• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. září 2017 
ja jen doufam, ze dojdu do krasneho konce :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Myslím že je až 10ti buněčné a pak už blastocysta - což je úplně nejlepší stupeň vývoje embrouše!! Ikdyž mě blastocystu zaváděli a stejně se neuchytla... :frowning2:
25. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Dojdeš!! Uvidíš!!!! Kolik jsi píchala jednotek??? jj, někdo reaguje líp, někdo zasejc hůř.. :unamused: :unamused: Mě stačí 4 právě ty blastocysty abych měla i na další KET a budu spokojená!! :slight_smile: Ale tak už si plánuju móóóc dopředu! :grinning: No já mám slíbeno vyšší dávky, ale jen podle toho jak dopadne HP, takže vlastně ještě nevím... Vzhledem k tomu že mám teď tolik folíků mi je možná ani nedají,... Uvidím. No,..v úterý jdu na krev na genetiku a na stěr z děl. čípku na infekce atd,..no a v srpnu na HP,...to září bychom chtěli jít........snad nám to něco nezkomplikuje!! :grinning:
25. črc 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no mi by taky tak stačily :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale budu vděčná i za dvě ,ježiš já sem tak zvědavá taky na ty výsledky ted :dizzy_face:
25. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :wink: Bude to dobré, uvidíš!! Já se pro dnešek loučím,..mějte se páá :grinning:
25. črc 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nadi ja jsem mela ze zacatku 175 jednotek puregonu a pak uz 100 jednotek puregonu a slo mi to fakt podle planu, co mi puvodne rikali... uplne a presne jsem se jim do toho trefila :slight_smile:
25. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.@pampeliska36 je super že se embroušci tak krásně drží. Tak ti závidím :frowning2:
25. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vzdyt vy to mate taky uz za par :grinning: za chvilku budete vy me povidat o tom, jak si pichate a jak jste dopadly na kontrolnich UTZ a tak... uz se na to taky tesim! :wink:
25. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jojo to ty už budeš těhule :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 určitě!!!!!!
25. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady vám posílám vývoje embrya, postupuje to takto: stádium prvojader - dvoubuněčné až desetibuněčné - kompaktovaná morula - časná blastocysta - blastocysta - expandovaná blastocysta - hatchující blastocysta (tzn. že už prasknul obal a chystá se na zahnízdění). My byli na ICSI poprvé a hned se podařilo. Zaváděli mně expandovanou blastocystu a hatchující blastocystu. Obě miminka se uchytily, ale jedno to vzdalo ještě dřív, než mu začalo bít srdíčko ( syndrom mizeíjího dvojčete ). Každopádně už máme jen 10 týdnů do porodu, tak doufám, že malej ještě zůstane alespoň 5 týdnů v bříšku a pak budu mít to vytoužené miminko v náručí. Před 7 měsíci jsem v takovýto zázrak ani nedoufala... Přeju všem hodně štěstí!!!
25. črc 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalka28 ahoj :wink: i ja tobe a malemu preji hodne stesti a hlaaaaaaaavne zdravicka!!! uz se tesim na fotky tveho maleho :slight_smile:
26. črc 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalka28 moc děkujeme,že si zavítala mezi nás,je to hodně povzbuzující,slyšet,že to vyšlo hned napoprvé,mi to dodává moc energie :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jinak já ted byla v porodnici na HP a už budu volat do unicy a dovím se dneska přesný datum stimulace :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže 12 srpna v 11 hodin mám začátek :dizzy_face: :dizzy_face: ,už jsem spolkla první marvelon :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak uvidíme co to udělá :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No vidíííííííš....to už je za chvilku? :grinning: Já už jdu zítra na 11.45, uf uf :sweat_smile: Tak pak dám zprávičky, co a jak :wink: Na tu krev ses ptala?
26. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Juj, teď kouklám, není 12.8. brzo? :confused: Já jsem byla na HP 7.7. a začátek stimulky až 27.7. Vždyť to nestačíš ani využívat platíčko do té doby.....Máš dlouhý protokol, že jo?
26. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jeeeeeeeeee tak to je uz fakt za chvilku! holky tady se to teda pekne rozjizdi :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahoj peti... ty UZ jdes zitra??? no toto vali :slight_smile: to je super! to uz zitra zacinas pichat :wink:
vemte si s sebou i penizky... budete uz platit tu zalohu a budete platit i za leky
26. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka petko ode dneška do 15 srpna je 21 dní na marvelon a stimulka začíná o 3 dny dřív,takže v poho :wink:
No taky mi řekli,19 000 s sebou plus nějakou dvojku za léky :wink:
26. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jojo, penízky a papíry jsou nachystaný, i bříšenko mám nachystaný :grinning: Manža mi ho včera hladil a říká: "chudáčku můj, ty budeš celá rozpíchaná" :rolling_eyes: Pčipadalo mi to v ten moment takový pěkný :slight_smile: No a pocity jsou smíšené-zároveň se hrozně těším a zároveň strašně bojím..... :rolling_eyes:

A copak ty, kočeno?Je už líp?A co miminka, jak se jim daří? :dizzy_face:
26. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Jo 15.srpna joooo, napsala jsi pedtím 12týho, tak to se mi nějak nezdálo :grinning:
Jako na tu štítku,no to néé :confused: :confused: ,já byla dneska jen na HP,tam štítka není ,tak možná to vemou až v tom Brně,já zase čekám,co vyřídíš ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jooo 12 jedu do brna,ale do 15 budu brát marvelon :wink: :wink: :grinning:
26. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Já si na léky beru raději víc než 2 tisíce, myslím si že ty injekce se musí platit hotově, že to nejde kartou, tak ať mám raději víc-mám pak lepší pocit :slight_smile:
26. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska mi bylo plně blbě ráno, při představě, že zítra začne ten píchací kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
26. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj ona mi jen řekla,že budem doplácet nějaké 2 tisice,ale taky vemu víc,nemám ráda byt pak bez koruny :wink:
26. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ja zatim nevim... mam volat mezi 10 a 11 tak jeste je chvilku cas :slight_smile:
26. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Doufám, že chytnu pana doktora Frgalu. :dizzy_face: Já ho ještě neměla, ale naposledy procházel kolem mě na chodbě a šibalsky se na mě smál :grinning: No, jestli ho "vyfasuju" tak pro něho mám spešl seznam otázezeček :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jsme pri te prvni navsteve platili za leky 2.970,- a to jsem mela ty nizsi davyk puregonu...
26. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek