CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
23. črc 2010

@natulaaa ja nevim, jestli jsem pribrala... mozna ze jo. ale spis si merim to bricho. citim se nafoukle to jo... tak to si pak clovek pripada jako stotunove 🙂

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Jj, v jednom centru, nechci to tady nějak moc vypisovat do detailů, kdyžtak do IP....v práci nikdo neví , že jdu na IVF a chci to nechat v tajnosti 😉

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa ta @drndapetka je taky sdílná že?Leze to z ní jak z chlupaté deky.

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka tak nám to písní do IP my to nikomu neřeknem.

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Já neprodávám, jsem vedoucí prodejny, na prodejnu se dostanu zřídkakdy, třeba teď když jsou dovči, máme zakázaný brigádníky. Jinak se spíš starám o sklad, o celá chod prodejny, víc jak styk s lidma je papírování azavřená v kanclíku, ale to mi vyhovuje 🙂 Začínala jsem jako profdavačka v hadrech, do hader bych už v životě nešla, tento sortiment , co prodáváme je mi k srdci bližší

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka Peti my budem jak myšky,nic jsem neviděla ani babičku jsem nečetla 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

Holky, máte to v IP.....Nezlobte se, že jsem tady tak tajnůstkářská, chodí sem na koníka hodně známých. Já o nich vím, ale nevím jestli oni ví o mě, zbytečně jim nechci nějak dávat podnět k něčemu. Už tak, že tu mám fotečku asi trošku riskuju. Jen nechci, aby v práci se to rozkřiklo, mám v plánu jim říct, že jdu na gynekologický zákrok, nic víc...

pampeliska36
23. črc 2010

@drndapetka to je jasny! to ja uplne chapu!!!

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka to je v poho ,já to taky neroztrubuju 😉 😉 😉

drndapetka
23. črc 2010

@pampeliska36 Však ty jsi v práci taky nic konkrétního neříkala, že? 😉

@natulaaa Ty jsi teda zvědavka, fááákt 😀 😀

drndapetka
23. črc 2010

No, jdu pověsit prádlo, ať má manža trenky na večer 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava A kde se teda teď vyskytuješ, když jsi utekla z obchůdku? 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Lidi mě kolikrát taky lezou krkem, zvlášť když pozoruju, že skoro každý druhý má IQ tykve 😀

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka jááá a proooooč 😀 😀 😀 😀 😀

holky já měla butik s oblečením a mi taky lezli na nervy některé baby,co přišly a vybraly si halenku a řekly,jéééžiš ale to má velký výstřih a já jim nabídla jinaou a ony noooo ale to ma zase malýý výstřih 😠 😠 😠 😀 😀

nebo ty korále jseou krásnéé ale jsou dlouhé a tak ji nabídnu druhé,ale ty jsou zase krátkéé,něco mezi nemáte, 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

kveta
23. črc 2010

@pampeliska36 Neviem, či Ti to povedali v Unice, ale bolo by dobré, keby si začala vo veľkom piť vodu /3-4 litre/ a jesť bielkoviny, teda mäso ako prevenciu OHSS. Mala si dosť veľa vajíčok, tak pre istotu...

lenceslava
23. črc 2010

@nnatulaaa ale já babičku fakt nečetla 😵 😵 😵 😵 😵 @drndapetka já ted dělam ve výrobně studené kuchyně. Chlebíííííčky. 🙂 a ten název mi fakt nic neříká.Holky psali jste tu něco FB já bych vás taky chtěla mít mezi přáteli-SÍMSÍM pěkně prosím smutně koukám ☹ ☹ ☹

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa tak na takový kecy jsem zvyklá, mě spíš vysírají tipy lidí, co si k nám chodí měnit 5ti tisícovky, ptát se jestli máme kopírku, kde jsou záchody, jestli máme lístek na šalinu, že něco hledají a mohla bych se jim podívat na internet kde to je......nejsme přeci žádná směnárna ani informace 😠 Pokud se ptají na náš sortiment a vymýšlejí si, tak skousnu zuby a dá se to......naposledy přišla paní a suverénně mi hlásí, že chce dvoje červený Sparty 😀 Já na ni čučím a říkám ji: "Vy jste si nevšimla, že stojíte mezi plyšákama, přáníčkama a svíčkama? " Nemůžu Vám bohužel nabídnout ani žvýkací cigarety 😀 Paní ztuhla, rychle sebou cukla, pak si uvědomila v kterým obchodě je a celá červená vybruslila ven 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Jojo, psali jsme si FB.....IP 🙂

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava já ji taky nečetla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já ji viděla v televizi 😀 😀 😀 😀 😀
Květi já myslela,že ten syndrom hrozí jen do opu a že jak ty vajuchy vytáhnou,tak už néé 😕 ,jinak já si koupila nedávno bílkovinu,je to takový prášek ve zdravé výživě a lžička se dá do sklenky s vodou a zamíchá se to a je to takové bez chuti a musí se to míchat,začne to tuhnout jak zulc 😀 😀 😀 a to je přímo bílkovina,to by mohlo být ok néé 😵 😵

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Jéééj, tak to kdybych já dělala tam kde ty, tak chlebíčky jsou všechny ve mě 😀 😀 Já je miluju 😵 Zrovinka včera jsem měla-manža nadával, že chytnu salmonelu 😝

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Já už jsem začala jíst proteinové tyčinky 😉 Ale posledn dobou piju dost málo 😝 OHSS hrozí právě nejvíc mezi OPU a ET, někdy se může vyjímečně myslím objevit i po ET 😔

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka já je taky měla ráda. než jsem je začala dělat. 😉

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava leni já má FB prakticky s manžou my jsme spolužáci a tak všechny známe a tak máme spolu,tak jsem si to už nějak nezákladala,nějak to okupujem spolu PETR KLIMUNDA Vršovice u Opavy 😉

natulaaa
23. črc 2010

@natulaaa jééééééééééééééé já to chtěla napsat do pošty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

A ještě si to píšu sama sobě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 už se mi ta krev tlačí na mozek asi 😀 😀 😀

lenceslava
23. črc 2010

@natulaa každýmu se tam tlačí něco jinýho 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka tak já piju celkem dost 3 litry pro mě není problém 😉 a proteinové tyčinky to je co a kde si to koupila a na co to je 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava přesně 😀 😀 😀 😀 ,holky já tu sedím a nedělám nic 😲 😲 ,máme rozdělanou terasu,musím natřít schody tam a máme ji malovatř,máme totiž krytou terasu a já nedělám nic 😕 😕 😀 😀 😀 ,chci mít všechno hotové a pak už budu jen odpočívat a pěstovat vajíčka 😵 😵 😵

lenceslava
23. črc 2010

Holky tak já vám to tam pěkně prošmejdím 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru