CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
8. led 2010

Jé a teď jsem se Lukzo mrkla do tvého albíčka a máš tam nové fotečky. Jsou to už pěkné umělecké fotky, to máte z nějakého studia? Bříško už máš také pěkně zakulacené.

ellajoy
8. led 2010

Luci, děkuju za recept, mám dojem, že na mě leze střevní chřipka, prý je toho všude plno 😖 🙄

Jimmy, listovku jsem si dala dnes k snídani 😀 a k tomu suchý rohlík.

Tady taky sněží a sněží, děcka se aspoň vyřádí 🙂

Hanuli, jak je to s rozmražováním embryí při KETu vůbec netuším, ale myslím, že říkali 1-2 dny předem a že se ozvou pouze v případě, že něco nebude O.K. My máme pětidenní embrya (komp. moruly), já se na to vyptám embryoložky před KETem.

Stejně je to fajn, že je tady tolik těhulí, tak snad to v té Unice není zase taková hrůza 😀 , ale někdo by jim to opravdu říct měl, já si na to moc netroufám, ono nejlepší by bylo asi rovnou prof. Malému, i když nevím, jestli tam bývá.

hanulinecka
8. led 2010

ello já to řeknu tomu dr.co mě bude dělat utz že jsme slyšela stížnosti a že chci zkušenou sestru nemám co ztratit a nechci se bát že mě něco řeknou špatně na to si platím až moc peěz 😝

já mám 3embrya 8 buněčne a jedno 7.buněčné mě dr.říkal že od toho utz asi 5 den je ket,ale asi taky záleží na stádii těch embryí ty pokud máš morulu tak už by jen jeden den rozmrazili a další den by měla být ta blastocysta tak by mohl být ket já mám nižší stadium tak asi dýl,ale to fakt jen tápu podle selského rozumu 😀 ,ale teda na testování nás bude habakuk 😀 😀

hanulinecka
8. led 2010

a já měla střevní chřipku na silvestra 😝 jak jsme zvracela hned jsme si vzpoměla na těhu nevolnosti a teda se mě do těhu moc nechtělo 😀

lucifirek
8. led 2010

Lukza,krásné nové fotečky. 😉

jeany
8. led 2010

Hanuli, jo na testování budete už 3. Doufám, že vám to všem vyjde. 😉

lucifirek
8. led 2010

Jani pošlu ti ten recept na řízečky do ip.

lucifirek
8. led 2010

kde jste kdo,dneska tu nikdo není. Je teda takový zatažený a pochmurný den. Od rána sněží bez přestání.

mrkvicka28
8. led 2010

Luci chmelí pořádně a to nejhorší má přitom teprve přijít v noci a zítra

mrkvicka28
8. led 2010

Koukám tyuž jsi ve 13tt tak to už nebaštíš tabletky?

lucifirek
8. led 2010

Mrkvička já se na ten utrogestan ptala včera na poradně. Dr říkala,at beru nakonec do konce 13.tt,už mám jenom načnutou krabičku,takže prostě jak mi dojdou,tak končím. 😉

mrkvicka28
8. led 2010

luci a utrogestan zavádíš nebo polykáš? Já budu začínat s utrošem v neděli tak abych věděla. Říkla jsem si že ráno a večer je zavádění v pohodě,ale v poledne asi polýkání.

lucifirek
8. led 2010

Mrkvička ze začátku jsem jenom zaváděla,ted polykám,ale dr. říkala,že pak mi možná bude taky lépe,motá se mi z něj hlava
To máš dobře vymyšlené.

mrkvicka28
8. led 2010

No právě já měla utroš na vyvolání menzes před stimulací a taky se mi po něm motala hlava a to dost brutálně. Tak to tak vidím,že si vždycky po obědě budu must jít lehnout, Ráno si ho dám než vstanu zároveň euthyroxem ten stejně beru před budíkem a večer to snad rychle zaspím.

mrkvicka28
8. led 2010

A bereš pořád 2-2-2

hanulinecka
8. led 2010

kráásný večer tady taky pořád chumelí to je děsný kalamita jak vyšitá

mareček už je v posteli tak usne a bude klideček vkend před náma akorát se nedá nic moc dělat

já mám ted trápení 😝 mareček má vztekací období a je to fakt na nervy chjoo vubec nevím co stím mám dělat a jak ho přenést přes toto období,protože fakt kolikrát je to neunosný když jsem sním doma tak ho koriguju,ale jakmile přijde návštěva a ta návštěva nemuže na něho ani promluvit ba se něčeho dotknout je zle doufám,že to brzo přejde nebo mě odvezou do blázince 😔

hanulinecka
8. led 2010

mrkvičko kráásný testíky kdy jde na UTZ

luci už bude jen a jen líp a já taky utroš zaváděla ,protože když jsme ho polkla tak hned šel ven 😝

mrkvicka28
8. led 2010

Hanulinecko tak takové období jsme měli taky nám se nejvíce vyplatilo si vztekání nevšímat ,ale sama vím že to občas nejde a jestli chceš potěšit tak ve 4 letech tě to čeká znova je to tzv dětská puberta a sojí to za to k vztaku se ještě přidá odmlouvání a mynýry ze školky no prostě super.

mrkvicka28
8. led 2010

Hanulinečko na UTZ jdu 18 .1. je to už jen týden a kousek ,ale mě to příjde nekonečné.

hanulinecka
8. led 2010

mrkvičko to snad nééééééééééé my už jsme pár odbobí takových měli já když jsme sama sním taky si ho nevšímám,ale když je tady návštěva a on nic nikomu nechce pujčit a jen řve a ječi musím zasáhnout zatím trochu pomáhá když ho vykážu pryč do jiné místnosti

mrkvicka28
8. led 2010

Já vím občas je to děs my se tak snažili pořád vysvětlovat domlouvat a nebo když se začal vztekat tak jsme ho (a to děláme do dnes)poslali na chodbu aby se uklidnil a mohl se vrátit až byl v klidu. Jsme sami zvědaví jak bude reagovat na mimi už mu budou čtyři a žárlit bude asi dost. Tak chystá strategický plán jak ho na to připravit, ještě mám sice dost času ,ale člověk to má i tak v hlavě.

jarkabilik
8. led 2010

ahojky všem to je ale venku hrůza jen doufám že to nebude trvat celý leden když manža chce jet na vysočinu k jeho rodičům 😝

jarkabilik
8. led 2010

mrkvicka než se nadáš tak budeš mít velké bříško a miminko na fotečce z ultrazvuku 😉

betys
9. led 2010

Dobré ráno.Tak se stím počasím trefili.Sice napadlo půl metru sněhu,ale už je 0 a teče ze střach.Trošku prší.Takže žádná pěkná Ladovská zima.Bude z toho akorát bordýlek.Ach jo. ☹
Půjdu se rychle projít se psem ať si toho trochu užijem.Až to pak zamrzne tak to bude velká paráda.
Moje ségra včera dostala fotku z UTZ 12tt a pak ji porovnávala s UTZ první dcery.Prý jsou si podobné.Ale myslím že kdybych jí tam přidala moji fotku z 12tt tak nepozná rozdíl 😀

mrkvicka28
9. led 2010

Betys vždyt na tom Utz toho zasejc tolik vidět není ,aby bylo poznat jestli si jsou podobné jsou to prostě miminka.
U nás se sníh zatím drží ,ale udělal se na hoře ledová krusta takže to je tak na zlomení nohy.

lucifirek
9. led 2010

No betys taky bych to s tím utz taky tak vyděla. Prostě je tam miminko. To pak ten 3D to už je něco jiného. Ale ani nevím,jestli tam vůbec pojedeme.

elllenka
9. led 2010

Přšla jsem Vás všechny pozdravit.
Těhulky jestli nemusíte ani nevystrkujte z domu nos.
U nás byla včera kalamita, domů jsem se dostala až ve 22hodin a to jsme ještě museli odházet sních aby jsme mohli zaparkovat auto :( Dneska u nás prší a jestli budou od pondělka mrazi, které hlásí -20 tak to bude něco :(

lucifirek
9. led 2010

ahoj Ellenka, ta kalamita byla asi všude,taky jsem nikam ani nevylízala,na něco je to doma dobrý,že když člověk nechce,tak nikam nemusí. Tak jestli budou takové mrazy,to se máme na co těšit.

lnk
9. led 2010

ahoj holky,
Ellajoy, hanuli, já měla pronukleáry, takže ve čtvrtek rozmrazili a v pondělí jdu na transfer. včera bylo 1,3,5 buněčné a dnes 5,6,8 buněčné. Uvidíme zítra.
Jinak na transfer mi říkali předběžně na půl 9, posledně jsem to taky tak nějak měla, takže se chodí asi ráno.

jarkabilik
9. led 2010

ahojky holky koukám že počasí řádí všude hlavně vy miminkovaté opatrně 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru