špenát,tak je mi zle. Uvidime zítra ráno,jestli tabletka pomůže.

jarkabilik
7. led 2010

ahojky holky zdravím všechny
ink taky držím pěsti budu na tebe myslet 😉
jeany no já už se dnes po práci mám líp bolí mě nohy hlavně ta co jsem měla vyvrtlou ale naštěstí mám pohov do pondělí kdy jdu na noční, viz IP
lucifirek tak to přeji aby léky zabrali já když zvracívala nic nebylo a bylo to šílený dokáži si představit jak ti je bídně,já taky měla stavy kdy jsem cokoliv snědla šlo to ven taky už jsem měla hlad snědla jablko dojela domů a vyhodila 😝 nedej bože vydýchaný obchod to byl děs 😀

lukza
7. led 2010

Ahojky holky
Mrkvičko aspon že tam něco je na UTZ🙂)))
Lucifirku je mi líto že ti je furt zle.
Jeany jj já se mám dobře už je bříško nepohodlné a moc se těšíme na prcka a věci ještě musím dokoupit vaničku a věci do porodky a v lékarně věci pro mimi a jinak mám vše a kdyby něco tak to už zvládne manža sám.akorát ještě nenám nic vypravé vše je stále v krabici ale říkala jsem si že příští týden jse na to asi vrhnu
A co ty už se ti taky pěkně ty týdny připisijí no všem pěkně skáčou ono to uteče 🙂
Betys je fajn že už je líp a pěkně dopočívaj když jsi unavená.

zlutas
7. led 2010

Ahoj holky, tak po včerejší kontrole jsme v úplným pořádku. Mimouš už má přes 2 cm, výsledky mých odběrů jsou taky O.K., tak jen doufat, že to tak vydrží i nadále. 1.2. jedeme na genetiku do Olomouce, tak snad se už dozvím kohopak si nosím pod srdíčkem. Mějte se všechny krásně a užívejte těhulkování 😉 a ostatní nepřestávejte doufat, mě to vyšlo až 36. pa

lukza
7. led 2010

Zlutas kampak jdeš do olomouce k doktorovy polákovy?

mrkvicka28
8. led 2010

lukaz díky ,ale ono je fakt ještě moc brzo jsou to teprve 3 týdny od punkce takže se mu ani nedivím že tam toho moc neviděl. Musím vydržet. Za to tobě už se to pěkně krátí.
Luci tak co pomáhají tabletky?
Jsem zvědavá jesli betys jela do brna nebo zůstala doma pěkně tam chumelí tak na sebe dávejte pozor,ať neuklouznete.

jeany
8. led 2010

Dobré ráno.
Betys, tak to já mám sůl do kupele s vůní fialky. Pěkně to provoní celou koupelnu. Dávejte na sebe v Brně pozor, pěkně to klouže.

Lukzo, to nás taky čeká takové bříško. Je to určitě už nepohodlné, když se člověk ohýbá a tak, že. Tobě se to už blíží ke konce, ty jo 35 tt. Za chvíli už budeš s prckem. Já jak budu už doma na neschopence a bude lepší počasí, tak už si chci jít vybrat postýlku a začnu pomalu nakupovat potřebné věci. Už mám vymyšleno jak to uspořádám. Vyklidím skříňku v ložnici a už to tam budu pomalu chystat.

Luci, jsem zvědavá, jestli ti tabletky pomůžou, snad jo.

Zlutas, ty jsi teď byla napotřetí? U nicku si můžeš dopsat tt ať víme jak nás doháníš. 😉

Mrkvičko, jo ještě vydržet týden a budeš vědět víc. To čekání je vždy moc dlouhé a to ještě bude. Já jdu příští pátek na utz a už teď se nemůžu dočkat. Vím co to je pořád na něco čekat. Ale už teď můžeš být šťastná, že se to povedlo. Moc ti to přeji, i všem ostatním. 😉

ellajoy
8. led 2010

Dobré ráno, všechny vás pěkně zdravím 😀
Tak holky já už jdu taky do boje, včera jsem byla v Unice na UZ děložní sliznice, naměřili 9,5mm, prý dobré a na KET jdu příští pátek, mám to bez jakýchkoli léků v přirozeném cyklu, jenom Agolutin a Estrofem na udržení, tak jsem zvědavá, jak to dopadne...máme dva sněhuláčky.

Jinak musím souhlasit s Ink, co se týče sesterské práce je teď v Unice nehorázný zmatek ☹ ...přesně jak říkáš Ink, dobu jsem čekala na rozpis léků a přestože jsem jim řekla přesně kolik čeho mě zbylo z minulého pokusu, předepsali mě znovu Prednison a Acidum folicum, které na rozpisu vůbec nebyly, zjistila jsem to až doma, takže jsem odpoledne volala zpět, co vlastně brát, dále mám na rozpisu injekci Pregnylu do svalu, ale jehlu mě dali podkožní, no děs...deptá mě to o to víc, že jsem sama sestra...mají je pořádně zaučit, než je pustí na lidi, vždyť kromě zdraví jde i dost peněz ☹

Tak hurá do boje a podávejte průběžné zprávy...

Lucifirku, chtěla jsem tě poprosit taky o recept na mrkvovou polévku, je mě nějak šoufl od žaludku a mám tu mrkev, takže by to bylo takové dietnější jídlo. Děkuju.

mrkvicka28
8. led 2010

ellajoy tak hodně optimismu a moc držím palečky at ti to vyjde v pátek na tebe budu moc myslet.

jeany
8. led 2010

Ellajoy, tak hurá do boje. Na příští pátek budu držet pěsti. 😉

Takže teď jde do boje Ink- v pondělí, Ellajoy - v pátek a ještě Hanuli, že.
Hanuli, ty jdeš kdy?
Musí vám to holky vyjít. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru