CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
21. črc 2010

@lenceslava ja clovece nevim... ja to asi snasela dobre... sem tam se mi udelalo jako horko, ale to fakt jen malo kdy... a jednou mi bylo na omdleni, ale to bych rekla, ze bylo tim vedrem. jinak jsem vsechno snasela OK. ja se asi radsi ani nepozorovala a vedlejsi ucinky na lecich jsem ani necetla... to si vsechno prostudoval manzel 🙂

drndapetka
21. črc 2010

Holky, nevím jestli je to z Marvelonu, ale poslední týden mě bolí lýtka....jakobych tam měla kamení.....Mám ty nohy ztěžklé, hůř se mi chodí.... 😝 Nejdřív jsem myslela, zda je nemám z veder oteklé, ale nemám. No příbalový leták raději číst u Marvelonu nebudu, protože by mě určitě hned napadla tromboza 😀 Holky, cítila jste taky některá těžkost nohou? 😕

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka clovece az tedka o tom mluvis, tak to jsem citila na jedne noze v lytku 🙂 a tak jsem si koupila v lekarne Lioton 100 000 a mazala se tim.

......... jeeeeeeeeeeeejda holky. ja az tedka zjistim, kdyz to vsechno berete vy, co jsem asi vlastne vsechno mela za vedlejsi priznaky 😀 😀 😀 jinak jsem si to asi nejak nepripoustela nebo co... 😉

drndapetka
21. črc 2010

@pampeliska36 jako fááákt? 😲 Já už myslela, že jsem divná 😀 Třeba že jsem v noci náměsíčná, v noci běhám maraton a proto mě bolí lýtka 😀 😀 😀

pampeliska36
21. črc 2010

jediny co mam tak mam tedka pred OPU trosku citlivejsi prsa... a to ja vzdycky v obdobi ovulace mam... tak nevim, jestli to s tim nejak souvisi nebo co... ?
.... holky predstavte si, ze ja uz jdu zitra na to! to je mazec, jak to utika...

drndapetka
21. črc 2010

@pampeliska36 A ten Loiton Ti zabral? Je to hrozně nepříjemný pocit 😝 Cítím se jak stará babizna, která by potebovala hůlku 😀 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taky jsem si myslela, ze je to z toho vedra.

drndapetka
21. črc 2010

@pampeliska36 Jojo, je to mazec 😀 Utíká to, co? 😉 Taky chci, aby mi to rychle uteklo....i když na druhou stranu-tohle je období, kdy si ještě můžu užít věci, který pak nebudu moct 😀

Může se vůbec při stimulce trochu alkoholu? Třeba sklenička vínka, nebo to vůbec nedoporučují? A budu moct šlapat na Orbitrecu doma? 😲

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka trosku se mi po tom ulevilo, ale ze by nejak zabral... no nevim nevim. pani lekarnice mi nutila nejaky leky, ze je to nejucinejsi, ale ja pri tom vsem mnozstvi, co do sebe laduju pri predstave dalsich leku "vitaminu"... to se mi nechtelo brat.

drndapetka
21. črc 2010

@pampeliska36 No a za jak dlouho tě ta těžkost v tom lýtku přešla? Já ráno vždycky než vstanu a dám nohy na zem, tak musím nohy protřepat, aby se mi pořádně uvolnily 😀 Mám strach, že do nich chytnu křeč, je to divnej pocit 😝 🙄 😠

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka no sestricka rikala, ze sklenicka vina neuskodi. ale sport mi teda moc nedoporucovali. hlavne tehdy, kdyz uz beres ten puregon. takze je fakt, ze jsem vic odpocivala a odpocivam. ale citim se i vic unavena a pres den si i na hodinku lehnu a tvrde usnu. ale zase na druhou stranu, telo si samo rekne, kdyz to potrebuje.
a hlavne!... s jakoby nafouknutym brichem ani moc nemam naladu na nejaky sport 😨

drndapetka
21. črc 2010

Jejda, já zapoměla, že jsem v práci 😀 Musím makááát. Zatím se loučím a večer papa 😎

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka no az o tom vsem tak premyslim, tak si myslim, ze fakt po tom vysazeni marvelonu za par dni to samo odeznelo... ale fakt nevim, jestli to bylo z toho nebo z toho tepla nebo z ceho 😨

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

drndapetka
21. črc 2010

@pampeliska36 Ale když budu píchat těch prvních 14dní Decapeptyl, tak bych sportovat mohla, ne?

A při Puregonu jen prochajdy s manželem 😉

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka na to se zeptej sestricek. pri zahajeni stimulky to s tebou podrobne rozeberou a reknou ti co a jak... bude tam i dost prostoru na vase dotazy. takze si je muzes zacit uz sepisovat 😉 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka pozor ale! pri prednisonu nedoporucuji na slunicko 😨

drndapetka
21. črc 2010

@pampeliska36 To mě neva, sluníčko nemusím. Jsem i tak dost pihovatá a samý znamínko, takže mám strach na slunko lézt, tak to u mě není problém....naštěstí! 🙂 Akorát se na mě každej dívá divně jako bych byla nemocná, protože jsem nejbělejší z rodiny 😀

lenceslava
21. črc 2010

@drndapetka měli bysme při stimulce být spíš v klidu,není to myšleno tak že ležet doma,ale v klidu.Ale uvidíš jak ti bude.Mě potom vadil jakýkoliv prudší pohyb.Hlavně kvůli břichu,měla jsem ho nafouklý.

drndapetka
21. črc 2010

@lenceslava Já měla včera břicho nafouklý, jakoby měla být ovulka, hrozně mě to píchalo na pravé straně jak je vaječník.....ale když beru antiko tak ovulka není, tak je to blbost 😅 Ale prostě to bolelo, asi zaražený větry či co 😀 😀

lenceslava
21. črc 2010

@drndapetka to bude ono.Abys nám neulítla 😀

drndapetka
21. črc 2010

@lenceslava Fíhááá, no vidíš.... 😀

pampeliska36
21. črc 2010

@drndapetka
@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spiritty
21. črc 2010

Holky ještě se zeptám 😀 sem hrozná 😀 ale chci mít přehled coa jak bude 😉 Myslíte, že by tá HA nešla nějak obejít máme totiž v rodině dědičné křečové žíly a jak jsem brala antiko tak už se mi tenkrát začaly dělat tak proto jsem HA vysadila a při představě že budu zase měsíc to svinstvo brát 😖 no nevím nevím 😉

natulaaa
21. črc 2010

@spiritty já myslím,že to záleží na domluvě,myslím,že nutit ti ji nemužou,nevím,ale za zeptání nic nedáš 😉

lenceslava
21. črc 2010

holky já se tenkrát na antiko ptala a bylo mi řečno že to být musí ☹

pampeliska36
21. črc 2010

@lenceslava a jak je ti? v tom teple?

lenceslava
21. črc 2010

no je mi pořád blujno.Byli jsme vyřizovat něco v bance a myslela jsem že tam pojdu,navíc mě začíná bolet hlava a to už mám dneska v sobě flašu vody.

pampeliska36
21. črc 2010

@lenceslava jeeeeeeeeejda ☹

... ja se zase citim dneska dost jako balon 🙂 ale cm pres bricho mam porad stejne... asi je to tim, ze uz jdu zitra na to 😨

natulaaa
21. črc 2010

@lenceslava tak potom nechápu,já než našla tuto diskuzi,tak jsem si psala s holkama na e miminu a tam to ani jedna nebrala ,přitom co se týče injekci,tak mají vesměs to samé jako my,tak jak je to možné ? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru