CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka no my se včera o tom bavili s manžou 😀 😀 ,prý neví,jestli to dá 😀 ,jen jsme o tomvčera mluvili a už se mu dělalo šoufle 😀 😀 😀 😀 😀 ,sestřička mi dneska řekla,že budou dělat utz a budou zkoušet ten čípek,prý takovou uzounkou hadičkou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka tak uvidis... vcera se na me koukal pan doktor otevrel a taky uzasnej! frgala me delal taky tu prohlidku, co te ceka zitra. a pak mi delal i OPU

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka jj on se směje tak šibalsky,mám z něj taky dobrý pocit 😀 😀 😀 a to je hodně duležité holky,pohoda doktora ,to pak změknem i my 😀 😀 mi se chce smát vždycky,když ho vidím 😀 😀

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Ježiš, průchodnost čípku 😲 No tak doufám, že se mi tam nějak "proš´tourá" bez problému 😅

drndapetka
26. črc 2010

Jejda, mě fakt začíná být nějak blbě....ještě že jde se mnou manža 😀

natulaaa
26. črc 2010

holky mi furt vrtá hlavou,proč nám tehdy ten Malý řekl,že za leky určitě doplácet nebudu,že se vejdu do 2000 jednotek co proplácí pojištovna,pochopila bych,kdybych nereagovala a museli by mi zvyšovat dávky,tak že bych ke konci doplácela,ale on mi řekl takhle a sestřička mi hned řekla,že budu doplácet,tak nechápu,co to kecal,nebýt vás a teto diskuze,tak bych to ani nevěděla a tolik peněz bych třeba asi ani nebrala,,nebo bych s tím fakt nepočítala,že,když nikoho neznáte,tak víme prd coc co stojí,ještě jsem se ho při odchodu ptala,jestli ta cena těch 19 000 je konečná a on mi řek ,že joo 😕 ,no tak nechápu,proč to neřekl hned,měl strach,že si to rozmyslíme nebo co 😀 😀 😀 😀 ,když to na nás vybulí 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka proštourá neboj 😉 😉 ,i když nechápu,že když je to tak nepříjemné,proč to nedělají u OPU,když jsme uspané že?a bylo by to jedním vrzem a bez bolestí 😒 ,

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka urcite 😉 nebudu ti rikat, ze to neboli, ale fakt se to da vydrzet.... a vem si s sebou i vlozku, ale kdyz nebudes mit, daji ti tu jejich 😉 muze se stat, ze budes pak trosku spinit... ja spinila.

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Mě Gogela narovinu řekl, že nás to vyjde cca na 30 tisíc plus pak třeba ještě ICSI navíc a KRYO kdybysme chtěli, takže se klíďo můžeme vyšplhat i na 3 tisíc, jen to fikne 😅 Ale mě to vůbec neva, hlavně, že to vyjde 🤐

pampeliska36
26. črc 2010

@natulaaa tak to taky nevim, proc ti to takhle rikal... tak treba uvidis. co se bude dit 😉

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Počítám, že je to jen nepíjemný jak třeba stěr s čípku, že to nebude horší 😅

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 A špinila jsi po OPU taky? 😕

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa chtěla jsem napsat na 35 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka jojo spinila. a treba dneska trosku taky... jak se na me vcera podival, tak mi to tam asi trosku zase podrazdil.

natulaaa
26. črc 2010

Co to je KRYO? 😕 😕
No právě Pampel,kdyby to řekl rovnou,vždyt o nic nejde,stejně bychom do toho šli,peníze na to máme,ale my to máme na 19000 vypočítané a ted mi sestřička řekla,že ten doplatek býva většinou maximálně do 4000 ,takže celkem,nějakých 23OOO,tak za co Peto ti to vypočítali na 30 000,
já mám ICSI 10 000,AH 4500, PK 4500, no potom tam je zamražení,ale to zatím nepočítám 😝 ,já budu ráda,když budu mít dvě na OPU 😀 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

Holky takže ms už teda nepříjde joo,poslední je po marvelonu a pak už teda nééé?

vodni
26. črc 2010

Ahoj, byli jsme přes víkend u bráchy, tak vás ani nestíhám dočítat... 😉 Minulý týden jsem začala píchat Gonal (300IU, krátký protokol, antagonist). Oproti 1.IVF, kdy jsem po Puregonu necítila vůbec nic, jsem teď už asi 5h po první dávce začala cítit vaječníky, a cítím je pořád, občas víc, občas míň, ale pořád. Takže doufám, žeto znamená, že tentokrát na stimulku opravdu reaguju. Na UTZ jdu ve čtvrtek.
@natulaaa A nemyslel dr. Malý tu částku, která je pro Unicu - teda za ty výkony? Doplatky na léky jsou totiž vždycky, pojišťovna je neproplácý plně...

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa KRYO je právě to zamražení 😀 A když budete mít víc vajíček, tak si necháte oplodnit víc, ne? V tom základu ICSI je do 8 vajuch, ale kdybych měla třeba 15 vajuch, tak si nechám všechny oplodnit, sice je to za každé vajucho o 1200,- navíc, ale stojí to za to......Takže když to tak počítám kolem a kolem, klidně se to všechno může vyšplhat i na 40 tisíc 😲

natulaaa
26. črc 2010

@vodni právě že nééé ,my za to byli tehdy ještě rádi a já mu říkám to fáákt nebudeme za leky nic a on řekl fakt nééé,přece vím co mi řekl a napsal mi to i do té zprávy,kterou mi dal domu,mám ji ted vedle sebe,jsou tam dole rozpepsané ty výkony a vedle je napsáno, nebude doplácet za leky,právě proto mi to je divné víš,ale to je jedno už,prachy na to mám,ale říkám,nebýt vás,tak ani nevím

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka jo táááák 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak jasné to bych si nechala zamrazit to je jasné,at to stojí co to stojí,at máme do zásoby néé 😀 😀 😀 😀 😀 ,Ale tak daleko já neuvažuju 😀 😀 ,s mým fsh budu vděčná za dva kulíšky 😀 😀

drndapetka
26. črc 2010

@natulaaa Já počítám: ICSI ( do 8 vajuch ) -9999,-, AH-4500,-, PK-4500,- , pak počítám, že bude aspoň 5 vajuch oplodněných navíc, což je 6000,- , injkece a prášky 5000,-....No a už jsi na 30 tisících 😀 A to nepočítám, když bude vajuch ještě víc, nebo třeba se i zdvihnout injekce , když bude potřeba a pak kdyby bylo něco na zamražení, tak to máš taky další 4500,- Takže ono se to nezdá, ale naskáče to

pampeliska36
26. črc 2010

tak uz jsem tam volala 🙂 drzi se nam 9 embryjek. 3 jsou kompaktovane moruly, 1 dvanactibunecne, 2 devitibunecne a ostatni jsou osmibunecne... UF! zitra v 9hod. jdeme na transfer. 😀

vodni
26. črc 2010

@natulaaa 😕 divný... ale třeba to myslel tak, že jako nebudete doplácet jako samoplátci tj. že nebudeš potřebovat víc jednotek... Při 1.IVF nás to taky přišlo cca na 23tis (neměli jsme nakonec PK, ale zato jsme dopláceli za víc jednotek)

vodni
26. črc 2010

@pampeliska36 super!!! To vypadá víc než skvěle!!!!!

natulaaa
26. črc 2010

holky no nemohli ten první pokus aspon udělat ale uuuuuuplně zadarmo?,kruci na nějaké fetáky furt doplácíme a na naše tmavší spoluobčany 😠 😠 😀 😀 no nééé a nás nechají tak vyždímat 😀 ,ono kdyby člověk věděl,že to na 100% vyjde,tak bych dala i víc ,ale pomyšlení,že pujdem třeba podruhé,to už bych musela nějaký bankomat naloži a odvést domu 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 To je skvělééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😵 😵 😵

Panebože, já mám husinu......Vy máte ale bojovníčky......MOOOOOOC držím pěstičky 😉

pampeliska36
26. črc 2010

dekuju holky 😀 😀 😀

natulaaa
26. črc 2010

@pampeliska36 no supeer 😵 😵 😵 ,holky tomu zaváděni nerozumím,já myslela,že se zaváději už blastocysty néé 😕 ,jsem z toho jelen,no to je jedno,at mi zavedou cokoli,jen aby z toho pak bylo dítě 😀 😀 😀 😀

luciiiie
26. črc 2010

Ahoj holky..
@natulaaa třeba ti to sestra řekla preventivně a říká o doplatcích každému, hm? Penízky si radši vem, ale třeba je vůbec nepoužješ, když ti to tak Malý řekl 😉 Si vzpomínám, jak jsi byla nešťastná, že ti to odložili a jak to pěkně uteklo, viď?

@pampeliska36 gratuluji! Zítra máš blastocysty, uvidíš 😉 a hlavně už budeš těhule...jupíííí

natulaaa
26. črc 2010

@drndapetka petko nechápu jak si psala,že dalších 6000 za víc vajíček,nevím,jak to myslíš,já myslela,že když jich bude třeba 15,dala jsem příklad jo 😀 😀 tak 8 se oplodní přes ICST a zbylych 7 se oplodní jakoby samo a to proplácí pojištovna néé 😕 😕 😀 😀 ,nebo jak to teda je,já s takovou urodou nepočítám,tak ale co kdyby že? 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru