CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
7. črc 2010

@luciiiie Posunuli, ale na dřív a to mi vůůůbec nevadí 😀 😵

luciiiie
7. črc 2010

@drndapetka však to je mi jasný, že na dřííív 😀 😀 😀 Jináč moc hezký datum 😉

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 super parada

pampeliska36
7. črc 2010

ahojte holky... cely den v praci 😢 ale uz jsem doma a pohoda klidek leharo... 😀 kdyz jsem v praci, tak na vas bohuzel nemuzu nakukovat ☹ diky moc za odpovedi s kavou... piju taky jen slabe rozpustne... zadny turek... takze to vypada v pohode, ze muzu 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 ja jdu 16.7. rano na 8:30 hod... myslim, ze jsme si to uz psali a ty jdes tak nejak po obede, ne? to se tam asi nepotkame 😨

pampeliska36
7. črc 2010

holky budete si brat neschopenku? rikala mi sestricka, ze mam narok od prvniho UTZ... coz mam uz 16.7. pristi tyden v patek 🙂 to taaaaaaaaaaaaaaaak strasne vali...

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Ahoj 🙂 Já jsem si chtěla vzít neschopenku až po OPU, nebo pokud by to šlo až po ET,..ha ha ha a nakonec jsem ji měla ještě 2dny před OPU 😀 Strašně mě to v břiše tlačilo a nemohla jsem v práci sedět, což je při práci u počítače základ.. 😀 😀 To je na Tobě, jak se budeš cítit 🙂 Přeju aby ses cítila co nejlíp 🙂 Myslím, že pokud budeš chodit do práce (pokud teda nebudeš mít nějaký problémy) tak ti to rychleji uteče a nebudeš se moc zbytečně sledovat! Ale to je na tobě!!! 😉

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Jo, já jsem na to zapomněla, už jsme se o těch hodinách na Unice bavili i s Natulou. 🙂 Hlava děravá,..to víš...

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 diky... prave clovek nevi, jak na tom bude 😅 ch jo... nejradsi bych si to nejak neplanovala, ale nevim jak... kdyz nevim, jak na tom budu 🙂 to jsem cela ja.... 😀

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 jsem zvedava, jake budes mit pocity po tech navstevach v obou CARech. co na tebe zapusobi vic a tak...

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 No však toho 16.7. už budeš jistě vědět jestli ti ty injekce třebas nedělají nějakou paseku a podle toho se po UTZ rozhodneš 🙂 Nebo na druhým UTZ, to už budou folíky zase větší a dají o sobě třeba vědět 🙂 Ale taky vůbec nemusíš nic cítit!!! 😉

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 jojo uvidim, ale kdyz si tak vezmu svoje telo, tak presne poznam, kdy mam ovulku nebo kdy dostanu MS, takze jak se znam, budu slyset i rust foliky 😀 😀 😀 . prvni injekci Puregonu si zacinam pichat v sobotu.

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Ani mi nemluv!!! Včera jsem se zařekla, že už se nebudu trápit tím minulým neúspěchem,..někdy to všechno na mě tak padne víš... Ale to nejde!! Život je moc krátkej na to, aby se člověk tolik trápil!!! Prostě půjdem 16.7. na konzultace do obou CAR, ikdybychom si ty pohovory měli zaplatit a rozhodnem se kam a taky hlavně kdy půjdem na druhý pokus! Jsem taky hrozně zvědavá.. 😀 V srpnu si uděláme dovču, zrelaxujem se a pk třebas půjdem do dalšího boje, kterej už určo vyhrajem!! 🙂 Vy jste jinde nebyli? Jen v Unice na pohovoru?

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 ja se radsi ani neptala, co mi muzou delat injekce za paseku... 😀 😀 😀

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 nene my jsme byli jen v Unice... na prvnim pohovoru na me docela dost zapusobil doktor frgala, takze uz nic dalsiho jsem neresila... byli jsme na prvnim pohovoru nekolikrat 🙂 ale bylo to tim, ze manzel mel uz nejakou lecbu od sveho androloga a frgala docela na jeho lecbu navazovala a nebylo to zas tak jednoduchy... no proste, kdy je neco jednoduchy... u nikoho a nikdy nic 😅

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Pampel, to už jistě budeš vědět co to s tebou dělá!!! Pokud začínáš v sobotu a na první UTZ jdeš až v pátek, tak ti zaručuju, že už si budeš jistá zda potřebuješ být doma, nebo ne 😀
Jo a ještě na mě ty hormony působily tak, že jsem třeba jen četla knížku ...s ne zrovna tragickým dějem a stejně jsem brečela jak kráva 😀 Prostě hormony no... 😀

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Nééé, žádnou paseku, to já jen tak napsala. Že jako třeba to tlačení v břiše, návaly a tak.. Jinak nic hroznýho prožívat nebudeš...to tě teda musím zklamat! Nic zásadního nečekej 😀

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 myslim, ze vase rozhodnuti se rozhodnout pro vice konzultaci a to v ruznych CARech je urcite dobre. aspon to muzete hned vyhodnotit a posoudit. navic uz mate nejake zkusenosti za sebou... je mi lito, ze ti prvni IVF nevyslo... ale o to je vetsi pravdepodobnost na tom druhem 😉 moc si nedovedu predstavit ty tvoje pocity, ale snazim se te podporit... taaaaaaaaaaaaakze musis verit a ono to pujde! 😉 hlavne nabrat sily do dalsiho boje a vedet, ze ted je ten spravny cas na druhe IVF 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 diky jsi hodna!

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 Akorát te´d pořád čekám MS a ona nikde,..nejhorší je že nemám ani náznaky že by měla dojít... 😒 To je divný, mívám ji pravidelnou!! Protože těhu být nemůžu, tak se bojím abych to neměla z toho IVF nějak doházený, abych na ten druhý pokus tak brzo vůbec mohla! ☹ 😠 😠 😠

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 🙂 Děkuju, to je od tebe milé 🙂 Já o mimi taky přišla, pak ten odebraný druhý vejcovod,..no bylo toho na mě už moc. Jinak by mě asi ten neúspěch sám o sobě tolik nesebral, ale ono je to jedno s druhým! Ale beru to tak, že pořád ještě nějakou šanci mít dítě má,...jsou ženy, které už nemůžou, nemají dělohu atd.. Takže... já jsem na tom ještě velice dobře. 🙂A uvědomuju si to. Jen se prostě někdy musím politovat.. 😀 😀

lukza
7. črc 2010

Ahojky holky jdu vás jen pozdravit a doufám že se všechny máte suprově a nabíráte pěkně síly do boje který samozřejmně vyhrajete🙂)).tedka sem neměla čásek vás pročíst Luky má kašel takže tedka sním s tym kašlem bojujeme

drndapetka
7. črc 2010

Baf, tak jsem tu 😀 Holky, já jsem tak šťastná 😵 Za 3 týdny nám to už začne 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@mufinka0 nektere ty zivotni situace jsou dost tezke "ukocirovat", ale kdyz jste na to dva, urcite se to trosku rozlozi a urcite to pujde snaze 😉 MOC TI FANDIM!!! 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@lukza ahoj. doufam, ze bude luky brzo v poradku a budete zase moct uzivat leta 😉

mufinka0
7. črc 2010

@drndapetka 😉 Ahoj!! To buď,..pěkně si to všechno užívejte 🙂

pampeliska36
7. črc 2010

@drndapetka baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf 😀 TO JE SUPER!!! aspon jsi v zavesu za mnou 😉 a mufinka se pak taky prida at to bude v unice a nebo repromede 🙂

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 😀 Díky!! I já tobě a všem co tady jsou. Každá si musíme projít tím stejným 🙂 Proto si tolik rozumíme.

mufinka0
7. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 Doufám že mě tady necháte ikdyž se nakonec rozhodnu pro tu Repromedu!!! 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru