• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@natulaaa Marvelon přidávali proto, protože jsem ho začala jíst až 4DC a nevycházelo by mi to :grinning:
27. črc 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 Ještě jedna otázečka :grinning: Prednison - bereš kdy? V lékarně říkal lékárník že brát prý po snídani, ale před 8 hodinou ranní, sestřička pak říkala, že brát po snídani a je jedno kdy snídám, tak jak to tedy je? :confused:
27. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka hmm tak já taky začala 4DC :confused: ,takže taky dostanu :wink:
27. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa podle mě přidávají každýmu, protože by to nevycházelo i kdyby jsme to začali polykat 2DC, stejně by jedna tabletka chyběla :grinning:
27. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa Nebo vlastně ještě víc :grinning: :astonished:
@natulaaa No počítej že za jednu tabletku 10,- :angry:
hele, taky jsem dostala 2 tbl Marvelonu a u toho Prednisonu brát prý ráno zhruba ve stejný čas, nezávisle na jídle, říkal lékárník.
27. črc 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej No mě bylo řečeno, že prý je důležitý to vzít PO jídle, aby mi z toho nebylo špatně, kdybych to brala n lačno.Mě zblbnul ten lékárník, že prý to musím vzít DO 8hod. ranní :confused: Nezávisle na jídle se bere listovka.
27. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka víš co, já stejně nesnídám, tak je to fuk, ráno spolknu všechno včetně Calibrum Babyplane a je to. Nebo jsem byla dnes v té lékarně po tom mučení ještě mimo, takže si to nepamatuju. Chjo.
27. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
vygooglila jsem prednison - ráno, během jídla nebo po jídle
27. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ty kokso,dalších 10kč navíc,to mě zrujnuje :grinning: :grinning: :grinning:
Petko prosímtě a tak co ted teda pícháš a jíš?já mám v tom bordel,prednison je na co teda :confused:
27. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa Takže , teď píchám až do 10.8. Dipherelin samotnej každý ráno. To je asi ten z té moči žen po přechodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý se mi po tom může motat hlava a můžu se hodně potit ( prostě jako bych byla v přechodu ). K tomu mám Prednison, ten beru fuuuurt 1 tbl. denně a je to vlastně proto, aby pak embrijko tělo přijalo(protože se může stát, že tvoje tělo by se zachovalo, že je to cizí věc a vypudilo by embrijko z těla ven :pensive: ), pak beru každý den 1tbl té listovky, ještě 4 dny dobírán Marvelon a ráno 1tbl. Euthyroxu. No a od 11.8. pak přidávám k Dipherelinu Puregon a 17.8. jdu na první UTZ folíků a tam se dozvím, co budu píchat dál, podle reakce vaječníků......Do té doby prý můžu dělat vše, co dělám do teďka, .....až po té první kontrole musím odpočívat a být opatrná, protože to teprve pak začínají pořádně růst ty folíky :grinning: No a já si samozřejmě nechám napsat neschopenku a budu doma pěkně lenošit :slight_smile:
27. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
27. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka děkujííííííí :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak ta hlava se nebude doufám točit moc :angry: ,já totiž točení hlavy nesnáším :rolling_eyes: :angry: ,tak snad to nebude moc,když do té doby mužete chodit do práce a tak :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ja to beru nasledovne... rano vstanu, na lacno si dam lethrox, pak pul hodky pockam a pak se nasnidam. po snidani dam do sebe prednison, listovku a estrofem :slight_smile:
27. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ja mela marvelon uplne presne... jsem asi exot nebo co.... :grinning:
27. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Ahoj, gratuluji k první injekci! Já minulé IVF dezinfikovala jen normálně alpou, stačí to, nemusí se kupovat ty polštářky. Ale teď jsme tak nějak víc cestovali, tak jsem si je koupila, a taky jsem v lékárně řekla, že chci dezinfekční čtvereček před aplikací injekce. Jeden mrňavej za 1,- zvlášť zatavený (od Hartmann, jmenuje se to Con-Zellin). Použité jehly, ampule a stříkačky jsem taky házela do petky - za celý dlouhý protokol se zaplnila jedna velká, vyjde to tak akorát :slight_smile:. Na konci ji pak odneseš na Unicu a oni to zlikvidují.
27. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 no a ten estrofen.....ten bereš od kdy? a na co je?
27. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka no a na desinfekci mam septonex :slight_smile: a na potirani polstarky gazove konzistence jsou mensi (5 x 5 cm) a je jich tam 100 kusu a jmenuji se Sterilux od Hartmann.... takove ty papirove konzistence prodavaji jen ve veeeeelkych kotoucich a to urcite nevypotrebujes :fearful:
27. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka to beru az tedka po OPU.... takze kliiiiiiiiiiiiiiid :grinning: na to mas jeste cas brouku :sunglasses:
27. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni díky moc, výstižná odpověď :grinning:
27. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka vsechny ty leky beru vzdycky do 10 hodin rano... je to tam i na tom rozpisu napsane! ale vetsinou uz v devet mam leky v brichu :slight_smile:
27. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 hele a do bříška jsi přestala píchat den pře OPU? a od té doby pícháš do zadečku Agolutin, že? Kolik toho Agouše celkem je? :grinning:
27. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka :slight_smile: ale že injekce není ani cítit? :sunglasses:
27. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 no já se dnes ptala taky sestry jestli by vadilo, kdyby přes týden píchal manžel injekce o půl 6 ráno a o víkendu třeba až v 7, aby nemusel tak brzo vstávat a povídala, že v pohodě, že rozmezí 2 hodin je o.k., jenže já pořád nevím....aby to nějak neovlivnilo účinek :confounded:
27. črc 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no od mýho manžu néééé :grinning: ale pamatuju se , že když jsem ležela v nemocnici a píchali mi sestry Clexane tak to bylo hodně nepříjemný a bolelo to, navíc mi vykouzlily modřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale můj manža je puntičkář, takže budu mít bříško jak miminko prdelku :grinning:
27. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jojo od OPU picham do zadku jen agolutin... ty clovece vychazi to prozatim tak na 20 dni, tj. do testu a pak mi zase reknou :grinning:
27. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Agolutin se píchá ode dne OPU až do těhotenského testu, já měla 20 dávek), ale doporučují i více. Slyšela jsem, že někomu až do těh.průkazky (třeba po častějších potratech). Ale dá se to po čase nahradit zaváděcím Utrogestanem
27. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka hele taky jsem jakoze nedrzela uuuuuuuuplne presne tu hodinu pichani injekce... bylo to plus minus pul hodka a nebo hodka... ale snazila jsem se.
27. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: kraaaaaaaasne se shodnem!
27. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek